| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 7/2000 MPM

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 24 lutego 2000 r.

o nadaniu odznaczeń.

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450 i z 1999 r. Nr 101, poz. 1177) odznaczone zostają osoby, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim,

MEDALEM ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE

na wniosek Wojewody Małopolskiego:

1. Bałaziński Henryk s. Henryka, 2. Bałazińska Anna c. Franciszka, 3. Brandys Józef s. Franciszka, 4. Brandys Alina c. Stanisława, 5. Cygan Bogdan s. Tomasza, 6. Cygan Aleksandra c. Józefa, 7. Dębski Tadeusz s. Jana, 8. Dębska Helena c. Leona, 9. Derwisz Bolesław s. Jana,10. Derwisz Zofia c. Franciszka, 11. Dziura Jan s. Antoniego, 12. Dziura Wanda c. Karola, 13. Gawęda Ignacy s. Józefa, 14. Gawęda Władysława c. Antoniego, 15. Goldman Bogusław s. Jana, 16. Goldman Krystyna c. Jakuba, 17. Grabek Stanisław s. Jana, 18. Grabek Danuta c. Bartłomieja, 19. Gruszczak Jan s. Antoniego, 20. Gruszczak Helena c. Józefa, 21. Hocke Ludwik s. Stanisława, 22. Hocke Krystyna c. Stefana, 23. Holik Józef s. Adama, 24. Holik Leokadia c. Ferdynanda, 25. Hyży Stanisław s. Jana, 26. Hyży Maria c. Józefa, 27. Kaczor Emil s. Stanisława, 28. Kaczor Ewa c. Ludwika, 29. Kaszowski Tadeusz s. Pawła, 30. Kaszowska Stanisława c. Jana, 31. Kowalczyk Jan s. Antoniego, 32. Kowalczyk Alfreda c. Stanisława, 33. Krawczyk Marian s. Franciszka, 34. Krawczyk Kazimiera c. Józefa, 35. Luzar Franciszek s. Franciszka, 36. Luzar Hermina c. Andrzeja, 37. Łada Dionizy s. Franciszka, 38. Łada Alicja c. Wojciecha, 39. Łukasik Marian s. Franciszka, 40. Łukasik Józefa c. Piotra, 41. Marchewka Alojzy s. Ludwika, 42. Marchewka Henryka c. Andrzeja, 43. Mazurkiewicz Franciszek s. Stanisława, 44. Mazurkiewicz Aniela c. Wojciecha, 45. Migas Józef s. Piotra, 46. Migas Leokadia c. Franciszka, 47. Miklas Zygmunt s. Piotra, 48. Miklas Stanisława c. Stanisława, 49. Myśliwiec Aleksy s. Walerego, 50. Myśliwiec Krystyna c. Kazimierza, 51. Pacek Rudolf s. Stanisława, 52. Pacek Marianna c. Marcelego, 53. Poznański Ludwik s. Andrzeja, 54. Poznańska Czesława c. Franciszka, 55. Rogacz Stanisław s. Konstantego, 56. Rogacz Elżbieta c. Ambrożego, 57. Rożdżyński Eugeniusz s. Jana, 58. Rożdżyńska Helena c. Stanisława, 59. Salawa Fabian, 60. Salawa Julianna, 61. Sarga Jan s. Jana, 62. Sarga Stefania c. Ludwika, 63. Sikora Stanisław s. Pawła, 64. Sikora Józefa c. Jana, 65. Stefanik Jan s. Wojciecha, 66. Stefanik Janina c. Jana, 67. Synowiec Józef s. Jana, 68. Synowiec Anna c. Jana, 69. Synowiec Józef s. Błażeja, 70. Synowiec Zofia c. Ludwika, 71. Szymski Roman s. Józefa, 72. Szymska Helena c. Antoniego, 73. Świeczka Edward s. Jana, 74. Świeczka Elżbieta c. Stanisława, 75. Tomana Józef, 76. Tomana Kazimiera, 77. Tylek Izydor s. Stanisława, 78. Tylek Agnieszka c. Józefa, 79. Walczak Stanisław s. Franciszka, 80. Walczak Maria c. Jana, 81. Wyka Henryk s. Józefa, 82. Wyka Maria c. Gustawa, 83. Zaczek Józef s. Stanisława, 84. Zaczek Stanisława c. Stanisława, 85. Zakrzewski Stanisław s. Stanisława, 86. Zakrzewska Feliksa c. Józefa, 87. Żuchowicz Zdzisław s. Piotra, 88. Żuchowicz Aleksandra c. Władysława,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego:

89. Antos Stefan s. Andrzeja, 90. Antos Władysława c. Stanisława, 91. Baczewski Tadeusz s. Piotra, 92. Baczewska Zofia c. Adama, 93. Banasiak Marian s. Michała, 94. Banasiak Janina c. Władysława, 95. Bańkowski Władysław s. Jana, 96. Bańkowska Jadwiga c. Franciszka, 97. Bieńkowski Tadeusz s. Michała, 98. Bieńkowska Leokadia c. Franciszka, 99. Blados Janusz s. Jana, 100. Blados Wiesława c. Mariana, 101. Boguniecki Mieczysław s. Romana, 102. Boguniecka Anna c. Jana, 103. Boniecki Jan s. Antoniego, 104. Boniecka Genowefa c. Antoniego,105. Borowski Marian s. Wojciecha,106. Borowska Krystyna c. Józefa, 107. Bratkowski Albin s. Jana, 108. Bratkowska Daniela c. Jana, 109. Broniek Stefan s. Czesława, 110. Broniek Czesława c. Telesfora, 111. Cenkała Zbigniew s. Wacława, 112. Cenkała Jadwiga c. Jana, 113. Chrost Józef s. Jana, 114. Chrost Leokadia c. Jana, 115. Cieślik Bolesław s. Stanisława, 116. Cieślik Zofia c. Stanisława, 117. Ciucias Bronisław s. Józefa, 118. Ciucias Sabina c. Aleksandra, 119. Cybulski Stefan s. Jana, 120. Cybulska Helena c. Piotra, 121. Czechowski Edward s. Franciszka, 122. Czechowska Bronisława c. Kazimierza, 123. Drela Józef s. Józefa, 124. Drela Marianna c. Leona, 125. Drężewski Fryderyk s. Mariana, 126. Drężewska Jadwiga c. Eugeniusza, 127. Dyttus Stanisław s. Kazimierza, 128. Dyttus Bożena c. Józefa, 129. Filipek Marian s. Józefa, 130. Filipek Kazimiera c. Pawła, 131. Górka Władysław s. Piotra, 132. Górka Julianna c. Jana, 133. Gregier Aleksander s. Józefa, 134. Gregier Marianna c. Franciszka, 135. Grosiak Józef s. Stanisława, 136. Grosiak Bronisława c. Jana, 137. Guzek Eugeniusz s. Józefa, 138. Guzek Janina c. Jana, 139. Jankowski Bogdan s. Stanisława, 140. Jankowska Wiktoria c. Melchiora, 141. Jastrzębiowski Bolesław s. Alfonsa, 142. Jastrzębiowska Helena c. Eugeniusza, 143. Jurkowski Jerzy s. Kazimierza, 144. Jurkowska Janina c. Stefana, 145. Kacperski Tadeusz s. Wojciecha, 146. Kacperska Helena c. Daniela, 147. Kamiński Antoni s. Stanisława, 148. Kamińska Stefania c. Ludwika, 149. Kiraga Jan s. Jana, 150. Kiraga Marianna c. Antoniego, 151. Kobziński Stefan s. Władysława, 152. Kobzińska Stanisława c. Jana, 153. Kowalski Józef s. Józefa, 154. Kowalska Jadwiga c. Józefa, 155. Kukawski Henryk s. Michała, 156. Kukawska Aurelia c. Michała, 157. Kurant Mieczysław s. Wiktora, 158. Kurant Genowefa c. Antoniego, 159. Kuropieska Stanisław s. Andrzeja, 160. Kuropieska Weronika c. Jana, 161. Kurpiewski Władysław s. Władysława, 162. Kurpiewska Zofia c. Juliana, 163. Kwapiszewski Marceli s. Józefa, 164. Kwapiszewska Izabella c. Stanisława, 165. Litwiniec Roman s. Antoniego, 166. Litwiniec Marianna c. Mateusza, 167. Luty Władysław s. Jana, 168. Luta Marianna c. Wojciecha, 169. Maciąg Stanisław s. Jana, 170. Maciąg Marianna c. Franciszka, 171. Madejski Józef s. Józefa, 172. Madejska Stanisława c. Józefa, 173. Mamątow Jan s. Aleksandra, 174. Mamątow Anna c. Franciszka, 175. Mazur Władysław s. Jana, 176. Mazur Genowefa c. Stanisława, 177. Misiak Ryszard s. Bogusława, 178. Misiak Zenobia c. Zygmunta, 179. Modzelewski Czesław s. Zygmunta, 180. Modzelewska Janina c. Apolinarego, 181. Molenda Józef s. Bartłomieja, 182. Molenda Stanisława c. Jana, 183. Mormul Rajmund s. Piotra, 184. Mormul Maria c. Alojzego, 185. Nakoneczny Józef s. Franciszka, 186. Nakoneczna Helena c. Pawła, 187. Nejman Edward s. Wacława, 188. Nejman Marianna c. Józefa, 189. Ochocki Czesław s. Józefa, 190. Ochocka Krystyna c. Kazimierza, 191. Opęchowski Eugeniusz s. Aleksandra, 192. Opęchowska Halina c. Władysława, 193. Pacocha Aleksy s. Jana, 194. Pacocha Helena c. Piotra, 195. Pałczyński Bolesław s. Władysława, 196. Pałczyńska Janina c. Jana, 197. Pawłowski Stanisław s. Jana, 198. Pawłowska Lucyna c. Mieczysława, 199. Piersa Józef s. Feliksa, 200. Piersa Zofia c. Czesława, 201. Piórkowski Henryk s. Franciszka, 202. Piórkowska Eugenia c. Józefa, 203. Piwek Zdzisław s. Jana, 204. Piwek Zofia c. Adama, 205. Płatos Leon s. Wojciecha, 206. Płatos Stanisława c. Józefa, 207. Podsiadły Adam s. Piotra, 208. Podsiadła Władysława c. Jana, 209. Podymiak Czesław s. Juliana, 210. Podymiak Ludwika c. Michała, 211. Przybylski Eugeniusz s. Władysława, 212. Przybylska Marianna c. Jana, 213. Pytkowski Władysław s. Franciszka, 214. Pytkowska Alicja c. Mieczysława, 215. Rolnik Stanisław s. Władysława, 216. Rolnik Krystyna c. Jana, 217. Rudowski Kazimierz, 218. Rudowska Zofia, 219. Rzeszut Stanisław, 220. Rzeszut Stanisława, 221. Sadownik Antoni s. Jana, 222. Sadownik Helena c. Józefa, 223. Sałek Czesław s. Kazimierza, 224. Sałek Genowefa c. Józefa, 225. Siek Józef s. Władysława, 226. Siek Bronisława c. Jana, 227. Sieradzan Tadeusz s. Józefa, 228. Sieradzan Genowefa c. Jana, 229. Słyk Bronisław s. Benedykta, 230. Słyk Marianna c. Marcina, 231. Sokołowski Jan s. Pawła, 232. Sokołowska Dominika c. Władysława, 233. Stawiarski Władysław s. Michała, 234. Stawiarska Ludmiła c. Józefa, 235. Stępisiewicz Czesław s. Józefa, 236. Stępisiewicz Janina c. Stanisława, 237. Suchecki Leon s. Antoniego, 238. Suchecka Franciszka c. Józefa, 239. Szelkowski Gustaw s. Franciszka, 240. Szelkowska Halina c. Antoniego, 241. Szewczyk Aleksander s. Władysława, 242. Szewczyk Krystyna c. Adama, 243. Szewczyk Alfons s. Stanisława, 244. Szewczyk Leokadia c. Jana, 245. Śpiewak Czesław s. Adama, 246. Śpiewak Stanisława c. Ignacego, 247. Trafisz Jerzy s. Zygmunta, 248. Zalewska-Trafisz Halina c. Tadeusza, 249. Walesiuk Alfons s. Jana, 250. Walesiuk Danuta c. Franciszka, 251. Waśniewski Franciszek s. Władysława, 252. Waśniewska Jadwiga c. Jana, 253. Wawrzak Mieczysław s. Stanisława, 254. Wawrzak Alicja c. Jana, 255. Wiechetek Eugeniusz s. Ignacego, 256. Wiechetek Anna c. Czesława, 257. Wilemski Kazimierz s. Franciszka, 258. Wilemska Krystyna c. Michała, 259. Wiraszka Edward s. Piotra, 260. Wiraszka Helena c. Stanisława, 261. Włoszczak Jan s. Jana, 262. Włoszczak Helena c. Stanisława, 263. Wolsa Tadeusz s. Piotra, 264. Wolsa Teresa c. Franciszka, 265. Ziomek Marian s. Adolfa, 266. Ziomek Alicja c. Antoniego, 267. Ziółek Marian s. Józefa, 268. Ziółek Józefa c. Józefa, 269. Zwierzchowski Jerzy s. Jana, 270. Zwierzchowska Danuta c. Franciszka,

na wniosek Wojewody Pomorskiego:

271. Beling Alfons s. Franciszka, 272. Beling Edyta c. Romana, 273. Beyer Władysław s. Maksymiliana, 274. Beyer Irena c. Konrada, 275. Binkowski Edmund s. Romana, 276. Binkowska Genowefa c. Bernarda, 277. Błonk Leon s. Aleksandra, 278. Błonk Anna c. Józefa, 279. Boik Stefan s. Augustyna, 280. Boik Irena c. Antoniego, 281. Chojnacki Wojciech s. Feliksa, 282. Chojnacka Aleksandra c. Stanisława, 283. Dambek Stanisław s. Aleksandra, 284. Dambek Helena c. Jana, 285. Dejk Antoni s. Antoniego, 286. Dejk Wanda c. Augustyna, 287. Dorotyn Paweł s. Leona, 288. Dorotyn Elżbieta c. Leona, 289. Głowiński Franciszek s. Stanisława, 290. Głowińska Mieczysława c. Antoniego, 291. Górniak Julian s. Antoniego, 292. Górniak Marianna c. Wasyla, 293. Groth Teodor s. Marcina, 294. Groth Stefania c. Jana, 295. Jasnoch Władysław s. Bronisława, 296. Jasnoch Monika c. Augusta, 297. Jonatowski Zygmunt s. Stanisława, 298. Jonatowska Irena c. Franciszka, 299. Kalista Maciej s. Jana, 300. Kalista Anna c. Władysława, 301. Kłak Władysław s. Walentego, 302. Kłak Marianna c. Józefa, 303. Kramarski Józef s. Andrzeja, 304. Kramarska Irena c. Tadeusza, 305. Krampa Władysław s. Leona, 306. Krampa Stefania c. Leona, 307. Krzyżański Marian s. Franciszka, 308. Krzyżańska Helena c. Jana, 309. Kunath Franciszek s. Jana, 310. Kunath Leokadia c. Jana, 311. Lemanczyk Bolesław s. Franciszka, 312. Lemanczyk Marta c. Franciszka, 313. Lewandowski Mieczysław s. Stanisława, 314. Lewandowska Janina c. Wawrzyńca, 315. Lipowski Andrzej s. Andrzeja, 316. Lipowska Janina c. Jana, 317. Lubiszewski Wincenty s. Wincentego, 318. Lubiszewska Joanna c. Tomasza, 319. Macholl Józef s. Leona, 320. Macholl Stefania c. Sylwestra, 321. Makowski Albin s. Józefa, 322. Makowska Helena c. Pawła, 323. Mazur Ryszard s. Stanisława, 324. Mazur Salomea c. Jana, 325. Miler Alfons s. Waleriana, 326. Miler Agnieszka c. Jana, 327. Miszk Leon s. Jana, 328. Miszk Bronisława c. Jana, 329. Niczyporuk Stanisław s. Piotra, 330. Niczyporuk Henryka c. Henryka, 331. Niewęgłowski Roman s. Piotra, 332. Niewęgłowska Zofia c. Antoniego, 333. Organiak Zenon s. Władysława, 334. Organiak Konstancja c. Zygmunta, 335. Piątkowski Tomasz s. Tomasza, 336. Piątkowska Maria c. Tytusa, 337. Piesik Ignacy s. Leona, 338. Piesik Anna c. Jana, 339. Płócienniczak Stanisław, 340. Płócienniczak Stanisława, 341. Pobłocki Edmund, 342. Pobłocka Łucja, 343. Stachowski Szczepan s. Franciszka, 344. Stachowska Stanisława c. Wacława, 345. Stanula Jan s. Michała, 346. Stanula Wanda c. Leona, 347. Strzelecki Edward s. Józefa, 348. Strzelecka Krystyna c. Jana, 349. Teliczan Mieczysław s. Antoniego, 350. Teliczan Irena c. Michała, 351. Trzciński Stefan s. Adama, 352. Trzcińska Czesława c. Stanisława, 353. Trzebiatowski Brunon s. Augustyna, 354. Trzebiatowska Helena c. Jana, 355. Ulenberg Paweł s. Pawła, 356. Ulenberg Gertruda c. Leona, 357. Urbański Tomasz, 358. Urbańska Kazimiera, 359. Walczak Jan s. Franciszka, 360. Walczak Irena c. Józefa, 361. Warmbier Hubert s. Bronisława, 362. Warmbier Zofia c. Bronisława, 363. Warmowski Alfons s. Leona, 364. Warmowska Genowefa c. Leona, 365. Warzywoda Antoni s. Piotra, 366. Warzywoda Regina c. Józefa, 367. Wichert Władysław s. Józefa, 368. Wichert Irena c. Wincentego, 369. Wiśniewski Henryk s. Józefa, 370. Wiśniewska Władysława c. Józefa, 371. Woźniak Stanisław s. Szczepana, 372. Woźniak Stanisława c. Antoniego, 373. Wroński Władysław s. Józefa, 374. Wrońska Anna c. Leona,

na wniosek Wojewody Wielkopolskiego:

375. Bogacz Józef s. Wincentego, 376. Bogacz Mieczysława c. Józefa, 377. Bora Bronisław s. Jana, 378. Bora Sabina c. Antoniego, 379. Boruń Franciszek s. Wojciecha, 380. Boruń Cecylia c. Stanisława, 381. Celler Franciszek s. Franciszka, 382. Celler Janina c. Michała, 383. Chojnacki Bronisław s. Stanisława, 384. Chojnacka Stefania c. Wawrzyńca, 385. Dominiak Franciszek s. Michała, 386. Dominiak Władysława c. Franciszka, 387. Dudkowiak Błażej s. Edwarda, 388. Dudkowiak Gertruda c. Andrzeja, 389. Dziamski Kazimierz s. Romana, 390. Dziamska Maria c. Jana, 391. Dzielicki Józef s. Franciszka, 392. Dzielicka Halina c. Franciszka, 393. Ebelewicz Leon s. Jana, 394. Ebelewicz Leokadia c. Franciszka, 395. Fengier Józef s. Antoniego, 396. Fengier Marianna c. Józefa, 397. Giera Ignacy s. Andrzeja, 398. Giera Zofia c. Ludwika, 399. Gmerek Stefan s. Walentego, 400. Gmerek Czesława c. Wojciecha, 401. Golesza Stefan s. Wojciecha, 402. Golesza Wanda c. Ignacego, 403. Gorzelańczyk Edward s. Michała, 404. Gorzelańczyk Jadwiga c. Stanisława, 405. Gromada Józef s. Mikołaja, 406. Gromada Władysława c. Macieja, 407. Grzelak Leon s. Andrzeja, 408. Grzelak Anna c. Walentego, 409. Hądzlik Józef s. Jana, 410. Hądzlik Helena c. Jakuba, 411. Horyza Jan s. Stanisława, 412. Horyza Marianna c. Józefa, 413. Howis Julian s. Adama, 414. Howis Weronika c. Marcina, 415. Ignasiak Stanisław s. Bolesława, 416. Ignasiak Krystyna c. Czesława, 417. Jagodzik Stanisław s. Wincentego, 418. Jagodzik Teresa c. Antoniego, 419. Jaroszewski Władysław s. Władysława, 420. Jaroszewska Kazimiera c. Tomasza, 421. Joachimiak Walenty s. Ignacego, 422. Joachimiak Janina c. Tomasza, 423. Kałużny Józef s. Józefa, 424. Kałużna Wanda c. Stefana, 425. Katarzyński Marian s. Wincentego, 426. Katarzyńska Adela c. Antoniego, 427. Kędzia Walerian s. Stanisława, 428. Kędzia Kazimiera c. Józefa, 429. Klauza Marian s. Kazimierza, 430. Klauza Henryka c. Wincentego, 431. Konieczny Józef s. Walentego, 432. Konieczna Mieczysława c. Ignacego, 433. Kordziński Józef s. Szczepana, 434. Kordzińska Stefania c. Tomasza, 435. Kowalski Zenon s. Piotra, 436. Kowalska Eugenia c. Roberta, 437. Król Seweryn s. Józefa, 438. Król Marianna c. Jana, 439. Kubaczyk Szczepan s. Adama, 440. Kubaczyk Monika c. Jana, 441. Kubasik Marian s. Ignacego, 442. Kubasik Helena c. Stanisława, 443. Kubiak Jan s. Pawła, 444. Kubiak Helena c. Antoniego, 445. Kukiołczyński Stefan s. Walentego, 446. Kukiołczyńska Aniela c. Ludwika, 447. Kupś Hipolit, 448. Kupś Władysława, 449. Kuropka Henryk s. Franciszka, 450. Kuropka Czesława c. Piotra, 451. Lamek Józef s. Tomasza, 452. Lamek Wiktoria c. Józefa, 453. Linkiewicz Józef s. Ludwika, 454. Linkiewicz Jadwiga c. Feliksa, 455. Maćkowski Sylwester s. Antoniego, 456. Maćkowska Eleonora c. Szczepana, 457. Marciniak Aleksander s. Wiktora, 458. Marciniak Stanisława c. Józefata, 459. Marszałek Franciszek s. Andrzeja, 460. Marszałek Janina c. Wojciecha, 461. Martyna Władysław s. Ludwika, 462. Martyna Zofia c. Ignacego, 463. Materna Maksymilian s. Edwarda, 464. Materna Stefania c. Wojciecha, 465. Matuszak Jan s. Józefa, 466. Matuszak Marianna c. Jana, 467. Matuszak Wincenty s. Walentego, 468. Matuszak Janina c. Wincentego, 469. Michalak Tadeusz s. Macieja, 470. Michalak Marta c. Teofila, 471. Michałowski Kazimierz s. Stanisława, 472. Michałowska Zofia c. Walentego, 473. Młynarczyk Stanisław s. Michała, 474. Młynarczyk Czesława c. Michała, 475. Namyślak Henryk s. Ludwika, 476. Namyślak Wanda c. Antoniego, 477. Nogaj Piotr s. Andrzeja, 478. Nogaj Zofia c. Jana, 479. Noskowski Stefan s. Józefa, 480. Noskowska Janina c. Adama, 481. Pelec Jan, 482. Pelec Bronisława, 483. Poprawski Czesław s. Michała, 484. Poprawska Stefania c. Ignacego, 485. Przybylak Jan s. Franciszka, 486. Przybylak Maria c. Franciszka, 487. Puziak Stanisław s. Adama, 488. Puziak Anna c. Franciszka, 489. Rasiński Marian s. Kazimierza, 490. Rasińska Stanisława c. Józefa, 491. Rataj Zdzisław s. Antoniego, 492. Rataj Jadwiga c. Tomasza, 493. Sobczyk Antoni s. Antoniego, 494. Sobczyk Marianna c. Andrzeja, 495. Sobocki Bolesław s. Wojciecha, 496. Sobocka Irena c. Stefana, 497. Stefaniak Dominik s. Marcina, 498. Stefaniak Stanisława c. Michała, 499. Szpruta Stanisław, 500. Szpruta Helena, 501. Szulc Franciszek s. Pawła, 502. Szulc Władysława c. Andrzeja, 503. Szymański Bolesław s. Kazimierza, 504. Szymańska Eugenia c. Wawrzyńca, 505. Szymczak Andrzej s. Andrzeja, 506. Szymczak Zofia c. Michała, 507. Szymczak Józef s. Jana, 508. Szymczak Janina c. Ludwika, 509. Szymko Piotr s. Wiktora, 510. Szymko Władysława c. Stefana, 511. Tomiak Stanisław s. Wojciecha, 512. Tomiak Zofia c. Ludwika, 513. Trzepacz Jan s. Aleksego, 514. Trzepacz Rozalia c. Walentego, 515. Walczak Edward s. Jakuba, 516. Walczak Janina c. Franciszka, 517. Wojcieszak Józef s. Józefa, 518. Wojcieszak Zofia c. Józefa, 519. Wojterski Stanisław s. Mieczysława, 520. Wojterska Teresa c. Józefa, 521. Woźniczak Antoni s. Marcina, 522. Woźniczak Gertruda c. Edwarda, 523. Wróbel Józef s. Andrzeja, 524. Wróbel Jadwiga c. Gracjana, 525. Zmysłowski Józef s. Jana, 526. Zmysłowska Genowefa c. Michała.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Góralski&Goss Legal

Góralski&Goss Legal to butikowa kancelaria prawna, specjalizująca się w doradztwie transakcyjnym i procesowym na rzecz dużych podmiotów gospodarczych, w szczególności firm z sektora ubezpieczeniowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »