| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 28 listopada 2001 r.

nr 112-17-01

o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.

Na podstawie art. 179 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483), zgodnie z wnioskiem Krajowej Rady Sądownictwa, powołuję niżej wymienione osoby do pełnienia urzędu:

l. na stanowisku sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego:

1.

Joanna Krystyna BANASIEWICZ

– w Warszawie

2.

Irena KAMIŃSKA

– w Warszawie

3.

Janina KOSOWSKA

– w Warszawie

4.

Cezary PRYCA

– w Warszawie

5.

Anna Stanisława APOLLO

– Ośrodek Zamiejscowy w Katowicach

6.

Gabriela GORZAN

– Ośrodek Zamiejscowy w Poznaniu

7.

Małgorzata GORZEŃ

– Ośrodek Zamiejscowy w Gdańsku

8.

Grażyna JARMASZ

– Ośrodek Zamiejscowy w Krakowie

9.

Wiktor JARZĘBOWSKI

– Ośrodek Zamiejscowy w Łodzi

10.

Jerzy Eugeniusz KRUPIŃSKI

– Ośrodek Zamiejscowy we Wrocławiu

11.

Ewa MAKOSZ-FRYMUS

– Ośrodek Zamiejscowy w Poznaniu

12.

Krystyna Anna STEC

– Ośrodek Zamiejscowy we Wrocławiu

13.

Anna SZKODZIŃSKA

– Ośrodek Zamiejscowy w Krakowie

II. na stanowisku sędziego Sądu Apelacyjnego:

14.

Jerzy Wojciech GEISLER

– w Poznaniu

III. na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego:

15.

Józef BOGDAN

– w Zamościu

16.

Danuta Małgorzata BOJARSKA

– w Radomiu

17.

Henryk BRZYŻKIEWICZ

– w Gliwicach

18.

Lesław DĄBROWSKI

– w Zamościu

19.

Teresa Bożena KALINKA

– w Gliwicach

20.

Mariola Bogumiła ŁĄCKA

– w Gliwicach

21.

Ryszard MARKOWSKI

– w Radomiu

22.

Wojciech MERTA

– w Kielcach

23.

Iwona Ewa NOWAK

– w Gliwicach

24.

Tomasz Ireneusz TATARCZYK

– w Gliwicach

25.

Jacek Wojciech WITKOWSKI

– w Siedlcach

26.

Andrzej Marek ZIĘBIŃSKI

– w Gliwicach

IV. na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego

27.

Agnieszka AUGUSTYNOWICZ

– w Koszalinie

28.

Przemysława Marta BAKALSKA

– w Legnicy

29.

Paweł Jerzy BALCEROWICZ

– w Goleniowie

30.

Beata Marzenna BOGUSZEWSKA

– dla Warszawy-Pragi w Warszawie

31.

Anna BORKOWSKA

– w Szczecinie

32.

Katarzyna BORKOWSKA-WARZOCHA

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

33.

Tomasz Grzegorz CAŁKIEWICZ

– dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

34.

Krzysztof Michał CHMIELEWSKI

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

35.

Katarzyna DĄBRÓWNY

– w Głogowie

36.

Paweł Piotr DOBOSZ

– dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

37.

Agnieszka Wanda DOMAŃSKA

– dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

38.

Elżbieta Grażyna DWORAK

– w Kazimierzy Wielkiej

39.

Anna DYCZEWSKA-LIZON

– w Garwolinie

40.

Artur Paweł FILAS

– w Bielsku-Białej

41.

Mariusz Maciej IWASZKO

– dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie

42.

Mariusz Andrzej JASION

– w Stargardzie Szczecińskim

43.

Dorota Ewa KALKA-KLINIEWSKA

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

44.

Agnieszka Edyta KAŁUŻNA

– w Jeleniej Górze

45.

Małgorzata KAMYKOWSKA

– dla Warszawy-Pragi w Warszawie

46.

Mariola Agnieszka KARTUS

– dla Warszawy-Pragi w Warszawie

47.

Tomasz Józef KARWACKI

– w Szczecinie

48.

Remigiusz KASPEREK

– w Zgorzelcu

49.

Tomasz KLEMKE

– w Drawsku Pomorskim

50.

Aleksandra Iwona KŁODA

– w Cieszynie

51.

Ewa Anna KRAKOWIAK

– w Gliwicach

52.

Adam KRASOWSKI

– w Kielcach

53.

Barbara Magdalena KRZEMIANOWSKA

– w Koszalinie

54.

Tomasz Dariusz KRZEMIANOWSKI

– w Szczecinku

55.

Bożena Katarzyna KUKUĆ

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

56.

Andrzej Tadeusz KURYŁEK

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

57.

Aneta Joanna LESZCZYŃSKA

– w Wołominie

58.

Aleksandra ŁUCZAJ

– w Radomiu

59.

Jarosław Adam ŁUCZAJ

– w Radomiu

60.

Ireneusz Jacek ŁYSIAK

– w Kołobrzegu

61.

Jacek Michał MATEJKO

– w Koszalinie

62.

Agnieszka MATLAK

– w Legionowie

63.

Joanna Ewa NAPIÓRKOWSKA-KASA

– dla Warszawy-Pragi w Warszawie

64.

Marek NAWROCKI

– w Elblągu

65.

Sławomir Mieczysław NIEDŹWIECK!

– w Sokołowie Podlaskim

66.

Wiesława Jolanta NIEMYJSKA

– w Zgorzelcu

67.

Piotr Zygmunt PAŁCZAK

– w Szczecinie

68.

Małgorzata Zuzanna PLESIEWICZ

– w Koszalinie

69.

Adam RADZISZEWSKI

– dla Warszawy-Pragi w Warszawie

70.

Artur Dariusz ROGOZIŃSKI

– w Nowym Dworze Mazowieckim

71.

Marcin ROSIK

– dla Warszawy-Pragi w Warszawie

72.

Anna Ewa RUTKOWSKA

– w Wołominie

73.

Magdalena Anna SAJUR-KORDULA

– w Radomiu

74.

Piotr SKIBIŃSKI

– w Stargardzie Szczecińskim

75.

Małgorzata SŁAWIŃSKA

– w Wołominie

76.

Maja SMODEREK

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

77.

Agnieszka Maria SMOLEŃ

– w Szczecinie

78.

Dorota Małgorzata SOŚNICKA-GURBIEL

– w Będzinie

79.

Bogumił Włodzimierz SÓJKA

– w Pruszkowie

80.

Katarzyna Maria STASIÓW

– dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

81.

Tomasz Karol SZANTYR

– w Koszalinie

82.

Bernadetta Maria SZATON

– w Bielsku-Białej

83.

Jadwiga Zofia SZNER-DOBROWOLSKA

– w Busku-Zdroju

84.

Stefania SZRAJBROWSKA

– w Poznaniu

85.

Katarzyna Edyta SZUBA-ŁOZIŃSKA

– dla Warszawy-Pragi w Warszawie

86.

Agnieszka Katarzyna TRYTEK-BŁASZAK

– w Świnoujściu

87.

Grażyna TUCHOLSKA

– w Szczecinie

88.

Grzegorz Janusz TYLIŃSKI

– dla m.st. Warszawy w Warszawie

89.

Marcin WAWRZYNKOWSKI

– w Białogardzie

90.

Anna WIELGOLEWSKA-WIDARSKA

– dla Warszawy-Pragi w Warszawie

91.

Anna Katarzyna WIERCISZEWSKA-CHOJNOWSKA

– dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

92.

Małgorzata WIŚNIEWSKA

– w Koszalinie

93.

Katarzyna WRÓBLEWSKA

– dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

94.

Dawid Jakub ZDEBIAK

– dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Barchan

Ekspert ds. Leasingu, Menedżer

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »