| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 193/2004

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 19 sierpnia 2004 r.

o nadaniu orderów

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676), na wniosek Prezesa Rady Ministrów, zaopiniowany przez Kapitułę Orderu Odrodzenia Polski, odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi w pracy naukowej i organizacyjnej:

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Szafrański-Szeliga Przemysław Antoni, 2. Wierzchowski Kazimierz Lech,

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

3. Buchowicz Jerzy, 4. Karolak Stanisław,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

5. Bierzyński Andrzej Jerzy, 6. Boryś Wiesław Stefan, 7. Duś Ryszard Stanisław, 8. Fikus Magdalena Maria, 9. Flis Janusz Wacław, 10. Grabowska Anna Teresa, 11. Greń Zbigniew Florian, 12. Handke Kwiryna Maria, 13. Hulanicka-Dziechcińska Maria Danuta, 14. Jachymczyk Witold Jan, 15. Janion Celina Krystyna, 16. Jeżewska Maria Monika, 17. Koseska Violetta, 18. Kuśmierek Jarosław Tomasz, 19. Kwilecka Irena, 20. Maryniak Irena Cecylia, 21. Muszyńska Grażyna Anna, 22. Pabis Iryda, 23. Palamarczyk-Leszczyńska Grażyna, 24. Paszewski Andrzej Grzegorz, 25. Wędzki Andrzej Władysław, 26. Wielgat Bernard Waldemar, 27. Zieniuk Jadwiga Czesława,

za wybitne zasługi w pracy naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej w dziedzinie medycyny i farmacji:

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

28. Latalski Maciej,

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

29. Papierkowski Andrzej Jan,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

30. Szarecki Jerzy, 31. Wojcierowski Jacek Krzysztof, 32. Zaręba Stanisław,

za wybitne zasługi w działalności kombatanckiej:

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

33. Rybałko Eugeniusz, 34. Werner Marek Jerzy,

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

35. Bieńkowski Kazimierz Antoni, 36. Byliński Eugeniusz Felicjan, 37. Dąbrowski Leon, 38. Jakubas Antoni, 39. Kreusch Jan Chryzostom, 40. Pelwecki Mieczysław, 41. Pisarek Ryszard, 42. Porębski Florian Stanisław, 43. Szeweła Józef,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

44. Cywiński Czesław Justyn, 45. Hebda Tadeusz, 46. Konieczna Stefania, 47. Kozłowski Stefan Zdzisław, 48. Szanser Irena Wanda,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

49. Wyrwa Walenty,

za wybitne zasługi w pracy naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej w dziedzinie medycyny:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

50. Horodnicki Jan Marian,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

51. Królewski Jan,

za wybitne zasługi dla rozwoju medycyny:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

52. Jakubowski Marek, 53. Jankowski Jerzy,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

54. Mikulski Jerzy, 55. Rydzyński Konrad Józef, 56. Sułkowski Wiesław Józef, 57. Szeszenia-Dąbrowska Neonila, 58. Żeromski Jan Olgierd,

za wybitne zasługi dla rozwoju oświaty:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

59. Szcześniak Zbigniew,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

60. Abratańska Olga Anna, 61. Bielawiec Janina, 62. Bremborowicz Krystyna, 63. Głogowska Jadwiga Julianna, 64. Kamyk Wanda Krystyna, 65. Kolonko Władysława Anna, 66. Łęska Krzysztofa, 67. Mazur Stefan Andrzej, 68. Piróg Barbara Ewa, 69. Polak Kazimierz Marian, 70. Szyburska Hanna Magdalena, 71. Świsterska Irena Janina, 72. Wojarska Krystyna Barbara, 73. Ziemniewicz Jadwiga, 74. Żbikowski Ryszard,

za wybitne zasługi dla szkolnictwa artystycznego i kultury polskiej:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

75. Dudek Ryszard Adam, 76. Kawalla Szymon Piotr, 77. Szlifirski Krzysztof Witold, 78. Trawińska-Moroz Urszula,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

79. Bohdanowicz Andrzej, 80. Heering Krzysztof Paweł, 81. Kadłubiski Jan Konrad,

za wybitne zasługi dla rozwoju budownictwa:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

82. Soboń Mieczysław,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

83. Kostrzewski Józef Marian,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

za wybitne zasługi dla rozwoju energetyki

84. Dreżewski Jacek Brunon,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz ochrony zdrowia

85. Grabowski Józef,

za wybitne zasługi w twórczości artystycznej i w działalności społecznej

86. Dźwigaj Czesław,

za wybitne zasługi w dziedzinie pedagogiki resocjalizacyjnej

87. Machel Henryk Marian,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz ochrony zabytków

88. Szpilewski Stanisław Tomasz,

za wybitne zasługi dla rozwoju bibliotekarstwa oraz upowszechniania czytelnictwa i kultury

89. Wojtuszko Maria Oksanna,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz środowisk osób niepełnosprawnych:

90. Karbowski Lech, 91. Kłusek Bożena Dorota, 92. Szpak Lucyna,

za wybitne zasługi w działalności społecznej na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Polakom ze Wschodu

93. Czapla Zygmunt Lucjan,

za wybitne zasługi w pracy naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI
pośmiertnie

94. Czochralski Jan Antoni.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Celichowscy Służewska-Woźnicka Spółka Partnerska Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »