| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 185/2005

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 25 lipca 2005 r.

o nadaniu orderów i odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi w kultywowaniu tradycji ruchu ludowego

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
Z GWIAZDĄ
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Fajkowski Józef,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

2. Mikulak Stanisław,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz Związku Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego:

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

3. Dębowski Wojciech, 4. Matyja Sylwester,

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

5. Grzybowski Eugeniusz, 6. Kudy Ryszard,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

7. Krysiewicz Marek,

za zasługi w działalności na rzecz Związku Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

8. Malinowski Jerzy,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej, za osiągnięcia w pracy zawodowej:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

9. Andrzejewska Zofia, 10. Głuszczak Bohdan,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

11. Wysocki Zdzisław,

za zasługi w pracy zawodowej i działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

12. Szymański Waldemar Adam,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

13. Skurczyński Krzysztof Marian,

za wybitne zasługi dla rozwoju geodezji i kartografii, za działalność samorządową i charytatywną

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

14. Klocek Waldemar Krzysztof

za wybitne zasługi dla rozwoju gospodarki leśnej, za działalność samorządową i społeczną

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

15. Szlaski Alfred Włodzimierz,

za wybitne zasługi dla rozwoju budownictwa

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

16. Brelik Jan,

za zasługi dla rozwoju budownictwa

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

17. Kokoszyński Sławomir Bernard, 18. Nowicki Bolesław Stanisław,

za wybitne zasługi w działalności kombatanckiej:

KRZYŻEM KOMANDORSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

19. Bodnar Leon, 20. Orzełek Mieczysław, 21. Szymański Zbigniew Lech,

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

22. Arkuszyński Czesław, 23. Dzieciuchowicz Henryk, 24. Kępiński Jan Grzegorz, 25. Korda Henryk, 26. Kosiński Ryszard Marian, 27. Łada-Zabłocki Olgierd, 28. Łoziński Marian, 29. Olszewski Andrzej Wojciech, 30. Podgórski Mieczysław, 31. Radoszewski Roman Eugeniusz, 32. Sudoł Bronisław, 33. Szyda Henryk, 34. Tyman Janusz Andrzej, 35. Woźny Jan, 36. Wójcik Zbigniew, 37. Wyleżyńska Lidia Zofia, 38. Żukowski Mieczysław,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

39. Augustyniak Tadeusz, 40. Górnik Bogusław Tomasz, 41. Jabłońska Helena, 42. Nowak Zbigniew, 43. Skrzypiński Henryk Karol,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

44. Kieruzel Kazimierz, 45. Rolak Jerzy, 46. Rydzio Klemens Bohdan,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

47. Jakubowski Władysław, 48. Pielaszkiewicz Ryszard,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

49. Markanicz Eugeniusz, 50. Wełk Zofia, 51. Zieliński Franciszek,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

52. Jakóbowska Helena Feliksa, 53. Jawor Stanisław, 54. Kryca Benedykt, 55. Kryca Stefan, 56. Kukulski Jerzy Zbigniew, 57. Reszko Bogdan Jan, 58. Szczęsny Leszek Ludwik,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

59. Zdanowicz Andrzej Dariusz,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz Aeroklubu Włocławskiego:

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

60. Wawrzonkoski Stanisław Kazimierz,

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

61. Dolecki Władysław, 62. Jastrzębski Leszek Józef, 63. Koziński Marek Tadeusz,

za zasługi w działalności na rzecz Aeroklubu Włocławskiego:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

64. Trzeciakowski Krzysztof Michał,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

65. Szubski Wiesław,

za wybitne zasługi w działalności społecznej w organizacjach kombatanckich, za upamiętnianie miejsc pamięci narodowej

KRZYŻEM OFICERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

66. Suchodolski Józef,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej, za osiągnięcia w pracy zawodowej

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

67. Forfa Jan,

za zasługi w pracy zawodowej i działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

68. Cecot Ryszard,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

69. Ciunel Teresa, 70. Milkiewicz Andrzej Zbigniew,

za zasługi w działalności w ruchu studenckim

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

71. Gruszczyński Artur Kazimierz, 72. Krawczyk Agnieszka Ewa, 73. Lewicki Arkadiusz Tadeusz, 74. Marszałek Jarosław,

za wybitne zasługi dla środowiska lokalnego, za działalność w Stowarzyszeniu „Pokolenia Pomorza i Kujaw”

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

75. Majewski Bronisław,

za zasługi dla środowiska lokalnego, za działalność w Stowarzyszeniu „Pokolenia Pomorza i Kujaw”

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

76. Wawerka Regina,

za zasługi dla rozwoju rolnictwa

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

77. Bukowska Barbara,

za osiągnięcia w pracy zawodowej, za zasługi dla rozwoju rolnictwa

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

78. Adamczak Ewa Jadwiga, 79. Kłosowski Zenon Ignacy, 80. Schwarz Kazimierz, 81. Wiśnioch Urszula Bernardeta

za zasługi w pracy zawodowej, za osiągnięcia w działalności społecznej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

82. Kubiak Elżbieta, 83. Łaniecka Katarzyna,

za wybitne zasługi w działalności na rzecz Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

84. Ziemiecki Jan Kazimierz,

obywatelka Federacji Rosyjskiej

za wybitne zasługi dla rozwoju współpracy samorządowej

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

85. Szczerba Anna,

obywatel Ukrainy

za wybitne zasługi w rozwijaniu polsko-ukraińskiej współpracy

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ZASŁUGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

86. Gołubienko Aleksander,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

87. Bugajski Edward Jan, 88. Iwoła Zofia, 89. ks. Mikos Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

90. Bojanowicz Jerzy Wacław, 91. Chojnacki Zdzisław Jan, 92. Goliat Zygmunt, 93. Gryszka Józef Zenon, 94. Jasiak Urszula Jadwiga, 95. Kaczmarski Marian, 96. Karwiński Włodzimierz Adam, 97. Kończak Stanisław, 98. Krawczykowski Piotr, 99. Kwiecień Jan Zdzisław, 100. Nowak Adam Stanisław, 101. Orczyk Elżbieta, 102. Skrzypczak Ryszard, 103. Tracz Czesław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

104. Cichoń Zbigniew Edward, 105. Gałka Alicja, 106. Gryszka Eugenia Krystyna, 107. Karcz Marzena Elwira, 108. Krupa Marek, 109. Kutrybała-Kłos Teresa Maria, 110. Majcher Marian, 111. Nowak Mirosław Piotr, 112. Rzechowicz Mieczysław Ludwik, 113. Trzaska Waldemar.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Grzegorz Frątczak

Doświadczony coach i trener biznesu, menedżer z dyplomem MBA. Ekspert w CEO Solutions. Akredytowany trener w Ernst &Young Academy of Business.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »