| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 283/2005

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 10 listopada 2005 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Edukacji Narodowej

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Bahranowski Krzysztof Leon, 2. Bubacz Krystyna, 3. Ciepielewska Dolores Marta, 4. Ciura Franciszek, 5. Czepirski Leszek Adam, 6. Flisiak Jerzy, 7. Jasiczak Józef, 8. Kąkol Zbigniew, 9. Kłos Zbigniew, 10. Kołłajtis-Dołowy Anna Ewa, 11. Kubiak Hanna, 12. Łużny Wojciech Tadeusz, 13. Madej Wiesław, 14. Okońska-Walkowicz Anna Stanisława, 15. Ostwald Marian, 16. Rostańska Eugenia, 17. Tadych Andrzej, 18. Zygmuntowicz Zygmunt,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

19. Augustynek Andrzej Tadeusz, 20. Bogacki Marek Jan, 21. Borożyński Marian, 22. Boruta Zbigniew, 23. Burmistrz Piotr, 24. Ciżma-Szabaga Elżbieta, 25. Dmowska Krystyna, 26. Dostatni Ewa, 27. Dratwa Przemysław, 28. Eckes Teresa, 29. Galarowicz Jan, 30. Gałuszka Paweł, 31. Golec Zdzisław, 32. Goleń Ryszard Jerzy, 33. Gołda Tadeusz Piotr, 34. Górniak Katarzyna, 35. Hachaj Stanisław, 36. Hebda Andrzej Stanisław, 37. Jaszkiewicz Andrzej Piotr, 38. Jonas Jerzy, 39. Kamyszek-Grobelska Ewa, 40. Kasprowicz Dobrosława, 41. Kawecka-Endler Aleksandra, 42. Kogutowska Maria, 43. Konopacki Stanisław Andrzej, 44. Krzywda Anna, 45. Krzyżaniak Grzegorz, 46. Kubik Elżbieta Janina, 47. Lewandowski Roman, 48. Łapuch Maria, 49. Małecka Anna Maria, 50. Musierowicz Kazimierz, 51. Nowak Agata Maria, 52. Osuch Władysław, 53. Pawlaczyk Ewa, 54. Pieczonka Tadeusz Marian, 55. Pietrzyk Alina Maria, 56. Płuciennik Ryszard, 57. Stęgowski Zdzisław Władysław, 58. Szeląg Wojciech, 59. Ślizień Robert Artur, 60. Śmigiel-Papińska Danuta, 61. Świderska-Łyszyk Zdzisława, 62. Takuska-Mróz Wanda Marzysława, 63. Wądołowska Lidia Maria, 64. Winzer Jan, 65. Wrzyszcz Andrzej Tomasz, 66. Zielińska-Lipiec Anna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

67. Baczyżmalska Hanna Barbara, 68. Bałas Maria, 69. Banasik Piotr Michał, 70. Borkowski Mirosław, 71. Choryń Lucyna Maria, 72. Gryboś Paweł Leonard, 73. Kadzińska Grażyna, 74. Kalita Stefan Józef, 75. Kowalska Maria, 76. Kozakiewicz Leszek, 77. Lubawy Renata Stanisława, 78. Łada Jolanta Anna, 79. Macheta Bogusława Maria, 80. Maćkowiak Marian, 81. Michalak Marek, 82. Nęcki Jarosław Marek, 83. Oleniacz Robert, 84. Pakuła Bożena, 85. Postawa Ewa Maria, 86. Stankowiak Tadeusz, 87. Wachniew Przemysław Jerzy, 88. Werblański Bogusław,

na wniosek Ministra Kultury

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

89. Synkiewicz Bogusław

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

90. Chojecki Janusz, 91. Czajkowska Halina Maria, 92. Djaczenko Ewa Maria, 93. Kruczyński Andrzej Jan, 94. Kunert Stefan, 95. Kwiatkowska-Kazimierczak Elżbieta Maria, 96. Milun Mieczysław, 97. Mitkowska Halina, 98. Skoraczewska-Molenda Barbara Władysława, 99. Stasiewicz Marek Andrzej, 100. Więch-Morka Beata, 101. Wiśniewski Andrzej Tomasz, 102. Wojtyrowski Roman, 103. Woźniak Sławomir Krzysztof,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

104. Brenk Krzysztof Janusz, 105. Chaciński Roman, 106. Grzesińska Beata Iwona, 107. Husakiewicz Beata Stanisława, 108. Janowski Mirosław, 109. Klejne Katarzyna Jadwiga, 110. Kostrzewski Jacek, 111. Kruszewski Adam Kazimierz, 112. Ligorowski Jan, 113. Łepkowska Bożena Grażyna, 114. Macias Zbigniew, 115. Mikułowska Ewa, 116. Mućko Zbigniew Franciszek, 117. Nemtusiak Stefan, 118. Noszczak Tadeusz, 119. Seremak Edward, 120. Tomanek Stanisław Andrzej, 121. Tomaszczuk Wojciech Drogomir, 122. Żelazko Grzegorz, 123. Żelechowski Stanisław Józef,

na wniosek Ministra Środowiska

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

124. Caban Danuta, 125. Hładki Edward Andrzej, 126. Stachera Eugeniusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

127. Woś Krzysztof Józef,

na wniosek Wojewody Dolnośląskiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

128. Kiersztyn Eustachiusz,

za zasługi dla rozwoju przedsiębiorczości, za działalność społeczną:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

129. Stanisz Stanisław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

130. Rębalska Jolanta Józefa, 131. Sicińska Barbara Grażyna, 132. Woźniak Wanda,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

133. Jurkiewicz Halina Barbara,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

134. Dziubek Andrzej Maria, 135. Kalemba Karol Grzegorz, 136. Kiziuk Stanisław, 137. Kopczyński Andrzej Stanisław, 138. Plewako Włodzimierz, 139. Rogulski Stefan, 140. Waltoś Czesław Kazimierz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

141. Barysiewicz Zygmunt Ryszard, 142. Byczkowski Tadeusz, 143. Charytoniuk Romuald Antoni, 144. Derejczyk Jerzy, 145. Janczak Stanisław Andrzej, 146. Jurgielewicz Jerzy, 147. Kowalski Wojciech Norbert, 148. Kwaśniowski Krzysztof, 149. Olszewski Andrzej Witold, 150. Pietkiewicz Edward, 151. Rejman Stanisław Jan, 152. Szuszkiewicz Jerzy, 153. Świrski Adam, 154. Walewska Wanda, 155. Zając Stanisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

156. Bujak Ryszard, 157. Cieślak Mirosław, 158. Kiełbik Andrzej Ireneusz, 159. Kilijański Krzysztof Mirosław, 160. Kruczkiewicz Elżbieta, 161. Krupa Ireneusz Michał, 162. Kubiak Dariusz, 163. Kuziela Leszek Stanisław, 164. Łapa Grzegorz Roman, 165. Łukasiewicz Andrzej Józef, 166. Możejko Dariusz Ryszard, 167. Musiał Piotr Sławomir, 168. Pawlaczyk Jacek, 169. Różański Mirosław, 170. Sygitowicz Danuta Beata, 171. Wysoczański Jan Józef, 172. Zelman Elżbieta Danuta,

na wniosek Wojewody Lubelskiego

za zasługi w działalności telewizyjnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

173. Wieczorek Bartłomiej Maciej,

na wniosek Wojewody Małopolskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

174. Kuk Lesław, 175. Rafa Krystyna,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

176. Tabiś Leszek, 177. Wallach Jan,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

178. Bielecki Stanisław, 179. Bochenek Kazimierz, 180. Długosz Stanisław, 181. Dzień Adam, 182. Filip Stanisław, 183. Garbulińska Stanisława, 184. Gondek Jan, 185. Haberek Krzysztof, 186. Lekstan Edward, 187. Kosiński Edmund, 188. Matuszyk Józef, 189. Motyka Tadeusz, 190. Pietrzak Stanisława, 191. Radzik Andrzej, 192. Szczygieł Józef, 193. Szura Kazimierz, 194. Walczyk Zbigniew Władysław, 195. Wszołek Jacek, 196. Tumidajewicz Wiesław,

za zasługi dla ratownictwa górskiego:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

197. Czerwiec Janusz Ryszard, 198. Niemczyk Leszek Piotr,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

199. Leś Tomasz Roman, 200. Mendrek Wojciech, 201. Nocoń Leszek Andrzej, 202. Stach Tomasz Sylwin, 203. Szotek Arkadiusz,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

204. Celej Andrzej, 205. Kaliński Leszek, 206. Leszczyk Irena, 207. Paklerski Romuald, 208. Pomagalski Jan Kazimierz, 209. Sajór Mieczysław, 210. Ślubowska Marianna, 211. Tomaszewski Józef Ryszard, 212. Żerowski Tadeusz Stefan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

213. Bednarek Henryka Anna, 214. Bęben Tadeusz Jan, 215. Brzozowska Maria Grażyna, 216. Dorociak Ewa, 217. Kacperek-Biegańska Wiesława, 218. Karcz Jarosław Janusz, 219. Karwowski Zdzisław Zbigniew, 220. Laskowska Jolanta, 221. Latek Zbigniew, 222. Lesiak Elżbieta, 223. Lipowska Teresa, 224. Miśkiewicz Urszula Maria, 225. Ploch Bożena Iwona, 226. Romańczuk Daniela Teresa, 227. Sanchez-Pyrcz Jacqueline, 228. Siwiec Marian, 229. Suska Barbara Elżbieta, 230. Szymańska Mirosława Cecylia, 231. Trojanowski Janusz Wojciech, 232. Wojnarowska Maria, 233. Zalewska Wanda Jadwiga, 234. Zięba Edward,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

235. Bąk Eugeniusz Ignacy, 236. Bednarski Mirosław Marek, 237. Dawid Tadeusz, 238. Dąbrowska Elżbieta, 239. Dumała Barbara, 240. Fogiel Mariusz Izydor, 241. Fogiel Tadeusz Jarosław, 242. Kamiński Włodzimierz Józef, 243. Kozon Tadeusz Stanisław, 244. Kupidura Tadeusz, 245. Lewandowski Zbigniew, 246. Najduchowski Roman Andrzej, 247. Nerek Stanisław, 248. Owczarek Katarzyna, 249. Staniszewski Tomasz Zbigniew, 250. Stańczyk Jan Zbigniew, 251. Stojke Henryk Wiesław, 252. Szatkowski Tomasz, 253. Szczy-gielski Ryszard Ignacy, 254. Truchlewski Krzysztof, 255. Wieczorska Grażyna Edyta, 256. Woźnicka Małgorzata,

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

257. Brudzyński Szymon, 258. Jędrzejewski Ryszard Jan, 259. Kijek Paweł, 260. Kozioł Tadeusz, 261. Mazur Marek Zygmunt, 262. Osipowicz Bożena, 263. Piątek Janusz Andrzej, 264. Więcaszek Elżbieta Ewa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

265. Chodkowski Wiesław, 266. Karczewski Lech Andrzej,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

267. Ptocica Barbara Kazimiera, 268. Trojanowska Krystyna Paulina,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

269. Marcińczak Jacek Marian,

na wniosek Wojewody Pomorskiego:

za zasługi dla rozwoju rzemiosła:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

270. Dudek Tadeusz, 271. Galas Jan, 272. Klauza Bogdan Franciszek, 273. Wiśniewski Janusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

274. Lampkowski Gerard, 275. Lewandowski Aleksander Romuald, 276. Morus Adam, 277. Mróz Aleksander Ludwik, 278. Różanek Edmund Henryk, 279. Wenzel Roman, 280. Wolny Zenon, 281. Żuchowska Sabina,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

282. Czeszejko-Sochacki Jan, 283. Fitt Krystyna Agnieszka, 284. Jędrzejczyk Lech, 285. Kowalski Karol, 286. Kulka Henryk Ryszard, 287. Lis Bronisław Jakub, 288. Ostrowski Ryszard Ireneusz, 289. Pionk Ryszard Antoni, 290. Radtke Kazimierz, 291. Sarpalius-Małuszkiewicz Dżenia, 292. Stenka Jerzy Roman, 293. Szczerba Zdzisława, 294. Szornak Jerzy, 295. Wenta Marian,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

296. Szadaj Jakub,

na wniosek Wojewody Śląskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

297. Moczek Tadeusz, 298. Witkowski Piotr,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

299. Faska Maria Magdalena, 300. Hupert Wiesława Maria, 301. Matłosz Józefa, 302. Oboza Kazimierz,

za zasługi dla rozwoju budownictwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

303. Steuer Bronisława,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

304. Będkowski Sylwester Marian,

za zasługi dla kultury:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

305. Ciszewska Renata, 306. Wilczak Władysław Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

307. Karwat Krzysztof Jan,

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

308. Adamczyk Ireneusz, 309. Mianowski Piotr, 310. Olejniczak Krzysztof Józef, 311. Piszczek Andrzej, 312. Szmandra Marian Fryderyk,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

313. Cisielski Ryszard, 314. Dyduch Wiesław Ryszard, 315. Gajewski Zygmunt Stanisław, 316. Popowniak Dariusz, 317. Tolsdorf Zdzisław, 318. Wróbel Marek, 319. Żurek Andrzej Józef,

za zasługi w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

320. Hynek Sławomir Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

321. Jaworski Dariusz,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

322. Gniła Lucjan, 323. Kotas Piotr, 324. Kotasiński Henryk,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

325. Dądela Józef,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

326. Cieśla Zdzisław, 327. Gawlik Andrzej, 328. Kasprzak Dariusz Zbigniew, 329. Kleszcz Tadeusz, 330. Krzemiński Piotr Stanisław, 331. Marjankowski Dariusz Paweł, 332. Zawadzki Jan Józef,

za zasługi dla rozwoju rzemiosła, za działalność społeczną

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

333. Kierat Czesław Jacek, 334. Witkowski Jan, 335. Zarzycki Andrzej,

za zasługi dla rozwoju muzealnictwa

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

336. Szkaradnik Lidia Marta,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

337. Sobota Andrzej Jan, 338. Wróblewska Maria,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

339. Bańcer Seweryn, 340. Dziopa Czesław, 341. Gola Bogdan, 342. Grabka Zdzisław, 343. Karbownik Henryk, 344. Kozieł Mieczysław, 345. Kudliński Jerzy Witold, 346. Motyka Marek, 347. Nowak Czesław, 348. Nowakowska Zofia, 349. Stawiarski Bogumił Bogusław, 350. Stojek Henryk Marian, 351. Szmalec Stefan, 352. Węcek Włodzimierz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

353. Cieplicka Małgorzata, 354. Gajda Stanisław, 355. Goliat Henryk, 356. Korbiński Remigiusz, 357. Kowalczyk Mieczysław, 358. Majkowski Ryszard, 359. Mazur Zbigniew, 360. Niedźwiedź Marek, 361. Pietrzykowski Zygmunt, 362. Smolarczyk Tadeusz, 363. Surowiec Marek, 364. Szewczyk Sławomir, 365. Walaszek Jerzy, 366. Wijas Lech, 367. Wojda Jerzy,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

368. Bogdańska Wiesława, 369. Ćwiertniewicz-Ogarek Wiesława, 370. Gajek Adam, 371. Kordos Jan, 372. Lipiec Jan Grzegorz, 373. Matuszewski Antoni, 374. Niedziela Henryk, 375. Nowak Radosław, 376. Porzucek Jerzy, 377. Skorniewska Halina Marianna, 378. Syska Adam, 379. Wąchała Zbigniew, 380. Widomska Halina, 381. Wrzesień Wojciech,

na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego

KRZYŻEM ZASŁUGI ZA DZIELNOŚĆ

382. Kujawski Robert.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Mateusz Baszczyński

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »