| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 269/2005

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 15 listopada 2005 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676), na wniosek Ministra Zdrowia, za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa, odznaczeni zostają:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Altyński Wiesław Stefan, 2. Bronakowski Andrzej Piotr, 3. Cieślik Krzysztof Bogumił, 4. Foremski Janusz, 5. Grzywaczewski Michał, 6. Irudenkowski Mirosław Andrzej, 7. Jagieła Piotr, 8. Karwecki Zbigniew, 9. Kasprzak Stanisław, 10. Kłos Leszek, 11. Kołaczyk Marek Franciszek, 12. Koszarny Zbigniew, 13. Kotyra Krzysztof, 14. Kowalski Krzysztof, 15. Kuśnierek Leszek Ryszard, 16. Marek Adam Bogusław, 17. Mazur Jolanta Danuta, 18. Mazurek Jan, 19. Mazurek Jan Ryszard, 20. Redloch Mieczysław, 21. Senderowska Zofia, 22. Sobierski Krzysztof, 23. Szubert Elżbieta, 24. Szuptarski Ryszard, 25. Tomecki Edward, 26. Zdoński Marek Albin,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

27. Aborowicz Henryk, 28. Bielak Krzysztof Piotr, 29. Boczar Mariusz Marek, 30. Boguszewski Zygmunt Roman, 31. Borkowski Władysław, 32. Brodziak Władysław, 33. Daniel Antoni, 34. Dubij Józef Zdzisław, 35. Falenta Krzysztof, 36. Głębowski Jerzy, 37. Gosławski Andrzej, 38. Grelus Zdzisław, 39. Hetmański Waldemar Władysław, 40. Jabłoński Piotr Paweł, 41. Jankowski Robert, 42. Karbowiak Waldemar, 43. Karliński Andrzej, 44. Karpiński Stanisław Henryk, 45. Kowalczyk Stefan, 46. Kozłowski Edmund, 47. Kropidłowski Stanisław Józef, 48. Krupko Danuta, 49. Kubaniak Henryk Kazimierz, 50. Kucharski Stanisław, 51. Lachowski Stanisław, 52. Marciniak Jerzy, 53. Miller Zdzisław, 54. Olczak Stanisław Kazimierz, 55. Ozga Leszek Zenon, 56. Pałys Grzegorz, 57. Podkowiński Dariusz, 58. Ptak Ryszard, 59. Rauchut Alojzy, 60. Różowski Ryszard Izydor, 61. Sarzyński Lucjan Józef, 62. Sulicki Piotr Zdzisław, 63. Telus Sławomir, 64. Wodzyński Henryk, 65. Zawora Zbigniew,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

66. Bartko Zdzisław, 67. Bądzelewski Józef, 68. Bednarz Mieczysław, 69. Białek Janusz Marian, 70. Boksa Janusz, 71. Bożek Wojciech, 72. Bugzel Krzysztof, 73. Ciechomski Robert Andrzej, 74. Cieślik Zbigniew, 75. Dańczuk Kazimierz, 76. Dębski Paweł Marian, 77. Dombek Grzegorz, 78. Dworniczak Adam, 79. Dyrlaga Mieczysław, 80. Filipczuk Artur, 81. Filipiak Paweł Czesław, 82. Gancarek Brunon, 83. Grondalski Bronisław, 84. Gustek Sylwester, 85. Jasiński Krzysztof Stanisław, 86. Karkowski Maciej Jerzy, 87. Kaźmierczak Mirosław, 88. Kierat Sławomir Dariusz, 89. Klimowicz Bogusław, 90. Kołek Henryk Edward, 91. Konarski Edward, 92. Kosiński Jarosław, 93. Kosiorowski Jan Michał, 94. Kowalski Sebastian Jan, 95. Krakowiecki Zbigniew, 96. Krzysztofek Bogusław Ryszard, 97. Kubas Krzysztof, 98. Laszczowski Mariusz, 99. Lewandowski Jan, 100. Linard Stanisław, 101. Linowiecki Piotr Jan, 102. Malinowski Zbigniew Leszek, 103. Marczak Artur Jerzy, 104. Matras Mariusz, 105. Mazur Łucja, 106. Meus Jerzy, 107. Mieszkowski Waldemar, 108. Miter Janusz Robert, 109. Nizio Leszek, 110. Nowak Jerzy, 111. Oberda Małgorzata Stanisława, 112. Olejniczak Bogdan Jakub, 113. Owczarzak Seweryn, 114. Ożóg Sławomir Jarosław, 115. Pabin Andrzej Adam, 116. Pękała Mariusz Henryk, 117. Pijewski Tomasz, 118. Pokrywka Ryszard, 119. Połeć Henryk Jan, 120. Potocki Grzegorz Jan, 121. Poznański Daniel, 122. Pryszczewski Zbigniew, 123. Ptaszyński Marek Andrzej, 124. Pyt Stanisław, 125. Ratajczak Michał, 126. Rosół Wojciech Kazimierz, 127. Rusak Marcin Tomasz, 128. Sikora Sławomir, 129. Sikorski Zbigniew, 130. Skrobotowicz Marian Stanisław, 131. Sokołowski Henryk, 132. Sprysak Stanisław, 133. Sturlis Sebastian, 134. Szczecina Robert, 135. Szymczak Czesław Henryk, 136. Telatyński Grzegorz Paweł, 137. Twardy Robert, 138. Wawszczyk Jarosław, 139. Węgliński Marian Władysław, 140. Wiśniewski Zbigniew, 141. Włodarczyk Marek, 142. Wojciechowski Kazimierz, 143. Wojtuń Andrzej, 144. Woźniak Michał, 145. Woźnica Andrzej, 146. Zakrzewski Adam Piotr, 147. Zalewski Narcyz, 148. Zalichta Andrzej Wojciech, 149. Żelezik Zdzisław, 150. Żemojtel Wiesław, 151. Żmudziński Waldemar, 152. Żyndżo Cezary Wiesław.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Adam Głos

Od stycznia 2013 roku pełni funkcję Prezesa Tax Care. Wcześniej, przez blisko trzy lata, pracował na stanowiskach: Dyrektora Sprzedaży oraz Wiceprezesa Zarządu.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »