| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 142/2006

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 10 października 2006 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676 oraz z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432), na wniosek Ministra Edukacji Narodowej, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej odznaczeni zostają:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Majewska Małgorzata Barbara,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Abramczyk Marta Maria, 3. Ambroziak Gabriela Czesława, 4. Balcerzak Stanisław, 5. Bańkowska Grażyna, 6. Barcikowska Bogumiła Jadwiga, 7. Barcikowska Mariola, 8. Bednarczyk Ryszard, 9. Bieganowska Beata Katarzyna, 10. Blank Iwona Małgorzata, 11. Borecka Bogusława, 12. Brągalska Krystyna Zofia, 13. Brudnicka Leonora, 14. Brzeska Barbara, 15. Brzeski Leszek, 16. Butryn-Nowalińska Anna, 17. Chaberek Wiesława, 18. Chlebna Elżbieta, 19. Chludzińska Elżbieta Maria, 20. Chorążewicz Zdzisław, 21. Chotnicka Renata, 22. Chromniak Adam Maciej, 23. Chrzanowska Mirosława Czesława, 24. Cicholska-Rochna Mirosława, 25. Cichosz Agnieszka Izabela, 26. Cienkowska Katarzyna, 27. Ciszkowska Jolanta Maria, 28. Czeczko Henryk Jerzy, 29. Czwakiel Elżbieta Anna, 30. Dawid Elżbieta, 31. Dąbrowska Barbara, 32. Dębkowski Kazimierz, 33. Dębska Ewa Katarzyna, 34. Dobies Elżbieta Maria, 35. Domańska Ewa Barbara, 36. Drozdowski Dariusz, 37. Fura Katarzyna, 38. Gad Marianna, 39. Gago Joanna Teresa, 40. Garwacka Anna, 41. Gasińska Barbara, 42. Gazdowska Danuta Maria, 43. Gąsiorowska Krystyna Wanda, 44. Gątarek Elżbieta, 45. Gez Janina Maria, 46. Głos Anna Ola, 47. Gołąb Beata Joanna, 48. Górka Paweł, 49. Górska Małgorzata, 50. Grenadier Ewa, 51. Guzanek Bożena Ewa, 52. Harabasz Agnieszka, 53. Hofman Dariusz, 54. Holisz Barbara, 55. Idzik Beata, 56. Jabłoński Tomasz Szczepan, 57. Jackowska Aleksandra, 58. Jamiołkowska Iwona, 59. Jankowska Hanna, 60. Jankowska Małgorzata Elżbieta, 61. Jarka Maria, 62. Jaskulska Mariola Halina, 63. Jóźwiak Krzysztof Piotr, 64. Jumutz Hanna Elżbieta, 65. Kaczkowska Sylwia Karola, 66. Kaczor Jolanta, 67. Kątka Agnieszka Bożena, 68. Kapusta Małgorzata Lidia, 69. Kapuścińska Alina, 70. Karolewska Cecylia Józefa, 71. Kasperska Urszula Maria, 72. Kierska Izabela Anna, 73. Kieszkowska Edyta, 74. Kinecka Cecylia, 75. Kisielewska Anna, 76. Kłos Wiesława, 77. Kołakowska Marzena Hanna, 78. Komenda-Dziadukiewicz Jolanta Ewa, 79. Kopański Grzegorz Józef, 80. Kopcińska Bożena, 81. Korpolińska Katarzyna, 82. Kostkiewicz Ewa Anna, 83. Kosyl Edyta, 84. Kowalczyk Jolanta, 85. Kowalewska Eugenia, 86. Kowalewska Małgorzata, 87. Kowalski Zbigniew Janusz, 88. KoziołBarbara Małgorzata, 89. Krajza Ewa Anna, 90. Krasuski Stanisław Bolesław, 91. Kraszewski Mariusz Roman, 92. Krawczyński Andrzej Jacek, 93. Krawczyński Tomasz, 94. Kucharczyk Bożenna, 95. Kuczyńska Anna Stanisława, 96. Kudlak Teresa, 97. Kur Irena, 98. Kurzyna Anna Jolanta, 99. Kutkowska Joanna Grażyna, 100. Lach Bożena Krystyna, 101. Lasoń Krystyna, 102. Las-Opolska Beata Mariola, 103. Lechańska Marzena Maria, 104. Lewandowska Barbara, 105. Lewandowska Magdalena, 106. Lewandowska Mariola Renata, 107. Lewandowski Waldemar, 108. Lewicka Danuta, 109. Lewicka Janina Daniela, 110. Lubecka-Kiczka Grażyna, 111. Łagoda Wiesława Agata, 112. Łuczkowski Marek Stanisław, 113. Łukasik Marzena, 114. Łukasiuk Marek Zbigniew, 115. Łyszkowski Mirosław Bogdan, 116. Machała Marianna, 117. Maciaszczyk Małgorzata Maria, 118. Maciejewska Iwona Maria, 119. Majkowska Maria, 120. Malicka Elżbieta, 121. Małecka Grażyna Iwona, 122. Marciszewska Marzena, 123. Marszał Jolanta, 124. Marzewska Alina, 125. Matkowska Marzenna Bogumiła, 126. Matuła Halina Agata, 127. Mazińska Bożena, 128. Mąka Edmund, 129. Mejszutowicz Elżbieta Halina, 130. Mikołajczak Małgorzata, 131. Mikołajczyk Jolanta, 132. Mikołajczyk Barbara, 133. Milewska Krystyna, 134. Miller Zofia, 135. Mokrska Beata, 136. Możdżyńska Beata Ewa, 137. Mrowiec Beata Ewa, 138. Niemiec Halina, 139. Niszcz Barbara, 140. Nisztor Dorota Władysława, 141. Nosowska Agnieszka, 142. Nowak Hanna Teresa, 143. Nowakiewicz Piotr Andrzej, 144. Olbryś Irena, 145. Olkowski Tomasz Paweł, 146. Olszewska Aneta Jadwiga, 147. Orłowski Robert Grzegorz, 148. Osiak Teresa, 149. Osiecka Barbara, 150. Osiecka Janina Wanda, 151. Ostrowska Anna, 152. Packo Danuta Zofia, 153. Pajestka Ewa, 154. Pajewska Bogumiła, 155. Pankowska Urszula Irena, 156. Piątek Mirosław, 157. Piechurska Mariola, 158. Pielach Henryka, 159. Pietrasińska Danuta Bożena, 160. Pietrzak Teresa Jolanta, 161. Piotrowicz Teresa, 162. Piotrowska Jolanta, 163. Plewnicka Ilona Agnieszka, 164. Płatos Marta Agnieszka, 165. Podgórzak Dorota, 166. Pogorzelska Wiesława, 167. Polkowska Elżbieta, 168. Pryzwan-Momot Mariola, 169. Przeradzka Jolanta, 170. Przyborowska Urszula, 171. Respondowski Jan, 172. Rochowicz-Gąsiorowska Maria, 173. Rodakowska Elżbieta, 174. Rogala Dorota Izabela, 175. Rostowska Alicja Hanna, 176. Roszko Małgorzata, 177. Rudnik Stanisław Michał, 178. Rusak Barbara, 179. Ruszczyńska Halina, 180. Ruszkowska Dorota, 181. Ruta Anna Walentyna, 182. Rutkowska Krystyna Stanisława, 183. Rutkowska Dorota, 184. Rybicka Bogumiła, 185. Sadowska Beata, 186. Sidoruk Agata, 187. Siemionek Maria, 188. Sieradzka Hanna, 189. Sierpińska Danuta, 190. Sikora Włodzimierz, 191. Sławińska Hanna, 192. Słupecka Ewa Grażyna, 193. Smolińska Danuta Halina, 194. Sobieszuk Hanna Teresa, 195. Sosińska Marzena Zofia, 196. Stańczuk Maria, 197. Stefaniak Bożena Barbara, 198. Stępkowski Adam, 199. Stompor Marek Henryk, 200. Stryjewska Dorota, 201. Sulewska Teresa, 202. Syska Joanna Renata, 203. Szaruga Gabriel Tadeusz, 204. Szeja Małgorzata, 205. Szmurło Kazimierz, 206. Szost-Pałucha Elżbieta Wanda, 207. Szucka-Kicior Barbara, 208. Szymańska Katarzyna Marzena, 209. Szymański Wojciech Zbigniew, 210. Szymczak Jolanta, 211. Ścieglur Halina Antonina, 212. Świerczewska Beata Justyna, 213. Taborek Agnieszka, 214. Teofilak Teresa, 215. Tkaczyk Grażyna Helena, 216. Truszkowska Bogumiła Regina, 217. Ulatowski Bogusław, 218. Umińska-Nowak Anna Małgorzata, 219. Urbańska Hanna, 220. Walczak Bogumiła, 221. Wall Andrzej Marian, 222. Warda Stanisław Jan, 223. Wasilewska Anna, 224. Waśkiewicz Hanna, 225. Wawrzonkowska Daniela, 226. Wilczyńska Lidia, 227. Wiśniewska Anna Elżbieta, 228. Włodarczyk Jolanta, 229. Wodkowska Irena Helena, 230. Wojnicki Adam Jan, 231. WośJadwiga, 232. Woźniak Jadwiga Alina, 233. Woźniak Krzysztof Zygmunt, 234. Wójtewicz-Brzozowska Eliza Barbara, 235. Wysokińska Iwona Agnieszka, 236. Zagajewska Edyta Renata, 237. Zaręba Joanna, 238. Zatyka Krzysztof, 239. Zawistowska Mirosława, 240. Zbańska Anna, 241. Zbrzeżny Jacek Arkadiusz, 242. Zielińska Renata Barbara, 243. Ziółkowska Elżbieta, 244. Ziółkowska Joanna Iwona, 245. Żbikowska-Jeronim Lidia, 246. Żelechowska Urszula, 247. Żmijewska Magdalena Katarzyna, 248. Żółtowski Andrzej, 249. Żukowska Anna Barbara.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: L. Kaczyński

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Kapała-Sokalska

Adwokat, właściciel Kancelarii Adwokackiej AKS

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »