| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 193/2006

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 7 grudnia 2006 r.

o nadaniu orderów i odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676, z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432 oraz z 2007 r. Nr 25, poz. 162) odznaczeni zostają:

za wybitne zasługi w działalności na rzecz osób niepełnosprawnych, za osiągnięcia w pracy w Polskim Związku Niewidomych

KRZYŻEM KAWALERSKIM
ORDERU ODRODZENIA POLSKI

1. Janke Edmund, 2. Terpiłowski Zbigniew,

na wniosek Ministra Pracy i Polityki Społecznej

za zasługi w działalności na rzecz osób niepełnosprawnych

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Grzegorzewski Zbigniew Stanisław,

na wniosek Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

za zasługi dla rozwoju rolnictwa, za działalność na rzecz ochrony roślin:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

4. Buchowska-Ruszkowska Maria Zuzanna, 5. Jabłoński Kazimierz, 6. Piętka Teresa, 7. Piotrowska Aleksandra, 8. Zdański Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

9. Sierański Witold Aleksander,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

10. Goraj Lech Bogusław, 11. Paizert Kazimierz, 12. Pruszyńska Maria Janina, 13. Walczak Felicyta Maria, 14. Wolny Stefan,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

15. Kiziak Jolanta Narcyza, 16. Kwiatecka Wanda, 17. Paradowski Adam Ryszard, 18. Pospieszna Mirosława Maria, 19. Skarżyńska Aldona,

na wniosek Ministra Spraw Zagranicznych

obywatelka Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej zamieszkała w Republice Zambii

za zasługi w upamiętnianiu miejsc polskiej martyrologii

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

20. Ravensdale Halina Regina,

na wniosek Wojewody Dolnośląskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

21. Łasowski Henryk,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

22. Bojaś Jadwiga, 23. Brumer Feliks, 24. Wąsiel Helena Gertruda,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

25. Baranek Stanisław, 26. Gajowiak Leszek, 27. Karwat Helena, 28. Konarski Jerzy, 29. Stępak Władysław, 30. Tanecka Danuta,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

31. Boryk Mirosław, 32. Ilnicki Robert, 33. Maćkowiak Mariusz, 34. Mila Mirosław,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego:

za zasługi w działalności w Polskim Towarzystwie Turystyczno-Krajoznawczym:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

35. Bonowicz Franciszek, 36. Perlik Tadeusz,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

37. Kowalski Roman,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

38. Bolesta-Czaplewska Romana, 39. Czaplewski Jerzy, 40. Czerner Bogdan, 41. Kopański Ryszard,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

42. Miłoszewska Izabela Krystyna, 43. Sołtysińska Małgorzata,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

44. Chałupczak Józef, 45. Delert Waldemar, 46. Rataj Ryszard Bronisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

47. Buczkowski Jan, 48. Goldyszewicz Kazimierz Wojciech, 49. Kilkowski Edmund, 50. Mańkowski Józef, 51. Marciniak Kazimierz, 52. Misterski Józef Jerzy, 53. Ociński Mieczysław Franciszek, 54. Stróżyński Marian,

za zasługi w działalności na rzecz spółdzielczości mieszkaniowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

55. Szewczyk Renata Teresa, 56. Sołtys Sylwia,

za zasługi w pracy zawodowej na rzecz osób potrzebujących pomocy

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

57. Kwiatkowska Elżbieta, 58. Maźnica Jolanta, 59. Rutkowska Elżbieta Tamara,

na wniosek Wojewody Lubelskiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

60. Czerniej Henryk Jerzy,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

61. Czuba Grzegorz, 62. Sulikowski Antoni Maciej,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

63. Siekierzyński Leopold,

za zasługi w działalności społecznej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

64. Dec Alicja Marta, 65. Gawroński Ludwik Józef,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

66. Koszarny Onufry, 67. Miszczak Włodzimierz Kazimierz, 68. Rudzki Walerian, 69. Saweczko Eugeniusz, 70. Słomiński Franciszek,

za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

71. Boruch Wojciech, 72. Dudek Jerzy Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

73. Frej Teresa, 74. Grudziński Andrzej, 75. Korycińska Krystyna, 76. Kusiak Janusz Kazimierz, 77. Kuzina Anna, 78. Mazur Bożena, 79. Owsianik Wacław, 80. Paschke Maciej, 81. Samborska Elżbieta Alicja, 82. Sebastjaniuk Michalina Józefa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

83. Bajaka Anna Maria, 84. Bandarzewska Marianna Janina, 85. Bartoszek Czesława, 86. Brodacka Barbara Elżbieta, 87. Depta Bogdan, 88. Gadomski Zenon Sławomir, 89. Gierszoń Bożena Mieczysława, 90. Greszta Andrzej, 91. Guszko Antoni Marian, 92. Hatalska Dorota Alfreda, 93. Hryciuk Jarosław Marian, 94. Kokoszkiewicz Marek, 95. Kołodyńska Barbara, 96. Kowal Kazimiera Ewa, 97. Krupa Leokadia, 98. Limarowska Dorota Bogusława, 99. Lipa Alicja, 100. Mazur Artur, 101. Molas Anna Barbara, 102. Radzikowska Elżbieta Halina, 103. Rzymowski Józef Jan, 104. Sokół Małgorzata, 105. Wajszczuk Marzanna, 106. Zieńczuk Marek,

na wniosek Wojewody Małopolskiego:

za zasługi w pracy zawodowej, za osiągnięcia w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

107. Godlewska-Stopa Zofia Oktawia, 108. Lasek-Rembiesa Halina, 109. Pyka Elżbieta Danuta,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

110. Kwiecień-Kamińska Eulalia Wanda, 111. Pilch Józef, 112. Rosiek Ewa Danuta,

za osiągnięcia w pracy zawodowej, za działalność w Wodnym Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

113. Kazimierska Ewa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

114. Galicki Marek Paweł,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

115. Rapacz Józef, 116. Skwarek Józef, 117. Stojek Edward,

za zasługi dla rozwoju sportu, za działalność społeczną:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

118. Górczyński Stanisław, 119. Liszka Włodzimierz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

120. Dziuba Leszek Mikołaj, 121. Ryszka Andrzej Emil,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

122. Budarz Tadeusz Adam, 123. Mierzwa Ireneusz Antoni, 124. Mróz Stanisław, 125. Ptak Marek Franciszek, 126. Szarek Tadeusz,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego:

za zasługi w działalności społecznej na rzecz honorowego krwiodawstwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

127. Wesołowski Stanisław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

128. Biały Mirosław Stanisław, 129. Czubak Zdzisław, 130. Rytka Jerzy, 131. Sokołowski Tadeusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

132. Drzewiecki Wiesław Paweł, 133. Jaroszewski Daniel, 134. Łaciński Andrzej Jerzy, 135. Owczarzak Dariusz, 136. Staniszewski Stanisław, 137. Tomczak Tadeusz,

za zasługi w działalności na rzecz osób niepełnosprawnych:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

138. Cepek Franciszek Dominik, 139. Galla Norbert Edmund, 140. Jagodziński Janusz, 141. Kowalska Wiesława Bożenna, 142. Maciejska-Roczan Kajetana Jolanta, 143. Oleksiak Elżbieta Maria, 144. Snarska-Wiszowaty Leonarda Izabella, 145. Wojtkiewicz Grażyna Inez, 146. Wrzesińska Teresa Jadwiga,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

147. Czerski Zbigniew, 148. Jantarski Romuald, 149. Piotrowski Tadeusz Roman, 150. Witt Krystyna Aniela, 151. Zachorski Eliasz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

152. Wasiłowski Jerzy,

za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

153. Tomczak Daniela Teresa,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

154. Gryczman Jerzy Jan, 155. Kossakowska Jadwiga, 156. Kuźniewska Teresa, 157. Obrębska Anna Jadwiga,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

158. Klekowicka Małgorzata Ewa, 159. Konieczny Zdzisław, 160. Lipiński Bogusław Jan, 161. Orzyłowska Anna, 162. Szyk Artur Jerzy, 163. Wasilewski Longin, 164. Woźniak Bożena Elżbieta,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju turystyki:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

165. Hęciak Stefania Maria,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

166. ks. Grochowski Jerzy, 167. Matwiejczyk Stefan Józef,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

168. Głowacka Maria Ewa, 169. Jastrzębski Roman,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

170. Tkacz Sławomir Krzysztof,

na wniosek Wojewody Opolskiego:

za zasługi dla rozwoju rzemiosła

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

171. Halupczok Józef,

za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

172. Grzeczna Maria Katarzyna,

za zasługi dla rozwoju sportu

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

173. Kania Tadeusz, 174. Kansy Izydor,

na wniosek Wojewody Pomorskiego:

za zasługi w upowszechnianiu folkloru kaszubskiego:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

175. Olszewska Regina Rozalia,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

176. Kiedrowski Wojciech Jan, 177. Kosznik Franciszek Zygmunt, 178. Syldatk Franciszek, 179. Tandek Danuta Anna, 180. Trybull Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

181. Kostuch Zbigniew, 182. Pioch Danuta Krystyna,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

183. Knut Zofia Weronika, 184. Lemańska Stefania Maria, 185. Mistarz Renata Elżbieta, 186. Prondzińska Maria Agata,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

187. Baska-Borzyszkowska Felicja, 188. Bigus Zygmunt, 189. Borzyszkowski Feliks Waldemar, 190. Budzisz Antoni, 191. Ceynowa Alina, 192. Drutkowska Małgorzata Maria, 193. Formela Gabriela Teresa, 194. Formela Kazimierz Brunon, 195. Hoppe Hubert Robert, 196. Hoppe Teresa Jadwiga, 197. Jankowski Zbigniew Stanisław, 198. Kazana Mirosława Barbara, 199. Klawikowska Kazimiera Melania, 200. Klepin Alfons, 201. Kobiela Tadeusz, 202. Kowalkowski Krzysztof Franciszek, 203. Kuchnowski Lech Grzegorz, 204. Łepek Ireneusz Marian, 205. Mirosławski Andrzej, 206. Muza Gerard Jan, 207. Pisarek Barbara Maria, 208. Płotka Stanisław, 209. Rogalewska Krystyna Teresa, 210. Serkowska Alicja Krystyna, 211. Sikora Gerard Konrad, 212. Szymański Tomasz Andrzej,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

213. Dudek Marian,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego:

za zasługi w działalności społecznej na rzecz honorowego krwiodawstwa:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

214. Stępień Bogdan,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

215. Gorlowski Marcin, 216. Krężołek Andrzej,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

217. Bogusz Anna, 218. Jasińska Danuta, 219. Łepkowski Andrzej, 220. Pawłowska Maria, 221. Tusiewicz Anna,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, za działalność społeczną

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

222. Karpowicz Joanna Irena,

na wniosek Wojewody Wielkopolskiego:

za zasługi w działalności na rzecz środowiska lokalnego:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

223. Wylęgała Bernard,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

224. Dereziński Tadeusz, 225. Doczekalska Genowefa Maria, 226. Kaczmarek Marian, 227. Kuźnicka Zofia Maria,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

228. Grobelny Teodor Józef, 229. Kostuj Tadeusz Waldemar, 230. Maszewski Wiesław Andrzej, 231. Osman Henryk, 232. Tomaszewski Zenon,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

233. Glapa Anna, 234. Paech Mirosław,

za zasługi w pracy zawodowej, za działalność na rzecz osób niepełnosprawnych

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

235. Zalejski Marian,

za zasługi dla rozwoju spółdzielczości:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

236. Dubiela Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

237. Lewandowski Stanisław, 238. Sikora Józef,

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa, za osiągnięcia w pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

239. Janaszczyk Marian Walerian,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

240. Aust Marian, 241. Toda Andrzej,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

242. Radka Andrzej,

za zasługi dla rozwoju kultury

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

243. Pręgowski Stanisław Jerzy, 244. Rębarz Grażyna Teresa,

za zasługi w pracy zawodowej, za osiągnięcia w działalności społecznej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

245. Celmer Ewa, 246. Walczak Regina,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

247. Bednarz Stanisław Adam, 248. Galewski Ryszard, 249. Jasiński Andrzej, 250. Kołaciński Tomasz, 251. Murcha Lucyna, 252. Paściak Tomasz Stanisław, 253. Serewiś Lucjan, 254. Wiertelak Marek Bogusław, 255. Wiśniewski Andrzej, 256. Zieliński Józef,

na wniosek Wojewody Zachodniopomorskiego

za zasługi w działalności na rzecz osób niepełnosprawnych

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

257. Błasiak Wanda Zofia,

na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego

KRZYŻEM ZASŁUGI ZA DZIELNOŚĆ

258. st. sierż. Kowalkowski Zbigniew Piotr, 259. Bensz Wacław, 260. post. Handzel Rafał, 261. Rduch Jerzy.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: L. Kaczyński

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Wicha-Gajek

Koordynator ds. Marketingu i PR Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »