| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 131/2007

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 15 września 2007 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676, z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432 oraz z 2007 r. Nr 25, poz. 162 i Nr 123, poz. 848), na wniosek Ministra Edukacji Narodowej, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, odznaczeni zostają:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Herman Adam Florian, 2. Kobiela Wiesława, 3. Kowalewski Piotr, 4. Uramowska Alfreda,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Adamczyk Marta Helena, 6. Albrecht Ewa Zuzanna, 7. Antończak Izabela Ewa, 8. Bacia Elżbieta Zofia, 9. Banaś Jolanta, 10. Barański Piotr Marek, 11. Bąbel Iwona, 12. Białoń Renata, 13. Bień Ewa Jadwiga, 14. Biernat Henryka Ewa, 15. Bliwert Renata Jadwiga, 16. Bochenek Danuta, 17. Bojda Róża, 18. Bonk Ewelina, 19. Boroń Maria Teresa, 20. Brauer-Marszałek Aleksandra Anna, 21. Bromboszcz-Marekwia Krystyna Janina, 22. Brzeziak Lucyna, 23. Bukowska Gabriela, 24. Bułat Elżbieta Maria, 25. Chroszcz Lucyna Balbina, 26. Chudańska Maria Genowefa, 27. Chudzikiewicz Małgorzata Barbara, 28. Ciężki Dorota Maria, 29. Czarna Agnieszka, 30. Czop Ewa Urszula, 31. Deja-Slanina Maria Dorota, 32. De Lehenstein-Filip Anna Helena, 33. Droździok Bożena, 34. Duda Bożena Mirosława, 35. Dziel Edyta Katarzyna, 36. Dziewięcka Danuta, 37. Filip Danuta, 38. Fizia Halina, 39. Florek Krystyna Maria, 40. Folwarczny Gerard, 41. Gadowska Barbara Bronisława, 42. Gajęcka Anna Józefa, 43. Gal Dorota Teresa, 44. Gawełczyk Iwona Maria, 45. Gąska Katarzyna Teresa, 46. Gębala Barbara, 47. Godoś Beata, 48. Golańska Bogusława Anna, 49. Górecka Anita Justyna, 50. Grabowska Marietta Renata, 51. Grela Halina Danuta, 52. Grużlewska Anna Maria, 53. Grzegorzyca Ola Maria, 54. Grzyb Barbara, 55. Guznowska Edyta, 56. Hajdas Dorota, 57. Hamm Gabriela Karina, 58. Hausman Jolanta Maria, 59. Henkel Joanna Maria, 60. Herda Gabriela, 61. Hetman Anna, 62. Hirsz Danuta, 63. Jagiełka Elżbieta Danuta, 64. Jagsz Gabriela Jolanta, 65. Janik Ewa Grażyna, 66. Jankowska Bogumiła, 67. Janoch Danuta Zofia, 68. Janusz-Sender Jadwiga Władysława, 69. Jara Halina Eugenia, 70. Jarmuła Cecylia Maria, 71. Jarosz-Cupek Róża Emilia, 72. Jaworska-Sęk Elżbieta, 73. Jaźwa Iwona Teresa, 74. Jędruch Mirosława Małgorzata, 75. Jurczyk Renata Maria, 76. Kafel Sonia, 77. Kancelista Józef Antoni, 78. Kasińska Iwona Maria, 79. Kasprzyk Romana Helena, 80. Kawka Dorota, 81. Kąkol Agata, 82. Kieras Barbara Maria, 83. Klenart Bożena, 84. Klima Ewa, 85. Klocek Krystyna Franciszka, 86. Kloch Halina Teresa, 87. Knopek Małgorzata, 88. Kolka Barbara Maria, 89. Konofat Katarzyna Elżbieta, 90. Kopczyńska Barbara Danuta, 91. Kopka Blandyna, 92. Kordys Anna Krystyna, 93. Koteja Bożena, 94. Kozak Lesław Józef, 95. Krajewska Aldona Jadwiga, 96. Krajewska-Hucz Wanda Barbara, 97. Króliczek Jadwiga Halina, 98. Krużołek Piotr Mirosław, 99. Krzypkowska Jolanta Maria, 100. Kubecko-Greguła Lucyna Katarzyna, 101. Kucharska-Jastalska Jadwiga Lidia, 102. Kuczera Mirosława Anastazja, 103. Kula Zygmunt Engelbert, 104. Kukla-Dziubińska Monika Ewa, 105. Kukofka Maria Irena, 106. Kulesa Gabriela Małgorzata, 107. Kurnyta Iwona Barbara, 108. Lenartowicz Dorota Monika, 109. Lepich Anna Maria, 110. Lis Beata Katarzyna, 111. Lojza Joanna Barbara, 112. Lustig Teresa Maria, 113. Łyszczarz Elżbieta, 114. Madejska Liliana Barbara, 115. Magiera Roman, 116. Mainka Anna, 117. Majewski Jarosław, 118. Makarewicz Małgorzata Jolanta, 119. Malcharek Krystyna Jadwiga, 120. Mandrysz Renata, 121. Markiewicz Iwona Ewa, 122. Markiewicz-Jarocka Katarzyna, 123. Matusiński Aleksander Leon, 124. Matyja Danuta, 125. Matyja Urszula Jolanta, 126. Mazgaj Bernadetta Monika, 127. Mazur Krzysztof Jacek, 128. Mazurczak Leszek Kazimierz, 129. Mąka Waldemar Władysław, 130. Mędrzecka Joanna Elżbieta, 131. Michalska Katarzyna Stefania, 132. Michalska Maria Teresa, 133. Mila Ilona Maria, 134. Miodońska Krystyna, 135. Misztalewska Grażyna Barbara, 136. Mitko Henryka, 137. Mola Grzegorz Józef, 138. Moskalik Elżbieta Dorota, 139. Mrajca Aleksandra Michalina, 140. Musioł Ewelina Łucja, 141. Muś-Malicka Ilona Julia, 142. Muzyka Małgorzata, 143. Myszka Ilona, 144. Nabiałek Agata Lidia, 145. Niedzielska Bogusława Maria, 146. Niemiec-Warzecha Anna Maria, 147. Nieradzik Justyna Bernadeta, 148. Nieszporek Grażyna Izabela, 149. Niźnikiewicz Teresa, 150. Noga Irena, 151. Nowak Iwona Ewa, 152. Nowak Jolanta Ewa, 153. Nowicka Katarzyna, 154. Ogrocka Mirella Ewa, 155. Okopska Renata, 156. Osadnik Aleksandra, 157. Osmęda Anna Helena, 158. Ośmiałowska Anna Halina, 159. Palacz Danuta, 160. Pałka Helena, 161. Paluch Jolanta Alina, 162. Paszenda Teresa, 163. Pawełczyk Joanna Katarzyna, 164. Pawliczek-Błońska Kornelia, 165. Paździora Iwona, 166. Pękała Klaudia Kinga, 167. Piecha Romana Maria, 168. Piksa Izabela Barbara, 169. Pinoczek Roman Andrzej, 170. Pisarzowska Małgorzata, 171. Pisula-Golaś Ewa Anna, 172. Płoska Iwona, 173. Płucieńczak Danuta Joanna, 174. Podgórski Marek Rafał, 175. Podlas Halina Danuta, 176. Poloczek Barbara Bożena, 177. Porębska Krystyna, 178. Preisner Elżbieta Zofia, 179. Proracka-Robok Elżbieta Bożena, 180. Przerwa Barbara, 181. Przewieźlik Dorota Marta, 182. Przybyła Irmina Maria, 183. Pyka Beata, 184. Pyszny Aleksander, 185. Pyszny Małgorzata Joanna, 186. Pytel Barbara Helena, 187. Raczkiewicz Iwona Maria, 188. Rajchel Bożena Hanna, 189. Rajska Anna Agnieszka, 190. Rakus Korneliusz Ireneusz, 191. Rduch Henryka Maria, 192. Rduch Maria Grażyna, 193. Reś Irena, 194. Różacka Lidia Władysława, 195. Rutkowski Mirosław Roman, 196. Ryszka Celina, 197. Ryżka Dorota Maria, 198. Saternus Maria Anna, 199. Sawicka Maria Jolanta, 200. Serafin Zofia Stanisława, 201. Serwatka Helena Anna, 202. Siedlok Daniel Andrzej, 203. Skorupa Krzysztof Marek, 204. Skrobol Maria Jolanta, 205. Skwarczek Krzysztof Józef, 206. Sobaszek Małgorzata Maria, 207. Sobczak Ewa Katarzyna, 208. Sobkiewicz Jolanta Maria, 209. Sokołowska Mirela Anna, 210. Solich Kornelia Maria, 211. Somerla Ilona Bożena, 212. Sopot-Zembok Barbara Joanna, 213. Sorek Jerzy Jan, 214. Spaczyńska Jadwiga, 215. StępieńEleonora Wanda, 216. Suchoń Irena, 217. SudołJolanta Wiesława, 218. Szafraniec Aleksandra Danuta, 219. Szaniawski Maciej Mieczysław, 220. Szcząchor Dorota, 221. Szostak Andrzej, 222. Szruba Andrzej Jerzy, 223. Szwajca Teresa Maria, 224. Szwajczewska Barbara Anna, 225. Szweda Barbara Grażyna, 226. Szymik Eugeniusz, 227. Szymoszek Brygida, 228. Śleziak-Dranka Barbara, 229. Śliwa-Gluza Urszula, 230. Śliwka Ryszard, 231. Świątek Adam Grzegorz, 232. Tabaka Mirella Urszula, 233. Teodorowicz-Wycisk Małgorzata Beata, 234. Tetla Mariola Izabela, 235. Tlołka Justyna Ewelina, 236. Tomaszewska Beata Bernadeta, 237. Tomsia Henryka Bernadeta, 238. Tomzik Aldona Stefania, 239. Troczyński Krzysztof, 240. Trybus Jolanta Wiktoria, 241. Tubacka Elżbieta Lucyna, 242. Turlejski Jacek, 243. Turos Irena, 244. Turowska-Moskalik Mariola Krystyna, 245. Tylka Arkadiusz, 246. Ulfik Małgorzata Maria, 247. Ulrych Aleksander Tadeusz, 248. Wajner Teresa Maria, 249. Walach Karina Maria, 250. Waliczek Mariusz Waldemar, 251. Walter Teresa Anna, 252. Warchala Krystyna Helena, 253. Wawoczny Beata Irena, 254. Weber Joanna Maria, 255. Wengerski Michał Konstanty, 256. Wesołek Izabela Julia, 257. Wicher Alfreda, 258. Wieczorek Rita Joanna, 259. Wieczorek Wojciech, 260. Wieliczko Dorota Danuta, 261. Więckowska Barbara Maria, 262. Wija Barbara Maria, 263. Wiglusz Agata Adrianna, 264. Wiklińska Bożena Dorota, 265. Wilk Iwona Małgorzata, 266. Wiśniewska-Wylenżek Aleksandra, 267. Wiśniowiecka Ewa Krystyna, 268. Witczak Halina Antonina, 269. Witos Elżbieta, 270. Włodarska Adrianna Izabela, 271. Wojaczek Zbigniew, 272. Wojtala Beata Elżbieta, 273. Woźniak Renata, 274. Wrona Monika Maria, 275. Wróbel Alicja, 276. Wróbel Janusz Walenty, 277. Wrzaszczyk Jadwiga, 278. Wójcik Rozalia Stanisława, 279. Wuczyńska Henryka, 280. Wyrobek Dorota Renata, 281. Wysińska Teresa, 282. Wysocka Gabriela Łucja, 283. Zając Blandyna, 284. Zając Marzena Magdalena, 285. Zakrzewska Anna, 286. Zaremba-Magiera Dorota Elżbieta, 287. Zdebel Irena, 288. Zegzuła Teresa, 289. Zeliasz-Nguyen Renata Zofia, 290. Zwardoń Urszula Anna, 291. Żmudzińska Barbara Ewa, 292. Żółkiewicz Barbara.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: L. Kaczyński

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Gajewska – Cygan

Właścicielka i dyrektor zarządzającym w Grupie Tempo

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »