| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 173/2012

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 18 kwietnia 2012 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676, z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432, z 2007 r. Nr 25, poz. 162 i Nr 123, poz. 848, z 2009 r. Nr 168, poz. 1323, z 2010 r. Nr 155, poz. 1041 oraz z 2011 r. Nr 205, poz. 1207) odznaczeni zostają:

na wniosek Wojewody Mazowieckiego:

za zasługi w działalności na rzecz środowiska diagnostów laboratoryjnych:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

1. Szmitkowski Maciej,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Antes-Maciejczyk Bożena Krystyna, 3. Szych Jolanta Elżbieta,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

4. Dembińska-Kieć Aldona Magdalena, 5. Golański Jacek Andrzej, 6. Langner Wiesław, 7. Solnica Bogdan Zbigniew,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

8. Maziarz Barbara Teresa, 9. Orłowska Maria Jolanta, 10. Rółkowski Roland Marian, 11. Świątkowska Ewa, 12. Tuszewska Ewa Maria, 13. Zygmuntowicz-Aniśko Renata Jolanta,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

14. Bieniek Mirosław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

15. ks. Szwajkowski Henryk Wojciech,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

16. Kupniewski Wiesław, 17. Pietruszewski Bogdan Janusz,

za zasługi dla rozwoju kultury:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

18. Bojara Adam Jan,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

19. Kozak Katarzyna Maria,

za zasługi w działalności naukowo-badawczej na rzecz rozwoju nowych technologii:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

20. Dul Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

21. Kleps Teresa, 22. Piaskiewicz Małgorzata Zofia,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

23. Ostaszewska Urszula Małgorzata,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony i profilaktyki zdrowia:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

24. Siemaszko Janusz Bogusław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

25. Chraboł-Sura Alina Zofia, 26. Kasprowicz Lucyna, 27. Kawecki Michał Krzysztof, 28. Zaława-Dąbrowska Małgorzata Grażyna,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

29. Dorosz Paweł Krzysztof, 30. Kąkol Maria Aleksandra,

za zasługi w działalności na rzecz środowiska pielęgniarek i położnych, za niesienie pomocy osobom potrzebującym wsparcia:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

31. Szczypior Maria Elżbieta,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

32. Jakubik Maria, 33. Jurkowska Halina, 34. Mazur Grażyna,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności na rzecz popularyzowania hipoterapii oraz niesienia pomocy osobom potrzebującym wsparcia:

35. Jaroszewski Marian Wiesław, 36. Strumińska Anna Ewa,

za zasługi dla rozwoju polskiej transplantologii

37. Sankowska Monika,

za zasługi w odkrywaniu i upamiętnianiu historii Polski:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

38. Bocheński Waldemar Szczęsny, 39. Rubas Maria, 40. Szymanowski Dariusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

41. Sak Tomasz,

za zasługi w utrwalaniu miejsc pamięci narodowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

42. Dybalski Krzysztof Leon, 43. Kruk Danuta Elżbieta,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

44. Zielińska Krystyna Teresa,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju pszczelarstwa:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

45. Włodarczyk Marian,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

46. Krasnodębski Edward, 47. Niedźwiedź Jan,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za niesienie pomocy osobom potrzebującym pomocy i wsparcia

48. Kuźniarek Jadwiga Danuta,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

49. Fedorczyk Sławomir, 50. Mysiorski Czesław, 51. Przetak Andrzej, 52. Rosiński Tadeusz, 53. Stańczak Jan, 54. Śniegocki Tomasz, 55. Warych Marek, 56. Zdziech Elżbieta, 57. Zdziech Michał,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju Uniwersytetu Trzeciego Wieku i solidarności międzypokoleniowej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

58. Kruczek-Kowalska Genowefa Katarzyna,

na wniosek Wojewody Pomorskiego

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

59. Bielawa Paweł Piotr, 60. Dywizjusz Jarosław Aleksander, 61. Miszk Kazimierz, 62. Kulecki Henryk, 63. Potrykus Wacław Gerard, 64. Żarnowski Mieczysław Władysław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

65. Bojanowski Andrzej Jan, 66. Gilla Gabriela Anna, 67. Muszyński Ryszard Andrzej, 68. Naja Adam Stanisław, 69. Postrach Józef Adam, 70. Wantke Danuta Maria,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

71. Błaszkowski Andrzej, 72. Ceynowa Bernard, 73. Lanc Wincenty Walerian, 74. Lewandowski Marian, 75. Miszczyk Jacek, 76. Myrda Władysław, 77. Pałubicki Jan, 78. Reszka Roman, 79. Secke Ludwik Franciszek, 80. Stanulewicz Jan Wiesław, 81. Szczęsny Tomasz, 82. Warpas Tomasz, 83. Wasiniewski Stanisław, 84. Ziemski Jarosław Józef,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

85. Bartusiak Krzysztof, 86. Bryk Sebastian Robert, 87. Piątkowski Edward Benedykt, 88. Switek Jerzy Maciej,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

89. Czesla Alfred,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

90. Gąsiorowski Kazimierz, 91. Przybułowski Jarosław.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: B. Komorowski

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Anna Konarzewska-Żuczek

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »