| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 84/2013

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 7 marca 2013 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676, z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432, z 2007 r. Nr 25, poz. 162 i Nr 123, poz. 848, z 2009 r. Nr 168, poz. 1323, z 2010 r. Nr 155, poz. 1041 oraz z 2011 r. Nr 205, poz. 1207) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Środowiska

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju nauki

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Modliński Zdzisław Stefan,

na wniosek Głównego Lekarza Weterynarii

za zasługi w działalności na rzecz środowiska lekarsko-weterynaryjnego oraz ochrony zdrowia publicznego:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Lisaj-Orska Elżbieta, 3. Pawicka-Stefanko Danuta,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

4. Nowakowski Andrzej,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Bielarczyk Andrzej,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego:

za zasługi w działalności na rzecz poprawy warunków życia na obszarach wiejskich:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

6. Herzberg Zbigniew Stanisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

7. Krzemkowski Grzegorz,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

8. Murawski Lech Marek,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

9. Sadowski Roman Franciszek,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

10. Kossowski Stanisław, 11. Koziński Mieczysław,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju wędkarstwa proekologicznego oraz ochrony wód:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

12. Byczyński Zbigniew Jerzy, 13. Fijołek Jerzy,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

14. Kozioł Mirosław Stanisław,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

15. Kwiatoń Tadeusz Stanisław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

16. Ranus Michał Witold,

na wniosek Wojewody Lubelskiego:

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

17. Karpa Henryk, 18. Rodak Stefan,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

19. Piotrowski Ryszard, 20. Rugała Czesław Włodzimierz, 21. Stefanowski Zenon Mirosław,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

22. Mackiewicz Jerzy Adam, 23. Soroka Andrzej Jan,

na wniosek Wojewody Łódzkiego:

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju wędkarstwa oraz ochrony wód

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

24. Centka Mieczysław Marian,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

25. Ropęga Stefan Karol,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

26. Szczepański Andrzej Henryk,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz ratownictwa wodnego:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

27. Rusiecki Robert,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

28. Brzozowski Mirosław, 29. Burzykowski Maciej, 30. Chudy Jacek, 31. Latoszewski Jacek, 32. Schilling Renata,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju ruchu turystycznego i krajoznawstwa:

33. Białkowski Antoni, 34. Firmowska-Milewska Mirosława Halina, 35. Góra Agata Ewa, 36. Leśnikowska Krystyna, 37. Szcześniak Barbara,

za zasługi w działalności na rzecz upowszechniania kultury ludowej:

38. Malangiewicz Maciej, 39. Rutkowski Jacek Antoni,

na wniosek Wojewody Opolskiego:

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju kultury i promocji sztuki

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

40. Potocka Anna,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

41. Korwin-Małaczyński Jerzy Mieczysław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

42. Rusin Piotr,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

43. Zając Jacek,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

44. Grabski Waldemar,

na wniosek Wojewody Pomorskiego

za zasługi w działalności na rzecz propagowania języka esperanto

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

45. Kozyra Edward,

na wniosek Wojewody Śląskiego:

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju medycyny oraz ochrony zdrowia

46. Sosada Krystyn Andrzej,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności na rzecz środowiska lekarskiego

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

47. Mysiak Stanisław Józef,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju rzemiosła oraz kultywowanie tradycji rzemieślniczych

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

48. Krzak Zdzisław,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego:

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

49. Gil Mieczysław Andrzej,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

50. Młyńczyk Danuta,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

51. Górski Grzegorz,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego:

za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

52. Koziński Albin, 53. Marchlewski Marcjan,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i popularyzacji sportu:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

54. Zdanowski Andrzej Henryk,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

55. Mazur Dariusz,

na wniosek Wojewody Wielkopolskiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

56. Gaczkowski Edward,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

57. Gauza Roman, 58. Mucha Jan,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i popularyzacji sportu

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

59. Pepliński Leszek Antoni,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia

60. Przybył Paweł Edward,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz ratownictwa medycznego

61. Serbiak Zbigniew,

na wniosek Wojewody Zachodniopomorskiego

za zasługi w działalności społecznej na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

62. Kaźmierczak Grażyna Izabela,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

63. Rolbiecka Jadwiga Krystyna.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: B. Komorowski

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Maciej Godyń

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »