| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

POSTANOWIENIE NR 5/OP/2013
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH

z dnia 8 maja 2013 r.

o nadaniu odznaki

Na podstawie § 2 pkt 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 13 listopada 2008 r. w sprawie nadawania odznaki „Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej” (Dz. U. Nr 207, poz. 1305 oraz z 2012 r. poz. 455), za długoletnią ofiarną służbę i działalność społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej, odznaczeni zostają:

BRĄZOWĄ ODZNAKĄ
„ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

1.

ADAMOWICZ

Jerzy

s.

Jana

2.

ADAMSKI

Marek

s.

Stanisława

3.

ADLIS

Łukasz

s.

Zbigniewa

4.

ANDREASIK

Damian

s.

Władysława

5.

ANDREJCZYK

Rafał

s.

Zbigniewa

6.

ANDRYSZKIEWICZ

Dariusz

s.

Eugeniusza

7.

ANDRZEJEWSKI

Łukasz

s.

Mariana

8.

ANGLARD

Szymon

s.

Wiesława

9.

ANTOSIK

Piotr

s.

Władysława

10.

ATŁAS

Jacek

s.

Jana

11.

AUGUSTYN

Witold

s.

Tadeusza

12.

AUGUSTYNIAK-ORZECHOWSKA

Renata

c.

Edwarda

13.

AUGUSTYNOWICZ

Jacek

s.

Zygmunta

14.

BABIEC

Radosław

s.

Eufrozyna

15.

BABUŚKA

Barbara

c.

Zbigniewa

16.

BACHORSKI

Grzegorz

s.

Jerzego

17.

BACHÓRZ

Andrzej

s.

Jana

18.

BAGIŃSKI

Ireneusz

s.

Stanisława

19.

BAGIŃSKI

Krzysztof

s.

Bronisława

20.

BAKAŁARZ

Marta

c.

Bogdana

21.

BALCERZAK

Robert

s.

Tadeusza

22.

BALIŃSKI

Artur

s.

Stefana

23.

BANACH

Tomasz

s.

Witolda

24.

BANASZAK

Jan

s.

Henryka

25.

BANASZCZYK

Marta

c.

Kazimierza

26.

BAŃDUR

Tomasz

s.

Tadeusza

27.

BAR

Bogdan

s.

Władysława

28.

BARCIC

Monika

c.

Józefa

29.

BARCZYK

Andrzej

s.

Tadeusza

30.

BARTCZAK

Arkadiusz

s.

Jana

31.

BARTECZKO

Lidia

c.

Karola

32.

BARTKOWICZ

Jarosław

s.

Franciszka

33.

BARTOSIK

Maria

c.

Włodzimierza

34.

BARTYZEL

Andrzej

s.

Mieczysława

35.

BĄKOWSKI

Paweł

s.

Ryszarda

36.

BEBEL

Cezary

s.

Tadeusza

37.

BEDNARCZYK

Dariusz

s.

Bogdana

38.

BEDNORZ

Bernard

s.

Tomasza

39.

BIELESZA

Andrzej

s.

Eugeniusza

40.

BIELIŃSKI

Igor

s.

Mariusza

41.

BIENIEK

Mariusz

s.

Zygmunta

42.

BIEŃCZAK

Mariusz

s.

Romana

43.

BIES

Rafał

s.

Antoniego

44.

BIGAJ

Marcin

s.

Tadeusza

45.

BIŁKO

Piotr

s.

Mieczysława

46.

BIMKIEWICZ

Tomasz

s.

Władysława

47.

BINIECKI

Ireneusz

s.

Stanisława

48.

BIŃCZYK

Wojciech

s.

Piotra

49.

BIS

Grzegorz

s.

Ryszarda

50.

BISTRAM

Piotr

s.

Leona

51.

BLADOSZEWSKI

Włodzimierz

s.

Leszka

52.

BŁASZCZYK

Maciej

s.

Mariana

53.

BŁASZCZYKOWSKI

Mariusz

s.

Eugeniusza

54.

BOBOLA

Krzysztof

s.

Eugeniusza

55.

BOBORYKO

Krzysztof

s.

Stanisława

56.

BOBOWSKA

Bogumiła

c.

Czesława

57.

BOCHENEK

Łukasz

s.

Antoniego

58.

BOCHENEK

Marcin

s.

Lesława

59.

BODNAR

Andrzej

s.

Mikołaja

60.

BOGDAŃSKI

Adam

s.

Zdzisława

61.

BOGUCKI

Arkadiusz

s.

Zygmunta

62.

BOGUCKI

Michał

s.

Edwarda

63.

BOGUSZ

Mirosław

s.

Jana

64.

BOJEWSKI

Mariusz

s.

Zbigniewa

65.

BORKOWSKI

Karol

s.

Zygmunta

66.

BOROWIEC

Adam

s.

Krzysztofa

67.

BOROWSKI

Tadeusz

s.

Eugeniusza

68.

BOROWY

Michał

s.

Antoniego

69.

BORYCZKA

Marek

s.

Teodora

 

70.

BORYS

Daniel

s.

Jana

71.

BRODZIK

Wiesław

s.

Adama

72.

BRYGAŁA

Paweł

s.

Stanisława

73.

BRYK

Bożena

c.

Tadeusza

74.

BRZEZIŃSKA

Janina

c.

Zygmunta

75.

BRZOSTEK

Dariusz

s.

Jerzego

76.

BRZOZOWSKA

Maria

c.

Ryszarda

77.

BUCZEK

Sławomir

s.

Edwarda

78.

BUCZKOWSKI

Grzegorz

s.

Józefa

79.

BUCZYŃSKI

Krzysztof

s.

Mieczysława

80.

BUDZIAR

Arnold

s.

Piotra

81.

BUDZOWSKI

Piotr

s.

Zygmunta

82.

BUKATO

Marek

s.

Piotra

83.

BUNIAK

Sławomir

s.

Stanisława

84.

BURAS

Stanisław

s.

Stanisława

85.

BURDA

Józef

s.

Antoniego

86.

BURDEK

Robert

s.

Edwarda

87.

BURNAT

Tomasz

s.

Andrzeja

88.

BUSZTA

Robert

s.

Wiktora

89.

BYLIŃSKI

Dariusz

s.

Mieczysława

90.

CACAK

Krzysztof

s.

Włodzimierza

91.

CACHNIJ

Karol

s.

Tadeusza

92.

CAŁY

Piotr

s.

Władysława

93.

CHABRASZEWSKI

Grzegorz

s.

Michała

94.

CHAŁASZCZYK

Andrzej

s.

Jerzego

95.

CHARUBA

Krzysztof

s.

Kazimierza

96.

CHARYGA

Wojciech

s.

Wiesława

97.

CHEŁSTOWSKI

Jacek

s.

Zygmunta

98.

CHMIELECKI

Tomasz

s.

Mieczysława

99.

CHMIELEWSKI

Dariusz

s.

Jerzego

100.

CHMIELEWSKI

Jerzy

s.

Stefana

101.

CHMIELEWSKI

Zbigniew

s.

Eugeniusza

102.

CHOJAK

Krzysztof

s.

Mariana

103.

CHOJNIAK

Krzysztof

s.

Arkadiusza

104.

CHOJNOWSKI

Wojciech

s.

Ryszarda

105.

CHOLEWIŃSKI

Robert

s.

Ryszarda

106.

CHOTOMSKA

Agnieszka

c.

Zbigniewa

107.

CHRAPEK

Mariusz

s.

Stanisława

108.

CHROMY

Tomasz

s.

Łucjana

109.

CHUDOWOLSKI

Aleksander

s.

Zdzisława

110.

CHWALCZUK

Marek

s.

Mieczysława

111.

CICHOŃ

Daniela

c.

Tadeusza

112.

CICHY

Krzysztof

s.

Józefa

113.

CICHY

Leonard

s.

Gerharda

114.

CIEPIELA

Jerzy

s.

Eugeniusza

115.

CIESIELSKI

Waldemar

s.

Józefa

 

116.

CIEŚLA

Henryk

s.

Władysława

117.

CIEŚLEWSKA

Hanna

c.

Stanisława

118.

CIEŚLICKI

Witold

s.

Tadeusza

119.

CIOSEK

Piotr

s.

Ignacego

120.

CIUŁA

Tomasz

s.

Kazimierza

121.

CUBAŁA

Stanisław

s.

Józefa

122.

CWIK

Marek

s.

Rudolfa

123.

CZACHNOWSKI

Szymon

s.

Bogdana

124.

CZAPLA

Andrzej

s.

Jana

125.

CZARNECKA

Agnieszka

c.

Stanisława

126.

CZARNECKI

Ireneusz

s.

Jana

127.

CZARNOCKI

Wojciech

s.

Stefana

128.

CZARNY

Krzysztof

s.

Jana

129.

CZEKAJ

Lidia

c.

Jana

130.

CZELEŃ

Krzysztof

s.

Michała

131.

CZEPIEL

Tomasz

s.

Władysława

132.

CZEREPANIAK

Dariusz

s.

Włodzimierza

133.

CZERNACHOWSKI

Krzysztof

s.

Jerzego

134.

CZERWIŃSKI

Marcin

s.

Andrzeja

135.

CZYŻ

Michał

s.

Brunona

136.

CZYŻEWSKI

Grzegorz

s.

Zbigniewa

137.

ĆWIKLIŃSKI

Emil

s.

Janusza

138.

DAMPC

Tadeusz

s.

Benedykta

139.

DARMOS

Łukasz

s.

Andrzeja

140.

DASZYKOWSKI

Krzysztof

s.

Stanisława

141.

DĄBROWSKI

Sylwester

s.

Tadeusza

142.

DĄBROWSKI

Tomasz

s.

Stanisława

143.

DĄBROWSKI

Zbigniew

s.

Jana

144.

DEJA

Sławomir

s.

Jerzego

145.

DEMIDOW

Sebastian

s.

Ryszarda

146.

DEPTA

Andrzej

s.

Józefa

147.

DĘBSKI

Stefan

s.

Jana

148.

DOBROWOLSKI

Krzysztof

s.

Czesława

149.

DOŁOSZYCKI

Bogusław

s.

Adama

150.

DOMAGALSKI

Adam

s.

Pawła

151.

DOMAGAŁA

Grzegorz

s.

Jana

152.

DOMALEWSKI

Piotr

s.

Henryka

153.

DOMANOWSKI

Wojciech

s.

Henryka

154.

DOMAŃSKI

Michał

s.

Marka

155.

DOMINIAK

Krzysztof

s.

Józefa

156.

DOMINIAK

Marek

s.

Józefa

157.

DOMIŃCZAK

Łukasz

s.

Andrzeja

158.

DOROSZKIEWICZ

Krzysztof

s.

Jana

159.

DRABEK

Dariusz

s.

Jana

160.

DRAPIŃSKI

Robert

s.

Jerzego

161.

DREGA

Piotr

s.

Włodzimierza

 

162.

DROPCZYŃSKI

Marek

s.

Stanisława

163.

DROZDEK

Arkadiusz

s.

Józefa

164.

DRÓBKA

Marcin

s.

Tomasza

165.

DUBICKI

Waldemar

s.

Stanisława

166.

DUDA

Zbigniew

s.

Kazimierza

167.

DUDZIŃSKI

Rafał

s.

Grzegorza

168.

DUNIA

Mirosław

s.

Tadeusza

169.

DURA

Dariusz

s.

Jana

170.

DUTKOWSKI

Tomasz

s.

Eustachiusza

171.

DUZIKOWSKI

Andrzej

s.

Tadeusza

172.

DUZOWSKI

Rafał

s.

Kazimierza

173.

DWORAKOWSKI

Zbigniew

s.

Józefa

174.

DYBICZ

Włodzimierz

s.

Wiesława

175.

DYDEK

Jacek

s.

Stanisława

176.

DYL

Paweł

s.

Bogusława

177.

DYLEWSKI

Damian

s.

Szczepana

178.

DYMEK

Waldemar

s.

Bogdana

179.

DYŚ

Mariusz

s.

Zygmunta

180.

DYTKO

Bogdan

s.

Stanisława

181.

DZIADEK

Piotr

s.

Mieczysława

182.

DZIADURA

Mariusz

s.

Stanisława

183.

DZIERŻEK

Bogdan

s.

Jana

184.

DZIEWOŃSKI

Mariusz

s.

Władysława

185.

DZIĘGIELEWSKI

Krzysztof

s.

Antoniego

186.

DZIUBAK

Michał

s.

Ireneusza

187.

DZIURDZ

Jacek

s.

Józefa

188.

DZWONNIK

Kamil

s.

Stanisława

189.

EJCHART

Dariusz

s.

Ryszarda

190.

FABER

Krzysztof

s.

Franciszka

191.

FALBOWSKI

Leszek

s.

Henryka

192.

FAMULAK

Robert

s.

Władysława

193.

FEŃKÓW

Stanisław

s.

Bolesława

194.

FILIPCZAK

Andrzej

s.

Franciszka

195.

FINK

Andrzej

s.

Bolesława

196.

FLEJSZAR

Piotr

s.

Tadeusza

197.

FLORCZYK

Iwona

c.

Józefa

198.

FLORKOWSKI

Jacek

s.

Franciszka

199.

FRANKENSTEIN

Piotr

s.

Zbigniewa

200.

FRODYMA

Tomasz

s.

Ireneusza

201.

FRONTCZAK

Mirosław

s.

Stanisława

202.

GACEK

Marcin

s.

Stanisława

203.

GAIM

Artur

s.

Stefana

204.

GAJDEMSKI

Marek

s.

Ryszarda

205.

GAJEWICZ

Rafał

s.

Stanisława

206.

GAJEWSKI

Janusz

s.

Jerzego

207.

GALA

Paweł

s.

Józefa

 

208.

GALA

Czesław

s.

Jana

209.

GAŁĄZKA

Krzysztof

s.

Tadeusza

210.

GAMAŃSKI

Zdzisław

s.

Henryka

211.

GANCARZ

Jacek

s.

Eugeniusza

212.

GARBATOWSKI

Wojciech

s.

Jana

213.

GAWĘDA

Witold

s.

Stanisława

214.

GAWĘDA

Wojciech

s.

Stefana

215.

GAWORSKI

Witold

s.

Tadeusza

216.

GAWROŃSKI

Paweł

s.

Zdzisława

217.

GĄSIOREK

Arkadiusz

s.

Romana

218.

GĄSIOROWSKI

Mirosław

s.

Kazimierza

219.

GĄSIOROWSKI

Tomasz

s.

Eugeniusza

220.

GBURCZYK

Dominik

s.

Józefa

221.

GELERT

Jacek

s.

Stefana

222.

GĘBORYS

Dariusz

s.

Wiesława

223.

GIERCZAK

Andrzej

s.

Zygmunta

224.

GIERLAK

Stanisław

s.

Franciszka

225.

GLAC

Piotr

s.

Bolesława

226.

GLIŃSKI

Lesław

s.

Jerzego

227.

GŁOGOWSKI

Marcin

s.

Stanisława

228.

GŁUSZAK

Sebastian

s.

Jerzego

229.

GŁUSZCZ

Bartłomiej

s.

Bolesława

230.

GMOCH

Krzysztof

s.

Józefa

231.

GNOSOWSKI

Piotr

s.

Zbigniewa

232.

GOGUŁA

Ryszard

s.

Tadeusza

233.

GOLA

Włodzimierz

s.

Alojzego

234.

GOLECKI

Roman

s.

Wincentego

235.

GOLUS

Jarosław

s.

Włodzimierza

236.

GOŁAŚ

Sławomir

s.

Antoniego

237.

GOŁĄB

Roman

s.

Zygmunta

238.

GOŁDYN

Andrzej

s.

Kazimierza

239.

GOŁĘBCZYK

Kamil

s.

Wojciecha

240.

GOŁĘBIEWSKI

Ryszard

s.

Henryka

241.

GOŁĘBIOWSKI

Bolesław

s.

Jana

242.

GORZELANA-PLUTA

Renata

c.

Zdzisława

243.

GOSŁAWSKI

Mariusz

s.

Stanisława

244.

GÓRAK

Henryk

s.

Ryszarda

245.

GÓRECKI

Sławomir

s.

Mariana

246.

GÓRSKI

Jacek

s.

Jana

247.

GÓRSKI

Krzysztof

s.

Feliksa

248.

GÓRSKI

Mirosław

s.

Romana

249.

GÓRSKI

Andrzej

s.

Mieczysława

250.

GÓRZYŃSKI

Włodzimierz

s.

Grzegorza

251.

GRADOWSKI

Lechosław

s.

Józefa

252.

GRAJCAR

Witold

s.

Zygmunta

253.

GRAŁA

Piotr

s.

Ryszarda

 

254.

GRALEWSKA-CYNGOT

Ewa

c.

Mieczysława

255.

GRELAK

Tomasz

s.

Stanisława

256.

GRESZ

Zbigniew

s.

Alfreda

257.

GROCHOWALSKI

Piotr

s.

Jana

258.

GRODZICKI

Jarosław

s.

Ignacego

259.

GROMEK

Krzysztof

s.

Wincentego

260.

GRONEK

Teresa

c.

Edwarda

261.

GROŃ

Adrian

s.

Stanisława

262.

GRUDZIŃSKI

Jacek

s.

Andrzeja

263.

GRUDZIŃSKI

Sławomir

s.

Antoniego

264.

GRUNT

Hanna

c.

Aleksandra

265.

GRUSZCZYŃSKI

Andrzej

s.

Józefa

266.

GRZEGORCZYN

Jan

s.

Franciszka

267.

GRZELAK

Grzegorz

s.

Adama

268.

GRZESIUK

Mariusz

s.

Mieczysława

269.

GRZEŚKOWIAK

Karol

s.

Andrzeja

270.

GRZYWACZ

Krzysztof

s.

Bernarda

271.

GUSIEW

Paweł

s.

Stefana

272.

GUZ

Hubert

s.

Jacka

273.

HABERKO

Mariusz

s.

Henryka

274.

HADŁAW

Robert

s.

Ignacego

275.

HANDWERKER

Piotr

s.

Jana

276.

HARAS

Krzysztof

s.

Piotra

277.

HARĘŹLAK

Wioleta

c.

Gerarda

278.

HAZUKA

Tomasz

s.

Zbigniewa

279.

HERJAN

Wojciech

s.

Franciszka

280.

HOCZEK

Arkadiusz

s.

Czesława

281.

HRYSZKIEWICZ

Marek

s.

Czesława

282.

HUSARZ

Robert

s.

Jana

283.

HYNDA

Tomasz

s.

Bolesława

284.

IGNACZAK

Dariusz

s.

Stanisława

285.

INDYKA

Leszek

s.

Jana

286.

IWANIAK

Marcin

s.

Krzysztofa

287.

IZYDORCZYK

Tomasz

s.

Eugeniusza

288.

JABŁOŃSKI

Piotr

s.

Antoniego

289.

JACHIMEK

Tomasz

s.

Józefa

290.

JAGODZIŃSKI

Marek

s.

Kazimierza

291.

JAKÓBCZYK

Jacek

s.

Alfonsa

292.

JAKSOŃ

Jacek

s.

Stefana

293.

JAKUBIAK

Dariusz

s.

Edwarda

294.

JAŁOZA

Jarosław

s.

Jerzego

295.

JANICKI

Mirosław

s.

Jerzego

296.

JANIK

Piotr

s.

Ryszarda

297.

JANISZEWSKI

Marian

s.

Tadeusza

298.

JANKOWIAK

Damian

s.

Edwarda

299.

JANKOWSKI

Stanisław

s.

Franciszka

 

300.

JANOWSKI

Marcin

s.

Jerzego

301.

JANUSZ

Bartosz

s.

Jacka

302.

JANUSZ

Mariusz

s.

Józefa

303.

JANUSZCZYK

Małgorzata

c.

Bogdana

304.

JANUSZKO

Zbigniew

s.

Stanisława

305.

JANUŚ

Paweł

s.

Józefa

306.

JANUŚ

Renata

c.

Januarego

307.

JAREMEK

Adam

s.

Stanisława

308.

JARZĄBKOWSKI

Marcin

s.

Andrzeja

309.

JARZEMSKI

Grzegorz

s.

Bogumiła

310.

JASKULSKI

Krzysztof

s.

Wiesława

311.

JASTRZEMBSKI

Janusz

s.

Stanisława

312.

JASTRZĘBSKI

Jerzy

s.

Kazimierza

313.

JASTRZĘBSKI

Stanisław

s.

Mieczysława

314.

JASTRZĘBSKI

Stanisław

s.

Stanisława

315.

JAŚKIEWICZ

Adrian

s.

Wiesława

316.

JAWORSKI

Robert

s.

Andrzeja

317.

JAWORSKI

Wojciech

s.

Zygmunta

318.

JĘDRZEJCZYK

Andrzej

s.

Henryka

319.

JONCEL

Sylwia

c.

Edwarda

320.

JONIAK

Szczepan

s.

Romana

321.

JOŃCZY

Marcin

s.

Jana

322.

JORDAN

Zenon

s.

Gintera

323.

JUREWICZ

Krzysztof

s.

Jana

324.

JURKIEWICZ

Sławomir

s.

Józefa

325.

JUSZCZYK

Jarosław

s.

Stanisława

326.

JUSZCZYŃSKI

Robert

s.

Krzysztofa

327.

KACA

Paweł

s.

Wacława

328.

KACA

Tomasz

s.

Zenona

329.

KACPRZAK

Sławomir

s.

Stanisława

330.

KACZMARZYK

Sławomir

s.

Władysława

331.

KALETA

Maria

c.

Jana

332.

KALINOWSKI

Roman

s.

Andrzeja

333.

KALIŃSKA

Agnieszka

c.

Leopolda

334.

KANIOS

Anna

c.

Stanisława

335.

KANTEK

Ryszard

s.

Józefa

336.

KANTYKA

Krzysztof

s.

Waldemara

337.

KAPICA

Dariusz

s.

Waleriana

338.

KARDYNAŁ

Roman

s.

Tadeusza

339.

KARPIŃSKI

Mariusz

s.

Tadeusza

340.

KARTASIŃSKI

Adam

s.

Tadeusza

341.

KASIELSKI

Andrzej

s.

Jana

342.

KASPRZAK

Ryszard

s.

Stanisława

343.

KASPRZYCKI

Piotr

s.

Adama

344.

KASZUBA

Marek

s.

Wincentego

345.

KEMPCZYŃSKI

Grzegorz

s.

Zbigniewa

 

346.

KĘDZIERSKI

Mariusz

s.

Ryszarda

347

KĘDZIOR

Sebastian

s.

Aleksandra

348.

KĘPA

Andrzej

s.

Ryszarda

349.

KIEDROWICZ

Sławomir

s.

Zenona

350.

KIERA

Elżbieta

c.

Tadeusza

351.

KIESZCZYŃSKI

Wojciech

s.

Andrzeja

352.

KIJO

Jacek

s.

Czesława

353.

KISTER

Adam

s.

Stanisława

354.

KLACZYK

Przemysław

s.

Mariana

355.

KLEIN

Robert

s.

Andrzeja

356.

KLIMASZEWSKI

Adam

s.

Józefa

357

KLIMCZAK

Dariusz

s.

Antoniego

358.

KLIMCZUK

Roman

s.

Bolesława

359.

KLIMCZYK

Mirosław

s.

Ryszarda

360.

KLIMEK

Krzysztof

s.

Emila

361.

KLIMKIEWICZ

Bogdan

s.

Aleksandra

362.

KLOZE

Artur

s.

Zdzisława

363.

KLUNDER

Jan

s.

Wojciecha

364.

KŁAK

Jarosław

s.

Adama

365.

KŁODNICKA

Urszula

c.

Henryka

366.

KŁONOWSKI

Piotr

s.

Czesława

367

KŁOŚ

Marek

s.

Henryka

368.

KOBUS

Adam

s.

Ryszarda

369.

KOCH

Ryszard

s.

Bernarda

370.

KOCHUT

Jan

s.

Błażeja

371.

KOCIA

Łukasz

s.

Zbigniewa

372.

KOCOŃ

Andrzej

s.

Stanisława

373.

KOKOSZKA

Dorota

c.

Antoniego

374.

KOKOSZKA

Ludwik

s.

Ludwika

375.

KOLENDA

Andrzej

s.

Stanisława

376.

KOŁODZIEJ

Marek

s.

Franciszka

377

KOŁODZIEJCZYK

Marek

s.

Mariana

378.

KOŁODZIEJ-SARAMAK

Anna

c.

Mariana

379.

KOŁODZIŃSKI

Paweł

s.

Kazimierza

380.

KOŁTUN

Stanisław

s.

Zenona

381.

KONDRACIUK

Piotr

s.

Marcelego

382.

KONIK

Konrad

s.

Ryszarda

383.

KONIKIEWICZ

Jarosław

s.

Ryszarda

384.

KONSEWICZ

Tadeusz

s.

Antoniego

385.

KOPCIUCH

Marek

s.

Stanisława

386.

KOPROWSKI

Jarosław

s.

Jerzego

387

KORCZAK

Tomasz

s.

Piotra

388.

KORDIUKIEWICZ

Mirosław

s.

Aleksandra

389.

KORZENIEWSKI

Arkadiusz

s.

Jana

390.

KORZENIOWSKI

Jakub

s.

Andrzeja

391.

KOSIUBA

Jacek

s.

Emila

 

392.

KOSTEMPSKI

Dawid

s.

Mariana

393.

KOTALA

Andrzej

s.

Eugeniusza

394.

KOWALCZUK

Krzysztof

s.

Andrzeja

395.

KOWALCZYK

Agnieszka

c.

Józefa

396.

KOWALCZYK

Krzysztof

s.

Stanisława

397.

KOWALCZYK

Marek

s.

Waleriana

398.

KOWALCZYK

Wiesław

s.

Władysława

399.

KOWALEWSKI

Artur

s.

Stanisława

400.

KOWALEWSKI

Robert

s.

Ryszarda

401.

KOWALIK

Mariusz

s.

Tadeusza

402.

KOWALIK

Sławomir

s.

Jerzego

403.

KOWALSKI

Krzysztof

s.

Ryszarda

404.

KOWALSKI

Marian

s.

Józefa

405.

KOWALSKI

Rafał

s.

Bolesława

406.

KOZERA

Krzysztof

s.

Wiesława

407.

KOZIEŁ

Arkadiusz

s.

Mieczysława

408.

KOZŁOWSKI

Sebastian

s.

Jerzego

409.

KRAJEWSKI

Robert

s.

Franciszka

410.

KRAUS

Bogdan

s.

Rajmunda

411.

KRAWCZYK

Aleksandra

c.

Adama

412.

KRAWCZYK

Roman

s.

Mariana

413.

KRAWCZYK

Tomasz

s.

Stanisława

414.

KRAWCZYK

Waldemar

s.

Stefana

415.

KROLL

Arkadiusz

s.

Zdzisława

416.

KROP

Dariusz

s.

Henryka

417.

KRÓL

Maciej

s.

Leszka

418.

KRÓL

Roman

s.

Wacława

419.

KRUKOWICZ

Maciej

s.

Andrzeja

420.

KRUKOWSKA

Anna

c.

Edwarda

421.

KRUPA

Krzysztof

s.

Jana

422.

KRYSIAK

Cezary

s.

Mirosława

423.

KRYSIAK

Jan

s.

Stefana

424.

KRZEMIEŃ

Dorota

c.

Stanisława

425.

KRZEMIŃSKA

Krystyna

c.

Jan

426.

KRZEMIŃSKI

Piotr

s.

Lucjana

427.

KRZOS

Ireneusz

s.

Edwarda

428.

KRZYSZCZAK

Ryszard

s.

Leonarda

429.

KRZYWAŃSKI

Piotr

s.

Lechosława

430.

KRZYŻAK

Adam

s.

Józefa

431.

KRZYŻAŃSKI

Marek

s.

Wiktora

432.

KRZYŻEK

Marek

s.

Edwarda

433.

KSIĄŻEK

Andrzej

s.

Jana

434.

KSOK

Mariusz

s.

Stanisława

435.

KUBASIK

Piotr

s.

Feliksa

436.

KUBIAK

Krzysztof

s.

Kazimierza

437.

KUBIAK

Sławomir

s.

Stanisława

 

438.

KUCHARCZYK

Aleksander

s.

Adama

439.

KUCIEL

Tomasz

s.

Mariana

440.

KUCIŃSKI

Wojciech

s.

Kazimierza

441.

KUCZBORSKI

Krzysztof

s.

Henryka

442.

KUCZERAWY

Krzysztof

s.

Ryszarda

443.

KUCZMA

Grzegorz

s.

Zdzisława

444.

KULAWSKI

Dariusz

s.

Stefana

445.

KUNA

Andrzej

s.

Józefa

446.

KUNDA

Sławomir

s.

Edwarda

447.

KUPILAS

Paweł

s.

Eryka

448.

KURDZIEL

Mariusz

s.

Ryszarda

449.

KURLANC

Stanisław

s.

Jana

450.

KUSZ

Kazimierz

s.

Mariana

451.

KUSZNERKO

Wojciech

s.

Jana

452.

KUŚ

Piotr

s.

Eugeniusza

453.

KUŹMA

Zbigniew

s.

Bronisława

454.

KUŹNIARZ

Barbara

c.

Bronisława

455.

KWACZ

Remigiusz

s.

Ryszarda

456.

KWAPIEŃ

Rafał

s.

Ryszarda

457.

KWAŚNIEWSKI

Zbigniew

s.

Józefa

458.

KWAŚNY

Maciej

s.

Czesława

459.

KWATERSKI

Waldemar

s.

Romualda

460.

KWIATKOWSKI

Jarosław

s.

Stanisława

461.

KWIATKOWSKI

Tadeusz

s.

Tadeusza

462.

KWOSEK

Kamil

s.

Huberta

463.

LASEK

Mirosław

s.

Jerzego

464.

LASKOWSKI

Mateusz

s.

Alfonsa

465.

LASKOWSKI

Waldemar

s.

Walentego

466.

LASKOWSKI

Stanisław

s.

Jana

467.

LATUSZEK

Jarosław

s.

Eugeniusza

468.

LECH

Andrzej

s.

Eugeniusza

469.

LEGUTKO

Dorota

c.

Bronisława

470.

LENART

Andrzej

s.

Jana

471.

LENART

Iwona

c.

Czesława

472.

LESZCZAK

Marcin

s.

Jana

473.

LESZCZYŃSKA

Aleksandra

c.

Stanisława

474.

LESZCZYŃSKI

Michał

s.

Stanisława

475.

LEŚNIAK

Robert

s.

Józefa

476.

LEŚNIEWICZ

Piotr

s.

Henryka

477.

LEŚNIKOWSKI

Rafał

s.

Mirosława

478.

LEWANDOWSKI

Robert

s.

Ryszarda

479.

LEWOCZ

Jarosław

s.

Wacława

480.

LIGUS

Piotr

s.

Józefa

481.

LINDER

Jerzy

s.

Tadeusza

482.

LIPIEC

Marcin

s.

Jana

483.

LIPKA

Sławomir

s.

Józefa

 

484.

LIPKA

Michał

s.

Andrzeja

485.

LIPSKI

Grzegorz

s.

Wiktora

486.

LISIAK

Sławomir

s.

Alfreda

487.

LISIECKI

Piotr

s.

Wojciecha

488.

LISIECKI

Dariusz

s.

Zdzisława

489.

LUBECKI

Andrzej

s.

Włodzimierza

490.

LUBIANIEC

Dariusz

s.

Czesława

491.

LUDWIKOWSKI

Mariusz

s.

Zygmunta

492.

LUTO

Tomasz

s.

Lecha

493.

LUTO

Zbigniew

s.

Antoniego

494.

ŁABAJCZYK

Witold

s.

Stanisława

495.

ŁACIAK

Mariusz

s.

Karola

496.

ŁAGOWSKI

Radosław

s.

Józefa

497.

ŁAŃDUCH

Anna

c.

Franciszka

498.

ŁASKA

Grzegorz

s.

Czesława

499.

ŁAZOWSKI

Krzysztof

s.

Stanisława

500.

ŁOJKO

Jacek

s.

Ryszarda

501.

ŁOPATKIEWICZ

Leszek

s.

Jana

502.

ŁOŚ

Krzysztof

s.

Stanisława

503.

ŁOŚ

Waldemar

s.

Henryka

504.

ŁUKASIEWICZ

Daniel

s.

Stanisława

505.

ŁUKASZ

Przemysław

s.

Leona

506.

ŁYSEK

Tomasz

s.

Jerzego

507.

MACIEJCZYK

Mariusz

s.

Tomasza

508.

MACIEJEWSKI

Wojciech

s.

Antoniego

509.

MACIUSZONEK

Wacław

s.

Kazimierza

510.

MADEJ

Marek

s.

Bogdana

511.

MAJ

Mariusz

s.

Mieczysława

512.

MAJCHER

Jadwiga

c.

Edwarda

513.

MAJCHER

Tomasz

s.

Leszka

514.

MAJCHRZAK

Zbigniew

s.

Kazimierza

515.

MAJCHRZAK

Dariusz

s.

Józefa

516.

MAJDA

Paweł

s.

Zdzisława

517.

MAJEK

Janusz

s.

Stanisława

518.

MAJEWSKI

Dariusz

s.

Kazimierza

519.

MAJEWSKI

Krzysztof

s.

Janusza

520.

MAJKA

Jacek

s.

Tadeusza

521.

MAINUSZ

Krzysztof

s.

Henryka

522.

MAKARSKA

Alicja

c.

Stanisława

523.

MAKOWSKI

Sławomir

s.

Czesława

524.

MAKÓWKA

Mirosław

s.

Władysława

525.

MAKSOŃ

Adam

s.

Stanisława

526.

MALANOWICZ

Tomasz

s.

Grzegorza

527.

MALASIEWICZ

Andrzej

s.

Zbigniewa

528.

MALEC

Marek

s.

Tadeusza

529.

MALEC

Zbigniew

s.

Jana

 

530.

MALICH

Marek

s.

Adama

531.

MAŁYSKA

Piotr

s.

Zdzisława

532.

MANTYK

Ryszard

s.

Henryka

533.

MAŃKOWSKA

Ewa

c.

Leona

534.

MARCHWACKI

Adam

s.

Piotra

535.

MARCINIAK

Zbigniew

s.

Jana

536.

MARCINKIEWICZ

Krzysztof

s.

Stefana

537.

MARCYNIUK

Jacek

s.

Jana

538.

MARKIEWICZ

Adam

s.

Stefana

539.

MARKIEWICZ

Katarzyna

c.

Andrzeja

540.

MARKOWIAK

Rafał

s.

Krzysztofa

541.

MARKOWSKI

Tomasz

s.

Andrzeja

542.

MARKUT

Barbara

c.

Tadeusza

543.

MARSZAŁ

Tadeusz

s.

Stanisława

544.

MARSZEWSKI

Arkadiusz

s.

Jerzego

545.

MARTYNA

Michał

s.

Jana

546.

MARTYNIAK

Arkadiusz

s.

Zygmunta

547.

MARUSZAK

Patryk

s.

Jana

548.

MARZEC

Tomasz

s.

Jarosława

549.

MAŚCIANICA

Jan

s.

Jana

550.

MAŚLANKA

Lech

s.

Ludwika

551.

MATCZAK

Dariusz

s.

Zbigniewa

552.

MATUSIAK

Joanna

c.

Eugeniusza

553.

MATYSIAK

Piotr

s.

Stanisława

554.

MAZUREK

Marek

s.

Mirosława

555.

MAZURKIEWICZ

Grzegorz

s.

Rudolfa

556.

MĄCZKOWSKI

Krzysztof

s.

Jana

557.

MĄDRZYK

Robert

s.

Stanisława

558.

MĄKOL

Zdzisław

s.

Jana

559.

MECHUŁA

Kazimierz

s.

Mariana

560.

MESJASZ

Rafał

s.

Józefa

561.

MEUSZ

Aleksander

s.

Piotra

562.

MICHALAK

Bogumił

s.

Józefa

563.

MICHALAK

Tomasz

s.

Jana

564.

MICHAŁEK

Piotr

s.

Mariana

565.

MICHOŃSKI

Wiesław

s.

Kazimierza

566.

MICKIEWICZ

Paweł

s.

Władysława

567.

MIĆKO

Ryszard

s.

Bolesława

568.

MIELCAREK

Tomasz

s.

Pawła

569.

MIELCZAREK

Jan

s.

Zygmunta

570.

MIELCZAREK

Jarosław

s.

Józefa

571.

MIĘTKIEWICZ

Justyna

c.

Eugeniusza

572.

MIKOŁAJCZYK

January

s.

Romana

573.

MIKULSKI

Sławomir

s.

Witolda

574.

MILEWSKI

Andrzej

s.

Józefa

575.

MILITOWSKI

Mariusz

s.

Zenona

 

576.

MILTO

Artur

s.

Jerzego

577.

MISTERKA

Michał

s.

Stanisława

578.

MISZEWSKA

Marzena

c.

Witolda

579.

MIŚ

Paweł

s.

Henryka

580.

MOCZYDŁOWSKI

Mariusz

s.

Janusza

581.

MOHR

Paweł

s.

Grzegorza

582.

MOLIŃSKI

Ryszard

s.

Stanisława

583.

MORKIS

Leszek

s.

Henryka

584.

MOSIEK

Witold

s.

Henryka

585.

MOŚCICKI

Wojciech

s.

Mariana

586.

MROCZKOWSKI

Tomasz

s.

Józefa

587.

MRÓZ

Grzegorz

s.

Andrzeja

588.

MUCHA

Daniel

s.

Stanisława

589.

MUCHA

Marcin

s.

Stanisława

590.

MUCHA

Tomasz

s.

Krzysztofa

591.

MULARCZYK

Andrzej

s.

Anatola

592.

MURAWSKI

Mariusz

s.

Jana

593.

MUSIELAK

Beata

c.

Henryka

594.

MYŚLIWIEC

Andrzej

s.

Stefana

595.

NAGÓRSKI

Mirosław

s.

Franciszka

596.

NAJDEK

Jan

s.

Władysława

597.

NANIO

Bogdan

s.

Michała

598.

NAPIERAJ

Ireneusz

s.

Wacława

599.

NEWLACZYL

Michał

s.

Tomasza

600.

NICKO

Janusz

s.

Czesława

601.

NIEDBAŁA

Krzysztof

s.

Tadeusza

602.

NIEDBAŁA

Piotr

s.

Jerzego

603.

NIEWIADOMSKI

Zbigniew

s.

Tadeusza

604.

NOCOŃ

Grzegorz

s.

Jana

605.

NOSAL

Piotr

s.

Ryszarda

606.

NOWAK

Andrzej

s.

Zenona

607.

NOWAK

Maciej

s.

Leona

608.

NOWAK

Marcin

s.

Wacława

609.

NOWAK

Mariusz

s.

Romana

610.

NOWAK

Paweł

s.

Aleksandra

611.

NOWAK

Józef

s.

Władysława

612.

NOWAKOWSKI

Tomasz

s.

Henryka

613.

NOWIK

Jacek

s.

Józefa

614.

NOWOSIELSKI

Jarosław

s.

Henryka

615.

NUREK

Sławomir

s.

Stanisława

616.

OGRODOWCZYK

Radosław

s.

Marka

617.

OJCZYK

Zbigniew

s.

Franciszka

618.

OLESZCZAK

Marek

s.

Kazimierza

619.

OLINKIEWICZ

Mariusz

s.

Mariana

620.

ONYCHER

Maciej

s.

Wiesława

621.

OPARA

Józef

s.

Franciszka

 

622.

OPIOŁA

Marcin

s.

Kazimierza

623.

ORŁOWSKI

Bogusław

s.

Edmunda

624.

ORŁOWSKI

Paweł

s.

Mirosława

625.

ORZEPOWSKI

Marek

s.

Kazimierza

626.

ORZYŁOWSKI

Sławomir

s.

Władysława

627.

OSIŃSKI

Krzysztof

s.

Wiesława

628.

OSTOJA-CHRZĄSTOWSKA

Agata

c.

Kazimierza

629.

OSTROWSKI

Zbigniew

s.

Józefa

630.

OSTRYCHARZ

Arkadiusz

s.

Hieronima

631.

OWCZARSKI

Marcin

s.

Tomasza

632.

OZIĘBŁO

Marcin

s.

Waldemara

633.

PAKUŁA

Janusz

s.

Henryka

634.

PALIKOWSKI

Robert

s.

Jana

635.

PALUCH

Anna

c.

Zygmunta

636.

PALUCH

Grzegorz

s.

Józefa

637.

PALUCH

Stanisław

s.

Józefa

638.

PAŁYGA

Mirosław

s.

Jana

639.

PANDZIOCH

Marek

s.

Józefa

640.

PANOCHA

Krzysztof

s.

Stanisława

641.

PAŃCIERZYŃSKI

Marek

s.

Stanisława

642.

PAŃKÓW

Krzysztof

s.

Józefa

643.

PAPROTA

Andrzej

s.

Mieczysława

644.

PARKITNY

Robert

s.

Andrzeja

645.

PAROSSA

Daniel

s.

Jerzego

646.

PASTUSZKA

Sławomir

s.

Andrzeja

647.

PATRZEK

Arkadiusz

s.

Józefa

648.

PATYK

Piotr

s.

Franciszka

649.

PAWEŁKOWSKI

Waldemar

s.

Sylwestra

650.

PAWEŁOSZEK

Krzysztof

s.

Zygmunta

651.

PAWLAK

Artur

s.

Andrzeja

652.

PAWLICKI

Sławomir

s.

Edmunda

653.

PAWLIK

Jarosław

s.

Zdzisława

654.

PAWLIKOWSKI

Dariusz

s.

Ludwika

655.

PAWŁOWSKI

Krzysztof

s.

Lecha

656.

PĄCZKA

Janusz

s.

Floriana

657.

PELCZAR

Janina

c.

Bronisława

658.

PELCZARSKI

Robert

s.

Mariana

659.

PERS

Ireneusz

s.

Rafała

660.

PĘGOWSKI

Zdzisław

s.

Stanisława

661.

PĘTEK

Wojciech

s.

Janusza

662.

PIASECKI

Krzysztof

s.

Tadeusza

663.

PIĄTEK

Marcin

s.

Kazimierza

664.

PIECHNIK

Stanisław

s.

Stanisława

665.

PIECUCH

Maciej

s.

Jana

666.

PIECYK

Marcin

s.

Jana

667.

PIETRASZEK

Jarosław

s.

Stanisława

 

668.

PIETROŃ

Artur

s.

Kazimierza

669.

PIETRZAK

Daniel

s.

Kazimierza

670.

PIETRZAK

Zbigniew

s.

Edwarda

671.

PINKOSZ

Mariusz

s.

Kazimierza

672.

PINKUS

Jarosław

s.

Ryszarda

673.

PIONK

Leszek

s.

Stanisława

674.

PIOTROWSKI

Henryk

s.

Edmunda

675.

PIOTROWSKI

Sławomir

s.

Stefana

676.

PIÓRO

Andrzej

s.

Józefa

677.

PISZCZEK

Piotr

s.

Bolesława

678.

PLESKACZ

Jerzy

s.

Włodzimierza

679.

PLOMIN

Robert

s.

Czesława

680.

PŁONKA

Grzegorz

s.

Jana

681.

PŁOTICA

Marcin

s.

Marka

682.

PODGÓRSKI

Tomasz

s.

Eugeniusza

683.

PODLEJSKI

Artur

s.

Mirosława

684.

POHL

Paweł

s.

Zygmunta

685.

POJNAR

Bartłomiej

s.

Zbigniewa

686.

POKRZYWA

Tomasz

s.

Kazimierza

687.

POLAK

Artur

s.

Ryszarda

688.

POLAK

Tomasz

s.

Jerzego

689.

POLAKOWSKI

Adam

s.

Stanisława

690.

POLBERK

Dariusz

s.

Edwarda

691.

POŁAWSKI

Paweł

s.

Jerzego

692.

POŁCZYK

Czesław

s.

Edmunda

693.

POPEK

Dariusz

s.

Janusza

694.

POPIEL

Magdalena

c.

Andrzeja

695.

PORADZISZ

Artur

s.

Jana

696.

PORUCZNIK

Tomasz

s.

Stanisława

697.

POTĘPA

Andrzej

s.

Jana

698.

PÓŁTORAK

Monika

c.

Waleriana

699.

PROKOP

Andrzej

s.

Bogdana

700.

PROKSZ

Daniel

s.

Gedeona

701.

PROSZKOWIEC

Józef

s.

Józefa

702.

PRUCNAL

Grzegorz

s.

Tadeusza

703.

PRYK

Tomasz

s.

Tadeusza

704.

PRZECZEWSKI

Waldemar

s.

Romana

705.

PRZERWA

Grzegorz

s.

Mariana

706.

PRZYBYLSKI

Jarosław

s.

Stanisława

707.

PRZYBYLSKI

Paweł

s.

Grzegorza

708.

PRZYBYLSKI

Paweł

s.

Mariana

709.

PRZYŁUSKI

Robert

s.

Marka

710.

PTAK

Wojciech

s.

Stanisława

711.

PTAK

Roman

s.

Władysława

712.

PTASZEK

Jarosław

s.

Andrzeja

713.

PUCHACZ

Krzysztof

s.

Stanisława

 

714.

PUŁA

Mariusz

s.

Kazimierza

715.

PUTYRA

Sławomir

s.

Henryka

716.

PYCLIK

Joanna

c.

Jana

717.

PYZEL

Sławomir

s.

Władysława

718.

RACHUBA

Krzysztof

s.

Bronisława

719.

RADKIEWICZ

Tomasz

s.

Stanisława

720.

REWAJ

Dariusz

s.

Tadeusza

721.

RODZEŃ

Marta

c.

Karola

722.

ROGALEWSKI

Bogusław

s.

Edwarda

723.

ROGALSKI

Rafał

s.

Eugeniusza

724.

ROGALSKI

Roman

s.

Józefa

725.

ROGULSKI

Bogdan

s.

Mariana

726.

ROGUT

Sławomir

s.

Eugeniusza

727.

ROKASZEWICZ

Rafael

s.

Ryszarda

728.

ROLEK

Grzegorz

s.

Józefa

729.

ROMAN

Maciej

s.

Stanisława

730.

ROMANIEC

Adam

s.

Piotra

731.

ROMANOWSKI

Adam

s.

Marka

732.

ROSIK

Rafał

s.

Pawła

733.

ROSIŃSKI

Sebastian

s.

Aleksandra

734.

ROSTEK

Waldemar

s.

Ireneusza

735.

ROZUM

Zygmunt

s.

Stefana

736.

ROZWADOWSKI

Bartłomiej

s.

Wojciecha

737.

RÓŻYCKI

Lech

s.

Eugeniusza

738.

RUCZYŃSKI

Tadeusz

s.

Józefa

739.

RUDECKI

Tomasz

s.

Henryka

740.

RUSIN

Dominik

s.

Józefa

741.

RUSKOWIAK

Przemysław

s.

Eugeniusza

742.

RUTKOWSKI

Krzysztof

s.

Ryszarda

743.

RUTKOWSKI

Paweł

s.

Zygmunta

744.

RUTKOWSKI

Tomasz

s.

Andrzeja

745.

RYBACKI

Rafał

s.

Mieczysława

746.

RYBICKA

Iwona

c.

Wacława

747.

RYBICKI

Robert

s.

Ryszarda

748.

RYBKA

Roman

s.

Józefa

749.

RYCHTER

Mariusz

s.

Antoniego

750.

RYTTER

Ryszard

s.

Romana

751.

RZYMOWSKI

Jerzy

s.

Bolesława

752.

SĄDECKI

Tomasz

s.

Zbigniewa

753.

SADŁOWSKI

Paweł

s.

Stanisława

754.

SADOWSKI

Andrzej

s.

Henryka

755.

SADOWSKI

Grzegorz

s.

Stanisława

756.

SAGAN

Jarosław

s.

Jana

757.

SALETA

Marta

c.

Krzysztofa

758.

SAŁEK

Robert

s.

Ryszarda

759.

SAŁYGA

Mariusz

s.

Wiesława

 

760.

SAMBORSKI

Tomasz

s.

Zenona

761.

SAWICKI

Ireneusz

s.

Józefa

762.

SEKRETA

Jacek

s.

Tadeusza

763.

SERAFIN

Dariusz

s.

Stanisława

764.

SERAFIŃSKI

Jan

s.

Władysława

765.

SĘK

Grzegorz

s.

Stefana

766.

SIAGŁO

Przemysław

s.

Jana

767.

SIBOROWSKI

Andrzej

s.

Jerzego

768.

SIELICKA

Alicja

c.

Stanisława

769.

SIEMBIDA

Krzysztof

s.

Henryka

770.

SIKORA

Sławomir

s.

Teodora

771.

SIKORA

Waldemar

s.

Mariana

772.

SILWONIK

Jarosław

s.

Jerzego

773.

SIŁA

Tomasz

s.

Kazimierza

774.

SITARSKI

Jarosław

s.

Stefana

775.

SIWECKI

Tomasz

s.

Bogdana

776.

SIWEK

Ewa

c.

Jana

777.

SKAJA

Stanisław

s.

Feliksa

778.

SKAŁA

Łukasz

s.

Tadeusza

779.

SKATUŁA

Tadeusz

s.

Wincentego

780.

SKĄPSKI

Rafał

s.

Jerzego

781.

SKIBIŃSKI

Jacek

s.

Kazimierza

782.

SKIEPKO

Edward

s.

Mikołaja

783.

SKINDZIER

Grzegorz

s.

Mariana

784.

SKOCZEK

Adam

s.

Stanisława

785.

SKORUPA

Aleksander

s.

Feliksa

786.

SKROBAN

Anna

c.

Adama

787.

SKRZYPCZAK

Leszek

s.

Ryszarda

788.

SKRZYPEK

Krzysztof

s.

Stefana

789.

SŁABICKI

Artur

s.

Bolesława

790.

SŁABISZ

Jacek

s.

Edwarda

791.

SŁOMA

Sławomir

s.

Eugeniusza

792.

SŁOMKA

Mirosław

s.

Stanisława

793.

SŁOWIAK

Piotr

s.

Mieczysława

794.

SMAL

Zbigniew

s.

Jana

795.

SMOLARKIEWICZ

Mariusz

s.

Krzysztofa

796.

SMOLEŃ

Jan

s.

Stanisława

797.

SOBCZAK

Jarosław

s.

Stanisława

798.

SOBCZAK

Piotr

s.

Jerzego

799.

SOBCZYK

Dariusz

s.

Jana

800.

SOBOL

Tadeusz

s.

Stanisława

801.

SOBOLAK

Wojciech

s.

Adama

802.

SOKALSKI

Mirosław

s.

Wacława

803.

SOKOLL

Maria

c.

Jana

804.

SOKOŁOWSKI

Ireneusz

s.

Czesława

805.

SOKOŁOWSKI

Radosław

s.

Jasona

 

806.

SOLUCH

Wojciech

s.

Henryka

807.

SOŁTYS

Wiesław

s.

Stanisława

808.

SOPEL

Wiesław

s.

Antoniego

809.

SPYŁA

Andrzej

s.

Mieczysława

810.

STACHURA

Marcin

s.

Józefa

811.

STALEWSKI

Rafał

s.

Czesława

812.

STANIOCH

Leszek

s.

Stanisława

813.

STANISZEWSKI

Andrzej

s.

Ryszarda

814.

STANKIEWICZ

Dariusz

s.

Bernarda

815.

STAŃCZYK

Andrzej

s.

Zenona

816.

STAŃDO

Andrzej

s.

Jana

817.

STARZYŃSKA

Justyna

c.

Mariana

818.

STASIAK

Arkadiusz

s.

Jana

819.

STEC

Arkadiusz

s.

Zenona

820.

STEC

Eugeniusz

s.

Jana

821.

STEC

Józef

s.

Andrzeja

822.

STERNIK

Beata

c.

Stanisława

823.

STOJANOWSKI

Jacek

s.

Adama

824.

STOPA

Tomasz

s.

Józefa

825.

STRAMBOWSKI

Jarosław

s.

Bronisława

826.

STRÓZIK

Mariusz

s.

Edwarda

827.

STRUCK

Jan

s.

Jana

828.

STRUGACZ

Zbigniew

s.

Henryka

829.

STRUK

Mieczysław

s.

Franciszka

830.

STRZELECKA

Jadwiga

c.

Romana

831.

STRZEŚNIEWSKI

Marcin

s.

Leszka

832.

STRZĘPKA

Arkadiusz

s.

Mieczysława

833.

SUCHODOLSKI

Andrzej

s.

Edmunda

834.

SUCHORSKI

Dariusz

s.

Kazimierza

835.

SULEJCZYK

Piotr

s.

Stanisława

836.

SUPIETA

Marcin

s.

Wiesława

837.

SZAFRAŃSKI

Michał

s.

Edwarda

838.

SZARYŃSKI

Dariusz

s.

Edwarda

839.

SZATKOWSKI

Mirosław

s.

Henryka

840.

SZCZEPUŁA

Krzysztof

s.

Tadeusza

841.

SZCZERBA

Krzysztof

s.

Andrzeja

842.

SZCZERBACZ

Andrzej

s.

Romana

843.

SZCZEŚNIAK

Przemysław

s.

Jerzego

844.

SZCZĘSNY

Wojciech

s.

Jana

845.

SZELEJEWSKI

Artur

s.

Witolda

846.

SZEMLA

Mirosław

s.

Stanisława

847.

SZERSZEŃ

Piotr

s.

Adama

848.

SZEWCZYK

Mariusz

s.

Tadeusza

849.

SZKLARSKI

Marek

s.

Stanisława

850.

SZLECHTA

Wojciech

s.

Lecha

851.

SZLĘZAK

Andrzej

s.

Jana

 

852.

SZMAGLIŃSKI

Michał

s.

Zygmunta

853.

SZOSTAK

Ewa

c.

Jana

854.

SZOSTEK

Jarosław

s.

Andrzeja

855.

SZPANIER

Przemysław

s.

Andrzeja

856.

SZREMSKI

Marek

s.

Michała

857.

SZUBA

Robert

s.

Andrzeja

858.

SZUBERT

Arkadiusz

s.

Kazimierza

859.

SZULC

Jarosław

s.

Bronisława

860.

SZULECKI

Jarosław

s.

Stanisława

861.

SZUMA

Tadeusz

s.

Józefa