| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

POSTANOWIENIE NR 5/OP/2014
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH

z dnia 17 kwietnia 2014 r.

o nadaniu odznaki

Na podstawie § 2 pkt 1 i 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 13 listopada 2008 r. w sprawie nadawania odznaki „Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej” (Dz. U. Nr 207, poz. 1305 oraz z 2012 r. poz. 455), za wykazanie wyjątkowej ofiarności i odwagi w bezpośrednich działaniach ratowniczych w czasie pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia, długoletnią ofiarną służbę lub działalność społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej, odznaczeni zostają:

BRĄZOWĄ ODZNAKĄ
„ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

1.

ADAMCZAK

Maciej

s.

Kazimierza

2.

ADAMCZYK

Marek

s.

Waldemara

3.

ADAMSKI

Roman

s.

Jana

4.

AFELTOWICZ

Dariusz

s.

Wojciecha

5.

ANDRZEJAK

Krzysztof

s.

Wiesława

6.

ANDRZEJEWSKI

Albert

s.

Zdzisława

7.

ANDRZEJEWSKI

Zygmunt

s.

Kazimierza

8.

ANYSZKIEWICZ

Adrian

s.

Andrzeja

9.

ARAMOWICZ

Alicja

c.

Eugeniusza

10.

ARKUSZYŃSKI

Radosław

s.

Juliana

11.

BAJERSKI

Andrzej

s.

Adama

12.

BANACH

Tomasz

s.

Witolda

13.

BANASIK

Tomasz

s.

Jana

14.

BANASZEK

Paweł

s.

Tadeusza

15.

BARAŃSKI

Grzegorz

s.

Mariana

16.

BARSZCZYK

Mariusz

s.

Władysława

17.

BARTOCHOWSKI

Wiesław

s.

Mariana

18.

BARTOŃ

Krzysztof

s.

Jerzego

19.

BASAMANIA

Jerzy

s.

Adolfa

20.

BASIAK

Andrzej

s.

Marka

 

21.

BAUER

Iwona

c.

Jana

22.

BAZYLAK

Artur

s.

Lesława

23.

BĄK

Tomasz

s.

Wiktora

24.

BEDNARCZYK

Krzysztof

s.

Juliusza

25.

BEDNARCZYK

Zbigniew

s.

Czesława

26.

BEJGROWICZ

Tomasz

s.

Jana

27.

BEŁCIKOWSKI

Piotr

s.

Andrzeja

28.

BEM

Andrzej

s.

Gerarda

29.

BERESKI

Józef

s.

Władysława

30.

BERKA

Mieczysław

s.

Józefa

31.

BERNACKI

Adrian

s.

Leszka

32.

BERNACKI

Patryk

s.

Władysława

33.

BĘBENEK

Łukasz

s.

Jana

34.

BĘBENEK

Piotr

s.

Mariana

35.

BĘTKOWSKI

Artur

s.

Józefa

36.

BIDZIŃSKI

Adrian

s.

Zdzisława

37.

BIELECKI

Robert

s.

Adama

38.

BIENIASZ

Robert

s.

Edwarda

39.

BIERNACKI

Krzysztof

s.

Bogdana

40.

BIERNAT

Jan

s.

Zbigniewa

41.

BISOWSKI

Rafał

s.

Ryszarda

42.

BIZON

Jerzy

s.

Bronisława

43.

BLACHA

Lesław

s.

Czesława

44.

BLADOSZEWSKI

Mariusz

s.

Leszka

45.

BLADOWSKI

Adrian

s.

Zbigniewa

46.

BŁASZCZYK

Krzysztof

s.

Kazimierza

47.

BŁAŻEWICZ

Tadeusz

s.

Tadeusza

48.

BŁOCH

Mariusz

s.

Władysława

49.

BŁOCH

Zenon

s.

Mariana

50.

BOBRUK

Roman

s.

Jana

51.

BOHDANOWICZ

Andrzej

s.

Czesława

52.

BOLEK

Wojciech

s.

Aleksandra

53.

BOREK

Jarosław

s.

Stanisława

54.

BRANDT

Genowefa

c.

Kazimierza

55.

BRODOWSKI

Artur

s.

Tadeusza

56.

BRUHNKE

Krzysztof

s.

Bernarda

57.

BRYŁA

Jarosław

s.

Mieczysława

58.

BRYŁA

Marek

s.

Mieczysława

59.

BRYSZKOWSKI

Arkadiusz

s.

Wiesława

60.

BRZOZOWSKI

Grzegorz

s.

Juliana

61.

BRZYMYSZKIEWICZ

Robert

s.

Józefa

62.

BUCHHOLZ

Robert

s.

Huberta

63.

BUCZAKOWSKI

Dariusz

s.

Władysława

64.

BUCZKOWSKI

Mariusz

s.

Ryszarda

65.

BURCHARDT

Robert

s.

Bogdana

66.

BURSKI

Przemysław

s.

Stanisława

 

67.

BUSZKA

Krzysztof

s.

Zygfryda

68.

BUZA

Tomasz

s.

Marka

69.

BYKOWSKI

Krzysztof

s.

Andrzeja

70.

CEREK

Andrzej

s.

Józefa

71.

CHACIÓWKA

Dariusz

s.

Czesława

72.

CHANOWSKA-CZYŻ

Aneta

c.

Ryszarda

73.

CHARCZENKO

Janusz

s.

Romana

74.

CHAZAN

Krzysztof

s.

Józefa

75.

CHEŁSKI

Leszek

s.

Czesława

76.

CHILIMONIUK

Jerzy

s.

Grzegorza

77.

CHLEWICKI

Robert

s.

Henryka

78.

CHMIELEWSKI

Konrad

s.

Jacentego

79.

CHMIST

Artur

s.

Pawła

80.

CHOCHOWSKA

Dorota

c.

Józefa

81.

CHOJNACKI

Leszek

s.

Mariana

82.

CHOJNACKI

Witold

s.

Gabriela

83.

CHORZĘPA

Grzegorz

s.

Czesława

84.

CHRAPEK

Mieczysław

s.

Kazimierza

85.

CHRUSTOWICZ

Jarosław

s.

Jerzego

86.

CHUDZIK

Sławomir

s.

Stefana

87.

CHWALIK

Sławomir

s.

Włodzimierza

88.

CHYLEWSKI

Dariusz

s.

Alojzego

89.

CHYLIŃSKI

Jacek

s.

Zdzisława

90.

CIARA

Justyna

c.

Zbigniewa

91.

CIELOCH

Roman

s.

Walentego

92.

CIOŁEK

Grzegorz

s.

Mirosława

93.

CIRÓG

Mieczysław

s.

Władysława

94.

CIRZNIEWSKI

Jacek

s.

Wacława

95.

CISOWSKI

Robert

s.

Mieczysława

96.

CISTOWSKI

Jacek

s.

Zbigniewa

97.

CIUPIK

Zbigniew

s.

Ryszarda

98.

COFAŁA

Jacek

s.

Teodora

99.

CZARNECKI

Leszek

s.

Tadeusza

100.

CZERNYSZ

Waldemar

s.

Eugeniusza

101.

CZOGAŁA

Tomasz

s.

Waldemara

102.

ĆWIKLIŃSKI

Jarosław

s.

Kazimierza

103.

ĆWIKLIŃSKI

Piotr

s.

Marka

104.

DACKO

Tomasz

s.

Stanisława

105.

DADURA

Jarosław

s.

Antoniego

106.

DANILUK

Jarosław

s.

Eugeniusza

107.

DARGAS

Andrzej

s.

Jana

108.

DAROCH

Michał

s.

Stefana

109.

DASZCZYK

Artur

s.

Czesława

110.

DĄBROWSKI

Jacek

s.

Stanisława

111.

DELA

Wojciech

s.

Feliksa

112.

DEREK

Dawid

s.

Zygmunta

 

113.

DĘBOWSKI

Janusz

s.

Henryka

114.

DĘBSKI

Tomasz

s.

Zenona

115.

DŁUGOSZ

Danuta

c.

Jerzego

116.

DOBROWOLSKI

Sławomir

s.

Wacława

117.

DOBRZYCKI

Marek

s.

Franciszka

118.

DOLIWA

Marcin

s.

Piotra

119.

DOŁĘGOWSKI

Jarosław

s.

Henryka

120.

DOMAGAŁA

Piotr

s.

Aleksandra

121.

DOMAŃSKI

Arkadiusz

s.

Szymona

122.

DORAWA

Zbigniew

s.

Pawła

123.

DORNA

Przemysław

s.

Zdzisława

124.

DOWGIAŁŁO

Mariusz

s.

Stanisława

125.

DOWGIERT

Ryszard

s.

Henryka

126.

DRABINA

Kazimierz

s.

Eugeniusza

127.

DROBEK

Damian

s.

Ryszarda

128.

DROŻDŻ

Grzegorz

s.

Feliksa

129.

DRUŻBA

Marcin

s.

Jerzego

130.

DRZYMAŁA

Piotr

s.

Ryszarda

131.

DUBAJ

Zbigniew

s.

Mieczysława

132.

DUBIEL

Grzegorz

s.

Józefa

133.

DUDEK

Artur

s.

Henryka

134.

DUDZIAK

Andrzej

s.

Kazimierza

135.

DUKAT

Dariusz

s.

Stanisława

136.

DULAS

Marcin

s.

Stanisława

137.

DUNAJEW

Jarosław

s.

Waldemara

138.

DURAŁ

Adam

s.

Dominika

139.

DUTKIEWICZ

Małgorzata

c.

Edwarda

140.

DWORKIEWICZ

Paweł

s.

Bogdana

141.

DYBAŁ

Andrzej

s.

Władysława

142.

DZIADOSZ

Sławomir

s.

Zygmunta

143.

DZIARKOWSKI

Mariusz

s.

Kazimierza

144.

DZIĘGIEL

Waldemar

s.

Mariana

145.

EUSTACHEWICZ

Ewa

c.

Jerzego

146.

EWALD

Leszek

s.

Henryka

147.

FAJKIERZ

Marek

s.

Zenona

148.

FALECKI

Albert

s.

Czesława

149.

FALKOWSKI

Grzegorz

s.

Antoniego

150.

FALKOWSKI

Grzegorz

s.

Henryka

151.

FELKA

Paweł

s.

Bolesława

152.

FELSKI

Paweł

s.

Eugeniusza

153.

FELSKOWSKI

Ireneusz

s.

Franciszka

154.

FIGURA

Andrzej

s.

Józefa

155.

FIJOŁEK

Tomasz

s.

Stanisława

156.

FILIPIAK

Paweł

s.

Stefana

157.

FILIPOWICZ

Dariusz

s.

Stanisława

158.

FILIPOWICZ

Sławomir

s.

Andrzeja

 

159.

FLIS

Tadeusz

s.

Władysława

160.

FLOREK

Grzegorz

s.

Edwarda

161.

FORANKIEWICZ

Arkadiusz

s.

Wiesława

162.

FORMELLA

Tomasz

s.

Franciszka

163.

FRĄTCZAK

Łukasz

s.

Ryszarda

164.

GABRIEL

Grzegorz

s.

Romana

165.

GAC

Grzegorz

s.

Mieczysława

166.

GAJDA

Michał

s.

Krzysztofa

167.

GAJDKA

Ryszard

s.

Eugeniusza

168.

GAJEWSKI

Artur

s.

Mariana

169.

GAŁA

Zbigniew

s.

Edmunda

170.

GAWLIŃSKI

Piotr

s.

Józefa

171.

GAWLIŃSKI

Rafał

s.

Leszka

172.

GAWOR

Grzegorz

s.

Mariana

173.

GAWRYŚ

Jarosław

s.

Kazimierza

174.

GDULA

Marcin

s.

Jana

175.

GĘBSKI

Sławomir

s.

Stanisława

176.

GIEDROJĆ

Marek

s.

Henryka

177.

GLAPIAK

Przemysław

s.

Sylwestra

178.

GŁADYSZ

Piotr

s.

Władysława

179.

GŁOWACKI

Dominik

s.

Jerzego

180.

GŁOWINKOWSKI

Radosław

s.

Tadeusza

181.

GŁÓWCZEWSKI

Dawid

s.

Bogumiła

182.

GŁUSZEK

Piotr

s.

Antoniego

183.

GŁUSZKOWSKI

Adam

s.

Tadeusza

184.

GMOCH

Marek

s.

Józefa

185.

GOCOŁ

Rafał

s.

Henryka

186.

GOLECKI

Jacek

s.

Jerzego

187.

GOLINIEWSKI

Tomasz

s.

Bolesława

188.

GOŁAWSKI

Sylwester

s.

Ireneusza

189.

GOMÓŁKA

Krzysztof

s.

Adama

190.

GONERA

Grzegorz

s.

Kazimierza

191.

GORCZYCA

Sławomir

s.

Andrzeja

192.

GÓRA

Andrzej

s.

Edwarda

193.

GÓRAL

Robert

s.

Adama

194.

GÓRCZYŃSKI

Grzegorz

s.

Jana

195.

GÓRCZYŃSKI

Marek

s.

Czesława

196.

GÓRCZYŃSKI

Przemysław

s.

Jerzego

197.

GÓRECKI

Jacek

s.

Władysława

198.

GÓRECKI

Maciej

s.

Bolesława

199.

GÓRNICKI

Przemysław

s.

Andrzeja

200.

GÓRNY

Tomasz

s.

Stanisława

201.

GÓRSKI

Krzysztof

s.

Feliksa

202.

GÓRSKI

Paweł

s.

Marka

203.

GRALIK

Bogdan

s.

Kazimierza

204.

GROCH

Mirosław

s.

Bazylego

 

205.

GROCHOLSKI

Sebastian

s.

Jana

206.

GROMKO

Krzysztof

s.

Henryka

207.

GRUDZIEŃ

Dariusz

s.

Jana

208.

GRUDZIŃSKI

Tomasz

s.

Waldemara

209.

GRUNWALD

Tomasz

s.

Emila

210.

GRUSZCZYŃSKI

Dariusz

s.

Czesława

211.

GRYCIUK

Jarosław

s.

Włodzimierza

212.

GRYLEWICZ

Krzysztof

s.

Ryszarda

213.

GRZEBIETA

Roman

s.

Pawła

214.

GRZYMKOWSKI

Łukasz

s.

Witolda

215.

GURGUL

Konrad

s.

Tadeusza

216.

GUZEK

Tomasz

s.

Ryszarda

217.

GUZIEC

Damian

s.

Jerzego

218.

HAJDAS

Damian

s.

Dariusza

219.

HAJDUGA

Paweł

s.

Stanisława

220.

HAJDUK

Jarosław

s.

Bogdana

221.

HALIKOWSKI

Paweł

s.

Józefa

222.

HAŁASA

Adam

s.

Jana

223.

HAMERSKI

Maciej

s.

Kazimierza

224.

HANC

Wojciech

s.

Jana

225.

HAŃCZUK

Dariusz

s.

Piotra

226.

HARAF

Wojciech

s.

Bolesława

227.

HARHAJ

Ireneusz

s.

Włodzimierza

228.

HARMIDER

Dariusz

s.

Janusza

229.

HERCOG

Albert

s.

Romana

230.

HERNIK

Wilhelm

s.

Jana

231.

HILDEBRAND

Krzysztof

s.

Kazimierza

232.

HOCHMAN

Dariusz

s.

Zdzisława

233.

HOŁOWNIA

Agnieszka

c.

Stanisława

234.

HOŁOWNIA

Andrzej

s.

Jana

235.

HOŁOWNIA

Waldemar

s.

Waleriana

236.

HUDAK

Maciej

s.

Józefa

237.

HYNOWSKI

Jacek

s.

Karola

238.

IDZIAK

Piotr

s.

Stanisława

239.

IGEL

Wojciech

s.

Wojciecha

240.

ILCZYNA

Paweł

s.

Alojzego

241.

INTEK

Jarosław

s.

Włodzimierza

242.

JACHYMCZAK

Artur

s.

Edwarda

243.

JAGIEŁŁO

Jarosław

s.

Władysława

244.

JAGIEŁŁO

Piotr

s.

Henryka

245.

JAKUBCZYK

Sławomir

s.

Stanisława

246.

JAKUBOWSKI

Ireneusz

s.

Henryka

247.

JANAS

Waldemar

s.

Władysława

248.

JANASZKIEWICZ

Arkadiusz

s.

Jerzego

249.

JANIAK

Maciej

s.

Krzysztofa

250.

JANICKI

Roman

s.

Stanisława

 

251.

JANIEC

Mariusz

s.

Franciszka

252.

JANIKOWSKI

Tomasz

s.

Kazimierza

253.

JANKOWSKI

Krzysztof

s.

Jana

254.

JANKOWSKI

Rafał

s.

Ryszarda

255.

JANOCHA

Piotr

s.

Edwarda

256.

JANUSZEWSKI

Mirosław

s.

Józefa

257.

JARCZYŃSKI

Krzysztof

s.

Józefa

258.

JAROSZ

Rafał

s.

Leopolda

259.

JAROSZEWSKI

Piotr

s.

Tadeusza

260.

JASKORSKI

Henryk

s.

Adolfa

261.

JAWORSKI

Jerzy

s.

Mariana

262.

JEDYNAK

Robert

s.

Jerzego

263.

JEŁOWICKI

Marek

s.

Ryszarda

264.

JEREMENKO

Michał

s.

Zbigniewa

265.

JEŻAKOWSKI

Jarosław

s.

Brunona

266.

JEŻEWSKI

Sebastian

s.

Jerzego

267.

JĘDRUCHNIEWICZ

Tomasz

s.

Mariana

268.

JĘDRUSZCZAK

Krzysztof

s.

Mariana

269.

JĘDRZEJEWSKI

Arkadiusz

s.

Kazimierza

270.

JOB

Ewa

c.

Jana

271.

JOPP

Krzysztof

s.

Zygmunta

272.

JOSKOWSKI

Sławomir

s.

Jerzego

273.

JURECZKA

Mateusz

s.

Manfreda

274.

JUREK

Jacek

s.

Józefa

275.

JUSTYŃSKI

Sławomir

s.

Tadeusza

276.

JUSZCZYK

Zbigniew

s.

Zygmunta

277.

KABATA

Ryszard

s.

Stanisława

278.

KACPRZAK

Mirosław

s.

Jana

279.

KACZMARCZYK

Janusz

s.

Stanisława

280.

KACZMARCZYK

Przemysław

s.

Władysława

281.

KACZMAREK

Jarosław

s.

Mieczysława

282.

KACZMAREK

Zdzisława

c.

Stanisława

283.

KALEMBA

Dariusz

s.

Janusza

284.

KALICIŃSKI

Piotr

s.

Eugeniusza

285.

KALINOWSKI

Andrzej

s.

Stanisława

286.

KALISZAK

Maciej

s.

Władysława

287.

KAMIŃSKI

Arkadiusz

s.

Władysława

288.

KAMIŃSKI

Kazimierz

s.

Jana

289.

KAMIŃSKI

Maciej

s.

Leonarda

290.

KAMIŃSKI

Marcin

s.

Kazimierza

291.

KANDYBOWICZ

Jacek

s.

Stanisława

292.

KANIECKI

Jarosław

s.

Tadeusza

293.

KAPICA

Paweł

s.

Józefa

294.

KAPTUR

Dariusz

s.

Jana

295.

KARKUS

Andrzej

s.

Stanisława

296.

KARPIŃSKI

Dariusz

s.

Adama

 

297.

KASIELSKI

Andrzej

s.

Jana

298.

KASPRZYK

Krzysztof

s.

Władysława

299.

KAŹMIERCZAK

Sylwester

s.

Władysława

300.

KĘDZIERSKI

Michał

s.

Włodzimierza

301.

KICA

Barbara

c.

Mariana

302.

KICZUK

Piotr

s.

Dariusza

303.

KIEDRZYN

Andrzej

s.

Ryszarda

304.

KIEŁB

Jan

s.

Józefa

305.

KIEŁPIKOWSKI

Marcin

s.

Kazimierza

306.

KIEŁPIŃSKI

Dariusz

s.

Stefana

307.

KILEWSKA

Małgorzata

c.

Bronisława

308.

KILIŃSKA

Joanna

c.

Stanisława

309.

KLAMKA

Andrzej

s.

Jana

310.

KLECHA

Marek

s.

Eugeniusza

311.

KLECHA

Paweł

s.

Grzegorza

312.

KLEMIŃSKI

Tomasz

s.

Andrzeja

313.

KLIMCZAK

Dariusz

s.

Franciszka

314.

KLIMKO

Jacek

s.

Kazimierza

315.

KLOC

Albert

s.

Tadeusza

316.

KŁUJ

Jacek

s.

Zygmunta

317.

KŁOSEK

Józef

s.

Jana

318.

KŁOSIŃSKI

Michał

s.

Józefa

319.

KŁOSOWICZ

Bartosz

s.

Jana

320.

KMAK

Tomasz

s.

Józefa

321.

KMIECIAK

Dariusz

s.

Stanisława

322.

KNAFEL

Paweł

s.

Juliana

323.

KOBIELA

Janusz

s.

Eugeniusza

324.

KOBIELUS

Krzysztof

s.

Dominika

325.

KOCH

Agnieszka

c.

Tomasza

326.

KOCHANOWSKI

Maciej

s.

Michała

327.

KOCOŃ

Andrzej

s.

Stanisława

328.

KOLASIŃSKI

Arkadiusz

s.

Feliksa

329.

KOLENDA

Andrzej

s.

Stanisława

330.

KOŁACKI

Andrzej

s.

Adama

331.

KOŁAKOWSKI

Tomasz

s.

Stanisława

332.

KOŁODZIEJ

Zbigniew

s.

Romana

333.

KOŁOTA

Grzegorz

s.

Kazimierza

334.

KOŁTON

Grzegorz

s.

Franciszka

335.

KONARSKI

Sebastian

s.

Jerzego

336.

KONCIAK

Jacek

s.

Bogumiła

337.

KONDEUSZ

Marek

s.

Michała

338.

KONOPKA

Sławomir

s.

Adama

339.

KOPACKI

Wojciech

s.

Wacława

340.

KOPEĆ

Tomasz

s.

Kazimierza

341.

KOPER

Tomasz

s.

Józefa

342.

KORGOL

Paweł

s.

Edmunda

 

343.

KOSIEDOWSKI

Marcin

s.

Józefa

344.

KOSTUCH

Michał

s.

Andrzeja

345.

KOSTUREK

Paweł

s.

Kazimierza

346.

KOŚMIŃSKI

Krzysztof

s.

Wiesława

347.

KOT

Marek

s.

Jana

348.

KOTARSKI

Dariusz

s.

Jana

349.

KOTECKI

Leszek

s.

Janusza

350.

KOWAL

Wojciech

s.

Henryka

351.

KOWALEWSKI

Tomasz

s.

Piotra

352.

KOWALSKI

Marek

s.

Edmunda

353.

KOWALSKI

Robert

s.

Mieczysława

354.

KOZAKIEWICZ

Mariusz

s.

Stanisława

355.

KOZIARA

Sebastian

s.

Aleksego

356.

KOZIEŁ

Robert

s.

Tadeusza

357.

KOZŁOWSKI

Piotr

s.

Andrzeja

358.

KOŻUCHOWSKI

Wojciech

s.

Michała

359.

KRACZKOWSKI

Grzegorz

s.

Jana

360.

KRAJEWSKA

Barbara

c.

Henryka

361.

KRAKOWSKI

Przemysław

s.

Stanisława

362.

KRAWCZAK

Krzysztof

s.

Alojzego

363.

KRAWCZYK

Arkadiusz

s.

Ryszarda

364.

KRAWCZYK

Bogumił

s.

Andrzeja

365.

KRAWCZYK

Michał

s.

Bogusława

366.

KRAWCZYK

Wojciech

s.

Stanisława

367.

KREJPCIO

Antoni

s.

Edwarda

368.

KREJPCIO

Tadeusz

s.

Antoniego

369.

KROK

Waldemar

s.

Franciszka

370.

KRÓL

Jacek

s.

Antoniego

371.

KRÓLAK

Adam

s.

Eugeniusza

372.

KRÓLIK

Paweł

s.

Zdzisława

373.

KRUPA

Krzysztof

s.

Jana

374.

KRUPCZAK

Dariusz

s.

Jana

375.

KRUZEL

Zbigniew

s.

Kazimierza

376.

KRYLA

Marek

s.

Jana

377.

KRZEMIŃSKI

Piotr

s.

Lucjana

378.

KUBERA

Marek

s.

Mieczysława

379.

KUBICKA

Bożena

c.

Stanisława

380.

KUCHARCZYK

Marek

s.

Stanisława

381.

KUCZ

Robert

s.

Bronisława

382.

KUDERCZAK

Dariusz

s.

Romana

383.

KUFEL

Adam

s.

Jana

384.

KUKLA

Maciej

s.

Karola

385.

KULEJ

Adam

s.

Lucjana

386.

KULIK

Jarosław

s.

Aleksandra

387.

KURAŚ

Łukasz

s.

Wiesława

388.

KURDUNOWICZ

Krzysztof

s.

Władysława

 

389.

KUREK

Mirosław

s.

Mieczysława

390.

KUREK

Piotr

s.

Andrzeja

391.

KUROWSKI

Krzysztof

s.

Władysława

392.

KUŚ

Rafał

s.

Antoniego

393.

KUŚMIERSKI

Arkadiusz

s.

Marka

394.

KUŚMIROWSKI

Michał

s.

Romana

395.

KUZNECKI

Rafał

s.

Antoniego

396.

KUŹNIAR

Mariusz

s.

Jana

397.

KWAPIŃSKI

Robert

s.

Stanisława

398.

KWAPISZ

Łukasz

s.

Antoniego

399.

KWIATKOWSKI

Robert

s.

Ryszarda

400.

LACH

Jarosław

s.

Leszka

401.

LACHNIK

Marcin

s.

Stanisława

402.

LACHOWSKI

Łukasz

s.

Władysława

403.

LANGE

Marek

s.

Klemensa

404.

LARSKI

Jarosław

s.

Andrzeja

405.

LATO

Barbara

c.

Włodzimierza

406.

LEBIODA

Daniel

s.

Jerzego

407.

LEJWODA

Piotr

s.

Stanisława

408.

LENCZEWSKI

Marcin

s.

Stanisława

409.

LENDA

Arkadiusz

s.

Stanisława

410.

LENIART

Marcin

s.

Zdzisława

411.

LESZCZYŃSKI

Konrad

s.

Henryka

412.

LESZK

Dariusz

s.

Zbigniewa

413.

LESZK

Tomasz

s.

Zbigniewa

414.

LEŚNIEWSKA

Dorota

c.

Tadeusza

415.

LEWANDOWSKI

Mariusz

s.

Zbigniewa

416.

LEWIŃSKI

Piotr

s.

Bogdana

417.

LICA

Jacek

s.

Henryka

418.

LIGĘZA

Beata

c.

Jerzego

419.

LINOWSKI

Wojciech

s.

Lucjana

420.

LIPSKI

Ryszard

s.

Bernarda

421.

LIS

Jacek

s.

Józefa

422.

LITTMANN

Monika

c.

Zygmunta

423.

LITWINIUK

Waldemar

s.

Henryka

424.

LITWINKO

Sławomir

s.

Henryka

425.

LONDZIN

Tomasz

s.

Antoniego

426.

LUBIANIEC

Dariusz

s.

Czesława

427.

LUTO

Tomasz

s.

Leona

428.

ŁABUZ

Ewa

c.

Stanisława

429.

ŁACIOK

Łukasz

s.

Edwarda

430.

ŁAZICKI

Marek

s.

Edwarda

431.

ŁAZIUK

Józef

s.

Stanisława

432.

ŁĘCZYCKI

Andrzej

s.

Henryka

433.

ŁUKASIK

Andrzej

s.

Władysława

434.

ŁUKASZEK

Marek

s.

Eugeniusza

 

435.

MACIEJEWSKI

Henryk

s.

Jana

436.

MACKIEWICZ

Jacek

s.

Janusza

437.

MADEJ

Janusz

s.

Stanisława

438.

MADYJEWSKI

Mariusz

s.

Zenona

439.

MAKOWSKI

Dariusz

s.

Józefa

440.

MAKSYMCZUK

Robert

s.

Henryka

441.

MALESZA

Krzysztof

s.

Władysława

442.

MALESZKO

Janusz

s.

Witolda

443.

MALINOWSKI

Artur

s.

Stanisława

444.

MAŁECKI

Ireneusz

s.

Bronisława

445.

MAŁEK

Mariusz

s.

Ryszarda

446.

MAMICA

Adam

s.

Józefa

447.

MANTERYS

Wiesław

s.

Zdzisława

448.

MARCHEWKA

Piotr

s.

Ryszarda

449.

MARCHEWKA

Zbigniew

s.

Andrzeja

450.

MARCHLIK

Piotr

s.

Józefa

451.

MARCISZKO

Tomasz

s.

Adama

452.

MARCZEWSKA

Danuta

c.

Gotfryda

453.

MARKOWSKI

Janusz

s.

Henryka

454.

MAŚLANKA

Piotr

s.

Tadeusza

455.

MAZAŁ

Piotr

s.

Zdzisława

456.

MAZIARKA

Marian

s.

Michała

457.

MAZIARSKI

Andrzej

s.

Edwarda

458.

MAZURKIEWICZ

Marcin

s.

Stanisława

459.

MĄDRY

Marcin

s.

Mariana

460.

MECH

Krzysztof

s.

Jerzego

461.

MECHA

Krzysztof

s.

Feliksa

462.

MEIER-WIŚNIEWSKA

Sandra

c.

Romana

463.

METZGER

Aleksander

s.

Marka

464.

MIAZGA

Władysław

s.

Romana

465.

MICHALCZUK

Mariusz

s.

Bogdana

466.

MICHAŁEK

Przemysław

s.

Mariana

467.

MICHEWICZ

Jarosław

s.

Zdzisława

468.

MICIŃSKI

Sebastian

s.

Bogdana

469.

MICKIEWICZ

Andrzej

s.

Władysława

470.

MIELCAREK

Maciej

s.

Jerzego

471.

MIELNICZEK

Agata

c.

Kazimierza

472.

MIĘCZAKOWSKI

Stanisław

s.

Bogusława

473.

MIKIELSKI

Tomasz

s.

Stanisława

474.

MIKLAS

Marek

s.

Kazimierza

475.

MIKOŁAJEK

Tomasz

s.

Stanisława

476.

MILCARZ

Marcin

s.

Stanisława

477.

MILCZAREK

Wojciech

s.

Mieczysława

478.

MIRKOWSKI

Paweł

s.

Zenona

479.

MISTRZAK

Arkadiusz

s.

Krzysztofa

480.

MIŚKIEWICZ

Artur

s.

Ryszarda

 

481.

MIZERA

Jarosław

s.

Stanisława

482.

MLECZKO

Tomasz

s.

Józefa

483.

MŁOT

Marek

s.

Jana

484.

MŁYŃSKI

Leszek

s.

Władysława

485.

MOCARSKI

Witold

s.

Antoniego

486.

MODLIBORSKI

Jacek

s.

Romana

487.

MOTWICKI

Jarosław

s.

Franciszka

488.

MOŹDZIERZ

Jacek

s.

Ryszarda

489.

MROZEK

Krzysztof

s.

Emila

490.

MRÓZ

Robert

s.

Stanisława

491.

MUCHA

Dariusz

s.

Stanisława

492.

MUCHA

Piotr

s.

Jana

493.

MURACH

Roman

s.

Jana

494.

MURIAS

Radosław

s.

Waldemara

495.

MUSIALIK

Łukasz

s.

Jana

496.

MUŻA

Alfred

s.

Longina

497.

MYŚLIN

Paweł

s.

Marka

498.

MYŚLIWIEC

Karol

s.

Jana

499.

NAWARA

Wojciech

s.

Wiktora

500.

NEĆ

Ryszard

s.

Jana

501.

NIEDŹWIADEK

Dariusz

s.

Stanisława

502.

NIEMIEC

Jarosław

s.

Mieczysława

503.

NIEPOKÓJ

Krzysztof

s.

Edwarda

504.

NIEWIADOMSKI

Piotr

s.

Jana

505.

NIZIOŁEK

Tomasz

s.

Romana

506.

NOGIEĆ

Łukasz

s.

Bronisława

507.

NOWAK

Joanna

c.

Janusza

508.

NOWAK

Sylwester

s.

Michała

509.

NOWICKI

Włodzimierz

s.

Henryka

510.

NOWOROLNIK

Stanisław

s.

Stanisława

511.

NYGA

Marcin

s.

Edmunda

512.

NYKIEL

Maciej

s.

Mirosława

513.

OBAL

Waldemar

s.

Zygmunta

514.

OBARZANEK

Tomasz

s.

Józefa

515.

OBIAŁA

Paweł

s.

Bogdana

516.

OBRAŁ

Jarosław

s.

Mariana

517.

OBRAŁ

Tadeusz

s.

Ryszarda

518.

OCHYRA

Beata

c.

Stanisława

519.

OCIECZEK

Adam

s.

Ferdynanda

520.

OCZADŁY

Mariola

c.

Wojciecha

521.

OGONOWSKI

Jarosław

s.

Zygmunta

522.

OKRUTNY

Sławomir

s.

Władysława

523.

OLCHAWA

Zbigniew

s.

Jana

524.

OLEJARSKI

Dariusz

s.

Bolesława

525.

OLEJNICZAK

Mariusz

s.

Józefa

526.

OLEJNICZAK

Paweł

s.

Wiesława

 

527.

OLESZKIEWICZ

Piotr

s.

Stanisława

528.

OLSZEWSKI

Artur

s.

Janusza

529.

OLSZEWSKI

Grzegorz

s.

Hilarego

530.

OLSZÓWKA

Piotr

s.

Pawła

531.

OMAZDA

Arkadiusz

s.

Stanisława

532.

OPRYCH

Andrzej

s.

Stanisława

533.

OSIKOWICZ

Łukasz

s.

Marka

534.

OSIŃSKA

Iwona

c.

Jana

535.

OSIŃSKI

Piotr

s.

Mariana

536.

OSMAŁEK

Konrad

s.

Krzysztofa

537.

OSOWSKI

Jerzy

s.

Eugeniusza

538.

OSTROWSKI

Witold

s.

Eugeniusza

539.

OWSIANKA

Sławomir

s.

Jana

540.

OWSIANOWSKI

Piotr

s.

Jana

541.

PABIASZ

Dominik

s.

Krzysztofa

542.

PACHUC

Gerard

s.

Krzysztofa

543.

PAKULSKI

Roman

s.

Eugeniusza

544.

PALIWODA

Marek

s.

Tadeusza

545.

PAŁASZ

Jan

s.

Bogusława

546.

PAŁUBICKI

Maciej

s.

Zdzisława

547.

PANASIEWICZ

Marian

s.

Mieczysława

548.

PANKOWSKI

Rafał

s.

Jana

549.

PARADA

Cezary

s.

Józefa

550.

PARTYKA

Dariusz

s.

Witolda

551.

PARTYKA

Wojciech

s.

Eugeniusza

552.

PATEJCZUK

Jerzy

s.

Michała

553.

PAWEŁEK

Jolanta

c.

Stanisława

554.

PAWIŃSKI

Jacek

s.

Jana

555.

PAWŁOWSKI

Andrzej

s.

Stanisława

556.

PAWŁOWSKI

Tomasz

s.

Józefa

557.

PENDER

Anna

c.

Ryszarda

558.

PIĄTEK

Damian

s.

Andrzeja

559.

PIĄTEK

Jarosław

s.

Henryka

560.

PIĄTEK

Roksana

c.

Stanisława

561.

PIĄTKOWSKI

Mirosław

s.

Ryszarda

562.

PIELECKI

Sebastian

s.

Lecha

563.

PIERUCH

Romuald

s.

Gerarda

564.

PIETRUSZEWSKI

Włodzimierz

s.

Stanisława

565.

PIETRZYK

Rafał

s.

Władysława

566.

PIĘDEL

Michał

s.

Józefa

567.

PIĘTA

Michał

s.

Włodzimierza

568.

PIKULSKI

Roman

s.

Piotra

569.

PIOTROWSKI

Jacek

s.

Kazimierza

570.

PIOTROWSKI

Krzysztof

s.

Henryka

571.

PISKORZ

Janusz

s.

Józefa

572.

PITERA

Tomasz

s.

Kazimierza

 

573.

PIWKO

Krzysztof

s.

Stanisława

574.

PLEWA

Michał

s.

Zbigniewa

575.

PŁACHTA

Marcin

s.

Piotra

576.

PŁAWSKI

Tomasz

s.

Lecha

577.

PŁOCH

Mariusz

s.

Antoniego

578.

PODLIPNY

Krzysztof

s.

Jana

579.

PODOLSKI

Krzysztof

s.

Józefa

580.

POKRYWIŃSKI

Robert

s.

Ireneusza

581.

POLAK

Michał

s.

Andrzeja

582.

POLAKOWSKI

Artur

s.

Mieczysława

583.

POLITOWSKI

Jakub

s.

Zygmunta

584.

POLITOWSKI

Mariusz

s.

Stanisława

585.

POLOWCZYK

Zbigniew

s.

Kazimierza

586.

PORADA

Wiktor

s.

Jana

587.

POROWSKI

Radosław

s.

Jerzego

588.

POSTRZELONY

Piotr

s.

Władysława

589.

POŚPIECH

Ireneusz

s.

Zdzisława

590.

POTRACKA

Justyna

c.

Henryka

591.

PRIMOWICZ

Jacek

s.

Henryka

592.

PRUSACZYK

Dariusz

s.

Tadeusza

593.

PRUSOWSKI

Tomasz

s.

Piotra

594.

PRZESZŁOWSKI

Paweł

s.

Andrzeja

595.

PRZEZBÓR

Marek

s.

Jana

596.

PRZYPEK

Krzysztof

s.

Wincentego

597.

PRZYSTAWSKI

Robert

s.

Ryszarda

598.

PSTROKOŃSKI

Adam

s.

Tadeusza

599.

PTASZYŃSKI

Jakub

s.

Marka

600.

PUCUŁEK

Mariusz

s.

Mariana

601.

PUDŁO

Marcin

s.

Romana

602.

PURZYŃSKI

Marcin

s.

Janusza

603.

PUTON

Krzysztof

s.

Wiesława

604.

PUZIEWICZ

Sławomir

s.

Edmunda

605.

PUZIO

Grzegorz

s.

Józefa

606.

PYSKATY

Robert

s.

Józefa

607.

PYTLAK

Michał

s.

Ryszarda

608.

RACZKOWSKI

Jarosław

s.

Stanisława

609.

RACZKOWSKI

Piotr

s.

Jerzego

610.

RADECKI

Tomasz

s.

Tadeusza

611.

RAJDOK

Krzysztof

s.

Piotra

612.

RAKOCZY

Dariusz

s.

Jana

613.

RAKOCZY

Zbigniew

s.

Pawła

614.

RAKOWSKI

Waldemar

s.

Mirosława

615.

RANIOWSKI

Bartosz

s.

Ludwika

616.

RANKIEWICZ

Grzegorz

s.

Jana

617.

RATUSZNIAK

Krzysztof

s.

Mieczysława

618.

RAUK

Janusz

s.

Jerzego

 

619.

RAWSKA

Elżbieta

c.

Józefa

620.

RAWSKI

Szymon

s.

Ryszarda

621.

RĄCZKA

Jerzy

s.

Henryka

622.

RĄCZKA

Wiesław

s.

Stefana

623.

REJNER

Jarosław

s.

Stanisława

624.

RESZKA

Piotr

s.

Jana

625.

REWERS

Zbigniew

s.

Henryka

626.

RODOBOLSKI

Krystian

s.

Jerzego

627.

ROESKE

Witold

s.

Jana

628.

ROGASIK

Kamil

s.

Ryszarda

629.

ROGIŃSKI

Artur

s.

Jana

630.

ROK

Krzysztof

s.

Jana

631.

ROKOSZ

Adam

s.

Mariana

632.

ROMANIEC

Łukasz

s.

Leszka

633.

ROMANIEC

Piotr

s.

Marka

634.

ROSA

Zbigniew

s.

Ryszarda

635.

ROSIAK

Wojciech

s.

Henryka

636.

ROSIEK

Bartłomiej

s.

Stanisława

637.

ROZGOŃSKI

Tomasz

s.

Romana

638.

ROZMUS

Krzysztof

s.

Jana

639.

ROZWADOWSKA

Łucja

c.

Tadeusza

640.

RUDECKI

Dariusz

s.

Stanisława

641.

RUDNICKI

Mariusz

s.

Seweryna

642.

RUDZIŃSKI

Jan

s.

Jana

643.

RUSIN

Daniel

s.

Władysława

644.

RUSZCZAK

Mariusz

s.

Zygmunta

645.

RUTKOWSKI

Mirosław

s.

Mariana

646.

RUTKOWSKI

Piotr

s.

Zygmunta

647.

RYBA

Artur

s.

Wojciecha

648.

RYCZEK

Andrzej

s.

Franciszka

649.

RYDZ

Leszek

s.

Wacława

650.

RYDZ

Stanisław

s.

Bolesława

651.

RYDZYŃSKI

Marek

s.

Andrzeja

652.

RYSZCZUK

Antoni

s.

Antoniego

653.

RYŚ

Remigiusz

s.

Jana

654.

RZĄD

Marcin

s.

Stanisława

655.

RZEMIENIECKI

Leszek

s.

Zbigniewa

656.

RZEŹNICKI

Bogusław

s.

Zygmunta

657.

SACZKO

Roman

s.

Anatola

658.

SAŁAMUN

Jan

s.

Józefa

659.

SAŁATA

Mariusz

s.

Stanisława

660.

SAWICKI

Robert

s.

Jana

661.

SCHNEIDER

Maciej

s.

Klemensa

662.

SCHNEIDER

Tomasz

s.

Antoniego

663.

SERWATKA

Paweł

s.

Zbigniewa

664.

SĘDAL

Marcin

s.

Tadeusza

 

665.

SIATKOWSKI

Dariusz

s.

Stanisława

666.

SIECZKOWSKA

Małgorzata

c.

Mieczysława

667.

SIEDLISKI

Mirosław

s.

Stanisława

668.

SIEMIŃSKI

Edward

s.

Aleksandra

669.

SIERGIEJ

Krzysztof

s.

Stanisława

670.

SIERGIEJ

Sławomir

s.

Eugeniusza

671.

SIERZPUTOWSKI

Kamil

s.

Stefana

672.

SIKORA

Manfred

s.

Ryszarda

673.

SIUDEK

Krzysztof

s.

Jana

674.

SIWEK

Jan

s.

Czesława

675.

SIWIK

Konrad

s.

Grzegorza

676.

SKAMARSKI

Kamil

s.

Romana

677.

SKARŁUBOWICZ

Wojciech

s.

Wiesława

678.

SKIBIŃSKI

Krzysztof

s.

Bernarda

679.

SKRĘTKOWSKI

Krzysztof

s.

Jana

680.

SKUDLARA

Jarosław

s.

Karola

681.

SKWIRA

Paweł

s.

Tadeusza

682.

SŁABUSZEWSKI

Piotr

s.

Juliana

683.

SŁABY

Leszek

s.

Alojzego

684.

SŁOBODZIAN

Daniel

s.

Wiesława

685.

SŁOTA

Grzegorz

s.

Eugeniusza

686.

SŁOWIK

Robert

s.

Tadeusza

687.

SMAGIEŁ

Tomasz

s.

Tadeusza

688.

SMAL

Andrzej

s.

Eugeniusza

689.

SMOLIŃSKI

Adam

s.

Zbigniewa

690.

SMOLORZ

Krzysztof

s.

Bernarda

691.

SMUG

Paweł

s.

Jana

692.

SMYCZ

Stanisław

s.

Józefa

693.

SNOPKOWSKI

Tomasz

s.

Stanisława

694.

SOBEK

Piotr

s.

Bernarda

695.

SOBOLEWSKI

Wojciech

s.

Józefa

696.

SOBUŚ

Wojciech

s.

Stanisława

697.

SOLAK

Kazimierz

s.

Ryszarda

698.

SOLARZ

Grzegorz

s.

Włodzimierza

699.

SOLARZ

Tomasz

s.

Jana

700.

SOLON

Bogdan

s.

Edwarda

701.

SOROKA

Krzysztof

s.

Stanisława

702.

SPERA

Marek

s.

Zenona

703.

SPYRA

Artur

s.

Włodzimierza

704.

SROGA

Tomasz

s.

Jerzego

705.

STACHOWIAK

Janusz

s.

Edmunda

706.

STAFIEJ

Ireneusz

s.

Mariana

707.

STAFIEJ

Tomasz

s.

Franciszka

708.

STALKA

Marek

s.

Stanisława

709.

STANKIEWICZ

Marek

s.

Jerzego

710.

STAŃCZAK

Daniel

s.

Mieczysława

 

711.

STEFANCZYK

Tomasz

s.

Leszka

712.

STEFAŃSKI

Janusz

s.

Jana

713.

STEGNICKI

Robert

s.

Wojciecha

714.

STĘPIEŃ

Paweł

s.

Jana

715.

STĘPIŃSKI

Mirosław

s.

Bogusława

716.

STOCZYŃSKI

Tomasz

s.

Stanisława

717.

STOŁEK

Stanisław

s.

Józefa

718.

STOPKA

Andrzej

s.

Stanisława

719.

STRÓŻYŃSKI

Sławomir

s.

Witolda

720.

STRUG

Stanisław

s.

Jana

721.

STRZELCZYK

Artur

s.

Henryka

722.

STUDZIŃSKI

Krzysztof

s.

Wiesława

723.

STYPKA

Piotr

s.

Mariana

724.

SUCHNICKI

Andrzej

s.

Zdzisława

725.

SUDER

Robert

s.

Antoniego

726.

SUJECKI

Krzysztof

s.

Stanisława

727.

SUM

Paweł

s.

Kazimierza

728.

SUSZEK

Krzysztof

s.

Bogdana

729.

SYGUŁA

Roman

s.

Ryszarda

730.

SYNOWIEC

Zbigniew

s.

Zygmunta

731.

SZADURA

Bogdan

s.

Czesława

732.

SZARWAS

Grzegorz

s.

Stanisława

733.

SZARY

Krzysztof

s.

Henryka

734.

SZARYŃSKI

Dariusz

s.

Edwarda

735.

SZCZECINA

Sławomir

s.

Eugeniusza

736.

SZCZEPANEK

Anna

c.

Szczepana

737.

SZCZEPANIAK

Jarosław

s.

Antoniego

738.

SZCZEPAŃSKI

Mariusz

s.

Wiesława

739.

SZCZEPAŃSKI

Ryszard

s.

Władysława

740.

SZCZEPARA

Adam

s.

Mariana

741.

SZCZERBA

Mariusz

s.

Włodzimierza

742.

SZCZUR

Krzysztof

s.

Czesława

743.

SZCZYGIEŁ

Tomasz

s.

Franciszka

744.

SZERSZEŃ

Krzysztof

s.

Mieczysława

745.

SZEWCZAK

Krzysztof

s.

Jerzego

746.

SZEWCZYK

Artur

s.

Mieczysława

747.

SZEWCZYK

Krzysztof

s.

Mariana

748.

SZEWERNIAK

Marcin

s.

Józefa

749.

SZEWIAŁO

Dariusz

s.

Henryka

750.

SZKODA

Sylwester

s.

Henryka

751.

SZLACHTA

Marcin

s.

Włodzimierza

752.

SZMIGIEL

Tomasz

s.

Romana

753.

SZMITKA

Marcin

s.

Leszka

754.

SZOPIŃSKI

Jan

s.

Jana

755.

SZOZDA

Andrzej

s.

Wacława

756.

SZPUNAR

Tomasz

s.

Kazimierza

 

757.

SZREDER

Dawid

s.

Stanisława

758.

SZTERLEJA

Konrad

s.

Maksymiliana

759.

SZUBERT

Marek

s.

Stanisława

760.

SZUBRA

Sebastian

s.

Janusza

761.

SZULETA

Mirosław

s.

Zygmunta

762.

SZUSTER

Bronisław

s.

Zygmunta

763.

SZYCH

Andrzej

s.

Stanisława

764.

SZYDLIK

Sebastian

s.

Tadeusza

765.

SZYMANKIEWICZ

Piotr

s.

Stanisława

766.

SZYMAŃSKI

Jacek

s.

Zbigniewa

767.

SZYPUŁA

Józef

s.

Aleksandra

768.

SZYSLER

Piotr

s.

Jana

769.

SZYSZKA

Dariusz

s.

Zbigniewa

770.

SZYSZKA

Krystian

s.

Juliana

771.

ŚCIBIOREK

Sławomir

s.

Eugeniusza

772.

ŚLIWA

Mariola

c.

Pawła

773.

ŚLIWIŃSKI

Zbigniew

s.

Bogusława

774.

ŚLUGAJSKI

Witold

s.

Stanisława

775.

ŚWIĄTNICKI

Zbigniew

s.

Waldemara

776.

ŚWIECZKOWSKI

Przemysław

s.

Piotra

777.

ŚWIERCZYŃSKI

Robert

s.

Wiktora

778.

ŚWIECKI

Piotr

s.

Kazimierza

779.

ŚWITAŁA

Adam

s.

Stefana

780.

TABAKA

Krzysztof

s.

Henryka

781.

TARASZKA

Ireneusz

s.

Józefa

782.

TCHÓRZ

Grażyna

c.

Kazimierza

783.

TOKARCZYK

Artur

s.

Pawła

784.

TOMASZYK

Tomasz

s.

Andrzeja

785.

TOMCZYK

Andrzej

s.

Lecha

786.

TOMCZYK

Sławomir

s.

Stanisława

787.

TOMECKI

Tomasz

s.

Andrzeja

788.

TRAPP

Sebastian

s.

Zygmunta

789.

TRĄBA

Leszek

s.

Kazimierza

790.

TRELA

Norbert

s.

Tadeusza

791.

TRYBAŁA

Wojciech

s.

Klemensa

792.

TRYTEK

Bogdan

s.

Władysława

793.

TUCHOLSKI

Mariusz

s.

Wojciecha

794.

TUCHORSKI

Piotr

s.

Stanisława

795.

TUSZKOWSKI

Adam

s.

Romana

796.

TYSZKIEWICZ

Jarosław

s.

Jana

797.

UJMA

Konrad

s.

Henryka

798.

UŁAN

Adam

s.

Romana

799.

URBAŃSKI

Arkadiusz

s.

Bogusława

800.

USIEŃ

Mariusz

s.

Mariana

801.

WACH

Janusz

s.

Józefa

802.

WACHOWICZ

Adam

s.

Bronisława

 

803.

WACŁAW

Stanisław

s.

Jana

804.

WAJZER

Dariusz

s.

Mariana

805.

WALCZAK

Tadeusz

s.