| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

POSTANOWIENIE NR 8/OP/2014
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH

z dnia 18 kwietnia 2014 r.

o nadaniu odznaki

Na podstawie § 2 pkt 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 13 listopada 2008 r. w sprawie nadawania odznaki „Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej” (Dz. U. Nr 207, poz. 1305 oraz z 2012 r. poz. 455), za długoletnią ofiarną służbę lub działalność społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej, odznaczeni zostają:

ZŁOTĄ ODZNAKĄ
„ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

1.

DRAPIEWSKA

Maria

c.

Adolfa

2.

GABRYSIAK

Władysław

s.

Ignacego

3.

JAROSZEWSKI

Roman

s.

Antoniego

4.

NIKLEWICZ

Wiesław

s.

Józefa

SREBRNĄ ODZNAKĄ
„ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

5.

ADAMIUK

Mirosław

s.

Leona

6.

ARSKI

Włodzimierz

s.

Jana

7.

BABIŃSKI

Anastazy

s.

Anastazego

8.

BEREZA

Jarosław

s.

Eugeniusza

9.

BERNACIAK

Tadeusz

s.

Bronisława

10.

BOBOWSKI

Leszek

s.

Ludwika

11.

BOCZKOWSKI

Wiesław

s.

Stefana

12.

ks. BOGACZEWICZ

Bogusław

s.

Jana

13.

BOŻĘCKI

Zbigniew

s.

Henryka

14.

BRZEZIŃSKI

Stanisław

s.

Waleriana

15.

BUDA

Grażyna

c.

Czesława

16.

CERAN

Marek

s.

Ryszarda

17.

CIECIERSKI

Jan

s.

Jana

18.

DANIELUK

Dariusz

s.

Aleksandra

19.

DĄBROWSKI

Józef

s.

Mariana

20.

DEMSKI

Marian

s.

Władysława

21.

DOMARADZKI

Franciszek

s.

Marcina

22.

DOMINIKOWSKI

Marek

s.

Konrada

23.

DUBIENKO

Mieczysław

s.

Władysława

24.

DUDEK

Jan

s.

Antoniego

25.

DUSZYŃSKI

Andrzej

s.

Franciszka

26.

DYBALSKI

Roman

s.

Wincentego

27.

ERDMANN

Marian

s.

Jana

28.

FATYGA

Zbigniew

s.

Henryka

29.

FENDOR

Tadeusz

s.

Antoniego

30.

FLIS

Zdzisław

s.

Władysława

31.

FRANKOWSKI

Henryk

s.

Zygmunta

32.

GADOMSKI

Roman

s.

Stefana

33.

GĘBSKI

Kazimierz

s.

Tadeusza

34.

GŁADYŚ

Marian

s.

Władysława

35.

GÓRKA

Kazimierz

s.

Kazimierza

36.

GRABEK

Janusz

s.

Zygmunta

37.

HAJDA

Emil

s.

Pawła

38.

HOMBEK

Marian

s.

Franciszka

39.

IMIOŁCZYK

Hubert

s.

Jerzego

40.

JAGIEŁŁO

Stanisław

s.

Józefa

41.

JAKUBOWSKI

Leszek

s.

Edwarda

42.

JANECZEK

Marian

s.

Józefa

43.

JANUSZKO

Edward

s.

Józefa

44.

JASIURSKI

Ryszard

s.

Piotra

45.

JENDRUCZYK

Antoni

s.

Jana

46.

JONIENC

Krystian

s.

Alberta

47.

JURA

Mirosław

s.

Antoniego

48.

KALETA

Zbigniew

s.

Wiesława

49.

KAMIŃSKI

Stanisław

s.

Dominika

50.

KĘDZIA

Lucjan

s.

Józefa

51.

KĘDZIOR

Jan

s.

Feliksa

52.

KIEDROWSKI

Janusz

s.

Edmunda

53.

KLINKOSZ

Adam

s.

Wacława

54.

KOŁODZIEJCZYK

Franciszek

s.

Władysława

55.

KONIECKA

Kazimierz

s.

Stanisława

56.

KOPACKI

Henryk

s.

Jana

57.

KOS

Antoni

s.

Czesława

58.

KOSZELA

Stanisław

s.

Mieczysława

59.

KOT

Krzysztof

s.

Romana

60.

KOWALCZYK

Barbara

c.

Lucjana

61.

KOWALSKI

Arkadiusz

s.

Mieczysława

62.

KOWNACKI

Ludwik

s.

Edmunda

63.

KOZŁOWSKI

Kazimierz

s.

Pawła

64.

KOZŁOWSKI

Paweł

s.

Jana

65.

KOŹLIK

Róża

c.

Jerzego

66.

KREJWIS-PIASECKA

Mariola

c.

Jana

67.

KRĘCICHWOST

Czesław

s.

Józefa

68.

KROTYSZ

Marian

s.

Stanisława

69.

KUBICKI

Marek

s.

Zdzisława

70.

KUJAWA

Jerzy

s.

Mariana

71.

KUKWA

Eugeniusz

s.

Antoniego

72.

LASEK

Edward

s.

Władysława

73.

LASSAK

Wojciech

s.

Andrzeja

74.

LEBIEDZIŃSKI

Antoni

s.

Władysława

75.

LEŚNIEWSKI

Stanisław

s.

Wacława

76.

LEWANDOWSKI

Andrzej

s.

Stanisława

77.

ŁAGONDA

Stanisław

s.

Józefa

78.

ŁUCKI

Sylwester

s.

Tadeusza

79.

MACIEJEWSKI

Zdzisław

s.

Feliksa

80.

MAJDA

Krzysztof

s.

Józefa

81.

MAJER

Gerard

s.

Antoniego

82.

MALANOWSKI

Eugeniusz

s.

Aleksandra

83.

MALINOWSKI

Tadeusz

s.

Zygmunta

84.

MAŁYSZKA

Janusz

s.

Henryka

85.

MANELSKI

Bogdan

s.

Mieczysława

86.

MARCINKOWSKI

Marek

s.

Józefa

87.

MASŁOWSKA

Krystyna

c.

Romana

88.

MASTALERZ

Norbert

s.

Czesława

89.

MAŚLANKA

Ryszard

s.

Dominika

90.

MAZURKIEWICZ

Jan

s.

Kazimierza

91.

MĄDRO

Stanisław

s.

Józefa

92.

MICHNA

Bogusław

s.

Emila

93.

MROZIŃSKI

Henryk

s.

Stanisława

94.

MUSOLF

Urszula

c.

Pawła

95.

NAWROCKI

Zygmunt

s.

Józefa

96.

NOWAK

Andrzej

s.

Czesława

97.

NOWAK-BESKIDZKI

Wiesław

s.

Stanisława

98.

OBIERZYŃSKI

Dariusz

s.

Włodzimierza

99.

OLEJNICZAK

Stefan

s.

Bronisława

100.

ORŁOWSKI

Kazimierz

s.

Józefa

101.

OZIMINA

Janusz

s.

Karola

102.

PALMER

Józef

s.

Konrada

103.

PARDECKI

Stanisław

s.

Mirosława

104.

PĘDZIWIATR

Tadeusz

s.

Józefa

105.

PIETRZYKOWSKI

Stanisław

s.

Józefa

106.

PIŃKOWSKI

Leszek

s.

Wacława

107.

PIRÓG

Franciszek

s.

Stanisława

108.

PLEWKA

Stanisław

s.

Franciszka

109.

PLICHTA

Brunon

s.

Antoniego

110.

PŁONKA

Stanisław

s.

Jana

111.

PUPKOWSKI

Tadeusz

s.

Stanisława

112.

RACHUBA

Adam

s.

Tadeusza

113.

RATAJCZAK

Grzegorz

s.

Alojzego

114.

RETKOWSKI

Grzegorz

s.

Kazimierza

115.

ROŻKIEWICZ

Andrzej

s.

Władysława

116.

RUCHAŁA

Stanisław

s.

Wojciecha

117.

RUDALSKI

Wojciech

s.

Mariana

118.

RUDOWICZ

Stanisław

s.

Tadeusza

119.

RUSIN

Wiesław

s.

Edwarda

120.

RZESZUT

Władysław

s.

Jana

121.

SEWERYN

Sylwester

s.

Jana

122.

SKALIK

Jarosław

s.

Jarosława

123.

SKALNY

Andrzej

s.

Zdzisława

124.

SKUPIŃSKI

Andrzej

s.

Antoniego

125.

STAWSKI

Tadeusz

s.

Narcyza

126.

STEFANOWICZ

Jan

s.

Jana

127.

SUSKI

Jan

s.

Tadeusza

128.

SZEWCZYK

Czesław

s.

Wacława

129.

SZMAJDA

Stanisław

s.

Bolesława

130.

SZPAKOWSKI

Piotr

s.

Lecha

131.

SZTABA

Sławomir

s.

Tadeusza

132.

SZYMANOWICZ

Lech

s.

Konstantego

133.

ŚLEDZIK

Zdzisław

s.

Floriana

134.

ŚLĘZAK

Kazimierz

s.

Edwarda

135.

ŚWICIŃSKI

Włodzimierz

s.

Stanisława

136.

ŚWIERCZ

Janusz

s.

Walentego

137.

ŚWITKIEWICZ

Jakub

s.

Tadeusza

138.

TESSAR

Bronisław

s.

Józefa

139.

TROCHIMIAK

Tomasz

s.

Stanisława

140.

TROJANOWSKI

Marian

s.

Władysława

141.

TYCZYŃSKI

Jan

s.

Ludwika

142.

WAJER

Grzegorz

s.

Kazimierza

143.

WARZYŃSKI

Henryk

s.

Antoniego

144.

ks. WAWRYSZKO

Tadeusz

s.

Józefa

145.

WĘGRZYN

Kazimierz

s.

Stanisława

146.

WIECZORKIEWICZ

Ireneusz

s.

Bogdana

147.

WIERCIOCH

Anatol

s.

Jerzego

148.

WIERZBICKI

Bogdan

s.

Edmunda

149.

WILDHIRT

Janusz

s.

Jana

150.

WIŚNIEWSKI

Mieczysław

s.

Mariana

151.

WIŚNIEWSKI

Tadeusz

s.

Wojciecha

152.

WOJCIECHOWSKI

Marian

s.

Jana

153.

WRÓBLEWSKI

Jan

s.

Stefana

154.

ZABOROWSKI

Dariusz

s.

Czesława

155.

ZAPART

Jan

s.

Stanisława

156.

ZAWIŚLAK

Antoni

s.

Stanisława

157.

ZAWROTNIAK

Zbigniew

s.

Leszka

158.

ZDUN

Kazimierz

s.

Józefa

159.

ZGODA

Stanisław

s.

Jana

160.

ZGÓRZYŃSKI

Paweł

s.

Klemensa

161.

ZWIERZCHOWSKA

Krystyna

c.

Kazimierza

 

Minister Spraw Wewnętrznych: wz. P. Stachańczyk

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Ireneusz Matusiak

Radca Prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »