| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

OBWIESZCZENIE PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ

z dnia 16 grudnia 2011 r.

o harmonogramie sesji egzaminacyjnych komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej oraz formie egzaminów i języku, w jakim będą one przeprowadzane

Na podstawie § 15 ust. 5 oraz § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 4 listopada 2008 r. w sprawie świadectw operatora urządzeń radiowych (Dz. U. Nr 206, poz. 1290) ogłasza się, co następuje:

1. Ustala się harmonogram sesji egzaminacyjnych komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej w 2012 r.:

Lp.

Dzień, miesiąc

Godzina

Miejsce egzaminu

1

2

3

4

1

28.01

900

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20

2

18.02

1000

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Rzeszowie ul. Grunwaldzka 17

3

18.02

1000

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75

4

25.02

900

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20

5

17.03

1000

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Łodzi ul. Nawrót 85

6

17.03

1000

Stowarzyszenie Związków Sportowych w Opolu ul. Damrota 6

7

23.03

1600

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Poznaniu ul. Kasprzaka 54

8

24.03

900

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20

9

14.04

1000

Klub Radiołączności SP8KPK przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Stalowej Woli ul. Hutnicza 17

10

20.04

1600

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Poznaniu ul. Kasprzaka 54

11

21.04

900

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20

12

21.04

1000

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75

13

21.04

1000

Stowarzyszenie Krótkofalowców i Radioamatorów „Delta” w Dębicy m. Głobikowa 81c

14

21.04

1000

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Lublinie ul. Zana 38C

15

21.04

1100

Harcerski Klub Krótkofalowców SP1ZCV w Szczecinie ul. Ogińskiego 15

16

12.05

1000

Dolnośląski Oddział Terenowy PZK – Klub SP6PRT we Wrocławiu ul. Pretficza 14/16

17

12.05

1000

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Kielcach ul. Urzędnicza 13

18

18.05

1400

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Rzeszowie ul. Grunwaldzka 17

19

19.05

1000

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Białymstoku ul. Warszawska 1a

20

25.05

1200

Radioklub SP1KQR przy Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu ul. Arciszewskiego 21

21

2.06

900

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20

22

15.06

1500

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Zielonej Górze ul. J. Dąbrowskiego 41B

23

16.06

1000

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75

24

16.06

1000

Pomorski Oddział Terenowy PZK „Dom Harcerza” w Rumi ul. Włókiennicza 14A

25

14.07

900

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20

26

28.07

1000

Małopolskie Stowarzyszenie Krótkofalowców Gliczarów Górny 111

27

18.08

1000

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75

28

8.09

1000

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Chełmcach k. Kalisza m. Chełmce 3

29

8.09

1000

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Zielonej Górze ul. J. Dąbrowskiego 41B

30

8.09

1000

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Łodzi ul. Nawrót 85

31

12.09

1600

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej we Wrocławiu ul. Traugutta 1/7

32

14.09

1200

Radioklub SP1KQR przy Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu ul. Arciszewskiego 21

33

15.09

1000

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20

34

21.09

1600

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Poznaniu ul. Kasprzaka 54

35

22.09

1000

Stowarzyszenie Związków Sportowych w Opolu ul. Damrota 6

 

1

2

3

4

36

6.10

1000

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Białymstoku ul. Warszawska 1a

37

6.10

1000

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Rzeszowie ul. Grunwaldzka 17

38

20.10

900

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20

39

20.10

1000

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75

40

16.11

1600

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Poznaniu ul. Kasprzaka 54

41

17.11

1000

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Lublinie ul. Zana 38 C

42

24.11

1000

Łódzki Oddział Terenowy PZK (Dom Kultury „Zarzewie”) w Łodzi ul. Wandurskiego 4

43

8.12

900

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20

44

8.12

1000

Komenda Hufca ZHP we Wrocławiu pl. Św. Macieja 5a

45

15.12

1000

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich ul. Wróblewskiego 75

 

2. Egzaminy w sesjach, o których mowa w ust. 1, będą przeprowadzane w formie testu pisemnego, w języku polskim.

Prezes
Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Anna Streżyńska

 

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Artur Zych

Finansowanie dla firm - kredyty, leasing, faktoring.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »