| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

OBWIESZCZENIE
MINISTRA TRANSPORTU, BUDOWNICTWA i GOSPODARKI MORSKIEJ1)

z dnia 3 sierpnia 2012 r.

w sprawie uzupełnień i zmian w centralnym rejestrze rzeczoznawców majątkowych

Na podstawie art. 193 ust. 4 i 5 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2010 r. Nr 102, poz. 651, z późn. zm.2)), w związku z § 49 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 15 lutego 2008 r. w sprawie nadawania uprawnień i licencji zawodowych w dziedzinie gospodarowania nieruchomościami (Dz. U. Nr 31, poz. 189 oraz z 2009 r. Nr 60, poz. 496) ogłasza się:

1) uzupełnienia w centralnym rejestrze rzeczoznawców majątkowych, o osoby, które zostały wpisane do tego rejestru w okresie od dnia 1 lipca 2011 r. do dnia 30 czerwca 2012 r., stanowiące załącznik nr 1 do obwieszczenia;

2) zmiany w centralnym rejestrze rzeczoznawców majątkowych, wprowadzone w okresie od dnia 1 lipca 2011 r. do dnia 30 czerwca 2012 r., stanowiące załącznik nr 2 do obwieszczenia.

 

MINISTER TRANSPORTU, BUDOWNICTWA I GOSPODARKI MORSKIEJ

S. Nowak

 

 

1) Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej kieruje działem administracji rządowej – budownictwo, gospodarka przestrzenna i mieszkaniowa, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 listopada 2011 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej (Dz. U. Nr 248, poz. 1494).

2) Zmiany tekstu jednolitego wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2010 r. Nr 106, poz. 675, Nr 143, poz. 963, Nr 155, poz. 1043, Nr 197, poz. 1307, Nr 200, poz. 1323 oraz z 2011 r. Nr 64, poz. 341, Nr 106, poz. 622, Nr 115, poz. 673, Nr 129, poz. 732, Nr 130, poz. 762, Nr 135, poz. 789, Nr 187, poz. 1110, Nr 163, poz. 981 i Nr 224, poz. 1337.

Załącznik 1. [Uzupełnienia w centralnym rejestrze rzeczoznawców majątkowych, o osoby, które zostały wpisane do tego rejestru w okresie od dnia 1 lipca 2011 r. do dnia 30 czerwca 2012 r.]

Załączniki do obwieszczenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej
z dnia 3 sierpnia 2012 r. (poz. 55)

Załącznik nr 1

Uzupełnienia w centralnym rejestrze rzeczoznawców majątkowych, o osoby, które zostały wpisane do tego rejestru w okresie od dnia 1 lipca 2011 r. do dnia 30 czerwca 2012 r.

Nr upr.

Data wpisu

Imię i nazwisko

Imiona rodziców

Adres zamieszkania

*

5250

2011-07-21

Katarzyna Cecylia Bogunia

Wiesław Barbara

31-537

Kraków Al. Daszyńskiego 11/8

w

5251

2011-07-21

Sylwia Famulska

Marian Krystyna

92-439

Łódź ul. Jagienki 31/36

w

5252

2011-07-21

Agnieszka Grzybowska

Andrzej Justyna

05-140

Serock, Kania Nowa ul. Polna 43

w

5253

2011-07-21

Joanna Maria Jabłońska

Ryszard Aleksandra

60-195

Poznań ul. Oppmana 8

w

5254

2011-07-21

Rafał Kempski

Andrzej Maria

41-902

Bytom ul. Królowej Jadwigi 5/52

w

5255

2011-07-21

Maciej Jarosław Należny

Mieczysław Felicja

81-729

Sopot ul. 3 Maja 3/2

w

5256

2011-07-21

Eugeniusz Tomasz Niedbała

Marek Anna

42-460

Mierzęcice, Nowa Wieś ul. Zawadzkiego 157

w

5257

2011-07-21

Tadeusz Olczak

Józef Stanisława

05-806

Komorów, Nowa Wieś ul. Główna 41

w

5258

2011-07-21

Karol Skiba

Bogusław Jolanta

02-796

Warszawa ul. Wąwozowa 31/7

w

5259

2011-07-21

Zbigniew Cezary Świątnicki

Wacław Zofia

01-493

Warszawa ul. Pirenejska 14/2

w

5260

2011-07-21

Łukasz Woźniak

Andrzej Zofia

61-058

Poznań ul. Starkowska 21

w

5261

2011-07-21

Grzegorz Stefan Wysocki

Andrzej Anna

05-120

Legionowo ul. Narutowicza 40

w

5262

2011-09-08

Justyna Chochorowska-Adamowicz

Tadeusz Cecylia

34-400

Nowy Targ ul. Kasprowicza 101

w

5263

2011-09-08

Anna Małgorzata Chodacz

Antoni Teresa

02-495

Warszawa ul. Dzieci Warszawy 41C/8

w

5264

2011-09-08

Barbara Czerwińska

Zbigniew Wiesława

42-200

Częstochowa ul. Kilińskiego 57/30

w

5265

2011-09-08

Tomasz Czerwiński

Leszek Barbara

09-100

Płońsk ul. Targowa 16

w

5266

2011-09-08

Sylwia Garbarczyk-Walus

Kazimierz Hanna

02-775

Warszawa ul. Alternatywy 5/89

w

5267

2011-09-08

Zbigniew Lurzyński

Mirosław Anna

01-861

Warszawa ul. Żeromskiego 4/52

w

5268

2011-09-08

Ewa Łobanowska

Zbigniew Anna

91-504

Łódź ul. Owcza 18

w

5269

2011-09-08

Tomasz Jerzy Paprzycki

Jerzy Danuta

63-004

Tulce ul. Fiołkowa 13/7

w

5270

2011-09-08

Edyta Małgorzata Sienko

Józef Marta

63-800

Gostyń ul. Powstańców Wlkp. 48C

w

5271

2011-09-08

Małgorzata Barbara Szymańska

Marian Helena

21-030

Motycz 268A

w

 

Nr upr.

Data wpisu

Imię i nazwisko

Imiona rodziców

Adres zamieszkania

*

5273

2011-10-07

Anna Bogusława Burkat

Julian Halina

43-100

Tychy ul. Kasztanowa 10

w

5274

2011-10-07

Renata Maria Chróstna

Andrzej Zofia

97-300

Piotrków Trybunalski ul. Wyzwolenia 8/10/68

w

5275

2011-10-07

Michał Czajkowski

Zygmunt Teresa

18-400

Łomża ul. Wesoła 89B

w

5276

2011-10-07

Anna Krystyna Delegiewicz

Kazimierz Krystyna

80-772

Gdańsk ul. Suchanka 6/30

w

5277

2011-10-07

Magdalena Dębska

Zygmunt Elżbieta

02-791

Warszawa ul. Braci Wagów 11/189

w

5278

2011-10-07

Dorota Gagat

Stanisław Zofia

27-400

Ostrowiec Świętokrzyski ul. Olszynowa 9

w

5279

2011-10-07

Dalila Magdalena Hasni-Klepczyńska

Ali Danuta

04-351

Warszawa ul. Osowska 85/23

w

5280

2011-10-07

Anna Jamro

Stanisław Maria

38-300

Gorlice, Stróżówka 494

w

5281

2011-10-07

Marian Sylwester Juraszek

Stanisław Maria

43-300

Bielsko-Biała ul. Muzyczna 13

w

5282

2011-10-07

Zbigniew Jan Kostarczyk

Jerzy Alina

30-074

Kraków ul. Kazimierza Wielkiego 87/36

w

5283

2011-10-07

Alicja Elżbieta Krawczyk

Marek Elżbieta

42-523

Dąbrowa Górnicza ul. Przedziałowa 12

w

5284

2011-10-07

Danuta Kuczyńska

Waldemar Krystyna

30-318

Kraków ul. Zagrody 8a/39

w

5285

2011-10-07

Marek Jan Kwiecień

Józef Aleksandra

00-429

Warszawa ul. Rozbrat 32/10

w

5286

2011-10-07

Katarzyna Olga Liniewicz

Zbigniew Renata

60-744

Poznań ul. Limanowskiego 22/4

w

5287

2011-10-07

Maciej Tomasz Lorenc

Marian Grażyna

38-500

Sanok ul. Krzywa 5/35

w

5288

2011-10-07

Rafał Tomasz Ławicki

Andrzej Marta

01-494

Warszawa ul. Osmańczyka 14C/22

w

5289

2011-10-07

Łukasz Orkisz

Krystyn Mieczysława

30-389

Kraków ul. Komuny Paryskiej 19/9

w

5290

2011-10-07

Marek Pietraszewski

Fryderyk Bronisława

76-024

Świeszyno, Niekłonice 9G

w

5291

2011-10-07

Roman Ratajczak

Zygmunt Benigna

60-142

Poznań ul. Promienista 90

w

5292

2011-10-07

Dorota Joanna Robaczewska

Jerzy Teresa

50-113

Wrocław ul. Odrzańska 6A/11

w

5293

2011-10-07

Ewa Jadwiga Stefańska

Marian Jadwiga

05-080

Koczargi Nowe ul. Klonowa 112

w

5294

2011-10-07

Justyna Maria Terlecka

Wiesław Regina

28-100

Busko-Zdrój, Widuchowa 167

w

5295

2011-10-07

Monika Anna Wawrzykowska

Stanisław Anna

29-100

Włoszczowa ul. Ogrodowa 4

w

5296

2011-10-07

Dorota Wilkoszewska

Bartłomiej Karolina

46-200

Kluczbork ul. Popiełuszki 4

w

5297

2011-10-07

Paweł Jan Zamorski

Edward Kazimiera

38-100

Strzyżów ul. Głowackiego 10/1

w

5298

2011-10-07

Grzegorz Piotr Zań

Albin Eugenia

97-200

Tomaszów Mazowiecki ul. Osiedlowa 14

w

5299

2011-10-07

Rafał Paweł Zgorzałek

Marek Zofia

21-412

Adamów ul. Gułów 1A

w

5300

2011-10-07

Beata Anna Zybert-Włodarczyk

Jerzy Stanisława

05-270

Marki ul. Braci Briggsów 2

w

 

Nr upr.

Data wpisu

Imię i nazwisko

Imiona rodziców

Adres zamieszkania

*

5302

2011-11-08

Daniel Ludwik Białasiński

Kazimierz Jadwiga

95-083

Kazimierz ul. Kilińskiego 1

w

5303

2011-11-08

Lucyna Cichoń

Józef Karolina

01-603

Warszawa ul. Dygasińskiego 68/2

w

5304

2011-11-08

Sylwia Dymińska

Zbigniew Bożenna

26-340

Drzewica, Radzice Duże 37

w

5305

2011-11-08

Agnieszka Gierat

Mieczysław Wanda

34-220

Maków Podhalański, Białka 409

w

5306

2011-11-08

Barbara Anna Hołubicka

Adam Helena

61-623

Poznań ul. Wilczak 18K/12

w

5307

2011-11-08

Anna Maria Kotowska

Jan Irena

41-200

Sosnowiec ul. Wysoka 8A/47

w

5308

2011-11-08

Marek Mitrofaniuk

Krzysztof Teresa

08-200

Łosice, Niemojki 186

w

5309

2011-11-08

Ewa Nahurna

Józef Alicja

55-093

Brzezia Łąka ul. Wrocławska 42

w

5310

2011-11-08

Krystyna Elżbieta Pawlak

Roman Elżbieta

59-420

Bolków, Wolbromek 73

w

5311

2011-11-08

Joanna Małgorzata Pikuła

Andrzej Barbara

81-173

Gdynia ul. Gen. Marii Wittekówny 10B/2

w

5312

2011-11-08

Monika Sylwia Pudłowska-Lepak

Andrzej Ewa

04-357

Warszawa ul. Grochowska 202/108

w

5313

2011-11-08

Marcin Adam Radwiński

Tadeusz Halina

82-200

Malbork ul. Kotarbińskiego 8/G/6

w

5314

2011-11-08

Agnieszka Magdalena Reszel-Silbernagel

Andrzej Elżbieta

61-609

Poznań ul. Jasna Rola 34B/19

w

5315

2011-11-08

Beata Małgorzata Siadek

Andrzej Janina

33-100

Tarnów ul. Bitwy Pod Monte Cassino 5/160

w

5316

2011-11-08

Monika Agnieszka Żurawska

Stefan Teresa

08-110

Siedlce ul. Poznańska 107/40

w

5317

2011-12-12

Ewa Aleksandra Czajkowska

Ryszard Jadwiga

51-217

Wrocław, Ramiszów 111B

w

5318

2011-12-12

Robert Dąbrowski

Władysław Krystyna

59-220

Legnica ul. Warmińska 21/1

w

5319

2011-12-12

Ewelina Elżbieta Galińska

Stefan Elżbieta

26-200

Końskie ul. K. Pułaskiego 5/4

w

5320

2011-12-12

Krzysztof Grzesiowski

Wojciech Lucyna

66-400

Gorzów Wielkopolski ul. Bora Komorowskiego 23/6

w

5321

2011-12-12

Agata Anna Kochańska

Eugeniusz Alicja

30-716

Kraków ul. Przewóz 36B/115

w

5322

2011-12-12

Jolanta Kosiorowska

Tadeusz Janina

66-620

Gubin ul. Królewska 9A

w

5323

2011-12-12

Grażyna Krakowiak

Jan Władysława

30-146

Kraków ul. Pamiętna 5

w

5324

2011-12-12

Małgorzata Łuszczek

Stanisław Krystyna

30-695

Kraków ul. Rydygiera 12/13

w

5325

2011-12-12

Weronika Sztomberska

Andrzej Lidia

10-699

Olsztyn ul. Bartąska 12/14

w

5326

2011-12-12

Katarzyna Wenerska

Piotr Jadwiga

24-100

Puławy ul. Piramowicza 6

w

5327

2011-12-12

Dominika Jadwiga Wiencek

Piotr Barbara

32-300

Olkusz ul. Krasińskiego 8/45

w

5328

2011-12-27

Michał Jerzy Bury

Jerzy Elżbieta

31-353

Kraków ul. Żeleńskiego 16A

w

5329

2011-12-27

Małgorzata Ciężka

Kazimierz Wanda

02-495

Warszawa ul. Zapustna 53/2

w

 

Nr upr.

Data wpisu

Imię i nazwisko

Imiona rodziców

Adres zamieszkania

*

5331

2011-12-27

Monika Magdalena Daszkiewicz

Adam Jadwiga

31-553

Kraków ul. Cystersów 6/46

w

5332

2011-12-27

Marta Dobrucka

Antoni Barbara

30-244

Kraków ul. Dworna 17C

w

5333

2011-12-27

Bożena Magdalena Drążewska

Marian Krystyna

05-510

Konstancin-Jeziorna ul. Kołobrzeska 51

w

5334

2011-12-27

Aleksander Drożdżyński

Stanisław Teresa

48-200

Prudnik ul. Asnyka 18

w

5335

2011-12-27

Eliza Anna Dzień

Janusz Barbara

30-079

Kraków ul. Królewska 92/97

w

5336

2011-12-27

Piotr Łukasz Figiel

Janusz Halina

31-234

Kraków ul. Górnickiego 63

w

5337

2011-12-27

Mariusz Grzegorz Foryś

Kazimierz Łucja

44-100

Gliwice ul. Góry Chełmskiej 19/14

w

5338

2011-12-27

Sylwia Małgorzata Galikowska

Eugeniusz Krystyna

84-300

Lębork ul. Legionów Polskich 28A/6

w

5339

2011-12-27

Ireneusz Gołębiewski

Zdzisław Halina

07-200

Wyszków ul. Orla 2

w

5340

2011-12-27

Dariusz Grzonka

Stanisław Krystyna

83-220

Skórcz ul. Hallera 24

w

5341

2011-12-27

Ewa Małgorzata Hawrylewicz-Witt

Jan Maria

02-758

Warszawa ul. Sikorskiego 11B/98

w

5342

2011-12-27

Anna Jankowska-Sekta

Kazimierz Krystyna

43-502

Czechowice-Dziedzice ul. Spokojna 2

w

5343

2011-12-27

Robert Księżak

Stanisław Maria

65-119

Zielona Góra ul. Franciszka Rzeźniczaka 17A/12

w

5344

2011-12-27

Izabela Iwona Leśniak

Ryszard Zofia

43-502

Czechowice-Dziedzice ul. Łukasiewicza 51

w

5345

2011-12-27

Agnieszka Elżbieta Lewczuk

Zygmunt Janina

64-100

Leszno ul. Św. Krzysztofa 1

w

5346

2011-12-27

Andrzej Włodzimierz Marciszak

Zdzisław Eugenia

05-825

Grodzisk Mazowiecki ul. Batorego 11

w

5347

2011-12-27

Krzysztof Myszka

Janusz Stanisława

08-100

Siedlce ul. Władysława Jagiełły 23/42

w

5348

2011-12-27

Marta Ogrodnik

Heronim Krystyna

16-061

Juchnowiec Kościelny, Klewinowo 66A

w

5349

2011-12-27

Artur Sebastian Otremba

Marian Bożena

40-866

Katowice ul. Piastów 11/54

w

5350

2011-12-27

Karolina Maria Pawłowska

Waldemar Bożena

90-046

Łódź ul. Wodna 37/10

w

5351

2011-12-27

Robert Paziewski

Wiesław Halina

82-520

Gardeja ul. Grudziądzka 10A

w

5352

2011-12-27

Grzegorz Pietrucha

Wacław Stanisława

14-100

Ostróda ul. Jaracza 21B/8

w

5353

2011-12-27

Agnieszka Popiołek

Wiesław Elżbieta

04-349

Warszawa ul. Szaserów 115/98

w

5354

2011-12-27

Marcin Sęczkowski

Jerzy Krystyna

66-200

Świebodzin, Kępsko 23

w

5355

2011-12-27

Mariusz Sienkiewicz

Janusz Zofia

10-686

Olsztyn ul. Boenigka 34A/29

w

5356

2011-12-27

Krzysztof Roman Stasiak

Roman Danuta

62-322

Orzechowo ul. Wierzbowa 17

w

5357

2011-12-27

Monika Szymańska-Cichuta

Jarosław Ewa

01-227

Warszawa ul. Szymczaka 3/16

w

5358

2011-12-27

Agnieszka Leokadia Tomala

Bogdan Irena

28-100

Busko-Zdrój ul. Bronina 4

w

 

Nr upr.

Data wpisu

Imię i nazwisko

Imiona rodziców

Adres zamieszkania

*

5360

2011-12-27

Rafał Turlej

Bolesław Marta

02-569

Warszawa ul. Różana 31/33/19

w

5361

2011-12-27

Sebastian Walicki

Marian Barbara

60-287

Poznań ul. Tęczowa 34/5

w

5362

2011-12-27

Bożena Ewa Wlazło

Edward Zenobia

26-600

Radom ul. K. Makuszyńskiego 9/1

w

5363

2011-12-27

Igor Robert Zawadka

Bolesław Janina

02-956

Warszawa ul. Gubinowska 4/30

w

5364

2012-04-16

Karolina Katarzyna Bagnicka

Czesław Anna

32-065

Krzeszowice, Filipowice 234

w

5365

2012-04-16

Mariusz Piotr Bartkowiak

Stanisław Władysława

62-035

Kórnik, Mościenica Os. Topolowe 37

w

5366

2012-04-16

Bartłomiej Zbigniew Bochnak

Zbigniew Zdzisława

34-700

Rabka-Zdrój ul. Słoneczna 20/1

w

5367

2012-04-16

Lilianna Ewa Bocian

Edward Barbara

98-220

Zduńska Wola ul. Lawendowa 44

w

5368

2012-04-16

Grzegorz Bojara

Jan Marianna

27-200

Starachowice ul. Górna 9A/9

w

5369

2012-04-16

Katarzyna Bronka

Tadeusz Krystyna

97-330

Sulejów, Kałek 62

w

5370

2012-04-16

Katarzyna Renata Buława

Józef Krystyna

02-370

Warszawa ul. Białobrzeska 15/152

w

5371

2012-04-16

Dominika Barbara Byrska

Marek Barbara

30-010

Kraków ul. Władysława Łokietka 6B/17

w

5372

2012-04-16

Robert Marcin Cackowski

Józef Elżbieta

60-685

Poznań ul. Królewska 57/7

w

5373

2012-04-16

Monika Elżbieta Drobyszewska

Wiesław Eugenia

56-400

Oleśnica ul. Mikołaja Reja 11D/2

w

5374

2012-04-16

Wojciech Grzegorz Glanowski

Grzegorz Maria

34-100

Wadowice ul. Legionów 5/3

w

5375

2012-04-16

Michał Gołębiewski

Waldemar Danuta

80-126

Gdańsk ul. Myśliwska 22C/78

w

5376

2012-04-16

Janusz Górski

Tadeusz Krystyna

02-912

Warszawa ul. Godebskiego 4B

w

5377

2012-04-16

Bartłomiej Adam Gruchała

Józef Regina

83-330

Żukowo ul. Broniewskiego 17

w

5378

2012-04-16

Katarzyna Urszula Karkułowska

Zbigniew Elżbieta

58-340

Głuszyca ul. Sienkiewicza 49/4

w

5379

2012-04-16

Mirosław Andrzej Kaźmierski

Władysław Bożena

96-500

Sochaczew Al. 600-Lecia 72B/7

w

5380

2012-04-16

Maciej Klimowicz

Kazimierz Ewa

30-048

Kraków ul. Urzędnicza 41/5

w

5381

2012-04-16

Kamil Krzysztof Maciuk

Jan Janina

22-554

Nieledew 23

w

5382

2012-04-16

Agata Markiewicz

Kazimierz Maria

62-064

Plewiska ul. Koperkowa 66

w

5383

2012-04-16

Anna Matuszak

Andrzej Emilia

62-200

Gniezno ul. Wieśniacza 15

w

5384

2012-04-16

Agnieszka Anna Modzelewska

Marek Olga

40-748

Katowice ul. Stokrotek 9

w

5385

2012-04-16

Agnieszka Barbara Motylewicz-Knot

Jerzy Barbara

31-426

Kraków ul. Wiśniowa 20/137

w

5386

2012-04-16

Anna Beata Namiotko

Andrzej Bożena

71-541

Szczecin ul. Św. Cyryla I Metodego 9/21

w

5387

2012-04-16

Anna Ewa Ociepka

Zbigniew Grażyna

31-636

Kraków Os. Oświecenia 49/52

w

 

Nr upr.

Data wpisu

Imię i nazwisko

Imiona rodziców

Adres zamieszkania

*

5389

2012-04-16

Marcin Pawelec

Tadeusz Karola

31-216

Kraków ul. Frycza Modrzewskiego 2/6

w

5390

2012-04-16

Piotr Piesch

Ryszard Irena

58-500

Jelenia Góra ul. Okrężna 78

w

5391

2012-04-16

Wiesława Irena Rejment-Zajączkowska

Roman Irena

03-138

Warszawa ul. Strumykowa 69/15

w

5392

2012-04-16

Jolanta Katarzyna Rosińska

Andrzej Aleksandra

11-710

Piecki ul. Administracyjna 12

w

5393

2012-04-16

Ewelina Sawicka

Eugeniusz Grażyna

01-588

Warszawa ul. Hanki Czaki 2/114

w

5394

2012-04-16

Agnieszka Maria Sereda-Nagórka

Stefan Maria

86-302

Mały Rudnik 28F

w

5395

2012-04-16

Jagoda Skotnicka-Pawlik

Stanisław Wanda

47-200

Kędzierzyn-Koźle ul. Piastowska 83A/10

w

5396

2012-04-16

Alina Stral

Marek Kazimiera

83-400

Kościerzyna ul. Malczewskiego 11

w

5397

2012-04-16

Jacek Andrzej Śmiałkowski

Wiesław Anna

04-854

Warszawa ul. Klimatyczna 13

w

5398

2012-04-16

Kamila Tomczak

Karol Elżbieta

64-610

Rogoźno, Marlewo 6A

w

5399

2012-04-16

Krzysztof Zbigniew Wróblewski

Andrzej Grażyna

02-765

Warszawa Al. Wilanowska 9A/119

w

5400

2012-04-16

Agnieszka Wysocka

Bronisław Alina

55-093

Kiełczów ul. Oleśniczka 30F

w

5401

2012-04-16

Katarzyna Maria Zimowska

Mariusz Grażyna

05-822

Milanówek ul. Wiatraczna 37

w

5402

2012-04-16

Agnieszka Zysk

Bogusław Halina

07-320

Małkinia Górna, Kańkowo 113A

w

5403

2012-05-17

Wojciech Łukasz Adamczyk

Marian Teresa

28-100

Busko-Zdrój Os. Sikorskiego 5/26

w

5404

2012-05-17

Barbara Helena Filek

Zbigniew Maria

34-100

Wadowice Os. Pod Skarpą 4/34

w

5405

2012-05-17

Adam Garstecki

Edmund Łucja

73-121

Marianowo ul. Łąkowa 7

w

5406

2012-05-17

Łukasz Grzybała

Jerzy Bogusława

30-320

Kraków ul. Pawlickiego 2/33

w

5407

2012-05-17

Adam Mateusz Gucik

Jan Kazimiera

32-593

Żarki ul. A. Struga 5

w

5408

2012-05-17

Patrycja Maria Kuczyńska

Zdzisław Elżbieta

14-240

Susz ul. Piastowska 14/3

w

5409

2012-05-17

Agnieszka Król

Władysław Genowefa

03-287

Warszawa ul. Skarbka Z Gór 140 A/24

w

5410

2012-05-17

Michał Michalak

Marek Anna

87-100

Toruń ul. Wojska Polskiego 7/4

w

5411

2012-05-17

Katarzyna Anna Mizier

Edward Teresa

61-686

Poznań Os. Przyjaźni 24/83

w

5412

2012-05-17

Ewelina Katarzyna Nawrocka

Paweł Daniela

81-472

Gdynia ul. Legionów 100B/11

w

5413

2012-05-17

Szymon Arkadiusz Nitecki

Ryszard Wanda

42-270

Kłomnice ul. Częstochowska 74A

w

5414

2012-05-17

Marcin Płaziński

Roman Teresa

30-716

Kraków ul. Przewóz 9/18

w

5415

2012-05-17

Monika Prusaczyk

Marek Anna

05-500

Piaseczno ul. Raszyńska 16/29

w

5416

2012-05-17

Edyta Agnieszka Sobkowicz

Józef Barbara

08-400

Garwolin ul. Niecieplin 50B

w

 

Nr upr.

Data wpisu

Imię i nazwisko

Imiona rodziców

Adres zamieszkania

*

5418

2012-05-17

Maciej Szumieć

Tadeusz Stanisława

32-085

Giebułtów ul. Graniczna 87

w

5419

2012-05-17

Barbara Tracz

Andrzej Maria

25-369

Kielce ul. Skorupki 9/9

w

5420

2012-05-17

Krzysztof Widuch

Edward Maria

23-204

Kraśnik ul. Krasińskiego 7/16

w

5421

2012-05-17

Natalia Wilk-Peszka

Kazimierz Barbara

41-605

Świętochłowice ul. Zubrzyckiego 19/2

w

5422

2012-05-17

Artur Wolski

Henryk Bogumiła

01-471

Warszawa ul. Pełczyńskiego 19/8

w

5423

2012-05-17

Analida Monika Wójtowicz

Jan Ewa

87-122

Grębocin ul. Owocowa 19

w

5424

2012-05-17

Katarzyna Anna Wysocka-Marzec

Zbigniew Jolanta

30-612

Kraków ul. Żaka 19/47

w

5425

2012-05-17

Dariusz Zieliński

Adam Danuta

03-287

Warszawa ul. Skarbka Z Gór 124/29

w

5426

2012-06-12

Anna Elżbieta Bergier

Andrzej Elżbieta

54-129

Wrocław ul. Bajana 32/6

w

5427

2012-06-12

Wanda Diana Bonkowska

Julian Romana

55-120

Oborniki Śląskie ul. Trzebnicka 28

w

5428

2012-06-12

Adrianna Barbara Centkowska

Andrzej Weronika

46-060

Zimnice Małe, Gmina Prószków ul. Chmielowa 16

w

5429

2012-06-12

Katarzyna Patrycja Danecka-Żelezik

Andrzej Jolanta

42-400

Zawiercie ul. Parkowa 4/12

w

5430

2012-06-12

Lech Wilian Dziarko

Michał Maria

57-220

Ziębice ul. Graniczna 18

w

5431

2012-06-12

Tomasz Galos

Andrzej Zofia

30-440

Kraków ul. Marusarzówny 24

w

5432

2012-06-12

Anna Grabowska

Roman Bogumiła

02-679

Warszawa ul. Modzelewskiego 35/39

w

5433

2012-06-12

Krystyna Jadwiga Kot

Mieczysław Krystyna

58-316

Wałbrzych ul. Senatorska 3/31

w

5434

2012-06-12

Lidia Marzena Kowalczyk

Mieczysław Grażyna

90-368

Łódź ul. Piotrkowska 182/250

w

5435

2012-06-12

Emilia Leśniak

Michał Waleria

31-560

Kraków ul. Na Szaniec 10/58

w

5436

2012-06-12

Aneta Agata Lubicka

Ireneusz Janina

02-907

Warszawa ul. Jodłowa 19A

w

5437

2012-06-12

Jakub Nożewnik

Janusz Jolanta

61-863

Poznań ul. Kazimierza Wielkiego 5/35

w

5438

2012-06-12

Jarosław Arkadiusz Orzechowski

Zbigniew Leokadia

91-498

Łódź ul. Okoniowa 18A/24

w

5439

2012-06-12

Bartłomiej Piasecki

Janusz Elżbieta

01-957

Warszawa ul. Szegedyńska 10/94

w

5440

2012-06-12

Karolina Pułym-Mroziewska

Andrzej Teresa

10-698

Olsztyn ul. Srebrna 4/22

w

5441

2012-06-12

Grzegorz Rosowski

Józef Krystyna

72-100

Goleniów ul. Szkolna 26C/8

w

5442

2012-06-12

Anetta Rutkiewicz

Edward Janina

82-300

Elbląg ul. Okulickiego 7/1

w

5444

2012-06-12

Agata Anna Trznadel

Krzysztof Teresa

52-010

Wrocław ul. Opolska 23B/8

w

5445

2012-06-12

Edyta Jadwiga Ugrynowicz

Czesław Maria

68-300

Lubsko ul. Piastowska 5

w

5446

2012-06-12

Karolina Ewa Torbus

Jan Aleksandra

42-612

Tarnowskie Góry ul. Norweska 13

w

 

Nr upr.

Data wpisu

Imię i nazwisko

Imiona rodziców

Adres zamieszkania

*

5448

2012-06-12

Małgorzata Zielińska

Wiesław Elżbieta

03-984

Warszawa ul. Umińskiego 20/23

w

 

Załącznik 2. [Zmiany w centralnym rejestrze rzeczoznawców majątkowych, wprowadzone w okresie od dnia 1 lipca 2011 r. do dnia 30 czerwca 2012 r., dotyczące osób wpisanych do tego rejestru pod numerem uprawnień]

Załącznik nr 2

Zmiany w centralnym rejestrze rzeczoznawców majątkowych, wprowadzone w okresie od dnia 1 lipca 2011 r. do dnia 30 czerwca 2012 r., dotyczące osób wpisanych do tego rejestru pod numerem uprawnień:

Nr upr.

Data wpisu

Imię i nazwisko

Imiona rodziców

Adres zamieszkania

*

2

1992-06-08

Zbigniew Baranowski

Józef Wanda

03-984

Warszawa ul. Burzyńskiego 5/66

w

124

1992-12-19

Ryszard Wiśniewski

Norbert

80-389

Gdańsk ul. Śląska 84A/5

w

483

1993-11-26

Marzenna Ewa Mikołajczak

Eugeniusz

76-200

Słupsk ul. Dębowa 14

w

518

1993-12-18

Ryszard Sikorski

Zdzisław

74-200

Pyrzyce ul. Staromiejska 14

w

823

1994-04-29

Marek Michalski

Zygmunt Janina

86-031

Osielsko ul. Kolonijna 73

w

828

1994-04-29

Ewa Sikorska

Wincenty

74-200

Pyrzyce ul. Staromiejska 14

w

964

1994-06-24

Małgorzata Janosz

Seweryn

30-815

Kraków ul. Generała Jasińskiego 32/3

w

1011

1994-06-24

Krzysztof Broda

Bronisław

43-400

Cieszyn ul. Barteczka 17G

w

1024

1994-07-29

Bogdan Andrzej Ratasiewicz

Mieczysław

15-218

Białystok ul. Augustowska 11

w

1190

1994-11-25

Zofia Janowicz

Franciszek

03-830

Warszawa ul. Orłowskiego 45

w

1482

1995-05-26

Grzegorz Kosicki

Henryk

53-437

Wrocław ul. Grabiszyńska 212/54

w

1561

1995-09-29

Jarosław Grebasz

Krzysztof

81-782

Sopot ul. Chopina 13/3

ś

1605

1995-09-29

Jolanta Nosek-Haich

Henryk

30-236

Kraków ul. Pod Stokiem 11a

w

1628

1995-10-27

Sylwia Hilarowicz

Zygmunt

04-730

Warszawa ul. Dzieci Polskich 67D

w

1813

1996-03-29

Grzegorz Tylman

Sławomir

94-316

Łódź ul. Jagodnica 5B

w

1860

1996-04-26

Jerzy Wiczkowski

Hugon

50-030

Wrocław ul. Przyjaźni 38G

w

2147

1996-11-22

Mirosław Chumek

Tadeusz

76-200

Słupsk ul. Dębowa 14

w

2437

1997-03-21

Ewa Wasąg

Jan

05-075

Warszawa Wesoła ul. Piaskowa 46

w

2502

1997-05-24

Jacek Skwara

Bronisław

02-508

Warszawa ul. Puławska 27/23

w

2633

1997-06-27

Monika Lis

Teodor

03-970

Warszawa ul. Lotaryńska 48/11

w

2662

1997-09-26

Elżbieta Rajko-Nenow

Kazimierz

51-165

Wrocław ul. Grudziądzka 69/3

w

2932

1997-12-19

Danuta Wójcicka

Jan

25-714

Kielce ul. Podklasztorna 101A/3

w

3129

1997-12-30

Lidia Kotwica

Ryszard

09-400

Płock ul. Wolskiego 1/8

w

3356

2000-11-24

Antoni Rola

Czesław Elżbieta

04-247

Warszawa ul. Chełmżyńska 18

w

 

Nr upr.

Data wpisu

Imię i nazwisko

Imiona rodziców

Adres zamieszkania

*

3621

2001-12-04

Magdalena Pasiecznik

Stanisław Janina

31-216

Kraków ul. Solskiego 3/1

w

3802

2002-05-28

Jolanta Andruszko

Augustyn Helena

58-160

Świebodzice ul. Cicha 74

w

3825

2002-07-03

Irena Kowalska

Paweł Stanisława

21-500

Biała Podlaska ul. Stapińskiego 9

w

4035

2003-09-04

Magdalena Małecka

Zdzisław Teresa

62-006

Gruszczyn ul. Klonowa 26

w

4106

2003-12-05

Dariusz Łyczkowski

Ferdynand Domicela

56-400

Oleśnica ul. 3 Maja 5/1

w

4205

2004-04-02

Elżbieta Gondek

Tadeusz Irena

01-494

Warszawa ul. Obrońców Tobruku 25/196

w

4347

2005-09-05

Magdalena Emilia Janowska-Puchała

Franciszek Halina

43-300

Bielsko-Biała ul. Radosna 3/10

w

4519

2007-01-22

Marzena Niemczyk

Henryk Urszula

05-630

Góra Kalwaria ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 7J/12

w

4549

2007-03-26

Sławomir Kazimierz Stańda

Marian Józefa

31-505

Kraków ul. Ariańska 13/11

w

4776

2008-11-18

Wojciech Herbreder

Wacław Łucja

15-593

Białystok Halickie 21

w

4836

2009-04-06

Iwona Maria Margasińska-Armel

Jan Janina

32-031

Gaj ul. Pogórze 26

w

4886

2009-07-09

Małgorzata Kozak

Roman Janina

02-495

Warszawa ul. Kolorowa 9/22

w

4889

2009-07-09

Rafał Musiał

Tadeusz Maria

51-011

Wrocław ul. Jarocińska 37A

w

4952

2009-12-04

Urszula Maria Suchcicka

Ryszard Maria

55-300

Środa Śląska ul. Kilińskiego 41

w

5005

2010-04-12

Andrzej Przemysław Glonek

Wacław Barbara

02-811

Warszawa ul. Pustułeczki 4/3

w

5017

2010-04-12

Katarzyna Jadwiga Reyman

Jerzy Jadwiga

40-129

Katowice ul. Misjonarzy Oblatów 22A/10

w

5079

2010-07-09

Katarzyna Aleksandra Łabowska

Zbigniew Krystyna

55-200

Oława ul. Fryderyka Chopina 34/2

w

5082

2010-10-04

Małgorzata Katarzyna Aniszewska

Zdzisław Maria

05-091

Ząbki ul. Powstańców 60/401

w

5130

2010-11-08

Katarzyna Aleksandra Schneider

Henryk Jadwiga

41-100

Siemianowice Śląskie ul. Jaworowa 1/6

w

5200

2011-06-10

Dorota Danuta Knapa-Zamiara

Edward Irena

46-203

Kluczbork ul. Ossowskiego 3B/1

w

5208

2011-06-10

Hanna Maria Małachowska

Roman Zofia

05-500

Piaseczno ul. Żeromskiego 14/21

w

5213

2011-06-10

Jacek Kazimierz Ołdak

Stanisław Halina

03-147

Warszawa ul. Poetów 10A/23

w

5234

2011-06-29

Aleksandra Starzec

Maciej Krystyna

32-300

Olkusz, Bogucin Mały 70

w

5240

2011-06-29

Michalina Barbara Madura-Motyka

Stanisław Czesława

33-152

Pogórska Wola 104A

w

5241

2011-06-29

Michał Łukasz Marcińczak

Zygmunt Danuta

90-561

Łódź ul. Karolewska 24/28 m 68

w

5245

2011-06-29

Anna Lipińska

Sławomir Ewa

06-430

Sońsk ul. Ciechanowska 23/13

w

5262

2011-09-08

Justyna Chochorowska-Adamowicz

Tadeusz Cecylia

34-400

Nowy Targ ul. Kasprowicza 101

w

5269

2011-09-08

Tomasz Jerzy Paprzycki

Jerzy Danuta

63-004

Tulce ul. Fiołkowa 13/7

w

 

Nr upr.

Data wpisu

Imię i nazwisko

Imiona rodziców

Adres zamieszkania

*

5408

2012-05-17

Patrycja Maria Kuczyńska

Zdzisław Elżbieta

14-240

Susz ul. Piastowska 14/3

W

 

* wykształcenie: ś – średnie, w – wyższe

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Małgorzata Posyniak

Notariusz Szczecin

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »