| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

OBWIESZCZENIE
MINISTRA ADMINISTRACJI I CYFRYZACJI1)

z dnia 20 czerwca 2013 r.

w sprawie wykazu jednostek, którym w 2012 r. przyznano dotacje celowe w części 27 budżetu państwa „Informatyzacja” oraz kwot tych dotacji

Na podstawie art. 122 ust. 4 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. Nr 157, poz. 1240, z późn. zm.2)) podaje się do publicznej wiadomości wykaz jednostek nieujętych w wykazie stanowiącym załącznik do ustawy budżetowej, którym w 2012 r. przyznano dotacje celowe w ustawowo określonym zakresie, w części 27 budżetu państwa „Informatyzacja” oraz kwot tych dotacji, stanowiący załącznik do obwieszczenia.

– Michał Boni

MINISTER ADMINISTRACJI I CYFRYZACJI

 

 

1) Minister Administracji i Cyfryzacji kieruje działem administracji rządowej – informatyzacja, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 listopada 2011 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Administracji i Cyfryzacji (Dz. U. Nr 248, poz. 1479).

2) Zmiany wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2010 r. Nr 28, poz. 146, Nr 96, poz. 620, Nr 123, poz. 835, Nr 152, poz. 1020, Nr 238, poz. 1578 i Nr 257, poz. 1726 z 2011 r. Nr 185, poz. 1092, Nr 201, poz. 1183, Nr 234, poz. 1386, Nr 240, poz. 1429 oraz Nr 291, poz. 1707 oraz z 2012 r. poz. 1456, poz. 1530 i poz. 1548.

Załącznik 1. [Wykaz jednostek, którym w 2012 r. przyznano dotacje celowe w ustawowo określonym zakresie w części 27 budżetu państwa „Informatyzacja” oraz kwot tych dotacji]

Załącznik do obwieszczenia Ministra Administracji i Cyfryzacji
z dnia 20 czerwca 2013 r.

WYKAZ

jednostek, którym w 2012 r. przyznano dotacje celowe w ustawowo określonym zakresie w części 27 budżetu państwa „Informatyzacja” oraz kwot tych dotacji

LP.

Nazwa Beneficjenta

Kwota przyznanej
dotacji celowej w zł

1.

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie

228 055,00

2.

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej SPZOZ w Poznaniu

513 219,00

3.

Miasto Zabrze

470 882,16

4.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

397 162 271,93

5.

ZUS

51 773 272,92

6.

Instytut Łączności

3 016 127,53

7.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

21 380 118,75

8.

Gmina Adamów

221 018,35

9.

Gmina Babiak

700 000,00

10.

Gmina Baranów Sandomierski

93 622,69

11.

Gmina Besko

1 200 799,68

12.

Gmina Białe Błota

5 185,00

13.

Gmina Białogard

362 013,30

14.

Gmina Bieruń

42 925,00

15.

Gmina Biłgoraj

203 794,40

16.

Gmina Biszcza

712 300,00

17.

Gmina Błonie

914 740,43

18.

Gmina Bobrowniki

256 170,04

19.

Gmina Bojanów

101 650,46

20.

Gmina Bojszowy

10 977,75

21.

Gmina Bolesławiec

75 199,84

22.

Gmina Borzęcin

1454 223,17

23.

Gmina Brańszczyk

153 247,43

24.

Gmina Brojce

264 755,22

25.

Gmina Bystra Sidzina

384 497,00

26.

Gmina Celestynów

403 594,88

27.

Gmina Cewice

574 218,67

28.

Gmina Chełmiec

1 804 482,87

29.

Gmina Chocianów

65 540,46

30.

Gmina Chojna

1 583 150,85

31.

Gmina Chojnice

346 913,02

32.

Gmina Choroszcz

270 866,08

33.

Gmina Czarna

21 302,06

34.

Gmina Czernikowo

449 090,12

35.

Gmina Czerwieńsk

57 789,80

 

36.

Gmina Czorsztyn

60 858,96

37.

Gmina Daleszyce

2 313 623,24

38.

Gmina Dębica

2 181 564,10

39.

Gmina Dębno

47 047,50

40.

Gmina Dębowa Łąka

58 227,73

41.

Gmina Długosiodło

796 578,30

42.

Gmina Dobre

7 907,87

43.

Gmina Dobrzany

298 108,60

44.

Gmina Drezdenko

1 518 442,44

45.

Gmina Drobin

840 528,80

46.

Gmina Dubeninki

126 933,95

47.

Gmina Ełk

468 281,39

48.

Gmina Głowaczów

26 761,40

49.

Gmina Gniewino

664 956,97

50.

Gmina Gostycyn

322 345,32

51.

Gmina Góra Kalwaria

100 525,28

52.

Gmina Grodzisk Mazowiecki

1 286 274,96

53.

Gmina i Miasto Sianów

585 460,43

54.

Gmina i Miasto Warta

63 698,26

55.

Gmina Iłża

373 320,00

56.

Gmina Iwonicz-Zdrój

1 013 578,46

57.

Gmina Jaktorów

303 664,90

58.

Gmina Jarocin

3 772 143,16

59.

Gmina Jawor

141 654,20

60.

Gmina Kalisz Pomorski

27 964,24

61.

Gmina Kamionka Wielka

37 578,50

62.

Gmina Karczew

156 597,04

63.

Gmina Kartuzy

345 509,38

64.

Gmina Kęsowo

1 101 167,78

65.

Gmina Klembów

708 632,77

66.

Gmina Kłaj

31 365,00

67.

Gmina Kłodzko

450 000,00

68.

Gmina Kobierzyce

185 487,99

69.

Gmina Kobylanka

687 088,66

70.

Gmina Kondratowice

116 658,68

71.

Gmina Koprzywnica

65 985,14

72.

Gmina Koszarawa

1 036 721,09

73.

Gmina Kowala

117 817,83

74.

Gmina Krasnosielc

104 755,30

75.

Gmina Krobia

41 480,00

76.

Gmina Krosno

153 747,02

77.

Gmina Krosno Odrzańskie

46 670,06

78.

Gmina Legnickie Pole

267 596,03

79.

Gmina Lesznowola

19 959,98

 

80.

Gmina Lubień

134 116,10

81.

Gmina Lubin

1 633 944,87

82.

Gmina Luzino

946 949,59

83.

Gmina Łagiewniki

107 240,87

84.

Gmina Łapanów

590 781,45

85.

Gmina Łochów

921 611,52

86.

Gmina Łodygowice

284 655,57

87.

Gmina Łomianki

199 256,65

88.

Gmina Maciejowice

43 387,25

89.

Gmina Majdan Królewski

15 577,95

90.

Gmina Manowo

122 268,30

91.

Gmina Miasta Radomia

139 569,87

92.

Gmina Miasta Sanoka

1 942 460,54

93.

Gmina Miasto Częstochowa

326 371,45

94.

Gmina Miasto Gniezno

1 908,76

95.

Gmina Miasto Koszalin

532 657,34

96.

Gmina Miasto Lębork

753 638,14

97.

Gmina Miasto Mrągowo

211 565,00

98.

Gmina Miasto Oława

21 692,00

99.

Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski

5 781,62

100.

Gmina Miasto Sochaczew

295 378,95

101.

Gmina Miasto Suwałki

288 701,38

102.

Gmina Miasto Świdnica

84 183,31

103.

Gmina Miasto Wąbrzeźno

10 820,82

104.

Gmina Miasto Włocławek

400 011,19

105.

Gmina Miasto Zakopane

33 920,09

106.

Gmina Michałów

15 682,50

107.

Gmina Miejsce Piastowe

1 655 985,84

108.

Gmina Miejska Biała Podlaska

319 065,92

109.

Gmina Miejska Giżycko

46 793,35

110.

Gmina Miejska Kościan

272 027,19

111.

Gmina Miejska Przeworsk

109 079,11

112.

Gmina Mielec

871 467,97

113.

Gmina Milej ów

418 655,80

114.

Gmina Miłoradz

234 965,15

115.

Gmina Mniów

295 300,63

116.

Gmina Mogilany

1 639 123,00

117.

Gmina Moszczenica

808 065,25

118.

Gmina Mrągowo

239 986,96

119.

Gmina Myszków

1 431 283,38

120.

Gmina Nagłowice

450 381,00

121.

Gmina Narol

20 000,00

122.

Gmina Niemcza

223 427,43

123.

Gmina Niepołomice

3 534 695,23

 

124.

Gmina Nowe Miasto Lubawskie

209 952,14

125.

Gmina Nowe Warpno

638 248,88

126.

Gmina Nowogard

7 189,59

127.

Gmina Nowy Tomyśl

38 213,02

128.

Gmina Nozdrzec

14 025,00

129.

Gmina Olkusz

42 008,70

130.

Gmina Opole Lubelskie

85 546,34

131.

Gmina Ostrów

271 381,52

132.

Gmina Ostrów Mazowiecka

193 369,05

133.

Gmina Ożarów Mazowiecki

519 164,24

134.

Gmina Otwock

103 524,81

135.

Gmina Piaski

115 104,95

136.

Gmina Pisz

2 113 473,88

137.

Gmina Płaska

630 693,71

138.

Gmina Płońsk

1 312 589,44

139.

Gmina Pniewy

1 346 268,28

140.

Gmina Podegrodzie

530 476,50

141.

Gmina Pokrzywnica

730 000,00

142.

Gmina Przemków

170 484,10

143.

Gmina Puck

515 816,00

144.

Gmina Raciechowice

84 896,55

145.

Gmina Radzymin

348 186,40

146.

Gmina Raniżów

281 212,62

147.

Gmina Rejowiec

287 671,12

148.

Gmina Rokiciny

246 233,44

149.

Gmina Ropczyce

107 026,78

150.

Gmina Rytro

160 540,37

151.

Gmina Rząśnik

101 684,80

152.

Gmina Siechnice

198 196,33

153.

Gmina Siedliszcze

428 485,26

154.

Gmina Siennica

109 043,21

155.

Gmina Słupia

11 709,60

156.

Gmina Słupno

367 462,96

157.

Gmina Sokółka

114 513,04

158.

Gmina Starachowice

40 197,23

159.

Gmina Stepnica

60 692,19

160.

Gmina Stoczek

191 583,40

161.

Gmina Suchy Las

62 900,00

162.

Gmina Szczawnica

47 311,11

163.

Gmina Szczerców

114 780,60

164.

Gmina Szczytna

87 531,05

165.

Gmina Szydłowiec

1 352 714,26

166.

Gmina Środa Śląska

46 553,88

167.

Gmina Świerklany

61 540,22

 

168.

Gmina Świeszyno

537 319,00

169.

Gmina Tarczyn

922 320,63

170.

Gmina Tarnowskie Góry

38 738,28

171.

Gmina Trzebinia

61 261,14

172.

Gmina Tuchomie

92 656,12

173.

Gmina Ulan-Majorat

16 937,10

174.

Gmina Wieliczka

563 864,50

175.

Gmina Wieprz

471 423,16

176.

Gmina Wiślica

31 365,00

177.

Gmina Wojcieszków

226 578,31

178.

Gmina Zakrzówek

151 718,78

179.

Gmina Załuski

84 713,16

180.

Gmina Zawady

2 922 526,15

181.

Gmina Zbąszyń

61 578,20

182.

Gmina Zbójno

142 604,07

183.

Gmina Zielona Góra

51 407,15

184.

Gmina Zielonka

4 182,00

185.

Gmina Żmigród

175 525,00

186.

Gmina Żyrardów

439 582,60

187.

Gmina Żywiec

1 645 809,10

188.

Miasto Bytom

105 748,26

189.

Miasto Chorzów

862 335,52

190.

Miasto Grajewo

7 518,71

191.

Miasto Hel

484 477,33

192.

Miasto i Gmina Krotoszyn

788 177,89

193.

Miasto i Gmina Niepołomice

95 047,56

194.

Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna

56 684,44

195.

Miasto Józefów

218 392,31

196.

Miasto Kalety

20 805,45

197.

Miasto Kielce

513 742,77

198.

Miasto Lubartów

131 623,06

199.

Miasto Łomża

95 619,50

200.

Miasto Malbork

92 042,65

201.

Miasto Mława

551 323,39

202.

Miasto Nowy Dwór Mazowiecki

65,99

203.

Miasto Poznań

285 006,11

204.

Miasto Sławków

959 955,07

205.

Miasto Sokołów Podlaski

174 567,15

206.

Miasto Stołeczne Warszawa

120 161,41

207.

Miasto Sulejówek

10 115,00

208.

Miasto Tychy

781 675,16

 

209.

Miasto Wodzisław Śląski

1 742 838,98

210.

Miasto Zielona Góra

3 347 551,22

211.

Powiat Bartoszycki

208 345,93

212.

Powiat Drawski

205 628,94

213.

Powiat Gryficki

14 944,59

214.

Powiat Hajnowski

1 222 057,24

215.

Powiat Kozienicki

372 376,52

216.

Powiat Krapkowicki

213 721,54

217.

Powiat Lubaczowski

233 840,40

218.

Powiat Łukowski

229 475,00

219.

Powiat Otwocki

1 706 791,00

220.

Powiat Przysuski

106 783,28

221.

Powiat Staszowski

76 831,56

222.

Powiat Sulęciński

51 229,50

223.

Powiat Tarnogórski

53 418,92

224.

Powiat Tomaszowski

1 400 329,73

225.

Powiat Zwoleński

517 825,33

226.

Stowarzyszenie Misericordia w Zabrzu

477 348,92

227.

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Powiatu Kolbuszowskiego NIL

92 193,36

228.

Województwo Kujawsko-Pomorskie

546 537,20

229.

Województwo Lubelskie

442 419,00

230.

ACTUS-INFO SP. Z O.O.

90 870,00

231.

ADI-POL Ludyga Adrian

4 503 633,13

232.

„AKASHA.NET” Sp. z o.o.

2 758 668,83

233.

„ASTA-NET” MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA

587 425,00

234.

„Frame” Tomasz Krasiel

167 798,00

235.

@ALFANET Marcin Małolepszy

439 472,40

236.

AKOMP Systemy Informatyczne Arkadiusz Kochański

377 650,00

237.

Arkadiusz Koćma Firma Handlowa „GIGA”

320 951,04

238.

ARKOM Adam Mucharski

165 675,61

239.

AS-SAT Marcin Dariusz Prymas

239 528,07

240.

ATEL Alicja Wierzchowska

541 200,00

241.

AWACOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1 371 230,00

242.

AWB-NET Agnieszka Barzdo

187 200,00

243.

„Bartnet” Naruszewicz i Krawczun sj

5 835,42

244.

BIALL-NET Sp. z o.o.

1 056 081,98

245.

Centrum Technologii Informacyjnych e-Misja

714 420,00

246.

CITYNET Frank, Trzeciak, Wyka” S.C.

20 891,04

247.

COELWIRELESS Deczyński Andrzej

786 181,00

248.

Connect Marcin Barszcz

137 704,92

249.

Connectic Spółka Cywilna

115 538,50

 

250.

CZARNET spółka cywilna Krzysztof Szymura, Andrzej Owczarek

7 315 779,99

251.

DATA-COM Piotr Data

720,71

252.

DERSEN Ewa Utratna

124 097,56

253.

Elektro-System Łukasz Leśniak

27 070,00

254.

ELZAPPERO.NET Marcin Zapotoczny

21 513,10

255.

E-SBL.NET Sp. z o.o.

188 999,64

256.

Espol Sp. z o.o.

665 856,00

257.

FAST-NET S.C. Roman Barski, Rafał Suliga

282 415,00

258.

FERO Agnieszka Budner

2 145 356,00

259.

Firma Handlowo-Usługowa „MAX–SERWIS” Robert Smoter

241 069,34

260.

G.ART Technology Artur Grabiec

582 510,94

261.

Galileo Komputery Maciej Mazur

135 184,00

262.

Gig@net Internet w Twoim Domu P.Jastrzębski

21 000,00

263.

Giganet Instalacje Mariusz Zmysłowski

37 380,00

264.

G-NET s.c. T.Serwatka, W.Rakoniewski

6 663 556,37

265.

INTERARENA Mariusz Grabowski

271 823,72

266.

HARDSOFT s.c. Krzysztof Szechiński Adam Szałanda

400 000,00

267.

HyperNET s.c. Marek Liszka, Łukasz Bobek

330 330,00

268.

INEA S.A.

1 940 609,55

269.

INET Centrum s.c. Jolanta Brandys, Paweł Brandys

209 478,37

270.

iNET Media Group Sp. z o.o.

1 111 170,27

271.

INET Południe Tomasz Mąka Spółka Jawna

243 948,18

272.

INSPORT Bożenna Pięcek

1 009,83

273.

INTERKONEKT S.C. BARCZYK PAWEŁ, FURMAN TOMASZ

502 810,53

274.

INTERQ Usługi Internetowe s.c. Ryszard Ziembicki, Janina Ziembicka

925 378,47

275.

IWEB Piotr Jarczewki

1 203 485,50

276.

JPK Jarosław Paweł Krzymin

148 990,20

277.

K3 Kamil Kurek

622 338,00

278.

KAJA KOMPUTER Krzysztof Jasek

114 062,74

279.

KAMNET Kamil Turoń

76 730,83

280.

INTERKAR KOMPUTER-SERWIS Karol Dziecielski

906 944,38

281.

KLINIKA KOMPUTERA Artur Wolski

164 521,24

282.

Knightstar Poland Spółka z o.o.

800 000,00

283.

Lasnet Usługi Komputerowe Robert Gulbinowicz

58 532,75

284.

LCS Systemy Teleinformatyczne Magdalena Żaneta Marczuk

10 259,37

285.

Leon Internet Sp. z o.o.

574 344,00

286.

Livenet Spółka z o.o.

1 994 581,21

287.

Lukman multimedia Sp. z o.o.

952 615,15

288.

MANN Net Spółka z o.o.

713 857,20

289.

Matcom Marcin Sebastian Ziółek

472 339,48

290.

MAVERICK Marcin Pietrucha

42 876,00

 

291.

MEDIA Bogusława Łucja Strojna

308 437,00

292.

MEDIA-NET Maciej Kędzierski

44 008,38

293.

MEDIAOK.PL JANUSZ JUSZCZAK

119 100,00

294.

MGK Rafał Chmielewski

47 026,52

295.

Miconet Sp. z o.o.

437 003,40

296.

Milmex Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

669 925,80

297.

Mirosław Backiel INTERNET CAFE – Usługi Informatyczne

237 758,00

298.

Mrocza-Net Ewa Kowalkowska

14 840,00

299.

MT-NET G.WÓJCIK, J.KUŚNIERZ S.C.

832 650,00

300.

MTKomp Paweł Świątek

10 762,50

301.

Multimedial Marcin Gawlas

62 079,00

302.

NET-BIS S.C. Włodzimierz Gąsior, Jolanta Gądek

1 225 818,00

303.

NETMAR Mariusz Wątor

583 805,78

304.

NETonSKY.pl Piotr Janiak

124 916,40

305.

Netserwis Matyasik Marcin

37 881,65

306.

NetVil Rafał Pietrusiak

14 812,20

307.

OrNet Sp. z o.o.

344 565,27

308.

P.H.P.U. „Aronet” Andrzej Olszewski

140 223,34

309.

P.H.U. NET-KOMP Marcin Orłowski

14 000,00

310.

P.P.U.H. Biuro-Mat Sp. z o.o.

255 720,00

311.

PHU NETKOM M.Hamala

96 168,98

312.

PHU „SOWA” Cezary Zdanowicz

41 524,00

313.

PHU HAJDAMOWICZ Mirosław Hajdamowicz

631 716,34

314.

Podlaskie Sieci Radiowe Sp. z o.o.

505 400,00

315.

PPHU Macrosat Krzystof Kacprowicz

568 473,30

316.

Profit Group – Jarosław Sawa

3 372 131,40

317.

Profit Group – Krzysztof Jankowski

1 363 482,73

318.

Profit Group Sp.z o.o.

4 461 024,07

319.

Pro-internet Spółka z o. o.

1 149 438,05

320.

PROMARKET COMPUTERS S.C.

807 976,47

321.

PHU „CLASSCOM” Sp. z o.o.

390 250,00

322.

PHU BITNET S.C. Z.Dąbrowski, D.Nowak, M.Rusinowicz, J.Sitarska

466 370,80

323.

PHO „ONLINE” sc

65 567,36

324.

Przedsiębiorstwo JASPOL Sp. z o.o.

37 592,80

325.

PPH Eternal Paweł Nowojowski

117 964,00

326.

PPUH KARO Krzysztof Bula

25 645,16

327.

PPUH „Net Center” Stępniewski Piotr

93 100,00

328.

Radio Technology Systems Sp. z o.o.

1 851 281,05

329.

Radio-Net Anna Barlak

1 826 375,60

330.

Rewolucja-Net Marceli Kaczor

353 640,00

331.

RFC MARCIN FRĄTCZAK

5 496 780,00

 

332.

Sernice-Net Mariusz Kiełpiński

215 465,85

333.

SERVCOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1 122 827,77

334.

Sitel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

3 855 260,56

335.

SKAYNET Jaromir Andryszewski

183 413,53

336.

Spółdzielnia Telekomunikacyjna

6 270,00

337.

SpTelek Sp. z o.o.

42 399,95

338.

STIMO Niedzielski Spółka Jawna

653 203,60

339.

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Lisewo

33 437,60

340.

Studio55 Sp. z o.o.

128 153,10

341.

Systemia.pl Sp. z o.o.

509 883,75

342.

Systemy Dawid Krętkowski

24 240,00

343.

Telekomunikacja Novum S. A.

778 131,76

344.

Telemedian Sp z o.o.

260 750,00

345.

Telmax Sp. z o.o.

780 000,00

346.

TERRA.NET.PL Tomasz Guzowski

232 087,10

347.

TESAT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

382 764,05

348.

Tonetic Sp. z o.o.

10 442,37

349.

TPnets.com – Tomasz Bathelt, Piotr Marciniak

102 995,00

350.

Transmitel Sp. z o.o.

965 539,18

351.

Visnet-Futuro Marcin Regulski

330 916,11

352.

WIMAX Networks Sp. z o.o. WIMAX Sp. k.

723 741,04

353.

Wimax Polska Maciej Podyma

193 714,08

354.

WMC Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

461 916,00

355.

WWNET Bożena Furgol

2 147 504,07

356.

ZapNet Karol Zapart Sp. J.

153 690,00

357.

ZicomNext Sp. z o.o.

5 836 908,84

358.

Gmina Busko-Zdrój

11 829,63

359.

Fundacja Karpacka-Polska

1 456 195,31

360.

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska

2 257 515,11

361.

Gmina Mełgiew

1 348 638,43

362.

Gmina Miejska Hrubieszów

2 075 661,41

363.

Gmina Miejska Legionowo

552 018,72

364.

Gmina Mszana Dolna

21 443,11

365.

Instytut Badawczy Leśnictwa

247 945,57

366.

Instytut Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy

177 500,79

367.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S. A

3 984 094,38

368.

Miasto i Gmina Niepołomnice

4 360,11

369.

Miasto i Gmina Szczucin

317 752,76

370.

Miasto Lębork

118 529,70

371.

Narodowa Fundacja Ochrony Środowiska – UNEP/GRID – Warszawa

1 598 055,30

372.

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków

1 477 643,62

 

373.

Powiat Puławski

3 155 904,94

374.

Regionalne Towarzystwo Rolno-Przemysłowe „Dolina Strugu”

1 780 976,97

375.

Stowarzyszenie „Ab Ovo”

1 163 859,52

376.

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki

4 817 216,73

377.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpatia”

1 938 191,02

378.

Towarzystwo na rzecz Ziemi

525 871,84

379.

Województwo Lubelskie

76 927,46

380.

Województwo Małopolskie

50 804,67

381.

Województwo Mazowieckie

23 774,35

382.

Związek Miast i Gmin Dorzecza Wisłoki

656 737,50

383.

Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty

2 390 771,34

384.

Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań

381 556,34

385.

Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego

158 630,40

386.

Fundacja Poszanowania Energii

160 899,17

387.

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Bug

10 228,68

388.

Politechnika Warszawska

89 152,22

389.

Gmina Rybczewice

60 997,42

390.

Stowarzyszenie Euroregion Niemen

3 290 998,02

391.

Caritas Polska

983 402,99

392.

Centrum Pomocy Prawnej im. H. Nieć

448 047,22

393.

Centrum Stosunków Międzynarodowych

125 936,19

394.

Fundacja nauki języków obcych „Linguae Mundi”

628 052,23

395.

Fundacja A-Venir

70 204,05

396.

Fundacja dla Somalii

86 526,00

397.

Fundacja dla Wolności

129 448,00

398.

Fundacja Edukacji i Przedsiębiorczości

333 923,14

399.

Fundacja Edukacji i Twórczości

585 757,10

400.

Fundacja Forum na rzecz Różnorodności Społecznej

137 159,42

401.

Fundacja Inna Przestrzeń

400 222,72

402.

Fundacja Instytut na rzecz Państwa Prawa

506 058,79

403.

Fundacja Instytut Spraw Publicznych

952 966,86

404.

Fundacja Obywatelska Perspektywa

146 760,19

405.

Fundacja Ocalenie

385 192,92

406.

Fundacja Polskie Forum Migracyjne

62 811,61

407.

Fundacja Rozwoju „Oprócz Granic”

101 841,26

408.

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

248 735,50

409.

Gmina Lublin – MOPR

51 272,20

410.

IOM Międzynarodowa Organizacja do spraw Migracji

257 807,27

411.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie/Gmina Lublin

166 261,15

412.

Polska Akcja Humanitarna

1 254 100,60

413.

Polskie Forum Migracyjne

97 079,50

414.

Stowarzyszenie VOX-Humana

351 177,72

 

415.

Stowarzyszenie „Dla Ziemi”

353 329,83

416.

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Lublinie

578 647,00

417.

Stowarzyszenie Homo Faber

136 850,00

418.

Stowarzyszenie Praktyków Kultury

752 490,63

419.

Stowarzyszenie Wolnego Słowa

9 945,10

420.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

251 361,21

421.

Towarzystwo Przyjaciół I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego

717 437,13

422.

Helsińska Fundacja Praw Człowieka

506 340,89

423.

Akademia Leona Koźmińskiego

232 254,55

424.

Caritas Polska

332 774,85

425.

Fundacja „Inna Przestrzeń”

149 078,93

426.

Fundacja „Nasz Wybór”

172 696,19

427.

Fundacja Centrum Stosunków Międzynarodowych

53 078,75

428.

Fundacja Edukacji i Przedsiębiorczości

145 092,96

429.

Fundacja Instytut Innowacji

167 816,24

430.

Fundacja Instytut na rzecz Państwa Prawa

475 332,77

431.

Fundacja Instytut Spraw Publicznych

597 491,71

432.

Fundacja nauki języków obcych „Linguae Mundi”

292 959,91

433.

Fundacja Ocalenie

809 313,85

434.

Fundacja Rozwoju „Oprócz Granic”

1 082 860,29

435.

Gmina Wrocław/Centrum Integracji Społecznej

170 700,00

436.

Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji(IOM)

1 377 428,41

437.

Polska Akcja Humanitarna

422 510,31

438.

Stowarzyszenie Homo Faber

117 934,46

439.

Stowarzyszenie Interwencji Prawnej

658 744,24

440.

Stowarzyszenie Solidarności Globalnej

128 860,23

441.

Stowarzyszenie Vox Humana

114 750,00

442.

Stowarzyszenie Willa Decjusza

36 112,69

443.

Stowarzyszenie Wolnego Słowa

138 235,50

444.

Stowarzyszenie Społeczno-Ekonomiczne „Absolwent”

610 675,53

445.

Towarzystwo Przyjaciół I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego

171 426,24

446.

Uniwersytet Warszawski Ośrodek Badań nad Migracjami

55 032,06

447.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu

266 193,31

448.

Polskie Stowarzyszenie Chińczyków

129 253,86

449.

Fundacja na rzecz Państwa Prawa

279 999,60

450.

Helsińska Fundacja Praw Człowieka

127 111,72

451.

Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM)

6 212 014,03

 

 

RAZEM

736 691 553,14

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Najda Consulting

Realizacja projektów inwestycyjnych dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »