| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

OBWIESZCZENIE
MINISTRA ADMINISTRACJI I CYFRYZACJI1)

z dnia 5 maja 2015 r.

w sprawie w sprawie wykazu jednostek, którym w 2014 r. przyznano dotacje celowe w części 27 budżetu państwa „Informatyzacja” oraz kwot tych dotacji

Na podstawie art. 122 ust. 4 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 885, z późn. zm.2)) podaje się do publicznej wiadomości wykaz jednostek nieujętych w wykazie stanowiącym załącznik do ustawy budżetowej, którym w 2014 r. przyznano dotacje celowe w ustawowo określonym zakresie, w części 27 budżetu państwa „Informatyzacja” oraz kwot tych dotacji, stanowiący załącznik do obwieszczenia.

 

– Andrzej Halicki

MINISTER ADMINISTRACJI I CYFRYZACJI

 

 

1) Minister Administracji i Cyfryzacji kieruje działem administracji rządowej – informatyzacja, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 22 września 2014 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Administracji i Cyfryzacji (Dz. U. poz. 1254).

2) Zmiany wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2013 r. poz. 938 i 1646, z 2014 r. poz. 379, 911, 1146, 1626 i 1877 oraz z 2015 r. poz. 238.

Załącznik 1. [WYKAZ JEDNOSTEK, KTÓRYM W 2014 R. PRZYZNANO DOTACJE CELOWE W USTAWOWO OKREŚLONYM ZAKRESIE W CZĘŚCI 27 BUDŻETU PAŃSTWA „INFORMATYZACJA” ORAZ KWOT TYCH DOTACJI]

Załącznik do obwieszczenia Ministra Administracji i Cyfryzacji
z dnia 5 maja 2015 r.

WYKAZ JEDNOSTEK, KTÓRYM W 2014 R. PRZYZNANO DOTACJE CELOWE W USTAWOWO OKREŚLONYM ZAKRESIE W CZĘŚCI 27 BUDŻETU PAŃSTWA „INFORMATYZACJA” ORAZ KWOT TYCH DOTACJI

Lp.

Nazwa

Kwota przyznanej dotacji celowej w zł

1.

Stowarzyszenie Edukacji Pozaformalnej „Meritum”

399 650,00

2.

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej

281 958,00

3.

Fundacja Projekt: Polska

48 000,00

4.

Fundacja Ari Ari

134 500,00

5.

Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”

353 568,50

6.

Fundacja Panoptykon

85 970,00

7.

Fundacja Rozwoju Edukacji

354 760,00

8.

Stowarzyszenie Talent

322 447,00

9.

Fundacja Ekologiczna – Wychowanie i Sztuka ELEMENTARZ

306 593,00

10.

Fundacja Widzialni

1 011 700,00

11.

Fundacja Szansa dla Niewidomych

403 190,00

12.

Fundacja Media 3.0

71 750,00

13.

Fundacja Wolności

54 600,00

14.

Anteris Fundacja Pomocy Prawnej

61 810,00

15.

Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych

85 900,00

16.

Fundacja Dla Kultury.pl

365 600,00

17.

Fundacja Nowoczesna Polska

132 650,00

18.

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

231 325,00

19.

Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki

109 350,00

20.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

677 736 644,00

21.

Dalkia S.A. (dawniej Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.)

4 402 572,46

22.

Fundacja Karpacka – Polska

6 082 482,91

23.

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska

687 348,49

24.

Gmina Busko-Zdrój

42 560,90

25.

Gmina Hrubieszów

3 775 580,58

26.

Gmina Lębork

11 746 655,83

27.

Gmina Łodygowice

1 639 413,24

28.

Gmina Mełgiew

7 668 378,85

29.

Gmina Miejska Legionowo

4 811 734,69

30.

Gmina Mszana Dolna

18 580 381,18

31.

Gmina Szczucin

3 307 281,36

32.

Gmina Zator

786 662,73

33.

Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – PIB

1 412 721,77

34.

Komenda Główna Policji (środki dla Powiatów – partnerów projektu)

503 787,99

35.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

1 984 938,94

36.

Miasto i Gmina Niepołomice

1 545 984,88

37.

Narodową Fundacją Ochrony Środowiska-Centrum Informacji o Środowisku UNEP/GRID

1 514 722,85

38.

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków

911 949,11

39.

Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej

8 183 954,21

40.

Powiat Międzyrzecki

566 516,76

41.

Powiat Puławski

848 031,30

42.

Powiat Siemiatycki

816 021,25

43.

Powiat Strzelecko-Drezdenecki

773 893,11

44.

Powiat Sulęciński

429 372,85

45.

Powiat Suski

4 873 658,74

46.

Powiat Suwalski

690 036,65

47.

Powiat Wysokomazowiecki

807 500,00

48.

Regionalne Towarzystwo Rolno-Przemysłowe „Dolina Strugu”

3 566 288,42

49.

Stowarzyszenie Ab-Ovo

1 549 047,59

50.

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska

6 478 045,34

51.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Podkarpacia „Pro-Carpathia”

1 147 248,56

52.

Towarzystwo na rzecz Ziemi

955 397,33

53.

Urząd ds. cudzoziemców (środki dla Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji)

75 896,39

54.

Warszawska Kolej Dojazdowa Sp. z o.o.

5 606,52

55.

Województwo Lubelskie

6 604 157,36

56.

Województwo Małopolskie

35 221 079,75

57.

Województwo Mazowieckie

87 365,72

58.

Województwo Pomorskie

18 066,75

59.

Związek Gmin Ziemi Lubartowskiej

993 174,90

60.

Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty

2 538 909,20

61.

Związek Miast i Gmin Dorzecza Wisłoki

552 534,54

62.

Instytut Łączności

7 029 646,95

63.

Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej

5 668 785,95

64.

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

29 883 763,13

65.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

95 082 967,70

66.

Gmina Adamów

158 346,62

67.

Gmina Aleksandrów Kujawski

954 006,00

68.

Gmina Aleksandrów Łódzki

55 615,44

69.

Gmina Andrespol

275 241,85

70.

Gmina Baboszewo

549 453,63

71.

Gmina Baranów

650 640,00

72.

Gmina Barciany

131 801,30

73.

Gmina Bartniczka

478 204,79

74.

Gmina Bełchatów

2 141 508,49

75.

Gmina Besko

959 482,43

76.

Gmina Białe Błota

1 746 342,70

77.

Gmina Białogard

669 090,86

78.

Gmina Białowieża

648 816,20

79.

Gmina Biały Bór

624 799,88

80.

Gmina Biecz

294 730,19

81.

Gmina Bielice

543 660,00

82.

Gmina Bierawa

533 191,45

83.

Gmina Biłgoraj

4 021 277,45

84.

Gmina Biskupice

500 043,54

85.

Gmina Biszcza

616 135,27

86.

Gmina Błonie

461 185,37

87.

Gmina Bobrowniki

562 293,01

88.

Gmina Bobrowo

37 618,98

89.

Gmina Boguchwała

1 730 349,99

90.

Gmina Bojanów

67 517,00

91.

Gmina Bojszowy

56 225,25

92.

Gmina Bolimów

132 470,28

93.

Gmina Boronów

326 366,98

94.

Gmina Borzęcin

1 571 044,87

95.

Gmina Braniewo

265 558,05

96.

Gmina Brodnica

1 090 058,40

97.

Gmina Brójce

69 175,42

98.

Gmina Brok

728 839,50

99.

Gmina Brwinów

300 035,48

100.

Gmina Brzesko

367 812,39

101.

Gmina Brzeźno

686 211,95

102.

Gmina Buczek

522 432,65

103.

Gmina Bulkowo

1 454 018,93

104.

Gmina Bychawa

421 456,13

105.

Gmina Bystra Sidzina

106 584,08

106.

Gmina Bytom

689,68

107.

Gmina Cedry Wielkie

387 796,05

108.

Gmina Cekcyn

1 664 227,10

109.

Gmina Celestynów

356 798,50

110.

Gmina Cewice

621 760,26

111.

Gmina Charsznica

1 557 285,97

112.

Gmina Chełmiec

4 882 071,84

113.

Gmina Chocianów

657,43

114.

Gmina Chojnice

64 888,98

115.

Gmina Chorzów

347 121,51

116.

Gmina Cieszanów

1 774 893,37

117.

Gmina Cmolas

741 684,86

118.

Gmina Czarna

149 910,52

119.

Gmina Czarnocin

311 000,00

120.

Gmina Czechowice-Dziedzice

389 690,00

121.

Gmina Czerniewice

360 825,41

122.

Gmina Czernikowo

435 463,13

123.

Gmina Czerwieńsk

1 753 194,50

124.

Gmina Czerwonka

68 520,00

125.

Gmina Czorsztyn

23 572,68

126.

Gmina Daleszyce

649 385,10

127.

Gmina Dąbrowice

958 291,00

128.

Gmina Dębe Wielkie

601 140,00

129.

Gmina Dębica

25 750,50

130.

Gmina Dębno

1 062 740,04

131.

Gmina Dębowa Łąka

501 402,64

132.

Gmina Długosiodło

415 195,51

133.

Gmina Dobra

517 783,60

134.

Gmina Dobrcz

1 787 151,00

135.

Gmina Dobroszyce

1 435 211,95

136.

Gmina Dobrzany

542 355,81

137.

Gmina Dobrzeń Wielki

10 435,32

138.

Gmina Domaradz

13 122,62

139.

Gmina Drobin

357 624,08

140.

Gmina Drwinia

259 008,99

141.

Gmina Dubeninki

50 653,42

142.

Gmina Dukla

1 055 815,15

143.

Gmina Dziemiany

243 004,66

144.

Gmina Dzierżoniów

284 721,12

145.

Gmina Ełk

1 055 536,80

146.

Gmina Fałków

974 000,00

147.

Gmina Gdańsk

42 646,74

148.

Gmina Gdów

1 203 544,11

149.

Gmina Glinojeck

2 210 903,05

150.

Gmina Głowaczów

1 318 100,80

151.

Gmina Głusk

1 130 707,44

152.

Gmina Gniewino

358 386,52

153.

Gmina Godkowo

958 053,99

154.

Gmina Golub-Dobrzyń

426 980,00

155.

Gmina Gorlice

135 292,43

156.

Gmina Gostycyn

30 953,98

157.

Gmina Gostynin

317 358,16

158.

Gmina Goszczanów

542 843,89

159.

Gmina Góra Kalwaria

25 801,04

160.

Gmina Górno

622 550,35

161.

Gmina Gózd

661 398,20

162.

Gmina Grębocice

94 826,65

163.

Gmina Grodzisk Mazowiecki

433 349,72

164.

Gmina Gródek

422 691,60

165.

Gmina Gródek nad Dunajcem

897 820,64

166.

Gmina Gryfów Śląski

457 899,66

167.

Gmina Horyniec Zdrój

1 040 450,20

168.

Gmina i Miasto Koziegłowy

939 704,07

169.

Gmina i Miasto Warta

695 901,26

170.

Gmina Iłów

5 093 908,86

171.

Gmina Iłża

80 472,00

172.

Gmina Istebna

70 246,50

173.

Gmina Iwonicz-Zdrój

120 796,33

174.

Gmina Jaktorów

369 052,41

175.

Gmina Janów

468 859,68

176.

Gmina Jarocin

693 472,32

177.

Gmina Jastków

644 910,00

178.

Gmina Jastrzębia

916 779,19

179.

Gmina Jawor

31 986,70

180.

Gmina Jawornik Polski

297 396,00

181.

Gmina Jedlnia-Letnisko

26 800,00

182.

Gmina Jerzmanowa

193 392,04

183.

Gmina Jeziorzany

605 444,87

184.

Gmina Jeżewo

166 528,01

185.

Gmina Juchnowiec Kościelny

715 646,00

186.

Gmina Kaliska

21 951,80

187.

Gmina Kalisz Pomorski

10 652,60

188.

Gmina Kalwaria Zebrzydowska

581 714,22

189.

Gmina Kamień

978 932,31

190.

Gmina Kamionka Wielka

680 193,03

191.

Gmina Karczew

232 719,41

192.

Gmina Kargowa

155 648,95

193.

Gmina Kasin

275 990,41

194.

Gmina Kępice

403 311,82

195.

Gmina Kęsowo

312 918,42

196.

Gmina Kęty

485 279,00

197.

Gmina Kielce

754 109,43

198.

Gmina Kiełczygłów

1 420 621,49

199.

Gmina Kije

5 192 004,00

200.

Gmina Klembów

5 359 347,20

201.

Gmina Klimontów

25 000,00

202.

Gmina Kluczbork

1 817 887,74

203.

Gmina Kłaj

1 306 774,38

204.

Gmina Kłodzko

57 784,60

205.

Gmina Kobierzyce

211 450,00

206.

Gmina Kobylanka

47 895,44

207.

Gmina Kochanowice

291 510,00

208.

Gmina Koluszki

985 164,90

209.

Gmina Komarów – Osada

137 268,00

210.

Gmina Kondratowice

17 142,72

211.

Gmina Konstancin-Jeziorna

811 519,02

212.

Gmina Koprzywnica

76 961,40

213.

Gmina Korczyna

1 447 414,92

214.

Gmina Kostrzyn

615 000,00

215.

Gmina Koszarawa

206 144,28

216.

Gmina Kościelisko

627 488,84

217.

Gmina Kowala

631 509,79

218.

Gmina Kowiesy

404 249,35

219.

Gmina Kozłów

341 841,73

220.

Gmina Krasnosielc

167 549,19

221.

Gmina Krobia

3 007 325,60

222.

Gmina Krokowa

855 421,62

223.

Gmina Krosno

609 336,60

224.

Gmina Krosno Odrzańskie

287 392,93

225.

Gmina Krościenko Wyżne

698 338,28

226.

Gmina Krzywcza

661 188,75

227.

Gmina Krzyżanowice

3 001 224,70

228.

Gmina Książ Wielki

226 843,29

229.

Gmina Kunów

110 662,38

230.

Gmina Kwidzyn

23 203,54

231.

Gmina Latowicz

162 840,00

232.

Gmina Legnickie Pole

99 892,78

233.

Gmina Leoncin

1 311 793,99

234.

Gmina Lesznowola

2 067 508,96

235.

Gmina Leśna

351 800,00

236.

Gmina Leżajsk

162 931,91

237.

Gmina Lędziny

2 800 242,30

238.

Gmina Linia

237 278,88

239.

Gmina Lipnica

265 664,90

240.

Gmina Lipnica Murowana

782 308,85

241.

Gmina Lipsko

479 331,70

242.

Gmina Lipusz

465 852,90

243.

Gmina Lisków

123 107,50

244.

Gmina Liszki

700 512,00

245.

Gmina Lubiewo

8 607 373,53

246.

Gmina Lubin

623 419,73

247.

Gmina Lubniewice

85 047,09

248.

Gmina Lubowidz

2 740 582,00

249.

Gmina Luzino

647 701,84

250.

Gmina Lwówek

6 048 503,70

251.

Gmina Łabowa

636 665,00

252.

Gmina Łagiewniki

188 836,24

253.

Gmina Łapanów

568 173,84

254.

Gmina Łaskarzew

615 187,24

255.

Gmina Łazy

483 090,20

256.

Gmina Łącko

862 861,24

257.

Gmina Łochów

356 018,27

258.

Gmina Łodygowice

1 126 167,08

259.

Gmina Łopiennik Górny

208 225,56

260.

Gmina Łukowica

1 356 442,66

261.

Gmina Łużna

1 687 069,45

262.

Gmina Maciejowice

64 405,76

263.

Gmina Magnuszew

1 126 540,00

264.

Gmina Majdan Królewski

43 763,40

265.

Gmina Maków

301 034,01

266.

Gmina Malechowo

924 241,03

267.

Gmina Małkinia Górna

73 565,98

268.

Gmina Manowo

58 261,73

269.

Gmina Marcinowice

536 328,00

270.

Gmina Margonin

669 203,00

271.

Gmina Mełgiew

30 209,48

272.

Gmina Miasta Brodnicy

366 415,60

273.

Gmina Miasta Kutno

404 663,18

274.

Gmina Miasta Radomia

1 303 544,50

275.

Gmina Miasta Toruń

775 267,40

276.

Gmina Miasteczko Śląskie

12 230,00

277.

Gmina Miastków Kościelny

632 262,46

278.

Gmina Miasto Augustów

252 957,34

279.

Gmina Miasto Brzeziny

733 059,04

280.

Gmina Miasto Częstochowa

2 375 721,01

281.

Gmina Miasto Dębica

663 332,00

282.

Gmina Miasto Gniezno

478 397,14

283.

Gmina Miasto Koszalin

252 551,20

284.

Gmina Miasto Lębork

826 872,45

285.

Gmina Miasto Łowicz

518 380,00

286.

Gmina Miasto Mrągowo

711 874,84

287.

Gmina Miasto Nieszawa

2 447 585,68

288.

Gmina Miasto Oława

678 457,02

289.

Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski

87 856,69

290.

Gmina Miasto Pionki

3 607 815,98

291.

Gmina Miasto Płock

3 176 412,14

292.

Gmina Miasto Reda

508 816,89

293.

Gmina Miasto Sieradz

80 244,29

294.

Gmina Miasto Sochaczew

1 827 131,88

295.

Gmina Miasto Suwałki

82 804,39

296.

Gmina Miasto Świdnica

115 584,00

297.

Gmina Miasto Wąbrzeźno

387 970,78

298.

Gmina Miasto Włocławek

8 659,20

299.

Gmina Miasto Zakopane

54 436,24

300.

Gmina Miasto Zambrów

1 126 486,01

301.

Gmina Miasto Żyrardów

346 340,72

302.

Gmina Michałowice

954 243,74

303.

Gmina Michałowo

16 513,95

304.

Gmina Michałów

87 740,64

305.

Gmina Miedziana Góra

211 634,62

306.

Gmina Miedźna

402 000,00

307.

Gmina Miejska Giżycko

399 114,40

308.

Gmina Miejska Bolesławiec

3 633 417,27

309.

Gmina Miejska Chojnice

202 170,50

310.

Gmina Miejska Kłodzko

486 468,00

311.

Gmina Miejska Kościan

3 488 584,60

312.

Gmina Miejska Kościerzyna

876 030,00

313.

Gmina Miejska Lubin

75 516,24

314.

Gmina Miejska Nowa Ruda

659 220,00

315.

Gmina Miejska Piechowice

316 500,00

316.

Gmina Miejska Płońsk

1 372 844,92

317.

Gmina Miejska Przemyśl

1 172 113,10

318.

Gmina Miejska Przeworsk

39 008,99

319.

Gmina Miejska Starogard Gdański

44 830,00

320.

Gmina Miejska Wągrowiec

7 099,15

321.

Gmina Miejska Włodawa

2 400,00

322.

Gmina Mielnik

277 482,00

323.

Gmina Mielno

588 213,54

324.

Gmina Mierzęcice

262 504,00

325.

Gmina Międzychód

2 667 258,16

326.

Gmina Mikołajki Pomorskie

384 749,74

327.

Gmina Milanówek

115 789,24

328.

Gmina Milejczyce

54 281,65

329.

Gmina Miłakowo

370 515,00

330.

Gmina Miłki

172 537,22

331.

Gmina Mińsk Mazowiecki

576 239,00

332.

Gmina Młodzieszyn

3 683 969,76

333.

Gmina Mniów

1 250 336,04

334.

Gmina Mochowo

92 850,00

335.

Gmina Mogilany

359 949,35

336.

Gmina Mokrsko

520 603,65

337.

Gmina Mosina

55 840,33

338.

Gmina Moszczenica

7 293 390,33

339.

Gmina Mrągowo

20 941,96

340.

Gmina Mrozy

279 822,96

341.

Gmina Mysłakowice

353 917,50

342.

Gmina Myszków

819 115,98

343.

Gmina Myszyniec

1 181 790,45

344.

Gmina Nadarzyn

756 218,79

345.

Gmina Nagłowice

5 411,41

346.

Gmina Narewka

71 726,00

347.

Gmina Narol

151 301,10

348.

Gmina Nawojowa

969 887,34

349.

Gmina Niedźwiada

935 251,54

350.

Gmina Niemce

2 311 275,20

351.

Gmina Nieporęt

85 129,44

352.

Gmina Niwiska

877 872,00

353.

Gmina Nowa - Sól

1 667 842,88

354.

Gmina Nowa Wieś Lęborska

83 945,00

355.

Gmina Nowa Wieś Wielka

2 886 000,00

356.

Gmina Nowe Miasto Lubawskie

86 648,58

357.

Gmina Nowe Ostrowy

73 377,00

358.

Gmina Nowe Warpno

8 624,11

359.

Gmina Nowogard

451 447,99

360.

Gmina Nowy Staw

409 844,47

361.

Gmina Nowy Targ

1 224 386,86

362.

Gmina Nowy Tomyśl

5 794 271,58

363.

Gmina Nowy Wiśnicz

135 054,04

364.

Gmina Nozdrzec

565 746,32

365.

Gmina Oborniki

315 718,22

366.

Gmina Oleszyce

859 313,52

367.

Gmina Olkusz

261 591,77

368.

Gmina Olszyna

936 500,00

369.

Gmina Opoczno

877 196,74

370.

Gmina Opole Lubelskie

17 982,60

371.

Gmina Orły

971 541,55

372.

Gmina Orontowice

137 958,12

373.

Gmina Osieczna

12 047,24

374.

Gmina Osiek

1 877 459,69

375.

Gmina Osjaków

471 837,87

376.

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski

1 015 900,00

377.

Gmina Ostrów

170 849,75

378.

Gmina Ostrów Mazowiecka

1 594 683,27

379.

Gmina Ostrówek

90 539,39

380.

Gmina Otwock

71 347,67

381.

Gmina Ożarów Mazowiecki

509 762,20

382.

Gmina Parysów

539 479,00

383.

Gmina Pasłęk

2 761 328,20

384.

Gmina Pcim

609 307,89

385.

Gmina Pelplin

379 518,00

386.

Gmina Piaski

483 591,79

387.

Gmina Piątek

1 856 352,40

388.

Gmina Piecki

665 171,00

389.

Gmina Pieniężno

280 877,66

390.

Gmina Pilchowice

627 750,00

391.

Gmina Pilawa Górna

336 650,00

392.

Gmina Pisz

55 070,18

393.

Gmina Płońsk

1 262 956,06

394.

Gmina Płużnica

1 006 430,74

395.

Gmina Pniewy

87 701,38

396.

Gmina Podegrodzie

1 299 996,79

397.

Gmina Pokrzywnica

886 356,41

398.

Gmina Polanów

2 472 086,11

399.

Gmina Polkowice

468 855,24

400.

Gmina Pomiechówek

116 170,50

401.

Gmina Poraj

1 032 664,00

402.

Gmina Poręba

70 553,00

403.

Gmina Prażmów

363 411,76

404.

Gmina Prostki

400 795,43

405.

Gmina Prusice

2 050 962,40

406.

Gmina Przasnysz

373 537,08

407.

Gmina Przemków

1 096 427,93

408.

Gmina Przodkowo

606 395,13

409.

Gmina Psary

691 474,00

410.

Gmina Pszczew

2 326 134,65

411.

Gmina Puck

1 854 931,65

412.

Gmina Pułtusk

1 235 560,24

413.

Gmina Raciąż

240 749,21

414.

Gmina Racławice

221 778,22

415.

Gmina Radków

585 823,00

416.

Gmina Radłów

543 687,00

417.

Gmina Radziejowice

875 460,00

418.

Gmina Radziłów

1 104 663,27

419.

Gmina Raniżów

221 832,17

420.

Gmina Rawicz

32 081,95

421.

Gmina Rejowiec

30 936,45

422.

Gmina Resko

1 081 349,11

423.

Gmina Rokiciny

816 886,76

424.

Gmina Ropczyce

1 137 138,51

425.

Gmina Rudna

2 029 088,33

426.

Gmina Rybno

414 805,30

427.

Gmina Rytro

17 918,60

428.

Gmina Rząśnik

8 674 604,54

429.

Gmina Rzeczenica

892 850,66

430.

Gmina Rzekuń

2 899 339,43

431.

Gmina Rzewnie

371 867,25

432.

Gmina Santok

3 057 197,60

433.

Gmina Sępolno Krajeńskie

57 500,00

434.

Gmina Sianów

128 885,58

435.

Gmina Siechnice

81 677,20

436.

Gmina Siemień

579 670,00

437.

Gmina Sierakowice

182 102,47

438.

Gmina Sieraków

1 093 860,00

439.

Gmina Skała

616 636,06

440.

Gmina Skaryszew

365 917,60

441.

Gmina Skarżysko-Kamienna

3 446 541,41

442.

Gmina Skwierzyna

402 558,00

443.

Gmina Sławków

513 253,20

444.

Gmina Słupia

814 242,75

445.

Gmina Słupno

173 149,94

446.

Gmina Słupsk

112 832,36

447.

Gmina Sokołów Małopolski

230 093,10

448.

Gmina Somonino

795 337,51

449.

Gmina Sorkwity

567 870,00

450.

Gmina Sośnicowice

2 873,68

451.

Gmina Sośnie

856 370,00

452.

Gmina Spytkowice

98 406,00

453.

Gmina Stachówka

415 197,46

454.

Gmina Stanisławów

947 300,00

455.

Gmina Starachowice

672 555,46

456.

Gmina Starogard Gdański

745 507,38

457.

Gmina Stary Sącz

961 213,89

458.

Gmina Stary Targ

418 410,00

459.

Gmina Staszów

443 221,67

460.

Gmina Stegna

1 191 169,80

461.

Gmina Stepnica

78 179,36

462.

Gmina Stęszew

108 775,47

463.

Gmina Strawczyn

586 500,00

464.

Gmina Strzegowo

565 500,00

465.

Gmina Strzelce Wielkie

652 767,41

466.

Gmina Sulęczyno

311 377,80

467.

Gmina Sulmierzyce

1 228 048,20

468.

Gmina Sułów

711 190,00

469.

Gmina Swarzędz

1 122 720,00

470.

Gmina Szczawnica

145 338,49

471.

Gmina Szczerców

3 142 813,86

472.

Gmina Szczuczyn

698 650,00

473.

Gmina Szczytna

65 800,50

474.

Gmina Szelków

1 253 894,05

475.

Gmina Środa Śląska

9 752,42

476.

Gmina Środa Wielkopolska

413 355,31

477.

Gmina Świecie nad Osą

141 738,12

478.

Gmina Świercze

1 699 700,00

479.

Gmina Świeszyno

113 539,34

480.

Gmina Świętajno

533 310,00

481.

Gmina Tarczyn

185 593,71

482.

Gmina Tarnów Opolski

165 678,77

483.

Gmina Toszek

320 880,84

484.

Gmina Tryńcza

329 400,00

485.

Gmina Trzebinia

325 315,01

486.

Gmina Trzebowisko

639 286,25

487.

Gmina Tuchomie

581 756,09

488.

Gmina Turośń Kościelna

88 671,18

489.

Gmina Tworóg

818 401,54

490.

Gmina Udanin

348 790,00

491.

Gmina Ulan-Majorat

743 836,68

492.

Gmina Ustka

936 600,00

493.

Gmina Wadowice

625 248,10

494.

Gmina Walim

221 210,00

495.

Gmina Warka

685 841,60

496.

Gmina Wąsewo

2 005 563,97

497.

Gmina Wejherowo

70 000,00

498.

Gmina Werbkowice

712 814,36

499.

Gmina Wieko

220 247,92

500.

Gmina Widawa

424 771,67

501.

Gmina Wieliczka

736 104,78

502.

Gmina Wieliszew

735 542,56

503.

Gmina Wielka Wieś

40 173,00

504.

Gmina Wielkie Oczy

691 852,38

505.

Gmina Wieprz

100 334,05

506.

Gmina Wieruszów

485 467,00

507.

Gmina Wilamowice

2 591 674,50

508.

Gmina Wisła

576 112,32

509.

Gmina Wisznice

6 842 238,14

510.

Gmina Wiślica

1 358 206,36

511.

Gmina Wojcieszków

142 776,44

512.

Gmina Woj nicz

886 555,04

513.

Gmina Wolanów

102 089,29

514.

Gmina Wolsztyn

1 142 657,81

515.

Gmina Wołomin

2 627 702,30

516.

Gmina Września

2 112 384,12

517.

Gmina Zagnańsk

61 977,15

518.

Gmina Zagórz

5 824 914,13

519.

Gmina Zakliczyn

183 570,00

520.

Gmina Załuski

474 599,20

521.

Gmina Zawadzkie

169 700,00

522.

Gmina Zawidz

786 351,60

523.

Gmina Zawiercie

3 198 740,70

524.

Gmina Zbój no

443 330,55

525.

Gmina Żelów

427 061,95

526.

Gmina Zembrzyce

444 155,48

527.

Gmina Zielona Góra

115 947,13

528.

Gmina Zielonka

445 443,23

529.

Gmina Żegocina

605 527,40

530.

Gmina Żelechlinek

121 175,08

531.

Gmina Żmigród

131 733,73

532.

Gmina Żyrardów

175 299,92

533.

Gmina Żyrzyn

76 075,63

534.

Miasto Białystok

3 633 109,18

535.

Miasto Bielsko-Biała

151 746,81

536.

Miasto Grajewo

296 100,00

537.

Miasto i Gmina Gąbin

1 042 668,98

538.

Miasto i Gmina Niepołomice

197 977,22

539.

Miasto i Gmina Pilawa

91 795,13

540.

Miasto i Gmina Szamotuły

4 500 699,72

541.

Miasto i Gmina Sztum

627 993,17

542.

Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna

37 615,74

543.

Miasto Józefów

409 327,55

544.

Miasto Kalety

498 666,60

545.

Miasto Kalisz

658 350,00

546.

Miasto Kraśnik

363 921,28

547.

Miasto Leszno

983 800,53

548.

Miasto Limanowa

57 203,15

549.

Miasto Łańcut

83 578,98

550.

Miasto Łomża

2 787 015,55

551.

Miasto Maków Mazowiecki

825 030,40

552.

Miasto Mława

131 031,58

553.

Miasto Mysłowice

513 770,00

554.

Miasto Nowy Dwór Mazowiecki

2 478 859,04

555.

Miasto Nowy Sącz

607 495,60

556.

Miasto Piotrków Trybunalski

704 047,89

557.

Miasto Poznań

1 359 657,42

558.

Miasto Siemiatycze

1 641 002,40

559.

Miasto Sławków

24 299,18

560.

Miasto Sokołów Podlaski

182 726,53

561.

Miasto Stołeczne Warszawa

1 423 777,50

562.

Miasto Sulejówek

48 536,59

563.

Miasto Szklarska Poręba

450 827,50

564.

Miasto Tychy

73 188,72

565.

Miasto Ustroń

1 050 142,42

561.

Miasto Wodzisław Śląski

1 421 649,16

562.

Miasto Zduńska Wola

165 123,68

563.

Miasto Zielona Góra

792 655,82

564.

Powiat Białobrzeski

290 018,00

565.

Powiat Ciechanowski

8 231 197,88

566.

Powiat Drawski

22 587,50

567.

Powiat Gliwicki

854 207,12

568.

Powiat Goleniowski

2 035 466,60

569.

Powiat Golubsko-Dobrzyński

1 058 751,08

570.

Powiat Grodziski

1 756 110,00

571.

Powiat Grójecki

1 260 135,01

572.

Powiat Gryficki

2 702 583,35

573.

Powiat Hajnowski

615 133,00

574.

Powiat Janowski

558 936,36

575.

Powiat Jaworski

282 205,00

576.

Powiat Kartuski

15 350,00

577.

Powiat Kozienicki

130 856,09

578.

Powiat Krapkowicki

127 542,98

579.

Powiat Limanowski

344 760,00

580.

Powiat Lubaczowski

1 173 548,90

581.

Powiat Milicki

437 990,00

582.

Powiat Mrągowski

144 304,58

583.

Powiat Nowodworski

80 759,53

584.

Powiat Otwocki

576 670,72

585.

Powiat Płoński

388 477,38

586.

Powiat Przysuski

16 951 931,93

587.

Powiat Pyrzycki

926 979,25

588.

Powiat Sierpecki

224 357,39

589.

Powiat Skarżyski

460 465,43

590.

Powiat Słubicki

506 769,60

591.

Powiat Sokołowski

215 122,70

592.

Powiat Staszowski

127 172,89

593.

Powiat Sulęciński

659 427,04

594.

Powiat Szydłowiecki

590 257,70

595.

Powiat Świdwiński

577 791,14

596.

Powiat Włodawski

122 602,73

597.

Powiat Wołowski

728 115,00

598.

Powiat Złotoryjski

1 574 829,13

599.

Powiat Zwoleński

4 101 256,33

600.

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Nadnoteckich

68 982,00

601.

Stowarzyszenie Misericordia w Zabrzu

126 027,60

602.

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Powiatu kolbuszowskiego „NIL”

26 286,28

603.

Województwo Kujawsko-Pomorskie

1 573 472,52

604.

Województwo Lubelskie

4 231 896,28

605.

Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego

3 198 045,00

606.

Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty

7 243 143,36

607.

Alfanet Małolepszy Marcin

3 251 377,28

608.

„a-Media” Jarosław Łaszczuk

600 000,00

609.

„ASTA-NET” ASTA GROUP Sp. z o.o. S.K.A

1 784 665,00

610.

„C3” Dariusz Jaworski

651 901,25

611.

„CITYNET FRANK TRZECIAK WYKA” S.C. DARIUSZ FRANK, MAREK TRZECIAK, TOMASZ WYKA

2 311 456,24

612.

„COMP-SERWIS” Radosław Bilski

2 964 210,12

613.

„REWOLUCJA-NET” Marceli Kaczor

675 070,10

614.

ACTUS-INFO Sp. z o. o.

1 599 343,46

615.

Advanced Technology Solutions Sp. z o. o.

1 695 906,73

616.

AENET.PL s.c. Krzysztof Dymarczyk, Daniel Łuszcz

274 676,03

617.

AgaNet Agata Goleniewska

702 780,49

618.

Akasha.NET Sp. z o.o.

3 813 832,75

619.

Anielska Adamek Maria PHU Adamek

633 355,85

620.

AP-MEDIA Andrzej Kuchta, Marcin Szmyd, Łukasz Sanocki s.c.

2 000 000,00

621.

AS CONSULTING Sp. z o. o.

735 354,60

622.

ASCOR Kordian Zaprzalski

138 384,59

623.

Asoft Sp. z o.o.

388 800,00

624.

Audio Systems s.c.

896 232,00

625.

AWACOM Sp. z o.o.

143 759,00

626.

Beskid Media Sp. z o.o.

1 881 201,97

627.

BIALL-NET. Sp. z o.o.

114 414,61

628.

CityMedia Net Sp. z o.o.

407 707,32

629.

Comnet Multimedia Sp. z o. o.

191 922,43

630.

ComTelNet s.c. Krok Maciej, Dwojak Jarosław

276 641,62

631.

CONECT Marcin Barszcz

407 184,40

632.

Cybermax s.c.

101 197,50

633.

Cybernet WMW Józef Woch

272 183,22

634.

CZARNET s.c. Krzysztof Szymura, Andrzej Owczarek

5 084 320,39

635.

DAR.NET Dariusz Lyczko

184 053,74

636.

Darconnect Dariusz Wasiuta

304 179,00

637.

DARNET Dariusz Czerkies

173 460,00

638.

DBS Internet Stanisław Dabiński

78 173,06

639.

Debacom Sp. z o.o.

995 503,84

640.

DeR.net Zbigniew Rosiak

108 080,00

641.

DERKOM s.j. Dariusz Klimczuk

6 091 962,80

642.

DERSEN Ewa Utratna

965 943,20

643.

DG-NET.PL Anna Lis

907 922,73

644.

DIALEO s.c.

34 746,00

645.

DMD-Tomasz Papuda

110 255,29

646.

E-CHO Sp. z o.o.

6 556 164,45

647.

ELBONET S.C. BOGUSZ TUCHOLSKI, MICHAŁ SENGER

1 315 484,94

648.

Elektrobit Krzysztof Pałka

62 164,16

649.

Elektronik „MEDIA” Sp. z o.o.

70 579,73

650.

Elektro-System Łukasz Leśniak

1 353 817,86

651.

ENFORMATIC Sp. z o. o.

2 656 325,00

652.

E-SBL.NET sp. z o.o.

18 256,57

653.

Espol Sp. z o.o.

4 670 502,00

654.

F.H.U MAX-SERWIS

33 367,15

655.

F.H.U. „SYSTEM 77” RYSZARD PROSOWICZ

459 837,07

656.

F.H-U „EZ-bit” Tomasz Zakontek

4 610 737,62

657.

F.H-U IVY-TEK Marek Mosio

134 000,00

658.

F.H-U WZ Serwis Wojciech Ziętek

21 638,75

659.

F.P.H.U. NETKOM Marek Hamala

323 666,42

660.

FAITH-NET Robert Wróbel, Stanisław Sutkowski s.c.

168 257,61

661.

FASTERNET.PL Szydlak Janusz

81 323,55

662.

FAST-NET s.c.

16 333,23

663.

FHU C0MAX Ryszard Tęcza

134 468,00

664.

FHU Intersieć Urszula Kołodziej

126 520,00

665.

FHU KARWOSNET

70 000,00

666.

FHU RACZEK.NET Bożena Rak

927 209,76

667.

FHU VIFNET Piotr Kozieł

207 581,80

668.

FHU WAVE-NET Piskor Daniel

670 889,06

669.

Fiberway Sp. z o.o.

1 266 770,40

670.

FH GIGA Arkadiusz Koćma

2 437 638,76

671.

FOX-IT Krzysztof Lis

28 985,04

672.

FRAME Tomasz Krasiel

18 512,16

673.

G.ART Technology Artur Grabieć

140 000,00

674.

Galismak Sp. z o.o.

14 119,05

675.

Global Polska Tomasz Zapłaciński

333 096,90

676.

G-NET s.c. Tomasz Serwatka, Wojciech Rakoniewski

6 911 952,80

677.

GVT Sp. z o.o.

630 580,15

678.

HARDSOFT s.c.

743 638,00

679.

HD.net Daniel Kąciak

86 940,00

680.

HLG Sp. z o.o.

727 209,00

681.

HRUBIESZOWSKA TELEWIZJA KABLOWA S.C. WALDEMAR MIGAS, BOGUSŁAW SANEK, MICHAŁ SZERMENT, CEZARY BAJURKA

1 373 603,00

682.

HyperNet s.c.

1 199 800,00

683.

Idealan s.j. Piekarski Wysztygiel

1 167 948,86

684.

INEA SA.

9 859 819,67

685.

INET Centrum s.c Jolanta Brandys Paweł Brandys

307 929,23

686.

iNET Media Group Sp. z o.o.

1 844 834,90

687.

iNET Networks Sp. z o.o.

356 132,11

688.

INET POŁUDNIE Tomasz Mąka

26 295,50

689.

Inett Adam Jagieło

56 770,00

690.

INMAX Arkadiusz Szczurowski

8 921,23

691.

INTB Sebastian Pierzchała

834 037,17

692.

Integrator Systemów Informatycznych „WP System” s.c. Grzegorz Widlarz, Krzysztof Palmrski

2 335 396,18

693.

INTER C0M Sławomir Łebek

350 504,19

694.

INTERDUO ŁUKASZ BUJEK, JAROSŁAW KŁOPOTEK, JAKUB SOWA SPÓŁKA CYWILNA

739 587,10

695.

INTERKAR KOMPUTER-SERWIS Karol Dziecielski

3 695 696,88

696.

INTERKONEKT S.C. Barczyk Paweł, Furman Tomasz

4 009 153,34

697.

Interline Bogdan Rusin

7 145,00

698.

INTERMATIK Mateusz Skucik

116 983,51

699.

Internet Cafe – Usługi Informatyczne Mirosław Backiel

1 801 192,22

700.

Internet Serwis Wojciech Bandurowski

3 104 808,13

701.

INTERQ Sp. z o.o.

1 579 873,12

702.

INTERTOR.NET Bożena Wojtczak

1 622 372,78

703.

Invicom Sp. z o.o.

4 850 000,00

704.

Island-Serwis-Net Mirosław Gorczakowski

97 280,41

705.

IT Partners Telco Sp. z o.o.

2 713 009,54

706.

ITCOMP Sp. z o.o.

2 111 107,79

707.

ITV Media Tomasz Barlak

2 821 882,00

708.

IVY-TEK Marek Mosio

186 764,01

709.

JPK Jarosław Paweł Krzymin

1 239 705,09

710.

K2 Media Janusz Kaczmarczyk

2 278 807,19

711.

K3 Kamil Kurek

2 355 149,01

712.

KADOM-2 SI Sieciowe systemy informatyczne

153 004,62

713.

KAJA KOMPUTER Krzysztof Jasek

243 044,89

714.

KAMNET Kamil Turoń

4 042,90

715.

KOBA Konrad Baranowki

1 303 322,56

716.

KROSOFT Krośnieńskie Centrum Informatyczne Jasrtząb Dariusz

915 887,00

717.

K-Telekom Sp. z o.o.

345 000,00

718.

KTM Telekom Krzysztof Trzop

893 105,09

719.

Laboratorium Badawcze „Zenit” Paweł Karcz

937 332,00

720.

LAGUNA Sp. z o.o.

6 009,07

721.

Lasnet Usługi Komputerowe Robert Gulbinowicz

445 855,90

722.

Leon Internet Sp. z o.o.

342 411,60

723.

Leon Sp. z o.o.

492 354,95

724.

Levnet Sp. z o.o.

290 423,94

725.

Liquid Systems Sp. z o.o.

3 387 565,00

726.

LiveNet Sp. z o.o.

1 865 116,30

727.

LKH INTERMEDIA Józef Bekier

136 204,94

728.

Ludyga Adrian ADI-POL, PROTONET

4 948 202,90

729.

Lukman Multimedia Sp. z o.o.

1 980 181,64

730.

M3.NET R. Niesyt, M. Uczniak, W.Wardas Spółka Jawna

1 588 467,60

731.

Mann Net Sp. z o.o.

420 673,64

732.

MARENGO IT Sp. z o.o.

1 100 651,28

733.

MARGONET S.C. PRZEMYSŁAW PARZYJAGŁA, MARCIN JANIK

1 560 582,00

734.

MARKOMP Marcin Wójcik

1 214 444,94

735.

Maszczyk Grzegorz „MAG” Firma Handlowa

290 799,66

736.

Maverick

59 454,00

737.

MEDIA Bogusława Łucja Strojna

2 132 514,50

738.

MEDIA OK.PL

56 044,78

739.

Media-Net Maciej Kędzierski

3 600,00

740.

MICONET Sp. z o.o.

1 080 763,57

741.

MPC Paweł Oleksiewicz

473 857,83

742.

MS-NET Miłosz Szewczak

63 875,00

743.

MTM-INFO s.c. Mariusz Pikor, Tomasz Taczański

419 209,29

744.

MT-NET G. Wójcik, J. Kuśnierz s.c.

5 023 266,95

745.

Multi-IP Telekomunikacja Sp. z o.o.

5 071 302,38

746.

MULTIMEDIAL Marcin Galwas

806 094,00

747.

MyNET s.c. Tomasz Parzałek Marek Ratoń

577 782,32

748.

NCORE Sp. Z o.o.

371 814,80

749.

NEONET Piotr Ciężak

210 973,90

750.

NET-BIS s.c. Włodzimierz Gąsior, Jolanta Gadek

1 634 943,88

751.

Netcity Przemysław Żelazny

305 807,90

752.

NETCOM COMPUTERS Robert Opieliński

140 005,00

753.

NETMAR Mariusz Wątor

1 943 156,88

754.

NETonSKY.pl Piotr Janiak

833 511,47

755.

NetPol – Service Leszek Lewandowski

57 083,68

756.

Netserwis Marcin Matyasik

5 270,22

757.

Nette Sp. z o.o.

350 000,00

758.

Nettelekom GK Sp. z o.o.

4 130 187,00

759.

NOVIA s.c.

11 904,49

760.

Novonet Sp. z o.o.

49 860,00

761.

NOVOS Marcin Gulec

92 462,44

762.

OKNET Paweł Krasuski

225 665,60

763.

OPEN-NET S.A.

10 815 061,40

764.

OrNet Sp. z o.o.

913 711,73

765.

ostrog.NET J.Wałęga & M.Musioł S.J.

37 470,67

766.

P.H.P.U. „Aronet” Andrzej Olszewski

528 913,36

767.

P.H.U. HeNET Henryk Sadło

9 359,50

768.

P.H.U.P. PERFECT E-LINE S.C. RAFAŁ KOWALSKI ADAM ŚWIDA

1 348 594,73

769.

P.H-U „INTER-CAFE” Marianna Pełka

401 344,19

770.

P.H-U HAJDAMOWICZ Mirosław Hajdamowicz

382 515,49

771.

P.H-U Online s.c.

67 461,68

772.

P.P.H.U. Awist Artur Waligóra

1 110 689,74

773.

P.P.H.U. Koper Jan

1 084 617,59

774.

patyk.net.pl Justyna Patyk

177 905,60

775.

PHU BESTCONNECT, PHU MEGAKABEL

172 900,00

776.

PHU BitNet s.c.

43 941,45

777.

PH-U Classcom Sp. z o.o.

2 210 230,90

778.

PHU Górecki Krystian Górecki

13 315,22

779.

PHU INSTER Stefaniuk Waldemar

1 768 564,87

780.

PHU INTER-SAT Jacek Opałka

1 009 289,26

781.

PHU JBO

13 720,00

782.

PHU SIS Sp. z.o.o.

2 513 931,21

783.

PHU VATUS Rafał Wejman

844 098,24

784.

PIEKARY.NET Haider Sebastian, Czempik Grzegorz

853 986,24

785.

PIKONET Sp. z o.o.

1 109 469,08

786.

PIKOTECH Kamil Pikos

320 242,05

787.

POINT Sp. z o.o.

25 887,33

788.

PPH ETERNAL Paweł Nowojowski

136 394,30

789.

PPUH Biuro-Mat Sp. z o.o.

166 822,80

790.

PPUH Net Center Stępniewski Piotr

191 800,00

791.

Proflink Edyta Ochenduszkiewicz

694 756,30

792.

Pro-Internet Sp. z o.o.

378 741,89

793.

PROMARKET COMPUTERS S.C. JERZY NYKIEL I KRZYSZTOF NYKIEL

2 020 606,27

794.

PROMAX Centrum Komputerowe Agnieszka Kowalczyk

4 959 560,00

795.

Przedsiębiorstwo PR0MAX s.j.

1 323 932,68

796.

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne TELGAM S.A.

838 424,10

797.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Skrętka” Łukasz Piwowarczyk

680 912,69

798.

PWU INET Sp. z o.o.

2 281 886,93

799.

R.Z. COMPUTER

48 056,48

800.

Radio-Net Anna Barlak

1 056 873,43

801.

RANET Rafał Sproch

277 032,00

802.

RFC Marcin Frątczak

40 782,00

803.

RWD PROSPECT Sp. z o.o.

327 774,94

804.

RYMAR-KOMP s.c. Ryszard Prosowicz Marek Mosio

612 853,77

805.

S&K NETWORKS s.c.

1 738 218,00

806.

SAT FILM Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

637 004,48

807.

Scorpion – Computers Cygert Marcin

63 358,47

808.

SEJNET Rafał Sławiński

193 285,15

809.

SENIOR Ernest Albert Gołaszewski

2 926 640,50

810.

SERCZERNET Małgorzata Nienałtowska

424 000,00

811.

Servcom Sp. z o.o.

7 947 934,24

812.

Service-Net Mariusz Kiełpiński

3 552 757,92

813.

Sferanet S.A.

1 543 576,72

814.

Sieć Komputerowa OLIMPLAN Jerzy Wójcik

123 465,30

815.

SITEL Sp. z o.o.

4 020 272,56

816.

Skynet sp.j.

1 483 002,43

817.

SKYWARE Sp. z o.o.

826 000,00

818.

SL-NET s.c.

500 229,39

819.

SN NET RAFAŁ NICGORSKI, KINGA NICGORSKA, SPÓŁKA JAWNA

29 412,25

820.

SPIDERNET Leszek Janik

1 086 503,68

821.

SPIDERNET Sławomir Janik

715 425,00

822.

Spi-Net Norbert Nowicki

620 682,05

823.

Spółdzielnia Telekomunikacyjna

25 197,20

824.

SpTelek Sp. z o.o.

216 258,74

825.

STAJLNET Szymon Sowa

2 780 343,91

826.

STANSAT Stanisław Grzesik

496 531,31

827.

Stimo Niedzielski sp.j.

470 726,04

828.

STUDIO WIK s.c. Krzysztof Łopata Maria Łopata

397 754,00

829.

SULIKANET s.c.

470 199,75

830.

SYMETRA Wojciech Wielogórski

2 333 371,95

831.

Syrion Sp. z o.o.

1 588 042,12

832.

Systemy Tele-informatyczne „INGRAM”– Koperski Tomasz

705 817,04

833.

ŚWIDMAN s.c.

987 949,57

834.

TB Telecom Sp. z o.o.

827 474,00

835.

Telebeskid Sp. z o.o.

33 783,40

836.

Telemedian Sp. z o.o.

50 000,00

837.

Telewizja Kablowa CHOPIN Bogdan Łaga, Dariusz Schmidtke sp.j.

50 235,00

838.

TELSONET Sp. z o.o.

1 713 600,00

839.

TIMPLUS s.c.

739 739,76

840.

TOMNET Rogula Tomasz

737 298,00

841.

Tonetic Krzysztof Adamczyk

457 502,84

842.

TPNETS. COM TOMASZ BATHELT, PIOTR MARCINIAK

1 156 702,28

843.

Transmitel Sp. z o.o.

952 100,51

844.

TV-EURO-SAT Marek Gzowski

321 470,22

845.

UNINET Sp. z o.o.

3 156 007,10

846.

VIRTUAL SPACE Maciej Wasiuta

243 130,80

847.

VOICE-NET Sp. z o.o.

2 740 089,73

848.

VOLTA Communications Sp. z o.o.

5 769 836,85

849.

WDM Computers Maria Jarosławska

267 032,56

850.

Wektor Sp. z o.o.

730 000,00

851.

W-explorer Sp. z o.o.

225 635,04

852.

WIDE-NET Jacek Wajda

2 162 305,07

853.

Wii-NET Krzysztof Kogut

192 983,00

854.

WMC Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

1 219 002,00

855.

WWNET Bożena Furgol

2 630 254,67

856.

Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych „Telmax” Sp. Z o.o.

1 955 544,86

857.

ZapNet Karol Zapart sp.j.

31 883,93

858.

ZICOM NEXT Sp.z o.o.

27 015 542,97

 

RAZEM

1 771 858 040,07

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Maria Sieńko

Nowe Horyzonty®-Szkolenia dla Biznesu

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »