| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE NR 12
MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI1)

z dnia 1 kwietnia 2015 r.

uchylające zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu

Na podstawie art. 7 ust. 4 pkt 5 ustawy z dnia 8 sierpnia 1996 r. o Radzie Ministrów (Dz. U. z 2012 r. poz. 392) zarządza się, co następuje:

§ 1.

Traci moc zarządzenie Nr 7 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 28 kwietnia 2010 r. w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu, zmienione zarządzeniem Nr 27 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 7 grudnia 2010 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu, zarządzeniem Nr 4 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 16 marca 2012 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu, zarządzeniem Nr 25 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 27 sierpnia 2013 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu (Dz. Urz. Min. Spor. poz. 26), zarządzeniem Nr 12 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 20 maja 2014 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu (Dz. Urz. Min. Spor. poz. 13), oraz zarządzeniem Nr 27 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 28 października 2014 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu (Dz. Urz. Min. Spor. poz. 29).

§ 2

. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia.

Minister Sportu i Turystyki

Andrzej Biernat

 

 

1) Minister Sportu i Turystyki kieruje działem administracji rządowej kultura fizyczna na podstawie § 1 ust. 2 pkt 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 22 września 2014 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Sportu i Turystyki (Dz. U. poz. 1263).

W związku z Decyzją nr 1 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 15 stycznia 2015 r. w sprawie wprowadzenia Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu – edycja 2015, zaistniała potrzeba wydania decyzji powołującej Komisję do spraw inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu, jako organu opiniodawczo-doradczego Ministra Sportu i Turystyki, w zakresie rekomendowania Ministrowi propozycji ujęcia zadań inwestycyjnych w Planie Wieloletnim oraz w Planie Rocznym do Programu wraz z propozycją wysokości dofinansowania na ich realizację. Jednocześnie konieczne jest uchylenie dotychczas obowiązującego zarządzenia nr 7 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 28 kwietnia 2010 r. w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu, wraz z późniejszymi zmianami.

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

MADEJCZYK KANCELARIA PRAWNA Sp. k.

Kancelaria Prawna Madejczyk świadczy usługi w zakresie obsługi klientów biznesowych i indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »