| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE NR 12
MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI1)

z dnia 1 kwietnia 2015 r.

uchylające zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu

Na podstawie art. 7 ust. 4 pkt 5 ustawy z dnia 8 sierpnia 1996 r. o Radzie Ministrów (Dz. U. z 2012 r. poz. 392) zarządza się, co następuje:

§ 1.

Traci moc zarządzenie Nr 7 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 28 kwietnia 2010 r. w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu, zmienione zarządzeniem Nr 27 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 7 grudnia 2010 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu, zarządzeniem Nr 4 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 16 marca 2012 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu, zarządzeniem Nr 25 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 27 sierpnia 2013 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu (Dz. Urz. Min. Spor. poz. 26), zarządzeniem Nr 12 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 20 maja 2014 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu (Dz. Urz. Min. Spor. poz. 13), oraz zarządzeniem Nr 27 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 28 października 2014 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw Inwestycji o Szczególnym Znaczeniu dla Sportu (Dz. Urz. Min. Spor. poz. 29).

§ 2

. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia.

Minister Sportu i Turystyki

Andrzej Biernat

 

 

1) Minister Sportu i Turystyki kieruje działem administracji rządowej kultura fizyczna na podstawie § 1 ust. 2 pkt 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 22 września 2014 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Sportu i Turystyki (Dz. U. poz. 1263).

W związku z Decyzją nr 1 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 15 stycznia 2015 r. w sprawie wprowadzenia Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu – edycja 2015, zaistniała potrzeba wydania decyzji powołującej Komisję do spraw inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu, jako organu opiniodawczo-doradczego Ministra Sportu i Turystyki, w zakresie rekomendowania Ministrowi propozycji ujęcia zadań inwestycyjnych w Planie Wieloletnim oraz w Planie Rocznym do Programu wraz z propozycją wysokości dofinansowania na ich realizację. Jednocześnie konieczne jest uchylenie dotychczas obowiązującego zarządzenia nr 7 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 28 kwietnia 2010 r. w sprawie powołania i trybu działania Komisji do spraw inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu, wraz z późniejszymi zmianami.

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna "Świeca i Wspólnicy"

Kancelaria Prawna „Świeca i Wspólnicy” Sp. k. jest podmiotem intensywnie rozwijającym się na polskim oraz międzynarodowym rynku usług prawnych. Wyróżnia się przede wszystkim postępowym działaniem, które ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego oraz biznesowego zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »