| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr VII/30/2011 Rady Miejskiej w Polanicy-Zdroju

z dnia 30 marca 2011r.

w sprawie: zmiany Uchwały Nr XLIV/243/2010 Rady Miejskiej w Polanicy-Zdroju z dnia 31.05.2010r. w sprawie szczegółowych zasad i trybu umarzania, odraczania terminu zapłaty oraz rozkładania na raty wierzytelności Gminy Polanica-Zdrój i jej jednostek organizacyjnych z tytułu należności pieniężnych mających charakter cywilnoprawny, warunków dopuszczalności pomocy publicznej w przypadkach, w których ulga będzie stanowić pomoc publiczną oraz wskazania organów do tego uprawnionych

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 i art. 40 ust. 1 ustawy z dnia 08 marca 1990r. o samorządzie gminnym /tekst jednolity: Dz.U. z 2001r. Nr 142 poz. 1591 - ze zm./ oraz art. 59 ust. 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych /Dz.U. Nr 157, poz. 1240 ze zm./ Rada Miejska w Polanicy-Zdroju uchwala co następuje:

§ 1. W Uchwale Nr XLIV/243/2010 Rady Miejskiej w Polanicy-Zdroju z dnia 31 maja 2010 roku w sprawie szczegółowych zasad i trybu umarzania, odraczania terminu zapłaty oraz rozkładania na raty wierzytelności Gminy Polanica-Zdrój i jej jednostek organizacyjnych z tytułu należności pieniężnych mających charakter cywilnoprawny, warunków dopuszczalności pomocy publicznej w przypadkach, w których ulga będzie stanowić pomoc publiczną oraz wskazania organów do tego uprawnionych w § 4 w ust. 1 dodaje się:

- pkt. 3 w brzmieniu - " Kierownicy jednostek organizacyjnych Gminy w zakresie prowadzonych zadań - jeżeli wartość wierzytelności nie przekracza kwoty 1.000,00 EURO, a powyżej 1.000,00 EURO po zaopiniowaniu wniosku dłużnika przez Komisję Budżetu i Integracji Europejskiej Rady Miejskiej w Polanicy-Zdroju;"

- pkt. 4 w brzmieniu - " Zarząd Miejskiego Zakładu Komunalnego w Polanicy-Zdroju Spółka z o.o. w zakresie należności stanowiących dochód Gminy, a realizowanych przez Spółkę - jeżeli wartość wierzytelności nie przekracza kwoty 1.000,00 EURO, a powyżej 1.000,00 EURO po zaopiniowaniu wniosku dłużnika przez Komisję Budżetu i Integracji Europejskiej Rady Miejskiej w Polanicy-Zdroju."

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta Polanica-Zdrój.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego.

Przewodniczący Rady Miejskiej


Zbigniew Puchniak

reklama

POLECANE

Polecamy

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Bridgestone

To czołowy światowy producent opon do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych, samolotów oraz maszyn do robót ziemnych, a także dostawca rozwiązań w zakresie bieżnikowania Bandag dla samochodów ciężarowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »