| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr LIV/416/2014 Rady Miejskiej w Drezdenku

z dnia 4 sierpnia 2014r.

w sprawie zmiany opisu granic stałych obwodów głosowania utworzonych na terenie Gminy Drezdenko

Na podstawie art. 12 § 2 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku - Kodeks Wyborczy ( Dz. U. z 2011r. Nr 21, poz. 112 ze zm.) uchwala się co następuje:

§ 1. Dokonuje się zmiany opisu granic obwodów głosowania utworzonych na terenie Gminy Drezdenko uchwałą nr XXX/229/2012 Rady Miejskiej w Drezdenku z dnia 19 grudnia 2012 r. w sprawie podziału Gminy Drezdenko na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów i granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych oraz uchwałą Nr LVII/373/2014 Rady Miejskiej w Drezdenku z dnia 25 marca 2014r. w sprawie podziału Gminy Drezdenko na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów i granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych w następujący sposób:

1. W opisie granic w obwodzie głosowania Nr 1 dodaje się nazwy ulic : LAWENDOWA, SOSNOWA.

§ 2. Wykaz stałych obwodów głosowania uwzględniający zmiany, o których mowa w §1, stanowi załącznik do niniejszej uchwały.

§ 3. Uchwała podlega niezwłocznemu przekazaniu Wojewodzie Lubuskiemu i Komisarzowi Wyborczemu w Gorzowie Wielkopolskim.

§ 4. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Drezdenka.

§ 5. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubuskiego, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz podaniu do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń.

§ 6. Wyborcom, w liczbie co najmniej 15, przysługuje prawo wniesienia skargi na niniejszą uchwałę do Komisarza Wyborczego w Gorzowie Wielkopolskim, w terminie 5 dni od daty jej podania do publicznej wiadomości.

§ 7. Uchwałą wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Drezdenku


Adam Kołwzan


Załącznik do Uchwały Nr LIV/416/2014
Rady Miejskiej w Drezdenku
z dnia 4 sierpnia 2014 r.
Zalacznik1.pdf


Uzasadnienie

Przedmiotowy projekt uchwały wynika z konieczności dokonania aktualizacji opisów granic stałych obwodów głosowania utworzonych na terenie Gminy Drezdenko. Wprowadzone zmiany polegają na dodaniu w granicach obwodu głosowania numer 1 nowopowstałych ulic: LAWENDOWEJ i SOSNOWEJ.

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Adam Głos

Od stycznia 2013 roku pełni funkcję Prezesa Tax Care. Wcześniej, przez blisko trzy lata, pracował na stanowiskach: Dyrektora Sprzedaży oraz Wiceprezesa Zarządu.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »