| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XVII/147/12 Rady Miejskiej w Opocznie

z dnia 30 marca 2012r.

w sprawie ustalenia planu sieci oraz określenia granic obwodów publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Opoczno

Na podstawie art. 17 ust. 4 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572, ze zm.1) ) Rada Miejska w Opocznie uchwala, co następuje:

§ 1. Ustala się następujący plan sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Opoczno:

1) Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5, stopień organizacji 1-6;

2) Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Opocznie, ul. Inowłodzka 3, stopień organizacji 1-6;

3) Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Opocznie, ul. Armii Krajowej 1, stopień organizacji 1-6;

4) Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Bielowicach, Bielowice 56, stopień organizacji 1-6;

5) Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Sygietyńskiego w Bukowcu Opoczyńskim, Bukowiec Opoczyński 74, stopień organizacji 1-3;

6) Szkoła Podstawowa w Dzielnej, Dzielna 64a, stopień organizacji 1-3;

7) Szkoła Podstawowa w Januszewicach, Januszewice 67, stopień organizacji 1-6;

8) Szkoła Podstawowa w Kraśnicy, Kraśnica 57, stopień organizacji 1-6;

9) Szkoła Podstawowa w Kruszewcu, Kruszewiec 7, stopień organizacji 1-3;

10) Szkoła Podstawowa w Libiszowie, Libiszów 64, stopień organizacji 1-6;

11) Szkoła Podstawowa w Modrzewiu, Ziębów 14, stopień organizacji 1-6;

12) Szkoła Podstawowa w Mroczkowie Gościnnym, Mroczków Gościnny 50, stopień organizacji 1-6;

13) Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Ogonowicach, Ogonowice 207A, stopień organizacji 1-6;

14) Szkoła Podstawowa w Sielcu, Sielec 40, stopień organizacji 1-6;

15) Szkoła Podstawowa w Woli Załężnej, Wola Załężna 75, stopień organizacji 1-3.

§ 2. Określa się następujące granice obwodów publicznych szkół podstawowych wymienionych w § 1:

1) Obwód Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie obejmuje ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Czeremchowa, Dębowa, Fatimska, Głogowa, Grabowa, Graniczna, Jana Pawła II, Jarzębinowa, Jasnogórska, Jesionowa, Jodłowa, Kalwaryjska, Kasztanowa, Klonowa, św. Maksymiliana Marii Kolbe, Lipowa, Mikołaja Kopernika od nr 5 do nr 30, Licheńska, Lipowa, Łagiewnicka, Modrzewiowa, Morwowa, Orzechowa, Ostrobramska, Partyzantów od nr 26 do nr 34 (numery parzyste) i od nr 35 do końca (numery parzyste i nieparzyste), Marii Skłodowskiej - Curie, Studzieńska, Świerkowa, Tujowa, Wiązowa, Wierzbowa;

2) 2) Obwód Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Opocznie obejmuje ulice: św. Bartłomieja, Edmunda Biernackiego do nr 34, Błonie, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Fryderyka Chopina, ks. bp. Jana Chrapka, Cicha, Daleka, al. Dąbrówki, Romana Dmowskiego, Drzymały, Garncarska, ks. Władysława Gąsiorowskiego, mjr. Hubala, Inowłodzka, św. Jadwigi, św. Jana, Janasa, Kazimierza Wielkiego, pl. Kilińskiego, Kmicica, Kolberga, Kołomurna, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika od nr 1 do nr 4A, Kościelna, pl. Kościuszki, Stanisława Kowalskiego, Krokusowa, Krótka, Kwiatowa, Libiszewska, Liliowa, Limanowskiego, Łazienna, Łąkowa, św. Łukasza, 1. Maja, św. Marii Magdaleny, św. Marka, św. Mateusza, Adama Mickiewicza, Mieszka I, Stanisława Moniuszki, Mostowa, Narcyzowa, Cypriana Kamila Norwida, Nowa, Okopowa, Parkowa, Partyzantów od nr 1 do nr 33 (numery nieparzyste) i od nr 2 do nr 24 (numery parzyste), św. Pawła, Włodzimierza Perzyńskiego, Piaseczna, J. Piłsudskiego, św. Piotra, Piotrkowska od nr 1 do nr 58, Piwna, Plonowa, Polna, ks. Popiełuszki, Przedszkolna, Przodowników Pracy, Robotnicza, Rolna, gen. Roweckiego - Grota, Różana, Rynek Milenijny, Rzeczna, Siewna, gen. W. Sikorskiego, Skalna, Skrzetuskiego, Juliusza Słowackiego, Sobieskiego, Solidarności, Spacerowa, Spokojna, al. Sportowa, św. Stanisława, Staromiejska, Stefana Starzyńskiego, Stefana Batorego, Stodolna, pl. Strażacki, 17 Stycznia, Szewska, Szpitalna, Targowa, Uprawna, Wałowa, Wapienna, Waryńskiego, Wąska, Władysława Łokietka, Włościańska, św. Wojciecha, Wołodyjowskiego, Zagłoby, pl. Zamkowy, Zielna, Zielona, Zjazdowa, Stefana Żeromskiego, mjr. Żesławskiego, Żytnia; miejscowości: Różanna;

3) Obwód Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Opocznie obejmuje ulice: Armii Krajowej, Armii Ludowej, Edmunda Biernackiego od nr 35, Długa, Dworcowa, Działkowa, Kolejowa, Wojciecha Kossaka, Janka Krasickiego, Kuligowska, Leśna, Stanisława Małachowskiego, Jana Matejki, Mokra, Ogrodowa, Osiedle Za Wulkanem, Piotrkowska od nr 59 do nr 246, Powstańców Wielkopolskich, Północna, Przemysłowa, Ułana Józefa Puchały, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Sosnowa, Staszica, Szkolna, Torowa, Towarowa, Juliana Tuwima, Westerplatte, Wiejska, Wincentego Witosa, Wymysłów, Stanisława Wyspiańskiego, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Zakątna;

4) Obwód Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Bielowicach obejmuje miejscowości: Bielowice, Sołek, Wólka Karwicka Kolonia, Wólka Karwicka Wieś, Wygnanów, Zameczek;

5) Obwód Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Sygietyńskiego w Bukowcu Opoczyńskim obejmuje miejscowości: Bukowiec Opoczyński (klasy I-III);

6) Obwód Szkoły Podstawowej w Dzielnej obejmuje miejscowości: Janów Karwicki od nr 23, Dzielna (klasy I-III);

7) Obwód Szkoły Podstawowej w Januszewicach obejmuje miejscowości: Januszewice, Kliny, Opoczno, ul. Piotrkowska od nr 248;

8) Obwód Szkoły Podstawowej w Kraśnicy obejmuje miejscowości: Antoniów, Kraśnica;

9) Obwód Szkoły Podstawowej w Kruszewcu obejmuje miejscowości: Kruszewiec Kolonia, Kruszewiec Wieś (klasy I-III);

10) Obwód Szkoły Podstawowej w Libiszowie obejmuje miejscowości: Kruszewiec Blok PKP, Kruszewiec Kolonia (klasy IV-VI), Kruszewiec Wieś (klasy IV-VI), Libiszów Kolonia, Libiszów Wieś, Międzybórz, Sobawiny, Wola Załężna (klasy IV-VI);

11) Obwód Szkoły Podstawowej w Modrzewiu obejmuje miejscowości: Bukowiec Opoczyński (klasy IV-VI), Brzustówek Kolonia, Brzustówek Wieś, Modrzew, Modrzewek, Ziębów;

12) Obwód Szkoły Podstawowej w Mroczkowie Gościnnym obejmuje miejscowości: Brzuśnia, Dzielna (klasy IV-VI), Janów Karwicki od nr 23 (klasy IV-VI), Kraszków, Mroczków Duży, Mroczków Gościnny;

13) Obwód Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Ogonowicach obejmuje miejscowości: Ogonowice, Ostrów, Sitowa;

14) Obwód Szkoły Podstawowej w Sielcu obejmuje miejscowości: Adamów, Janów Karwicki od nr 1 do nr 22, Karwice, Sielec, Stużno Kolonia, Stużno Wieś;

15) Obwód Szkoły Podstawowej w Woli Załężnej obejmuje miejscowości: Wola Załężna (klasy I-III).

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Opoczna.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego, z mocą obowiązującą od dnia 1 września 2012 r.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Opocznie


Zdzisław Wojciechowski

1) Zmiany tekstu jednolitego wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2004 r. Nr 273, poz. 2703 i Nr 281, poz. 2781, z 2005 r. Nr 17, poz. 141, Nr 94, poz. 788, Nr 122, poz. 1020, Nr 131, poz. 1091, Nr 167, poz. 1400 i Nr 249, poz. 2104, z 2006 r. Nr 144, poz. 1043, Nr 208, poz. 1532 i Nr 227, poz. 1658, z 2007 r. Nr 42, poz. 273, Nr 80, poz. 542, Nr 115, poz. 791, Nr 120, poz. 818, Nr 180, poz. 1280 i Nr 181, poz. 1292, z 2008 r. Nr 70, poz. 416, Nr 145, poz. 917, Nr 216, poz. 1370 i Nr 235, poz. 1618, z 2009 r. Nr 6, poz. 33, Nr 31, poz. 206, Nr 56, poz. 458, Nr 157, poz. 1241 i Nr 219, poz. 1705, z 2010 r. Nr 44, poz. 250, Nr 54, poz. 320, Nr 127, poz. 857 i Nr 148, poz. 991, z 2011 r. Nr 106, poz. 622, Nr 112, poz. 654, Nr 139, poz. 814, Nr 149, poz. 887 i Nr 205, poz. 1206 oraz z 2012 r. poz. 176.

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

CBA

Centralne Biuro Antykorupcyjne

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »