| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr LI/619/14 Rady Miasta Zgierza

z dnia 21 sierpnia 2014r.

w sprawie nadania nazw alejom w parku miejskim

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 13 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2013 r. poz. 594, poz. 645, poz. 1318, z 2014 r. poz. 379), Rada Miasta Zgierza

uchwala, co następuje:

§ 1. Alei parkowej biegnącej wokół stawu miejskiego, oznaczonej numerem ewidencyjnym działki 20/7 w obrębie 128, będącej we władaniu Gminy Miasto Zgierz nadaje się nazwę Pasaż Orląt Lwowskich.

§ 2. Alei parkowej, która od zachodu biegnie od granicy ulicy Piątkowskiej i następnie w kierunku południowo-wschodnim dochodzi do stawu miejskiego, oznaczonej numerami ewidencyjnymi działek 205 i 207 w obrębie 122 oraz numerem ewidencyjnym działki 20/7 w obrębie 128, będącej we władaniu Gminy Miasto Zgierz, nadaje się nazwę Pasaż im. Księdza Ignacego Skorupki.

§ 3. Alei parkowej, która od wschodu biegnie od granicy ulicy Norberta Barlickiego i następnie w kierunku północno-zachodnim dochodzi do stawu miejskiego, oznaczonej numerem ewidencyjnym działki 20/7 w obrębie 128, będącej we władaniu Gminy Miasto Zgierz, nadaje się nazwę Pasaż im. Księdza Stanisława Brzóski.

§ 4. Alei parkowej, która od wschodu biegnie od granicy ulicy Norberta Barlickiego i następnie w kierunku zachodnim dochodzi do stawu miejskiego, oznaczonej numerem ewidencyjnym działki 20/7 w obrębie 128, będącej we władaniu Gminy Miasto Zgierz, nadaje się nazwę Pasaż Gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila".

§ 5. Alei parkowej, na odcinku, który od południa biegnie od granicy ulicy Długiej i następnie w kierunku północnym dochodzi do odkrytego koryta rzeki Bzury, oznaczonego numerem ewidencyjnym działki 24 w obrębie 128, będącego we władaniu Gminy Miasto Zgierz, nadaje się nazwę Pasaż Żołnierzy Wyklętych.

§ 6. Alei parkowej na odcinku, który od południa biegnie od odkrytego koryta rzeki Bzury i następnie w kierunku północnym dochodzi do stawu miejskiego oznaczonego numerem ewidencyjnym działki 20/7 w obrębie 128, będącego we władaniu Gminy Miasto Zgierz, nadaje się nazwę Pasaż Jana Rodowicza "Anody".

§ 7. Alei parkowej, który od południa biegnie od odkrytego koryta rzeki Bzury i następnie w kierunku północno-wschodnim dochodzi do stawu miejskiego oznaczonej numerem ewidencyjnym działki 20/7 w obrębie 128, będącej we władaniu Gminy Miasto Zgierz, nadaje się nazwę Pasaż Danki Siedzikówny "Inki".

§ 8. Szczegółowe położenie pasaży o których mowa w § 1 - 7 określa mapa sytuacyjna stanowiąca załącznik do uchwały.

§ 9. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Zgierza.

§ 10. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego.

§ 11. Uchwała podlega ogłoszeniu na tablicy ogłoszeń Rady Miasta Zgierza przez okres 14 dni oraz w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego.

Przewodniczący Rady Miasta Zgierza


Jarosław Komorowski


Załącznik do uchwały Nr LI/619/14
Rady Miasta Zgierza z dnia 21 sierpnia 2014 r.

Mapa sytuacyjna

infoRgrafika

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Paweł Barnik

Ekspert podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »