| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XX/149/15 Rady Gminy Ozorków

z dnia 15 grudnia 2015r.

w sprawie nadania nazwy skrzyżowaniu w miejscowości Sokolniki Las

Na podstawie art. 18 ust. 1 i ust. 2, pkt. 13 oraz art. 40 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. z 2015 r., poz. 1515), Rada Gminy Ozorków uchwala, co następuje:

§ 1. Nadaje się skrzyżowaniu o ruchu okrężnym, zlokalizowanym w miejscowości Sokolniki Las w pasie drogi powiatowej nr 5128E Emilia - Kania Góra - Sokolniki (ul. Narutowicza - ul. Jagiellońska), stanowiącym na mapach obrębu Sokolniki Las część działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 1321/1, nazwę "Rondo im. Świętego Jana Pawła II".

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Ozorków.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego.

Przewodniczący Rady Gminy


Waldemar Szcześniak

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Ewa Turek

Ewa Turek ekspert komunikacji, trener biznesu, mediator. Od 20 lat doradza w świecie biznesu wspierając w rozwoju osobistym i zawodowym. Pracuje z zarządami, managerami, uczelniami, startupami. Pomaga w skutecznej komunikacji na scenie, w pracy, w życiu. Od 1996 roku działa w branży doradztwa personalnego. Pamięta czasy bez internetu i telefonów komórkowych. Technologia się zmienia, pozostaje człowiek. Mówca na konferencji TEDx. Od lat związana z międzynarodową organizacją edukacyjną Toastmasters International gdzie uzyskała najwyższy tytuł - Distinguished Toastmasters. Wicemistrz Polski Toastmasters. Od lat wspiera innych w rozwoju jako mentor, wykładowca, trener. Przedsiębiorca, prowadzi firmę konsultingową Innova Consulting, której hasło przewodnie brzmi – „Świadoma komunikacja – realny wpływ”

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »