| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XIV/223/2012 Rady Gminy Długosiodło

z dnia 17 lutego 2012r.

w sprawie nadania nazwy ulicy

Na podstawie art. 18 ust. 2   pkt 13 ustawy z   dnia 8   marca 1990 r o   samorządzie gminnym / Dz. U. z   2001 r Nr 142, poz. 1591 z   późn. zm. /Rada Gminy Długosiodło uchwala, co następuje:  

§   1.   Drodze gminnej o   numerze ewidencyjnym 255/17 położonej w   miejscowości Blochy nadaje się nazwę: "ul. Różana". Załącznikiem do uchwały jest szkic sytuacyjny proponowanego przebiegu ulicy.  

§   2.   Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy.  

§   3.   Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od daty opublikowania w   Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego i   rozplakatowaniu na terenie gminy w   sposób zwyczajowo przyjęty.  

 

 

Przewodniczący Rady Gminy  


Dorota   Konopka

 


Załącznik do Uchwały Nr XIV/223/2012
Rady Gminy Długosiodło
z dnia 17 lutego 2012 r.
Zalacznik1.jpg

Szkic sytuacyjny proponowanego przebiegu ulicy  

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Andrzej Woźniakowski

Expert zajmujący się problematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi od ponad 20 lat. Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, były wieloletni pracownik naukowy Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych. W przeszłości przez wiele lat pracował jako menedżer i konsultant takich międzynarodowych firm doradczych, jak Ernst & Young, Capgemini, Hay Group i Deloitte. Obecnie jest Partnerem w firmie doradczej WorkNet. Główna specjalizacja to projektowanie i wdrażanie systemów motywacji, Zarządzanie Zmianami Organizacyjnymi, zwiększanie potencjału innowacyjności firm i optymalizacja zatrudnienia. Entuzjasta metody Action Learning wykorzystywanej do zespołowego rozwiązywania problemów organizacyjnych i zarządzania wiedzą w organizacji. Autor wielu publikacji na tematy związane z HR, występował na licznych konferencjach i seminariach poświęconych problematyce HR. Wspiera firmy w zarządzaniu ryzykami personalnymi pokazując sprawdzone rozwiązania na przeciwdziałanie mobbingowi czy zagrożeniu szeroko rozumianą dyskryminacją.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »