| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 225/XIX/2012 Rady Miasta Ciechanów

z dnia 31 maja 2012r.

w sprawie: zmiany uchwały Nr 463/XLII/2006 Rady Miasta Ciechanów z dnia 29 czerwca 2006 roku

Na podstawie art.5 ust.1 i   2 ustawy z   dnia 8   marca 1990 roku o   samorządzie gminnym(Dz. U. z   2001r Nr 142, poz.1591, ze zm.) Rada Miasta Ciechanów uchwala co następuje:  

§   1.  

Wykaz ulic wchodzących w   skład osiedli, stanowiący załącznik do uchwały nr 463/XLII/2006 Rady Miasta Ciechanów z   dnia 29 czerwca 2006r, otrzymuje brzmienie:  

                                                                     

                                                                                                                              ZAŁĄCZNIK  

WYKAZ ULIC  
WCHODZĄCYCH W   SKŁAD OSIEDLI  

Osiedle Nr 1   – „Powstańców Wielkopolskich”   obejmujące ulice:  

Bukietowa, Dolna, Gruduska, Kącka, Kilińskiego – do ul. 17 Stycznia, Nadrzeczna, Opinogórska, Polskiej Organizacji Wojskowej, Powstańców Wielkopolskich, Przasnyska, Pułtuska- lewa strona, Plac Jana Pawła II, 17 Stycznia – do rzeki prawa strona, Śląska, Ukośna, Wazonowa, Widokowa, Willowa, Wodna, Wojska Polskiego, Zagumienna, Zielna  

Osiedle Nr 2   – „Aleksandrówka II”   obejmujące ulice:  

Armii Krajowej – lewa strona do ul.Sikorskiego, Batalionów Chłopskich, Błękitna, Bursztynowa, Gwardii Ludowej, Kamińskiego, Lazurowa, Piękna, Pogodna, Pułtuska – prawa strona od ul.Armii Krajowej, Sikorskiego – od ul.Armii Krajowej, Szmaragdowa  

Osiedle Nr 3   – „Aleksandrówka”   obejmujące ulice:  

Armii Krajowej – prawa strona do ul.Polnej, Polna –lewa strona do ul.Armii Krajowej, Pułtuska – prawa strona od ul.Witosa do ul. Armii Krajowej, Sikorskiego – do ul.Armii Krajowej, Smorawińskiego, Witosa – lewa strona do ul.Polnej  

Osiedle Nr 4   – „Śródmieście”   obejmujące ulice:  

Augustiańska – do rzeki, Grodzka, Kilińskiego – od ul.17 Stycznia, Kopernika, Plac Kościuszki, 11 Listopada, 3-go Maja, Małgorzacka, Mickiewicza, Mikołajczyka, Nadfosna, Nowozagumienna, Orylska, Pijanowskiego, Płońska – do ul. Orylskiej, Przelotna, Pułtuska – prawa strona do ul. Witosa, 11 Pułku Ułanów Legionowych, Rzeczkowska – lewa strona do ul. Witosa, 17 Stycznia – do rzeki lewa strona, Sierakowskiego, Strażacka, Ściegiennego, Osiedle Świerczewskiego, Warszawska, Witosa – prawa strona do ul. Rzeczkowskiej, Wyrzykowskiego, Zielona Ścieżka  

Osiedle Nr 5   – „Płońska”   obejmujące ulice:  

Andersa, Armii Krajowej – od ulicy Polnej, Harcerska, Księcia Konrada II, Mościckiego, Polna – prawa strona do ul.Armii Krajowej, Płońska – od ulicy Orylskiej, Ranieckiej, Reutta, Rozy Roboty, Rzeczkowska – prawa strona do ul.Witosa i   od ul. Witosa – prawa i   lewa strona, Sezamkowa, Słońskiego, Szwanke, Św. Anny, Św. Franciszka, Św. Marka, Św. Stanisława Kostki, Św. Floriana, Św. Marii Magdaleny, Witosa – lewa strona od ul.Polnej do ul. Rzeczkowskiej i   od ul.Rzeczkowskiej – prawa i   lewa strona,  

Osiedle Nr 6   – „Słoneczne”   obejmujące ulice:  

Bielińska, Ceramiczna,Chabrowa, Długa, Dobra, Jaśminowa, Kasprzaka, Kolonijna, Krubińska, Krucza, Ludowa, Łąkowa, Łukasiewicza, Malinowa, Nizinna, Okopowa, Piwna, Podleśna, Ptasia, Skłodowskiej, Sońska, Sosnowa, Spacerowa, Wędkarska, Wrzosowa, Zagrodowa, Żurawia, Żytnia,  

Osiedle Nr 7   – „Przemysłowe”   obejmujące ulice:  

Aleja Niepodległości, Augustiańska – od rzeki, Baranowskiego, Bojanowskiego, Cicha, Cukrownicza, Dywizjonu 305, Dziedzica, Fabryczna, Górna, Graniczna, Kolonia Niechodzka, Kratowskiej, Mazowiecka, Mleczarska, Młynarska, Niechodzka, Nowokolejowa, Nużewska, Obozowa, Osada Fabryczna, Partyzantów, Perłowa, Pęchcińska, Płocka, Przytorowa, Robotnicza, Równa, Składowa, Spokojna, Szczurzynek, Szumna, Tysiąclecia, Ułańska, Wierzbowa, Żórawskiego  

Osiedle Nr 8   – „Kwiatowe”   obejmujące ulice:  

Astrowa, Dębowa, Działkowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Różana, Rumiankowa, Siewna, Słoneczna, Starowiejska, Śmiecińska, Towarowa, Wesoła, Wiśniowa  

Osiedle Nr 9   – „Bloki”   obejmujące ulice:  

Głowackiego, Gen. Hallera, Kaczeńców, Moniuszki, Narutowicza, Okrzei, Olchowa, Ostatni Grosz, Plac Piłsudskiego, Powstańców Warszawskich, Roweckiego, Sienkiewicza – do skrzyżowania z   ul. 17 Stycznia, Spółdzielcza, 17 Stycznia od rzeki, Świętochowskiego, Tatarska, Wiklinowa, Wyzwolenia  

Osiedle Nr 10 – „Kargoszyn”   obejmujące ulice:  

Andersena, Asnyka, Baczyńskiego, Bartołda, Bema, Boczna, Broniewskiego, Dąbrowskiej, Dąbrowskiego, Dygasińskiego, Fredry, Gajcego, Gałczyńskiego, Gąsecka, Gojawiczyńskiej, Gombrowicza, Hłaski, Husarska, Jastruna, Kargoszyńska, Kasprowicza, Kicińskiego, Konwerskiego, Konopnickiej, Kosynierów, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krótka, Krzywa, Lechonia, Leśmiana, Letnia, Mała, Mławska, Młynarskiego, Morawskiej, Nałkowskiej, Niemcewicza, Norwida, Orzeszkowej, Parkowa – od ul.Gostkowskiej, Prusa, Przybosia, Reja, Reymonta, Sienkiewicza – od skrzyżowania z   ul. 17 Stycznia, Słonimskiego, Słowackiego, Staffa, Sygietyńskiego, Tomaszewskiego, Tuwima, Waryńskiego, Wąska, Wierzyńskiego, Wiosenna, Wyspiańskiego, Zapolskiej, Żeromskiego  

Osiedle Nr 11 – „Podzamcze”   obejmujące ulice:  

Akacjowa, Bony, Brzozowa, Gostkowska, Jesionowa, Juranda, Klonowa, Kmicica, Komunalna, Księcia Janusza Mazowieckiego, Lipowa, Parkowa – do ul.Gostkowskiej, Rybna Rycerska, Skrzetuskiego, Świerkowa, Topolowa, Wiejska, Wołodyjowskiego, Zacisze, Zagłoby, Zamkowa, Zbyszka i   Danusi, Zielona  

Osiedle Nr 12 – „Zachód”   obejmujące ulice:  

Aleja Zwycięstwa, Bąkowskiej, Biegasa, Bogusławskiego, Bohaterów Westerplatte, Bohaterów Września, Czarnieckiego, Chełmońskiego, Chopina, Dziubińskiej, Emilii Plater, Grzelakowej, Gwiazdowicza, Hubala, Jaracza, Jasna, Jelińskiej, Jureckiego, Klonowskiego, M.M. Kolbe, Kolberga, Krasickiego Ignacego, Kurpińskiego, Kuny, Lelewela, Matejki, Modrzejewskiej, Monte Cassino, Nodzykowskiego, Ogińskiego, ogrodowa, Osterwy, Paderewskiego, Patriotów, Przyleśna, Pułaskiego, Rajkowskiego, Różyckiego, Sempołowskiej, Skrajna, Solskiego, Stwosza, Szymanowskiego, Traugutta, Widna, Wieniawskiego, Węgrzyna, Wolskiego, Zelwerowicza, Zielone Wzgórze  

§   2.  

Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Ciechanów.  

§   3.  

Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego.  

Przewodniczący Rady Miasta Ciechanów:

M.   Stawicki

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Barchan

Ekspert ds. Leasingu, Menedżer

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »