| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXXII/359/13 Rady Miejskiej w Sochaczewie

z dnia 28 maja 2013r.

w sprawie likwidacji filii bibliotecznej Nr 5 i 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie przy ul. Żeromskiego 39a

Na podstawie art. 18 ust.2 pkt. 9 lit. "h" ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2001 Nr 142, poz.1591 z późn. zm.) oraz art.13 ust.1 i 4 ustawy z dnia 27 czerwca 1997r. o bibliotekach (tekst jednolity Dz. U. 2012 Nr 642 z późn. zm.) w związku z Uchwałą Nr XXV/246/ 12. Rady Miejskiej w Sochaczewie z dnia 25 września 2012r. w sprawie zamiaru likwidacji Filii Bibliotecznych Nr 5 i 6 oraz po zasięgnięciu opinii Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy - Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego, Rada Miejska uchwala, co następuje:

§ 1. §1. Z dniem 1 września 2013 r. likwiduje się filię biblioteczną Nr 5 i 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sochaczewie, ul. Żeromskiego 39a.

§ 2. §2. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta Sochaczew.

§ 3. §3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego.

Przewodnicząca Rady Miejskiej


Jolanta Gonta

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Bartosz Bator

Adwokat, publicysta i szkoleniowiec; absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Prawa Własności Intelektualnej UW. Był przedstawicielem Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, prawnikiem w renomowanych warszawskich kancelariach oraz w Biurze Polskiej Izby Rzeczników Patentowych. Pracował dla instytucji publicznych m.in. Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina, Teatru Polskiego w Warszawie czy Urzędu m.st. Warszawy. W obszarze jego szczególnych zainteresowań znajduje się prawo nieruchomości i doradztwo w procesie inwestorskim. Ponadto w obszarze jego zainteresowań jest prawo autorskie a także prawo mediów i reklamy, postępowanie administracyjne i dostęp do informacji publicznej, zarządzanie w sektorze publicznym i organizacjach pozarządowych. W bieżącej działalności adwokackiej w szerokim zakresie zajmuje się prawem i procedurą cywilną (w tym prawem spadkowym), prowadzeniem sporów sądowych a także doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Współpracował z Dziennikiem Polska Europa Świat, portalem dziennik.pl, Dziennikiem Finansowym The Wall Street Journal, TVP 1, TVN Warszawa. W latach 2013-2016 autor i prowadzący poradnikową audycję prawną w Programie 1 Polskiego Radia. Stały komentator Dziennika Gazety Prawnej. Wykładowca Krajowej Szkoły Administracji Publicznej i Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji z siedzibą w Warszawie, Londynie i Brukseli. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Ochrony Własności Intelektualnej (AIPPI).

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »