| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 705/2014 Rady Miejskiej w Radomiu

z dnia 7 kwietnia 2014r.

w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania na terenie Miasta Radomia w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt. 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2013. 594 jt. z późn. zm.), art. 12 § 4, 12, 13 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. Kodeks wyborczy (Dz. U. 2011. 21. 112 z późn. zm.) uchwala się, co następuje:

§ 1. W celu przeprowadzenia głosowania w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r. tworzy się na terenie Miasta Radomia odrębne obwody głosowania:

1. Nr 110 z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w budynku Radomskiego Szpitala Specjalistycznego im. Dr T. Chałubińskiego przy ul. Tochtermana 1, obejmujący wyborców przebywających w dniu wyborów na terenie wymienionej jednostki.

2. Nr 111 z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w budynku Samodzielnego Wojewódzkiego Publicznego Zespołu Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym przy ul. Krychnowickiej 1, obejmujący wyborców przebywających w dniu wyborów na terenie wymienionej jednostki.

3. Nr 112 z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w budynku Aresztu Śledczego przy ul. Wolanowskiej 120, obejmujący wyborców przebywających w dniu wyborów na terenie wymienionej jednostki.

4. Nr  113 z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w budynku Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. przy ul. Aleksandrowicza 5, obejmujący wyborców przebywających w dniu wyborów na terenie wymienionej jednostki.

5. Nr 114 z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w budynku Oddziału Zewnętrznego Aresztu Śledczego przy ul. Witosa 62, obejmujący wyborców przebywających w dniu wyborów na terenie wymienionej jednostki.

§ 2. Uchwała podlega  ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego oraz zostanie podana do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty.

§ 3. Od uchwały przysługuje prawo wniesienia skargi do Komisarza Wyborczego w terminie 5 dni od podania uchwały do publicznej wiadomości.

§ 4. Wykonanie Uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Radomia.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie  po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia

Przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu


Dariusz Wójcik

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Clever Investment

Księgowość Bliska Tobie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »