| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 705/2014 Rady Miejskiej w Radomiu

z dnia 7 kwietnia 2014r.

w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania na terenie Miasta Radomia w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt. 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2013. 594 jt. z późn. zm.), art. 12 § 4, 12, 13 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. Kodeks wyborczy (Dz. U. 2011. 21. 112 z późn. zm.) uchwala się, co następuje:

§ 1. W celu przeprowadzenia głosowania w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 25 maja 2014 r. tworzy się na terenie Miasta Radomia odrębne obwody głosowania:

1. Nr 110 z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w budynku Radomskiego Szpitala Specjalistycznego im. Dr T. Chałubińskiego przy ul. Tochtermana 1, obejmujący wyborców przebywających w dniu wyborów na terenie wymienionej jednostki.

2. Nr 111 z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w budynku Samodzielnego Wojewódzkiego Publicznego Zespołu Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym przy ul. Krychnowickiej 1, obejmujący wyborców przebywających w dniu wyborów na terenie wymienionej jednostki.

3. Nr 112 z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w budynku Aresztu Śledczego przy ul. Wolanowskiej 120, obejmujący wyborców przebywających w dniu wyborów na terenie wymienionej jednostki.

4. Nr  113 z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w budynku Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. przy ul. Aleksandrowicza 5, obejmujący wyborców przebywających w dniu wyborów na terenie wymienionej jednostki.

5. Nr 114 z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej w budynku Oddziału Zewnętrznego Aresztu Śledczego przy ul. Witosa 62, obejmujący wyborców przebywających w dniu wyborów na terenie wymienionej jednostki.

§ 2. Uchwała podlega  ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego oraz zostanie podana do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty.

§ 3. Od uchwały przysługuje prawo wniesienia skargi do Komisarza Wyborczego w terminie 5 dni od podania uchwały do publicznej wiadomości.

§ 4. Wykonanie Uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Radomia.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie  po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia

Przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu


Dariusz Wójcik

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Finelog

Finelog sprawia, że logistyka przestaje ograniczać Twój biznes. Tam, gdzie większość ludzi widzi tylko problemy, my widzimy wyzwania i, co jeszcze ważniejsze, rozwiązania.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »