| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Zarządzenie nr 8/2016 Starosty Grójeckiego

z dnia 18 stycznia 2016r.

w sprawie ustalenia miesięcznego kosztu utrzymania mieszkańców w domach pomocy społecznej w powiecie grójeckim

Na podstawie art. 60 ust. 1 i 2 pkt.2 w związku z art. 6 pkt. 15 ustawy z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej (tj. Dz.U. z 2015r, poz. 163 z późniejszymi zmianami) zarządzam, co następuje:

§ 1 Ustalam średni miesięczny koszt utrzymania mieszkańców skierowanych do Domu Pomocy Społecznej w Tomczycach w wysokości: 3 281,00 zł (słownie: trzy tysiące dwieście osiemdziesiąt jeden złotych).

§ 2 Ustalam średni miesięczny koszt utrzymania mieszkańców skierowanych do Domu Pomocy Społecznej w Nowym Mieście n.Pilicą przy ul.Ogrodowej 18 w wysokości: 3 214,67 zł (słownie: trzy tysiące dwieście czternaście złotych 67/100)

§ 3 Ustalam średni miesięczny koszt utrzymania mieszkańców skierowanych do Domu Pomocy Społecznej w Nowym Mieście n.Pilicą prowadzony przez siostry zakonne w wysokości 2 900,00 zł (słownie: dwa tysiące dziewięćset złotych ).

§ 4 Ustalam średni miesięczny koszt utrzymania mieszkańców skierowanych do Domu Pomocy Społecznej "Pod Topolami" w Lesznowoli w wysokości: 3 206,97 zł (słownie: trzy tysiące dwieście sześć złotych 97/100).

§ 5 Wykonanie zarządzenia powierzam Dyrektorom Domów Pomocy Społecznej: w Nowym Mieście, w Lesznowoli i w Tomczycach.

§ 6

1. Zarządzenie podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego.

2. Zarządzenie wchodzi w życie od następnego miesiąca przypadającego po miesiącu, w którym zarządzenie zostało opublikowane.

Starosta Grójecki


Marek Ścisłowski

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Ewa Duchnowska

certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, mediator rodzinny, specjalista w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »