| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks Nr 4 Prezydenta Miasta Opola; Zarządu Powiatu Brzeskiego

z dnia 21 lutego 2013 r.

do Porozumienia z dnia 28.09.2009 r. w sprawie organizacji doradztwa zawodowego dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach Powiatu Brzeskiego

zawarty pomiędzy:

Miastem Opole - reprezentowanym przez Ryszarda Zembaczyńskiego - Prezydenta Miasta Opola

a

Powiatem Brzeskim .- reprezentowanym przez Zarząd Powiatu w osobach:

1. Maciej Stefański - Starosta Powiatu Brzeskiego

2. Ryszard Jończyk - Wicestarosta Powiatu Brzeskiego

3. Tomasz Witkowski - Skarbnik Powiatu Brzeskiego

§ 1. W Porozumieniu z dnia 28.09. 2009 r. w sprawie organizacji doradztwa zawodowego dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach Powiatu Brzeskiego wprowadza się następujące zmiany:

1. § 1 ust.4 otrzymuje brzmienie:

4. Miasto Opole przyjmuje zadania, o których mowa w ust. 3, a .Powiat Brzeski przekaże na rzecz Miasta Opole - uwzględniając liczbę miesięcy, w których jest realizowane zadanie - 35% środków, o których mowa w art. 70a ust.1 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela, co stanowi w roku 2013 kwotę w wysokości 62 155,00 .zł, słownie: sześćdziesiąt dwa tysiące sto pięćdziesiąt pięć złotych.

§ 2. Aneks wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2013 r.

§ 3. Aneks podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Opolskiego.

Starosta Powiatu Brzeskiego


Maciej Stefański


Wicestarosta Powiatu Brzeskiego


Ryszard Jończyk


Skarbnik Powiatu Brzeskiego


Tomasz Witkowski

Prezydent Miasta Opola


Ryszard Zembaczyński

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Kisielewska

Starszy Konsultant w KDCP. Prawnik i Doradca podatkowy. Do 2015 r. senior konsultant w Ernst & Young, wcześniej zdobywała doświadczenie zawodowe w Zespole Zarządzania Wiedzą Podatkową Infosys BPO i w Departamencie VAT Ministerstwa Finansów. Jej specjalizacja obejmuje podatkowe i prawne aspekty obrotu towarowego, przede wszystkim w zakresie VAT, cła oraz regulacji dot. biokomponentów i biopaliw ciekłych. Audytor kilkudziesięciu polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, m.in. w zakresie spełnienia kryteriów VAT – w tym należytej staranności, wymogów celnych, AEO i wymogów dot. wytwarzania i obrotu biokomponentami i biopaliwami ciekłymi. Przeprowadziła kilkanaście szkoleń z zakresu VAT i cła. Autorka opracowań w czasopismach branżowych na temat VAT, cła i obrotu towarowego. Uczestnik międzynarodowych konferencji i szkoleń w zakresie VAT i cła. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Wyróżniona nagrodą Prof. Kodrębskiego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »