| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała Nr IV/23/2015 Rady Miejskiej w Otmuchowie

z dnia 6 lutego 2015 r.

w sprawie nadania nazwy ulicy zlokalizowanej na drodze wewnętrznej

Na podstawie art. 18 ust.2 pkt.13 ustawy z dnia 8 marca 1990roku o samorządzie gminnym ( Dz. U. z 2013 r poz. 594 ze zm.), w związku z art. 8 ust.1a ustawy z dnia 21 marca 1985 roku o drogach publicznych (Dz. U. z 2013 r poz. 260 ze zm.) Rada Miejska w Otmuchowie uchwala co następuje:

§ 1. Ulicy zlokalizowanej na drodze wewnętrznej położonej w Otmuchowie obejmującej działkę oznaczoną nr geodezyjnym 1321/5 (a. m. 16) biegnącej od ulicy Mostowej w kierunku wschodnim nadaje się nazwę "Wałowa".

§ 2. Usytuowanie oraz przebieg ulicy o której mowa w ust. 1, w sposób graficzny obrazuje załącznik Nr 1 do Uchwały.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Otmuchowa.

§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Opolskiego i wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.

Przewodniczący Rady


Stanisław Zaczyk


Załącznik do Uchwały Nr IV/23/2015
Rady Miejskiej w Otmuchowie
z dnia 6 lutego 2015 r.
Zalacznik1.pdf

Załącznik Nr 1
do Uchwały Nr IV/23/2015
Rady Miejskiej w Otmuchowie
z dnia 6 lutego 2015 r.

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Jolanta Mieczkowska-Luto

Psycholog międzykulturowy, trener biznesu z 14-letnim doświadczeniem, licencjonowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, zastępca kierownika szkół trenerskich Ośrodka INTRA. Absolwentka Szkoły Warsztatu i Treningu Psychologicznego, Studium Treningu Interpersonalnego, Kursu Pomocy Psychologicznej, Akademii Analizy Transakcyjnej. Specjalizuje się w realizacji szkoleń m.in. z zakresu współpracy zespołowej, komunikacji, asertywności i efektywności osobistej i edukacji trenerów. Wykłada i prowadzi zajęcia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w zakresie podstaw treningu i warsztatu psychologicznego. . W pracy szkoleniowej korzysta ze sprawdzonych narzędzi diagnostycznych tj. D3TM (DISC Personality Assesment, TEAMS, VALUES). W zakresie tej metody jest jedną z trzech osób w Polsce mogących nadawać międzynarodowy certyfikat Certified Behavioral Consultant. Współautorka (z Agatą Kołodziejczyk-Stryjek) kursów w ramach Akademii Charaktery: Znajdź czas (poświęcony efektywności osobistej) oraz Własnym głosem (dotyczący autoprezentacji oraz radzenia sobie z nieśmiałością)

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »