| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XIX/211/12 Rady Miasta Bochnia

z dnia 31 maja 2012r.

w sprawie: ustalenia inkasentów opłaty targowej oraz wynagrodzenia za inkaso

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 8 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym ( t.j. Dz.U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 z późn. zm.) oraz art. 19 pkt 2 ustawy z dnia 12 stycznia 1991 t. o podatkach i opłatach lokalnych (t. j. Dz. U. z 2010 r. Nr 95, poz. 613 z późn. zm.)

Rada Miasta Bochnia uchwala co następuje:

§ 1. Inkasentem opłaty targowej ustanawia się:

1. Panią Zofię Łach - na Targowisku " Targowica" przy ul. Partyzantów w Bochni;

2. Panią Aleksandrę Knap - na Targowisku " Plac Rolny" na Placu Gazaris w Bochni oraz w innych miejscach na terenie Gminy Miasta Bochnia, gdzie prowadzona jest sprzedaż podlegająca opłacie targowej, za wyjątkiem targowiska, o którym mowa w pkt 1.

§ 2. Wynagrodzenie inkasenta określa się w nastepującej wysokości:

1. 15 % od kwot zainkasowanych miesięcznie na Targowisku " Targowica" przy ul. Partyzantów w Bochni;

2. 300 zł brutto + 15% od kwot zainkasowanych miesięcznie na Targowisku "Plac Rolny" na Placu Gazaris w Bochni oraz w innych miejscach na terenie Gminy Miasta Bochnia, gdzie prowadzona jest sprzedaż podlegająca opłacie targowej, za wyjątkiem targowiska, o którym mowa w pkt 1.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta Bochnia.

§ 4. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Małopolskiego.

Przewodniczący Rady Miasta


Kazimierz Ścisło

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Ewa Turek

Ewa Turek ekspert komunikacji, trener biznesu, mediator. Od 20 lat doradza w świecie biznesu wspierając w rozwoju osobistym i zawodowym. Pracuje z zarządami, managerami, uczelniami, startupami. Pomaga w skutecznej komunikacji na scenie, w pracy, w życiu. Od 1996 roku działa w branży doradztwa personalnego. Pamięta czasy bez internetu i telefonów komórkowych. Technologia się zmienia, pozostaje człowiek. Mówca na konferencji TEDx. Od lat związana z międzynarodową organizacją edukacyjną Toastmasters International gdzie uzyskała najwyższy tytuł - Distinguished Toastmasters. Wicemistrz Polski Toastmasters. Od lat wspiera innych w rozwoju jako mentor, wykładowca, trener. Przedsiębiorca, prowadzi firmę konsultingową Innova Consulting, której hasło przewodnie brzmi – „Świadoma komunikacja – realny wpływ”

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »