| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Starosty Łukowskiego

z dnia 8 listopada 2013r.

Na podstawie art. 24a ust. 8 i 9 ustawy z dnia 17 maja 1989r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz.U. z 2010r. Nr 193 poz. 1287 z późn. zm.)

ogłaszam,

że projekt operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębu 5- Jakusze w jednostce ewidencyjnej Trzebieszów, opracowany przez Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Sp. z o.o. "LEVEL" z siedzibą w Siedlcach przy ulicy Brzeskiej 97, w trybie przepisów rozporządzenia Ministra Rozwoju Regionalnego i Budownictwa z dnia 29 marca 2001r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków (Dz.U. Nr 38 poz. 454), po wyłożeniu do publicznego wglądu w dniach od 07 października 2013r. do 25 października 2013r. stał się operatem ewidencji gruntów i budynków.

Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w ewidencji gruntów i budynków ujawnione w operacie opisowo-kartograficznym, może w terminie 30 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego zgłaszać zarzuty do tych danych.

O uwzględnieniu lub odrzuceniu zarzutów starosta rozstrzyga w drodze decyzji. Do czasu ostatecznego zakończenia postępowania, tj. uprawomocnienia się decyzji, w stosunku do gruntów, budynków lub lokali, których dotyczą zarzuty, dane ujawnione w operacie opisowo-kartograficznym nie są wiążące.

Zarzuty zgłoszone po upływie 30 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego niniejszej informacji, traktuje się jak wnioski o zmianę danych objętych ewidencją gruntów i budynków, a zgodnie z art. 22 ust. 3 Prawa geodezyjnego i kartograficznego osoby składające te wnioski, będą obowiązane dostarczyć niezbędne dokumenty geodezyjne i kartograficzne sporządzone na własny koszt przez jednostki wykonawstwa geodezyjnego.

Starosta Łukowski


Janusz Kozioł

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Anna Resiak

Ekspert podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »