| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Starosty Łukowskiego

z dnia 8 listopada 2013r.

Na podstawie art. 24a ust. 8 i 9 ustawy z dnia 17 maja 1989r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz.U. z 2010r. Nr 193 poz. 1287 z późn. zm.)

ogłaszam,

że projekt operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębu 5- Jakusze w jednostce ewidencyjnej Trzebieszów, opracowany przez Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Sp. z o.o. "LEVEL" z siedzibą w Siedlcach przy ulicy Brzeskiej 97, w trybie przepisów rozporządzenia Ministra Rozwoju Regionalnego i Budownictwa z dnia 29 marca 2001r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków (Dz.U. Nr 38 poz. 454), po wyłożeniu do publicznego wglądu w dniach od 07 października 2013r. do 25 października 2013r. stał się operatem ewidencji gruntów i budynków.

Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w ewidencji gruntów i budynków ujawnione w operacie opisowo-kartograficznym, może w terminie 30 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego zgłaszać zarzuty do tych danych.

O uwzględnieniu lub odrzuceniu zarzutów starosta rozstrzyga w drodze decyzji. Do czasu ostatecznego zakończenia postępowania, tj. uprawomocnienia się decyzji, w stosunku do gruntów, budynków lub lokali, których dotyczą zarzuty, dane ujawnione w operacie opisowo-kartograficznym nie są wiążące.

Zarzuty zgłoszone po upływie 30 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego niniejszej informacji, traktuje się jak wnioski o zmianę danych objętych ewidencją gruntów i budynków, a zgodnie z art. 22 ust. 3 Prawa geodezyjnego i kartograficznego osoby składające te wnioski, będą obowiązane dostarczyć niezbędne dokumenty geodezyjne i kartograficzne sporządzone na własny koszt przez jednostki wykonawstwa geodezyjnego.

Starosta Łukowski


Janusz Kozioł

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Kotzian

Absolwentka Filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim i Zarządzania mediami w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University. Tematyką HR i komunikacji zajmuje się od 2000 r., a od 2008 r. współpracuje z klientami w obszarze employer brandingu. Kieruje projektami badań wizerunku, w tym identyfikacji EVP, tworzy i realizuje strategie wizerunkowe dla dużych firm polskich i międzynarodowych. Wspiera procesy komunikacji w trakcie zmian organizacyjnych. W ramach Bernard Hodes Global Network współpracuje z ekspertami employer brandingu na całym świecie. Interesuje się różnymi obliczami różnorodności i prowadzi badania na temat wpływu diversity na wizerunek pracodawcy. Jest doświadczonym prelegentem, autorką wielu publikacji z dziedziny employer brandingu, komunikacji, HR i rynku pracy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »