| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XXXVIII/371/14 Rady Miasta Biała Podlaska

z dnia 10 października 2014r.

w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2013 r., poz. 594 z późn. zm.), art.1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz.113, z późn. zm.) oraz art. 12 § 4, § 5, § 10, § 11, §12 i § 13 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112, z późn. zm.) Rada Miasta Biała Podlaska uchwala, co następuje:

§ 1.

Celem przeprowadzenia wyborów do Rady Miasta Biała Podlaska, Sejmiku Województwa Lubelskiego oraz Prezydenta Miasta Biała Podlaska tworzy się w Białej Podlaskiej odrębne obwody głosowania: 1) Nr 28 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym ul. Terebelska 57-65,2) Nr 29 w Zakładzie Karnym ul. Prosta 33.

§ 2.

Wyborcom w liczbie co najmniej 15 przysługuje prawo wniesienia skargi do Komisarza Wyborczego w Białej Podlaskiej w terminie 5 dni od daty podania uchwały do publicznej wiadomości.

§ 3.

Uchwała podlega niezwłocznemu przekazaniu Wojewodzie Lubelskiemu i Komisarzowi Wyborczemu w Białej Podlaskiej.

§ 4.

Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Biała Podlaska.

§ 5.

Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego oraz podaniu do publicznej wiadomości na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Biała Podlaska.

§ 6.

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Rady Miasta


Adam Wilczewski

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Kulig-Moskwa

Katarzyna Kulig-Moskwa – Kierownik zespołu dydaktycznego zarządzania zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, członek rady nadzorczej kompleksu sportowego, lider wrocławskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia HRBP. Doktor nauk ekonomicznych o specjalizacji zarządzanie. Od ponad 10 trener biznesu, wykładowca i promotor na studiach licencjackich, magisterskich i podyplomowych. Jako trener biznesu zajmuje się szkoleniami i doradztwem dla kadry kierowniczej. W swojej pracy stosuje praktyczne podejście oraz wykorzystuje aktywne i kreatywne formy pracy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »