| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XX / 163 / 2012 Rady Miejskiej w Szczytnie

z dnia 31 października 2012r.

w sprawie podziału miasta Szczytno na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym

Na podstawie art. 419 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 ze zm.) w związku z art. 13 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 113 ze zm.) Rada Miejska w Szczytnie działając na wniosek Burmistrza Miasta uchwala, co następuje:

§ 1. Dokonuje się podziału miasta na 21 jednomandatowych okręgów wyborczych.

§ 2. Numery, granice oraz liczbę radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym określa załącznik do niniejszej uchwały.

§ 3. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta Szczytno.

§ 4. Uchwała podlega niezwłocznemu przekazaniu Wojewodzie Warmińsko-Mazurskiemu i Komisarzowi Wyborczemu w Olsztynie.

§ 5. Przepisy uchwały mają zastosowanie do wyborów Rady Miejskiej w Szczytnie i Burmistrza Miasta Szczytno, następujących po kadencji, w trakcie której uchwała weszła w życie.

§ 6. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

§ 7. Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz podaniu do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń.

Przewodnicząca Rady


Beata Boczar


Załącznik do Uchwały Nr XX / 163 / 2012
Rady Miejskiej w Szczytnie
z dnia 31 października 2012 r.

Numer okręgu wyborczego

Granice okręgu wyborczego

Liczba radnych wybieranych w okręgu

1

Ulice: Bursztynowa, Ciasna, Gustawa Gizewiusza, Jantarowa, Jaśminowa, Klasztorna, Krzysztofa Mrongowiusza, Kujawska, Mazurska, Michała Drzymały, Mikołaja Reja, Miodowa, Piaskowa, Podgórna, Pomorska, Suwalska, Sybiraków, Śląska, Tęczowa, Wojciecha Kętrzyńskiego, Wołyńska, Wrzosowa

1

2

Ulice: Adama Asnyka, Ignacego Paderewskiego, Janusza Korczaka, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Klonowa, Melchiora Wańkowicza, Michała Kajki, Oskara Kolberga

1

3

Ulice: Lemańska, Nauczycielska, Poznańska, Toruńska

1

4

Ulice: 1 Maja, Akacjowa, Ignacego Krasickiego, Jeziorna, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Michała Rafajłowicza, Plac Wolności, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Targowa

1

5

Ulice: Adama Mickiewicza, Bartna Strona, Henryka Sienkiewicza, Jana Kasprowicza, Odrodzenia, Plac Juranda, Reinholda Barcza, Spacerowa, Tadeusza Kościuszki, Żwirki I Wigury

1

6

Ulice: 3 Maja, Gen. Władysława Andersa, Jana Lipperta, Ogrodowa, Walentego Barczewskiego

1

7

Ulice: Białostocka, Bolesława Krzywoustego, Gdańska 1-35, Grudziądzka, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Królowej Jadwigi, Łomżyńska, Polna, Stanisława A. Poniatowskiego, Stefana Batorego, Towarowa, Władysława Łokietka, Władysława Warneńczyka

1

8

Ulice: Borowa, Gdańska od 36 do końca, Kazimierza Wielkiego, Lidzbarska, Mieszka I, Stanisława Staszica, Szwedzka, Władysława IV, Władysława Jagiełły, Zakole, Zygmunta Augusta

1

9

Ulice: Cypriana Kamila Norwida, Jana Brzechwy, Jarosława Iwaszkiewicza, Juliana Tuwima, Konstantego I. Gałczyńskiego, Leśna, Marii Rodziewiczównej, Mławska, Nowa, Władysława Tatarkiewicza

1

10

Ulice: Fryderyka Chopina 1-2, Ks. Władysława Łaniewskiego, Lniana, Pasymska, Władysława Sikorskiego

1

11

Ulice: Armii Krajowej, Długa, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina 2a-45, Jakuba Kowalewskiego, Kasztanowa, Kwiatowa, Lwowska, Mikołaja Kopernika

1

12

Ulice: Antoniego Osuchowskiego, Boczna, Bohaterów Westerplatte, Jana Kochanowskiego, Krótka, Niepodległości

1

13

Ulice: Bolesława Chrobrego, Jędrzeja Śniadeckiego, Józefa Narońskiego, Kolejowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Warszawska

1

14

Ulice: Jerzego Lanca, Solidarności od 6 do końca numery parzyste

1

15

Ulice: Bohaterów Września 1939 R., Bydgoska, Solidarności 2-5, od 7 do końca numery nieparzyste, Walentego Habandta

1

16

Ulice: Fryderyka Leyka

1

17

Ulice: Bolesława Prusa, Józefa Bema, Lipowa, Piastów, Poprzeczna, Robotnicza, Romualda Traugutta, Równoległa, Spółdzielcza, Zbigniewa Sobieszczańskiego

1

18

Ulice: Jarosława Dąbrowskiego, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Wielbarska, Wincentego Pola

1

19

Ulice: Antoniego Słonimskiego, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina od 46 do końca, Gnieźnieńska, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Mariana Buczka, Osiedleńcza, Partyzantów, Pawła Nowakowskiego, Polskich Dzieci Wojny, Powstańców Warszawy, Słoneczna, Warmińska

1

20

Ulice: Bogumiła Linki, Gustawa Wasińskiego, Henryka Wieniawskiego, Krzywa, Polska, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Wiejska, Wileńska

1

21

Ulice: Brzozowa, Działkowa, Kazimierza Pułaskiego, Łódzka, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Ostrołęcka, Podleśna, Władysława Broniewskiego

1

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Macieja Kaflińskiego

specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym gospodarczym i finansowym

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »