| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XLIV/237/2014 Rady Gminy Gronowo Elbląskie

z dnia 30 października 2014r.

w sprawie zmiany uchwały w sprawie określenia szczegółowych zasad, sposobu i trybu umorzenia, odroczenia lub rozłożenia na raty spłaty należności pieniężnych mających charakter cywilnoprawny, przypadających Gminie Gronowo Elbląskie lub jej jednostkom podległym, warunków dopuszczalności pomocy publicznej w przypadkach, w których umorzenie, odroczenie lub rozłożenie na raty spłaty stanowić będzie pomoc publiczną oraz wskazania organu lub osób do tego uprawnionych

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 4 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tj. Dz. U. 2013 r., poz. 594, zm. poz. 645.) oraz art. 18 ust. 2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (j. t. z 2013 r., poz. 594 ze zm.) uchwala się, co następuje:

§ 1. 1. Zmienia się § 2 pkt 4 uchwały Nr XXIX/227/10 Rady Gminy Gronowo Elbląskie z dnia 28 kwietnia 2010 r. w sprawie określenia szczegółowych zasad, sposobu i trybu umorzenia, odroczenia lub rozłożenia na raty spłaty należności pieniężnych mających charakter cywilnoprawny, przypadających Gminie Gronowo Elbląskie lub jej jednostkom podległym, warunków dopuszczalności pomocy publicznej w przypadkach, w których umorzenie, odroczenie lub rozłożenie na raty spłaty stanowić będzie pomoc publiczną oraz wskazania organu lub osób do tego uprawnionych, który otrzymuje następujące brzmienie:

przepisy dotyczące pomocy publicznej - rozumie się przez to przepisy określone w aktach prawa krajowego i Unii Europejskiej dotyczących pomocy publicznej w ramach zasady de minimis.".

2. Pozostała treść uchwały pozostaje bez zmian.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy Gronowo Elbląskie.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Przewodniczący Rady Gminy


Roman Puchalski

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Małgorzata Małecka

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »