| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Koszalinie

z dnia 15 stycznia 2015 r.

w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Powiatu w Kołobrzegu

Na podstawie art. 383 §2a i art. 383 § 1 pkt 4 Ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112, z późn. zm.) postanawiam stwierdzić wygaśnięcie mandatu radnego Rady Powiatu w Kołobrzegu - Pana Sławoja Kiginy wybranego w okręgu wyborczym Nr 1 z listy Nr 3 - KW Prawo i Sprawiedliwość

albowiem zrzekł się on pisemnie mandatu radnego.

Pouczenie

1. Zgodnie z art. 384 § 1 Kodeksu wyborczego od Postanowienia Komisarza Wyborczego o wygaśnięciu mandatu, zainteresowanemu przysługuje skarga do sądu administracyjnego w terminie 7 dni od dnia doręczenia Postanowienia.

2. Ilekroć w kodeksie jest mowa o upływie terminu do wniesienia skargi (…), należy przez to rozumieć dzień złożenia skargi (…) w sądzie (art.9 § 1 kodeksu wyborczego).

Komisarz Wyborczy w Koszalinie


Marek Mazur

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Anna Stolorz

Licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 12154), członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Obecnie kieruje 4-osobowym zespołem we własnej Kancelarii Prawno-Podatkowej. Od 2000 roku zajmuje się tematyką rachunkowości i podatków, w tym od 2006 r. na stanowisku Głównego Księgowego i Dyrektora Finansowego. Współpracuje z ok. 60 firmami, instytucjami oraz organizacjami pozarządowymi (stowarzyszeniami, fundacjami), ma bogate doświadczenie we współpracy i doradztwie w kilkudziesięciu projektach współfinansowanych z Unii Europejskiej (od 2004 roku). Specjalizuje się w dwóch dziedzinach: podatkowe i rachunkowe aspekty rozliczania funduszy europejskich oraz księgowość i podatki organizacji pozarządowych; ma też bogate doświadczenie w doradztwie z zakresu podatku VAT, PIT i CIT, łącznie z prowadzeniem w tym zakresie spraw podatkowych w imieniu podatników przed organami skarbowymi oraz WSA. Od 2007 roku pracuje jako trener i wykładowca na szkoleniach – współpracuje w tym zakresie jako ekspert między innymi z portalem podatki. biz oraz Fundacją Rozwoju Rachunkowości w Polsce.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »