| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XLVII/318/2014 Rady Miejskiej w Grodzisku Wielkopolskim

z dnia 24 września 2014r.

w sprawie utworzenia obwodu głosowania w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Mossego 3

Na podstawie art 12 § 4 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r - Kodeks wyborczy( Dz. U. Nr 21 poz.112 ze zmianami ) , w związku z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 sierpnia 2014r w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast ( Dz. U. z dnia 27 sierpnia 2014r poz. 1134 ) Rada Miejska w Grodzisku Wielkopolskim uchwala, co następuje:

§ 1. 1. Dla przeprowadzenia wyborów do Rady Miejskiej w Grodzisku Wielkopolskim, Rady Powiatu Grodziskiego , Sejmiku Województwa Wielkopolskiego oraz Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 roku na terenie gminy Grodzisk Wielkopolski tworzy się obwód głosowania Nr 10.

2. Siedzibą obwodowej komisji wyborczej jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim przy ulicy Mossego 3.

§ 2. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

§ 3. Uchwała podlega przesłaniu do Wojewódzkiego Biura Wyborczego w Lesznie i ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego.

§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu w sposób zwyczajowo przyjęty poprzez rozplakatowanie jej na tablicach ogłoszeń.

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Ewa Turek

Ewa Turek ekspert komunikacji, trener biznesu, mediator. Od 20 lat doradza w świecie biznesu wspierając w rozwoju osobistym i zawodowym. Pracuje z zarządami, managerami, uczelniami, startupami. Pomaga w skutecznej komunikacji na scenie, w pracy, w życiu. Od 1996 roku działa w branży doradztwa personalnego. Pamięta czasy bez internetu i telefonów komórkowych. Technologia się zmienia, pozostaje człowiek. Mówca na konferencji TEDx. Od lat związana z międzynarodową organizacją edukacyjną Toastmasters International gdzie uzyskała najwyższy tytuł - Distinguished Toastmasters. Wicemistrz Polski Toastmasters. Od lat wspiera innych w rozwoju jako mentor, wykładowca, trener. Przedsiębiorca, prowadzi firmę konsultingową Innova Consulting, której hasło przewodnie brzmi – „Świadoma komunikacja – realny wpływ”

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »