| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr V/47/2015 Rady Miejskiej w Osiecznej

z dnia 26 maja 2015r.

w sprawie nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury

Na podstawie art. 18 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2013 r. poz. 594 z późn. zm.) oraz art. 7a ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (t. j. Dz. U. z 2012 r. poz. 406 z późn. zm.) Rada Miejska w Osiecznej u c h w a l a, co następuje:

§ 1. Ustanawia się nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

§ 2. Wprowadza się regulamin stanowiący załącznik Nr 1 do niniejszej uchwały, obejmujący szczegółowe zasady i tryb przyznawania nagrody, o której mowa w § 1.

§ 3. Wysokość środków przeznaczonych na finansowanie nagród, o których mowa w § 1 określa corocznie uchwała budżetowa.

§ 4. Traci moc uchwała Nr XXXIII/319/2010 Rady Miejskiej w Osiecznej z dnia 25 marca 2010 r. w sprawie ustanowienia nagrody Burmistrza Miasta i Gminy w Osiecznej za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz określenia szczegółowych zasad i trybu jej przyznawania.

§ 5. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta i Gminy Osieczna.

§ 6. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Osiecznej


Roman Lewicki


Załącznik do Uchwały Nr V/47/2015
Rady Miejskiej w Osiecznej
z dnia 26 maja 2015 r.
Zalacznik1.pdf

Regulamin przyznawania nagród Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Kuczkowski

Radca prawny, partner, kieruje biurem kancelarii Raczkowski Paruch w Poznaniu. Od ponad 12 lat doradza klientom w zakresie prawa pracy. Posiada szczególnie bogate doświadczenie w zbiorowych stosunkach pracy, w tym w zakresie rozwiązywania i wdrażania układów zbiorowych i innych porozumień ze stroną związkową, gwarancji pracowniczych, prowadzenia sporów zbiorowych i negocjacji ze związkami zawodowymi. Prowadził szereg restrukturyzacji pracowniczych obejmujących zarówno zwolnienia grupowe, jak i programy dobrowolnych odejść oraz inne formy zmniejszania poziomu zatrudnienia. Doradza przy zatrudnianiu kadry menedżerskiej wysokiego szczebla. Bardzo często reprezentuje klientów przed sądami pracy. Ma dużą znajomość branży transportowej i produkcyjnej. Pracował w renomowanych polskich kancelariach.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »