| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Obwieszczenie nr DKT-7632-1/11 Komisarza Wyborczego w Katowicach

z dnia 5 stycznia 2011r.

w sprawie zmian w składach rad

Na podstawie art. 182 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (tekst jednolity Dz. U. z 2010 r. Nr 176, poz. 1190)

Komisarz Wyborczy podaje do publicznej wiadomości

1) Rada Miejska w Czerwionce - Leszczynach w dniu 2 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Wiesława Eugeniusza Janiszewskiego wybranego w okręgu wyborczym nr 3 z listy nr 31– Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Rozwoju Gmin Regionu Rybnickiego, w związku z wyborem na burmistrza. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Edward Karol Kucharczyk – kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

2) Rada Miejska w Czerwionce - Leszczynach w dniu 2 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Andrzeja Piotra Raudnera wybranego w okręgu wyborczym nr 2 z listy nr 28 – Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska, w związku z odmową złożenia ślubowania. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Antoni Procek – kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

3) Rada Miejska w Dąbrowie Górniczej w dniu 14 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Zbigniewa Mariana Podrazy wybranego w okręgu wyborczym nr 3 z listy nr 1 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, w związku z wyborem na prezydenta miasta. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objęła Iwona Marta Kiernożycka – kandydatka z tej samej listy, która w wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności.

4) Rada Miejska w Jaworznie w dniu 13 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Pawła Jana Silberta wybranego w okręgu wyborczym nr 2 z listy nr 24 – Komitet Wyborczy Jaworzno Moje Miasto, w związku z wyborem na prezydenta miasta. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Dariusz Chrapek – kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

5) Rada Miasta Mysłowice w dniu 21 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Edwarda Augustyna Lasoka wybranego w okręgu wyborczym nr 3 z listy nr 27 – Komitet Wyborczy Wyborców Mysłowickie Porozumienie Samorządowe, w związku z wyborem na prezydenta miasta. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objęła Joanna Maria Plewa – kandydatka z tej samej listy, która w wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności.

6) Rada Miasta Piekary Śląskie w dniu 1 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Stanisława Andrzeja Korfantego wybranego w okręgu wyborczym nr 3 z listy nr 24 - Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Korfantego, w związku z wyborem na prezydenta miasta. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Grzegorz Robert Adamczyk - kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

7) Rada Miasta Piekary Śląskie w dniu 1 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Zenona Franciszka Przywary wybranego w okręgu wyborczym nr 1 z listy nr 24 - Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Korfantego , w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu . Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Jacek Roman Kierok - kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

8) Rada Miasta Siemianowic Śląskich w dniu 14 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Dariusza Romana Bochenka wybranego w okręgu wyborczym nr 4 z listy nr 25 - Komitet Wyborczy Wyborców Jacek Guzy i Forum Samorządowe, w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Stefan Wieczorek - kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

9) Rada Miejska w Sosnowcu w dniu 13 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Kazimierza Tomasza Górskiego wybranego w okręgu wyborczym nr 3 z listy nr 1 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, w związku z wyborem na prezydenta miasta. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Aleksander Jan Kalański - kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

10) Rada Miejska w Tarnowskich Górach w dniu 10 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Arkadiusza Jerzego Czecha wybranego w okręgu wyborczym nr 2 z listy nr 29 - Komitet Wyborczy Inicjatywa Obywatelska Powiatu Tarnogórskiego, w związku z wyborem na burmistrza. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Feliks Wojciech Kowalski - kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

11) Rada Miejska w Tarnowskich Górach w dniu 10 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnej Jolanty Tuszyńskiej wybranej w okręgu wyborczym nr 1 z listy nr 29 - Komitet Wyborczy Inicjatywa Obywatelska Powiatu Tarnogórskiego, w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Marek Tomasz Jaworski - kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

12) Rada Miejska w Zabrzu w dniu 9 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnej Małgorzaty Marii Mańki-Szulik wybranej w okręgu wyborczym nr 3 z listy nr 24 - Komitet Wyborczy Wyborców "Małgorzaty Mańki-Szulik", w związku z wyborem na prezydenta miasta. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objęła Czesława Henryka Kowalczyk - kandydatka z tej samej listy, która w wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności.

13) Rada Miejska w Zabrzu w dniu 9 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Krzysztofa Lewandowskiego wybranego w okręgu wyborczym nr 2 z listy nr 24 - Komitet Wyborczy Wyborców "Małgorzaty Mańki-Szulik", w związku z naruszeniem ustawowego zakazu łączenia mandatu radnego z wykonywaniem określonych w odrębnych przepisach funkcji lub działalności. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objęła Marianna Kaernbach - kandydatka z tej samej listy, która w wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności.

14) Rada Powiatu Będzińskiego w dniu 14 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Łukasza Jana Komoniewskiego wybranego w okręgu wyborczym nr 1 z listy nr 1 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, w związku z wyborem na prezydenta miasta. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objęła Jolanta Maria Kula – kandydatka z tej samej listy, która w wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności.

15) Rada Powiatu Będzińskiego w dniu 14 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Zdzisława Czesława Banasia wybranego w okręgu wyborczym nr 4 z listy nr 1 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, w związku z wyborem na burmistrza. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objęła Monika Anna Pawłowska – kandydatka z tej samej listy, która w wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności.

16) Rada Powiatu Będzińskiego w dniu 14 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Tomasza Rafała Sadłonia wybranego w okręgu wyborczym nr 5 z listy nr 1 – Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, w związku z wyborem na wójta. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objęła Lidia Lucyna Polak – kandydatka z tej samej listy, która w wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności.

17) Rada Powiatu Gliwickiego w dniu 9 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Andrzeja Wojciecha Hosza wybranego w okręgu wyborczym nr 4 z listy nr 25 – Komitet Wyborczy Wyborców "Moja Gmina Nasz Powiat", w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Jerzy Karol Kucza – kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

18) Rada Powiatu Gliwickiego w dniu 9 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Marcina Antoniego Stronczka wybranego w okręgu wyborczym nr 4 z listy nr 26 – Komitet Wyborczy Wyborców Zgoda i Przyszłość, w związku z wyborem na burmistrza. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Andrzej Marcin Frejno – kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

19) Rada Powiatu w Tarnowskich Górach w dniu 1 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Kazimierza Jerzego Flakusa wybranego w okręgu wyborczym nr 2 z listy nr 25 – Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazny Samorząd, w związku z wyborem na wójta. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Antoni Piotr Żurek – kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

Komisarz Wyborczy w Katowicach


Michał Niedopytalski

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Aleksandra Wądrzyk

Ekspert Equity Investments S.A. w dziedzinie kadr i płac

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »