| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr III/17/10 Rady Miejskiej w Sławkowie

z dnia 29 grudnia 2010r.

w sprawie zmiany Uchwały Nr XLII/435/09 Rady Miejskiej w Sławkowie w sprawie określenia wzoru formularzy informacji i deklaracji podatkowych

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt. 8, art. 40 ust. 1, art. 41, art. 42 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2006 r. Nr 121 poz. 1591 ze zm.), art. 6 ust. 13 ustawy z dnia 12 stycznia 1991 r. o podatkach i opłatach lokalnych (Dz. U. z 2010 r. Nr 95 poz. 613 z późn. zm), Rada Miejska w Sławkowie

uchwala:

§ 1. W uchwale Rady Miejskiej w Sławkowie Nr XLII/435/09 z dnia 20 listopada 2009 r. w sprawie określenia wzoru formularzy informacji i deklaracji podatkowych, zmienia się załącznik nr 2 - wzór deklaracji na podatek od nieruchomości DN-1 w sposób określony w załączniku nr 1 do niniejszej uchwały.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta Sławkowa.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od ogłoszenia jej w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego z mocą obowiązującą od dnia 1 stycznia 2011 r.

Przewodniczący Rady Miejskiej


mgr Wojciech Pacula


Załącznik do Uchwały Nr III/17/10
Rady Miejskiej w Sławkowie
z dnia 29 grudnia 2010 r.
Zalacznik1.doc

DN-1 DEKLARACJA NA PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Kazimierz Romaniec

Radca prawny. Starszy prawnik w Kancelarii Raczkowski Paruch sp.k., prowadzący w firmie praktyki prawa podatkowego i prawa sportowego. Absolwent wydziału prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz kursu Tempus-Erasmus na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Edynburgu. Wcześniej związany m.in. z Arthur Andersen i kancelarią Wardyński i Wspólnicy, a także odpowiedzialny przez ponad 10 lat za praktykę podatkową kancelarii Miller Canfield. Ma wieloletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym w zakresie zatrudniania pracowników oraz kadry zarządzającej podmiotów gospodarczych. Reprezentuje Klientów w postępowaniach podatkowych i administracyjnych przed sądami i organami administracji państwowej. Doradza podmiotom branży sportowej w zakresie m.in. krajowych i międzynarodowych piłkarskich przepisów regulacyjnych, prawnych aspektów transferów piłkarskich, umów o zawodowe uprawianie sportu, opodatkowania sportowców i imprez sportowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »