| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Starosty Wodzisławskiego

z dnia 14 stycznia 2011r.

informujące o możliwości zgłaszania kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych

Na podstawie art. 44b i 44c ustawy z dnia 27 sierpnia 1997r o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (tj. Dz. U. z 2010r. Nr 214, poz. 1407 z późn. zm.) oraz § 9 ust. 1 rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003 r. w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych (Dz. U. Nr 62, poz. 560) Starosta Powiatu Wodzisławskiego informuje o możliwości zgłaszania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych, przez działające na terenie Powiatu Wodzisławskiego organizacje pozarządowe, fundacje oraz gminy z terenu Powiatu Wodzisławskiego. Zgłaszanie kandydatów można dokonywać w terminie do 14 dni od dnia opublikowania ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

W zgłoszeniu należy podać:

1) nazwę organizacji pozarządowej, fundacji lub oznaczenie gminy dokonującej zgłoszenia,

2) imię (imiona) i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz numer telefonu kandydata na członka Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych,

3) oświadczenie kandydata o wyrażaniu zgody na powołanie w skład Rady,

4) wyrażenie zgody kandydata na przetwarzanie jego danych osobowych, zgodnie z ustawą z 29.08.1997r., o ochronie danych osobowych - (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Zgłoszenia powinny być składane na formularzu stanowiącym załącznik do niniejszego ogłoszenia. Zgłoszenie powinno być podpisane przez statutowo upoważnionych do składania oświadczeń woli przedstawicieli podmiotu zgłaszającego. Zgłoszenia można składać w kancelarii Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim, ul. Wałowa 30, 44-300 Wodzisław Śląski, z dopiskiem "Zgłoszenie kandydata do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Powiatu Wodzisławskiego".

Starosta


mgr inż. Tadeusz Skatuła


Załącznik do Ogłoszenia Nr ....................
Starosty Wodzisławskiego
z dnia 14 stycznia 2011 r.

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

MonsterPolska.pl

lider w sukcesywnym łączeniu ludzi z ich wymarzoną pracą

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »