| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Obwieszczenie nr DKT-7632-5/11 Komisarza Wyborczego w Katowicach

z dnia 2 marca 2011r.

w sprawie zmian w składach rad

Na podstawie art. 182 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw ( Dz. U. z 2010 r. Nr 176, poz. 1190)

Komisarz Wyborczy podaje do publicznej wiadomości

1) Rada Miejska w Mikołowie w dniu 21 grudnia 2010 r. r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Adama Marka Putkowskiego wybranego w okręgu wyborczym nr 1 z listy nr 4 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Jan Tadeusz Wycisło – kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

2) Rada Miasta Ruda Śląska w dniu 8 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnej Grażyny Dziedzic wybranej w okręgu wyborczym nr 1 z listy nr 27 – Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie dla Rudy Śląskiej", w związku z wyborem na prezydenta miasta. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objęła Anna Małgorzata Łukaszczyk – kandydatka z tej samej listy, która w wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności.

3) Rada Miasta Ruda Śląska w dniu 30 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Michała Waleriana Pierończyka wybranego w okręgu wyborczym nr 2 z listy nr 27 – Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie dla Rudy Śląskiej", w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objęła Aleksandra Justyna Piecko – kandydatka z tej samej listy, która w wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności.

Komisarz Wyborczy w Katowicach


Michał Niedopytalski

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Krysiński

Ekspert Betafence – systemy ogrodzeniowe, bramy, gabiony.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »