| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Obwieszczenie nr DKT-7632-5/11 Komisarza Wyborczego w Katowicach

z dnia 2 marca 2011r.

w sprawie zmian w składach rad

Na podstawie art. 182 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw ( Dz. U. z 2010 r. Nr 176, poz. 1190)

Komisarz Wyborczy podaje do publicznej wiadomości

1) Rada Miejska w Mikołowie w dniu 21 grudnia 2010 r. r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Adama Marka Putkowskiego wybranego w okręgu wyborczym nr 1 z listy nr 4 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Jan Tadeusz Wycisło – kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

2) Rada Miasta Ruda Śląska w dniu 8 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnej Grażyny Dziedzic wybranej w okręgu wyborczym nr 1 z listy nr 27 – Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie dla Rudy Śląskiej", w związku z wyborem na prezydenta miasta. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objęła Anna Małgorzata Łukaszczyk – kandydatka z tej samej listy, która w wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności.

3) Rada Miasta Ruda Śląska w dniu 30 grudnia 2010 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Michała Waleriana Pierończyka wybranego w okręgu wyborczym nr 2 z listy nr 27 – Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie dla Rudy Śląskiej", w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objęła Aleksandra Justyna Piecko – kandydatka z tej samej listy, która w wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności.

Komisarz Wyborczy w Katowicach


Michał Niedopytalski

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

KRAUSE LEGAL Kancelaria prawna

Nasza kancelaria świadczy wszechstronną pomoc prawną skierowaną do właścicieli firm rodzinnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »