| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Zarządzenie nr ON.0050.135.2011.PS Prezydenta Miasta Bielska-Białej

z dnia 9 lutego 2011r.

w sprawie ustalenia średniego miesięcznego kosztu utrzymania w 2011r. dziecka w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych przy ul. Lompy 7 w Bielsku-Białej

Na podstawie art. 6 pkt 15 i art. 86 ust. 7 i 7a ustawy z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej (Dz.U. z 2009r. Nr 175, poz. 1362 z późn. zm.), oraz art. 92 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 5 czerwca 1998r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz. 1592 z późn. zm.),

postanawiam:

§ 1. Ustalić średni miesięczny koszt utrzymania dziecka w Zespole Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych przy ul. Lompy 7 w Bielsku-Białej, w roku 2011, na kwotę 4.677,00 zł., który obowiązuje we wszystkich placówkach wchodzących w skład Zespołu, tj.:

1/ Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dom Dziecka” przy ul. Pocztowej 24 w Bielsku-Białej.

2/ Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Dom Dziecka” przy ul. Lompy 9 w Bielsku-Białej.

3/ Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Pogotowie Opiekuńcze” przy ul. Lompy 7 w Bielsku-Białej.

§ 2. Wykonanie Zarządzenia powierzam Dyrektorom: Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Zespołu Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Bielsku-Białej.

§ 3. Zarządzenie wchodzi w życie następnego miesiąca przypadającego po miesiącu, w którym zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Prezydent Miasta Bielska-Białej


Jacek Krywult

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Rutkowski

Partner w KDCP. Doświadczony Radca prawny i Doradca podatkowy z kilkunastoletnim doświadczeniem w tematyce VAT, akcyzy, opłaty paliwowej. I miejsce w kategorii akcyza rankingu Najlepszych Doradców Podatkowych 2015 roku Dziennika Gazeta Prawna. W latach 2012–2015 lider zespołu akcyzowego w PricewaterhouseCoopers. Wcześniej Deloitte i Ernst & Young. Doradca największych polskich i zagranicznych podmiotów z branż energetycznej, paliwowej, alkoholowej, tytoniowej, chemicznej i automotive. Członek Prezydium Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan – wiceprzewodniczący Grupy Akcyzowej. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych dotyczących akcyzy, opłaty paliwowej i procedury podatkowej. Prelegent na licznych konferencjach naukowych i branżowych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył również podyplomowe studia o specjalizacji podatkowej na Uniwersytecie Warszawskim.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »