| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Obwieszczenie nr DCZ.772-17/1/2011 Komisarza Wyborczego w Częstochowie

z dnia 14 marca 2011r.

w sprawie zmian w składach rad na obszarze województwa śląskiego

Na podstawie art.182 ustawy z 16 lipca 1998 r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (DZ. U. z 2010 r. Nr 176, poz. 1190) oraz § 2 pkt. 4 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z 25 marca 2002 r. w sprawie określenia właściwości terytorialnej komisarzy wyborczych, właściwości rzeczowej w zakresie wykonywania czynności o charakterze ogólnowojewódzkim oraz trybu pracy komisarzy wyborczych (M.P. z 2002 r. Nr 13, poz. 225 ze zm.).

Komisarz Wyborczy podaje do publicznej wiadomości:

1) Rada Miejska w Zawierciu w dniu 26 stycznia 2011 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Pawła Łakoty wybranego w okręgu wyborczym nr 4 z listy nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Andrzej Kręgiel kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

2) Rada Miejska w Zawierciu w dniu 26 stycznia 2011 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Stanisława Sokoła wybranego w okręgu wyborczym nr 3 z listy nr 27 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCZA WSPÓLNIE DLA ZAWIERCIA. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objęła Barbara Orman-Makieła kandydatka z tej samej listy, która w wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności.

Komisarz Wyborczy w Częstochowie


Tomasz Pidzik

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Eksperci portalu infor.pl

BGST Radcowie Prawni Borek, Gajda, Tołwiński Spółka partnerska

BGST Radcowie Prawni Borek, Gajda, Tołwiński Spółka partnerska to kancelaria radców prawnych specjalizująca się w obsłudze prawnej spraw z zakresu szeroko pojmowanej własności intelektualnej, w szczególności prawa autorskiego, własności przemysłowej, a także zagadnień dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w Internecie (nowe media).

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »