| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr 35/V/2011 Rady Miejskiej w Woźnikach

z dnia 18 marca 2011r.

w sprawie opłat za świadczenia w publicznych przedszkolach prowadzonych przez Gminę Woźniki

Na podstawie: art. 18 ust. 2 pkt 15, art. 40 ust. 1, art. 42 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 z późniejszymi zmianami) art. 14 ust. 1 i ust. 5, w nawiązaniu do art. 6 ust. 2 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późniejszymi zmianami)

Rada Miejska w Woźnikach uchwala

§ 1. Usługi świadczone przez przedszkola, dla których organem prowadzącym jest Gmina Woźniki, w zakresie podstawy programowej, są realizowane bezpłatnie w wymiarze 5 godzin dziennie.

§ 2. Po czasie realizowania podstawy programowej wychowania przedszkolnego określonego w §1 ustala się opłatę w wysokości 1,50 zł za każdą godzinę sprawowania opieki nad dzieckiem.

§ 3. Traci moc uchwała Nr 193/XVIII/2004 Rady Miejskiej w Woźnikach z dnia 3 września 2004 r. w sprawie ustalenia wysokości opłat za usługi świadczone w przedszkolach prowadzonych przez Gminę Woźniki.

§ 4. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Woźnik.

§ 5. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego z mocą obowiązującą od dnia 01.09.2011 r.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Woźnikach


Irena Matyl

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Siwicka

Partner Zarządzający w Grupa HR Masters, trener biznesu i executive coach. HR Biznes Partner, z kilkunastoletnią praktyką prowadzenia własnego biznesu. Praktyk HR realizujący projekty z następujących obszarów: planowanie procesów HR, wdrożenia modeli kompetencyjnych, programy rozwojowe czy audyty personalne. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie doradcze i trenerskie. W swojej pracy kładzie nacisk na badanie efektywności wszelkich procesów z obszaru polityki personalnej. Uważa, że wszelkie procedury są dla ludzi a nie ludzie dla procedur. W swoich projektach skupia się na realnych korzyściach zarówno dla organizacji jak i pracowników. Wierzy w ludzi i efektywność działań rozwojowych. Śledzi trendy na rynku i w branży – jest nastawiona na innowacyjność i działanie. Współpomysłodawczyni portalu HRPolska.pl, który powstał z zamiłowania do branży HR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »