| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr VI/68/11 Rady Miejskiej w Świętochłowicach

z dnia 30 marca 2011r.

w sprawie wyłączenia szkoły o nazwie Szkoła Policealna dla Dorosłych w Świętochłowicach, ul. dra A.Bukowego 17 z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Informatycznych w Świętochłowicach, ul.dra A.Bukowego 17 i jej likwidacji

Na podstawie art.4 ust.1 pkt 1, art.12 pkt 11 ustawy z dnia 5 czerwca 1998r. o samorządzie powiatowym (Dz.U. z 2001r. Nr 142, poz.1592 z późniejszymi zmianami) oraz art. 5 ust.5 a, art. 59 ust.1 i ust.2, art. 62 ust. 5 w związku z art.5 c pkt 1 ustawy z dnia 7 września 1991r. o systemie oświaty (Dz.U. z 2004r. Nr 256, poz.2572 z późniejszymi zmianami), po uzyskaniu pozytywnej opinii Śląskiego Kuratora Oświaty oraz konsultacji przeprowadzonej ze związkami zawodowymi

Rada Miejska w Świętochłowicach uchwala, co następuje :

§ 1. 1. Z dniem 31 sierpnia 2011r. wyłącza się szkołę o nazwie Szkoła Policealna dla Dorosłych w Świętochłowicach, ul. dra A.Bukowego 17 z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Informatycznych w Świętochłowicach, ul. dra A.Bukowego 17.

2. Z dniem 31 sierpnia 2011r. likwiduje się szkołę ponadgimnazjalną o nazwie Szkoła Policealna dla Dorosłych w Świętochłowicach, ul. dra A.Bukowego 17, w której nie prowadzi się w roku szkolnym 2010/2011 procesu nauczania.

§ 2. Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Świętochłowice.

§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej


Gerda Król

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Kosy

Ekspert, trener, konsultant, wykładowca uniwersytecki. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej. Doradztwem w zarządzaniu zasobami ludzkimi zajmuje się od ponad 15 lat, realizując różnorodne projekty z zakresu HR. Ma za sobą długoletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych firmach doradczych: Capgemini Ernst & Young, SHL Ireland, Hudson Global Resources, PWC. Zrealizował różnorodne projekty dla wiodących organizacji działających w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii (m.in. Accenture, Aer Rianta, AIB, Bank of Ireland, Dairygold, Lafarge, Oriflame, Sulzer, Ulster Bank). Autor artykułów publikowanych w Serwis HR, Personel i Zarządzanie oraz Rzeczpospolitej, a także pozycji naukowych i książkowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »