| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama

Czytaj także

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Obwieszczenie nr DKT-7632-7/11 Komisarza Wyborczego w Katowicach

z dnia 11 maja 2011r.

w sprawie zmian w składach rad

Na podstawie art. 182 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw ( Dz. U. z 2010 r. Nr 176, poz. 1190 i z 2011 r. Nr 34, poz. 172)

Komisarz Wyborczy podaje do publicznej wiadomości

1) Rada Miasta Katowice w dniu 28 marca 2011 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Józefa Grzegorza Kocurka wybranego w okręgu wyborczym nr 5 z listy nr 25– Komitet Wyborczy Wyborców "Forum Samorządowe i Piotr Uszok", w związku ze śmiercią radnego. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Michał Jerzy Jędrzejek – kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

2) Rada Miasta Mysłowice w dniu 31 marca 2011 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Zbigniewa Augustyna wybranego w okręgu wyborczym nr 1 z listy nr 28 Komitet Wyborczy Wyborców Mysłowice 2010 Plus, w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Tomasz Szewczyk - kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

3) Rada Miasta Ruda Śląska w dniu 31 marca 2011 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnej Aleksandry Justyny Piecko wybranej w okręgu wyborczym nr 2 z listy nr 27 – Komitet Wyborczy Wyborców "Porozumienie dla Rudy Śląskiej", w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objęła Anna Monika Krzysteczko – kandydatka z tej samej listy, która w wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności.

4) Sejmik Województwa Śląskiego w dniu 14 marca 2011 r. stwierdził wygaśnięcie mandatu radnego Piotra Jacka Spyry wybranego w okręgu wyborczym nr 2 z listy nr 4 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, w związku z pisemnym zrzeczeniem sie mandatu. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objęła Martyna Beata Starc-Jażdżyk - kandydatka z tej samej listy, która w wyborach uzyskała kolejno największą liczbę głosów i nie utraciła prawa wybieralności.

Komisarz Wyborczy w Katowicach


Michał Niedopytalski

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Artur Tim

Doradca podatkowy w Departamencie Doradztwa Podatkowego i Prawnego Kancelarii Mariański Group w Łodzi

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »