| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks nr 1/2010 Prezydenta Miasta Ruda Śląska; Zarządu Powiatu w Tarnowskich Górach

z dnia 28 lutego 2011r.

do Porozumienia nr 1/2010 z dnia 1.09.2010r

sporządzony w Tarnowskich Górach dnia 28 lutego 2011 r., pomiędzy Powiatem Tarnogórskim reprezetowanym przez Zarząd Powiatu w Tarnowskich Górach, w imieniu którego działają:

Marian Szukalski - Członek Zarządu Powiatu w Tarnowskich Górach

Elżbieta Susek - Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach

a Miastem Ruda Śląska reprezentowanym przez:

Grażynę Dziedzic- Prezydenta Miasta Ruda Śląska

§ 1. §2 otrzymuje brzmienie: "Kształcenie zawodowe uczniów, o których mowa w §1 odbywać się będzie w Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej ul. Hallera 6, dla którego organem prowadzącym jest Miasto Ruda Śląska."

§ 2. §3 otrzymuje nowe następujące brzmienie:

" ust. 1 Zleceniodawca zobowiązuje się do sfinansowania kosztów kształcenia obliczonego jako iloczyn zgłoszonej do udziału w kursie liczby uczniów i kosztu kształcenia jednego ucznia na 4 tygodniowym turnusie. Koszt kształcenia jednego ucznia ustala się w wysokości 265 zł.

ust. 2 Listę uczniów planowanych do kształcenia w roku szkolnym 2010/11 przedstawi Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Radzionkowie niezwłocznie po ukazaniu się niniejszego porozumienia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego, zaś listę szczegółową wraz z załącznikiem stanowiącym skierowanie ucznia do kształcenia zawodowego w CKPiDZ w Rudzie Sląskiej - co najmniej 5 dni przed rozpoczęciem turnusu.

ust. 3 Zmiana liczby uczniów planowanych do kształcenia może nastąpić jedynie w drodze pisemnych uzgodnień pomiędzy Dyrektorem Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej, a Dyrektorem Zespołu Szkół Specjalnych w Radzionkowie."

§ 3. §4 otrzymuje brzmienie:

"ust.1 Należność za kształcenie, określoną wg zasad zawartych w §3, ust. 3 zostanie przekazana przez Zleceniodawcę po otrzymaniu faktury wystawionej przez działające w imieniu Zleceniobiorcy Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej na Powiat Tarnogórski, ul. Karłuszowiec 5, 42-600 Tarnowskie Góry, numer NIP 645 251 31 03.

ust.2 Zleceniodawca będzie przekazywał opłaty za każdy kurs, przelewem na konto: ING Bank Śląski 28 1050 1214 1000 0023 5340 4292."

§ 4. §5 otrzymuje nowe następujące brzmienie: "Zleceniobiorca oświadcza, że Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Zawodowego w Rudzie Śląskiej każdorazowo po zakończeniu kursu przekaże Zespołowi Szkół Specjalnych w Radzionkowie wykaz przeszkolonych uczniów oraz zaświadczeń potwierdzających uczestnictwo ucznia w turnusie."

§ 5. Pozostałe postanowienia porozumienia pozostają bez zmian.

§ 6. Aneks wchodzi w życie z dniem podpisania.

§ 7. Aneks sporządza się w pięciu jednobrzmiących egzemplarzach: po dwa dla każdej ze stron i jeden dla celów publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego na wniosek Powiatu Tarnogórskiego.

Członek Zarządu Powiatu w Tarnowskich Górach


Marian Szukalski


Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego wTarnowskich Górach


Elżbieta Susek

Prezydent Miasta Ruda Sląska


Grażyna Dziedzic

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Effect

Kancelaria Effect z Krakowa zajmuje się dochodzeniem odszkodowań komunikacyjnych i powypadkowych na terenie całego kraju

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »