| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Prezydenta Bytomia

z dnia 19 kwietnia 2011r.

dotyczące możliwości zgłaszania kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Bytomiu

Na podstawie art. 44c ust. 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (tekst jedn.: Dz. U. z 2010 r. nr 214, poz. 1407 z późn. zm.) oraz § 9 rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003 r. w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych (Dz. U. nr 62, poz. 560), w związku z kończącą się kadencją Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Bytomiu

zaprasza się

przedstawicieli organizacji pozarządowych, fundacji oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, działających na terenie miasta Bytomia, do wskazania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Bytomiu.

Okres kadencji powiatowej społecznej rady do spraw osób niepełnosprawnych, zgodnie z art. 44c ust. 6 ww. ustawy, trwa 4 lata.

Warunki zgłaszania kandydatów do powiatowej społecznej rady do spraw osób niepełnosprawnych określa § 9 ww. rozporządzenia.

Propozycje kandydatur do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Bytomiu należy zgłaszać w formie pisemnej, w sekretariacie Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bytomiu przy ul. Smolenia 35, I piętro, pok. 8, w godzinach urzędowania: w poniedziałek od 7.30 do 17.30, od wtorku do piątku od 7.30 do 15.00, w terminie do 14 dni od dnia opublikowania niniejszego ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego, z uwzględnieniem następujących danych: imię i nazwisko, adres zamieszkania, miejsce pracy oraz informacje o dotychczasowej działalności na rzecz osób niepełnosprawnych.

Prezydent Bytomia


Piotr Koj

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Ewelina Krzysztofik

Dyrektor zarządzający 2Sisters PR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »