| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Ogłoszenie Prezydenta Bytomia

z dnia 19 kwietnia 2011r.

dotyczące możliwości zgłaszania kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Bytomiu

Na podstawie art. 44c ust. 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (tekst jedn.: Dz. U. z 2010 r. nr 214, poz. 1407 z późn. zm.) oraz § 9 rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003 r. w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych (Dz. U. nr 62, poz. 560), w związku z kończącą się kadencją Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Bytomiu

zaprasza się

przedstawicieli organizacji pozarządowych, fundacji oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, działających na terenie miasta Bytomia, do wskazania kandydatów na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Bytomiu.

Okres kadencji powiatowej społecznej rady do spraw osób niepełnosprawnych, zgodnie z art. 44c ust. 6 ww. ustawy, trwa 4 lata.

Warunki zgłaszania kandydatów do powiatowej społecznej rady do spraw osób niepełnosprawnych określa § 9 ww. rozporządzenia.

Propozycje kandydatur do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Bytomiu należy zgłaszać w formie pisemnej, w sekretariacie Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bytomiu przy ul. Smolenia 35, I piętro, pok. 8, w godzinach urzędowania: w poniedziałek od 7.30 do 17.30, od wtorku do piątku od 7.30 do 15.00, w terminie do 14 dni od dnia opublikowania niniejszego ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego, z uwzględnieniem następujących danych: imię i nazwisko, adres zamieszkania, miejsce pracy oraz informacje o dotychczasowej działalności na rzecz osób niepełnosprawnych.

Prezydent Bytomia


Piotr Koj

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Dorota Kręcisz

Księgowa, ekonomistka

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »